Wczorajszego dnia Kanonierzy rozwiali ostatecznie wątpliwości dotyczące swoich ambicji i w meczu na szczycie pewnie pokonali Liverpool 2-0.

Podopieczni Wengera niemal przez całe spotkanie kontrolowali sytuację na boisku i byli lepszą drużyną. W pierwszej połowie po dobrej akcji Mikela Artety i dośrodkowaniu Bacary'ego Sagny piłkę do siatki na raty wpakował Santi Cazorla.

Zmiany przeprowadzone w przerwie spotkania przez Brendana Rodgersa nie pomogły i już w 59. minucie na 2-0 podwyższył nie kto inny, jak Aaron Ramsey. Walijczyk popisał się fenomenalnym uderzeniem z dystansu i zdobył 10 gola w tym sezonie, ustalając wynik meczu na 2-0.

Arsenal 2 - 0 Liverpool Extended Highlights przez dm_516c54b9edd77

Video autor: Marcin Stefaniak źrodło: 101greatgoals.com
przemass89 komentarzy: 63603.11.2013, 20:21

arsenal88
Nie, mistrza zdobywa się po całym sezonie, jednak przy obecnym klepaniu słabych ekip i średniaków chciałbym nas zobaczyć w starci z najlepszymi. Dopiero wtedy będę mógł realnie ocenić na ile jesteśmy w stanie walczyć o mistrzostwo. Najlepiej, jak wspomniałem, po nowym roku sprawdzić tabelę i wtedy kalkulować szanse na na pierwszą lokatę. Jarać obecnymi wynikami się można, pewnie (choć nie umniejszam naszym ani wyników, ani stylu gry), ale podobnie było kiedyś, chyba w sezonie 2006/07. Tam w końcówce straciliśmy szansę na mistrza. Dlatego trzeba zachować pokorę i koncentrację do końca.

dudekns komentarzy: 605003.11.2013, 19:54

Fajne bramki. Ramsey ponownie zaskoczył.

Verminator97 komentarzy: 1490003.11.2013, 15:48

Już nie działa :(

arsenal88 komentarzy: 3303.11.2013, 13:50

Przemass89 ale Ty pier... sorry ale czy mistrza zdobywa sie po meczach z TOP 3 ?? ZOBACZ ****sów dostali od srok i juz maja duzą strate na starcie muły tez straciły pkt z mocnymi sredniakami tak samo jak i City... ciesze sie ze nasz ukochany Klub wszedł tak w sezon ja myśle ze w tym sezonie mistrzostwo bedzie nasze... nie jaram sie tylko widze co nasze ekipa wyprawia i porównuje wcześniejsze sezony..

w_wisnia4 komentarzy: 3103.11.2013, 13:46

Trzeba wierzyć że chłopaki utrzymają obecną forme i w końcu sięgną po trofeum :-) Z kim można tutaj skontaktować się na priv w sprawie fify 13 na xboxa? Mam kilka pytań.

przemass89 komentarzy: 63603.11.2013, 13:17

Przesadzacie. Od paru lat była ta sama gadka "w tym roku walczymy o mistrzostwo" więc nie ma co się dziwić, że ludzie sceptycznie podchodzą do naszej drużyny. I nie ma co się dziwić. Walczyliśmy od kilku ładnych lat, ale w ilu przypadkach faktycznie mieliśmy szansę na zwycięstwo? Ja osobiście zgadzam się ze słowami Shearera. Dopóki nie zagramy z TOP 3 poprzedniego sezonu, nie uznam, że mamy realne szanse na zdobycie mistrzostwa. Ściślej mówiąc, po nowym roku, jeśli będziemy w czołówce będę mógł otwarcie przyznać, że w tym sezonie mamy szansę o mistrzostwo;)

Marzag komentarzy: 41260 newsów: 103.11.2013, 12:38

pLYTEK, dopiero jakby 5 kolejek przed koncem arsenal mialby 16 pkt przewagi nad drugim zespolem, to by sie shearer zastanowil nad tym czy mowic ze arsenal jest faworytem ;d

Paniu76 komentarzy: 1246403.11.2013, 12:37

I dobrze, że nie dają Nam szans na mistrza.
Nie ma na Nas presji :)

lolteks2013 komentarzy: 160703.11.2013, 12:25

Ja piernicze 5pkt przewagi a oni gadaja .
na 100% fani chelsea tottenham mu albo mc a scheerer to nie wiem.

ninio komentarzy: 18203.11.2013, 11:15

~ Craz

wejdź na stronę dailymontion (link pod filmem) i mi się udało obejrzeć caly skrót :)

pLYTEK komentarzy: 411803.11.2013, 11:13

Wygrać z mułami i ciekawe co wtedy powie Sheerer

dami494 komentarzy: 3463 newsów: 203.11.2013, 11:05

W tym studiu same tumany pracują. W tym roku mamy realne szanse na mistrzostwo.

dami494 komentarzy: 3463 newsów: 203.11.2013, 11:04

Rambo

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125103.11.2013, 10:57

Pierwsza połowa jak najbardziej dla nas, druga już bardziej wyrównana, ale ogólnie piękny mecz :)

mitmichael komentarzy: 4924303.11.2013, 10:53

Powtorzyc to samo z United

Craz komentarzy: 357703.11.2013, 10:34

Tez, jak to ogarnac?

roni komentarzy: 91603.11.2013, 10:24

No na poważnie, ciekawe co jeszcze chłopaki muszą zagrać, żeby niektórzy znawcy zaczęli brać ich na poważnie..

ninio komentarzy: 18203.11.2013, 10:22

też macie tak, ze jak chwilę oglądacie to pół okienka robi się czarne i obraz jest tylko na drugiej połowie?

bialysul komentarzy: 369903.11.2013, 09:57