Video z meczu Arsenal - Barcelona

Video z meczu Arsenal - Barcelona 31.03.2010, 23:44, Kamil Pniak 26 komentarzy

Po wielkich emocjach Arsenal zremisował na The Emirates z Barceloną 2-2. Bramki strzelone przez Zlatana Ibrahimovica, Theo Walcotta oraz Ceska Fabregasa prezentujemy poniżej. W najbliższym czasie zaprezentujemy Wam obszerniejszy skrót z tego spotkania.

Theo14 komentarzy: 18701.04.2010, 13:31

powiem wam żę troche przypomina mi sie dwumecz z milanem. Wtedy tez byl remis u siebie a pozniej wygralismy na wyjezdzie i to 2-0
mam nadzieje ze kanonierzy powtorza ten wyczyn. Co do straconych bramek to mysle ze Song poprostu nie wiedzial jak ma kryc Ibre bo przeciez to nie on mial grac na srodku obrony.
Bez Cesca nasz srodek pomocy i tak bedzie wygladal dobrze : np Samir Rosa i Song oraz alternatywy Denilsona i Diabiego. Moim zdaniem Denilson zagral dobry mecz w drugiej polowie , szybko rozgrywal pilke.

lukasz19031989 komentarzy: 136201.04.2010, 10:24

Remis nie jest taki zły.Arsenal w Barcelonie musi wygrać.Kanonierzy są wstanie tego dokonać.

SamirRosicky komentarzy: 285301.04.2010, 10:16

Fakt co do polskich komentatorów, najlepsze było w końcówce na nsporcie: "Barcelona kosmicznie kradnie minuty" ;D To ciągłe gadanie o Xavim, Messim itd. było dość irytujące.

Filip151 komentarzy: 1885 newsów: 201.04.2010, 10:05

Nasza końcówka była fenomenalna, szkoda tylko straconych bramek, ale nie jest źle, teraz czekamy na rewanż.

lordalastor komentarzy: 115701.04.2010, 09:52

wspaniała końcówka meczu

REO komentarzy: 110701.04.2010, 09:31

Ogólnie polscy komentatorzy nie umieją wymawiać nazwisk graczy Arsenalu (no może oprócz komentatorów Canal + a chwała im za to). Pamiętam mecz Arsenal 5-0 Porto gdzie oglądałem na Sopcascie transmisje z N-ki. Mieliśmy wtedy w składzie Czeska Fabregasa ;) A to co wyprawiał pan Szpakowski kiedy graliśmy z Porto i przegraliśmy 2:0 to była już katastrofa. Pamiętam że mylił wiele nazwisk, ale śmiałem się, jak nie umiał wymówić nazwiska Eboue xD

fabregas47 komentarzy: 988 newsów: 201.04.2010, 09:23

kamil_9412--->Super mówią te nazwiska nie?

kedziorxd komentarzy: 98801.04.2010, 09:02

Ładne bramki.

kamil_9414 komentarzy: 282801.04.2010, 08:37

ta, borek i jego FERMOLEN

Piootrus komentarzy: 4151 newsów: 1501.04.2010, 08:31

Dziękuje Almunio ! Nie chce już słyszeć, że jest słabym bramkarzem, co najwyżej nie gra równo. Wczoraj uratował nam ten wynik, bo szybko mogłobyć po ćwierćfinale. 2:2 to nie jest zły wynik, na Camp Nou można wygrać, oczywiście, trzeba inaczej zacząć ten mecz, bo wczoraj pierwsza połowa i takie straty piłek, 0 składnych akcji, to była porażka. Walcott, świetna zmiana, liczę że zagra od początku w rewanżu.

exitpl komentarzy: 595 newsów: 101.04.2010, 08:13

Który komentator ? nasz kochany borek ... nie mógł się barcelony nachwalić

pedro61 komentarzy: 219901.04.2010, 01:17

Jakiś nasz komentator raczył zauważyć,że nie było karnego.Chyba jest ślepy,albo kibicuje Barcelonie.Czerwona kartka też w pełni uzasadniona-faul z tyłu na zawodniku znajdującym się na czystej pozycji.

pietraz komentarzy: 158801.04.2010, 00:41

Widać, że Heniek nie chciał zagrozić w ogóle naszej bramce. Moim zdaniem jego wpuszczenie było tylko po to, żeby kibice oddali mu cześć.

Majster komentarzy: 601.04.2010, 00:16

świetny mecz, szkoda Cesca, niesamowity Almunia.
Gdyby nie On nie wiem jakim wynikiem skończyłby się ten mecz. Będzie ciężko na Camp ale damy rade;p

Gunner_995 komentarzy: 655001.04.2010, 00:11

Ja też :) Dzisiaj normalnie nie śpię:)

kubanczykpl komentarzy: 82601.04.2010, 00:09

Ja nie usnę dzisiaj za duże emocje

kubss komentarzy: 46101.04.2010, 00:02

Po tym wszystkim co dziś przeżyłem przed telewizorem jeszcze nie mogę się pozbierać, ależ emocje ;)

Gunner_995 komentarzy: 655001.04.2010, 00:02

No ale jak Ibra przypierdzielił tą druga bramę to aż siatę chciało wyrwać....

Barteqqqq komentarzy: 104301.04.2010, 00:02

A ja nie wiem czy Walcott od pierwszej minuty powinien grać , on zawsze będzie szybszy przy zmęczonych zawodnikach ,a el to Wenger podejmie decyzje :)

kondi3333 komentarzy: 101.04.2010, 00:00

Jest Wspaniale ze bylo 2:2.Walcott jest doskonały,wenger powinien go wstawic we wtorek w rewanzu do 1 składu

vP7 komentarzy: 232031.03.2010, 23:56

2 bramka ibry podobna do tej Smolarka vs Portugalia (2-1)

Cesc_Fabregas_Fan komentarzy: 10531.03.2010, 23:49