Vermaelen: Ten remis smakuje jak porażka

Vermaelen: Ten remis smakuje jak porażka 21.10.2009, 16:20, Patryk Bielski 14 komentarzy

Obrońca Kanonierów - Thomas Vermaelen - stwierdził, że wczorajszy remis z zespołem AZ Alkmaar na DSB Stadion ma smak porażki z uwagi na to, iż holenderski zespół zdobył bramkę w doliczonym czasie gry. Do 93. minuty nic nie wskazywało na to, by Arsenal stracił w tym spotkaniu punkty, jednak za sprawą Davida Mendesa da Silvy i jego strzału po rzucie wolnym, po 90. minutach na tablicy świetnej widoczny był wynik 1-1.

- Kontrolowaliśmy mecz, AZ nie miało żadnych okazji, a mimo to zdobyli bramkę w ostatniej minucie gry. Ten remis smakuje jak klęska. Ale kiedy prowadzisz 1-0, nie jest to zbyt komfortowa sytuacja i zawsze jest niebezpiecznie - powiedział Belg.

AZ AlkmaarThomas Vermaelen autor: Patryk Bielski źrodło: Goal.com
IronHide_AFC komentarzy: 164223.10.2009, 14:24

prawdziwy gladiator wie po co tu przyszedł ambicja i profeska w obronie ...
to on powinien grać zamiast Russella Crowe w Gladiatorze :P

Gresiex komentarzy: 72022.10.2009, 11:17

eee tam jak porazka... przeciez potrzebujemy 1 wygrane a to komfortowa sytuacja

Szpaku komentarzy: 21321.10.2009, 23:13

fabregas1987, jak tak krytykujesz naszych chlopców to weź zacznij kibicować komuś innemu, albo się troche ogarnij. To jest strona o Arsenalu i jak sądze piszą tu sami fani, a nie antyfani. A po twoim zachowaniu nie wyglada na to...

fabregas1987 komentarzy: 2581521.10.2009, 20:35

samkowac to moze zupa...

Sztofort komentarzy: 259621.10.2009, 17:55

Nie przesadzajmy..

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56721.10.2009, 17:45

Dla niego utrata pktów na DSB Arena musiała być bolesna, w końcu AZ to zespół który pokonał m.in. jego Ajax w walce o mistrzostwo Holandii.

Eduardo15 komentarzy: 1150 newsów: 521.10.2009, 16:59

O błędach musimy pamiętać i starać się je zlikwidować,aby nie pojawiały się w przyszłości za często ;) Ale nie ma co się załamywać ani tracić pewności siebie po tym meczu ;)

bzzyk22 komentarzy: 5821.10.2009, 16:55

wlasciwie to musimy o tym pamietac. zeby bledu nie powtorzyc

Cesc_Fabri_4 komentarzy: 113421.10.2009, 16:42

jezu nawet Thomas rozpacza

Eduardo15 komentarzy: 1150 newsów: 521.10.2009, 16:37

Może i się zgodzisz z Vermaelenem,ale trzeba myśleć jak Robin ;) Nic się nie stało. Musimy o tym zapomnieć i grac dalej swoje!
Alleluja i do przodu! ;)

ArsenaLik komentarzy: 11521.10.2009, 16:37

Diaby niewiele brakowalo a znowu by strzelil samoboja jak z Manchesterem tylko poprzeczka nas uratowala. Miny innych graczy Arsenalu po tym strzale byly bezcenne heh. Ogolnie rzecz biorac wynik jest sprawiedliwy. Tylko szkoda, ze tracimy bramke w koncowce meczu gdzie juz spokojnie powinnismy kontrolowac gre i czekac na koncowy gwizdek ale mam nadzieje, ze chlopaki nad tym popracuja i bedziemy tracic mniej bramek z biegiem czasu ;]

ArsenalTheBest komentarzy: 102621.10.2009, 16:33

Robin ostatnio powiedzial ze nie jest zle a Thomas ze remis smakuje jak porazka i ja zgodze sie z Vermaelenem:)

waldek_89 komentarzy: 573521.10.2009, 16:29

a tak myślałem że będzie taka jego wypowiedź bo widziałem jak realizator we wczorajszym meczu pokazał go i jego wyraz twarzy(;/);D

topol95 komentarzy: 152721.10.2009, 16:27

Dla AZ ten remis jest tak jakby wygraną ,a dla nas przegraną...