Vieira: Współczuję Xhace

Vieira: Współczuję Xhace 12.11.2019, 17:58, Tomasz Kochański 22 komentarzy

Patrick Vieira udzielił krótkiego wywiadu, w którym skomentował obecną sytuację w klubie i wypowiedział się na temat swojej przyszłości.

Trener Nicei przyznał, że Granit Xhaka zasługuje na szacunek. Pomimo tego, że Szwajcar zachował się w haniebny sposób, a Unai Emery zdradził, że 27-latek może nie przywdziać ponownie trykotu Kanonierów, Francuz mu współczuje:

- Współczuję Xhace, bo był kapitanem, a obecnie przechodzi przez bardzo ciężki okres w swojej karierze. Musimy sobie przypomnieć, że wiele osiągnął od swojego przybycia na Emirates Stadium. Xhaka zasługuje na wielki szacunek.

- Kiedy jesteś zawodnikiem i nie grasz na miarę swoich oczekiwań, stajesz się sobą sfrustrowany. Czasami robisz albo mówisz rzeczy, których potem żałujesz. Wielu byłych zawodników go zaatakowało. Łatwo jest się tak zachowywać. Wiem, jak dobrym zawodnikiem jest Xhaka. Szwajcar da sobie z tym radę, bo to silny facet i świetny gracz. Granit pokaże swoją jakość.

Vieira, który zdobył 6 trofeów podczas swojego pobytu na Highbury, wezwał fanów o to, aby wykazali więcej cierpliwości i dali nieco więcej czasu Unaiowi Emery'emu. Hiszpan wygrał tylko 2 z ostatnich 10 spotkań w Premier League:

- Arsenal notuje bardzo ciężki okres. Wiele klubów przez to przechodzi. Nie jest łatwo zastąpić menadżera, w szczególności takiego jak Arsene Wenger, który spędził tu ponad 20 lat. Manchester United czy Chelsea doświadczyły dokładnie tego samego. Myślę, że ludzie powinni być spokojni i dać więcej czasu Emery'emu, aby rozwiązał trapiące ich problemy.

Legendarny Francuz trenuje 13. drużynę tabeli Ligue 1 - OGC Nice. 43-latek wypowiedział się również na temat ewentualnego powrotu do Premier League w przyszłości:

- Bycie trenerem w Premier League jest marzeniem wielu osób. Chcesz trenować jedną z drużyn, dla której obecnie grasz. Skupiam się jednak na teraźniejszości i tym, jak mogę poprawić grę mojego klubu, aby lepiej spisywać się w lidze.

- Moim głównym celem jest wyciśnięcie 100% z moich zawodników, co przełoży się na wyniki. To jest jedyna rzecz, na którą mam wpływ. Co wydarzy się jutro? Nie mam zielonego pojęcia.

Granit XhakaPatrick VieiraUnai Emery autor: Tomasz Kochański źrodło: skysports.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
kuzguwu komentarzy: 288014.11.2019, 16:30

"Czasami robisz albo mówisz rzeczy, których potem żałujesz."

Tylko, że on nie żałuje.

batofator komentarzy: 229313.11.2019, 14:16

Ja myślę że w takiej Nicei Granitowi mogłoby się spodobać...

Thrall komentarzy: 58813.11.2019, 07:18

"Musimy sobie przypomnieć, że wiele osiągnął od swojego przybycia na Emirates Stadium"

A konkretnie co?

Joker_224 komentarzy: 257912.11.2019, 23:25

Niech w końcu skomentuje słowa z książki Anelki o ciosie kutangą w twarz, a nie zajmuje się Szaką

schnor25 komentarzy: 1793512.11.2019, 21:53

Xhaka człowiek z jajami, który ani razu publicznie nie przyznał się do błędów jakie popełniał na boisku, do słabej gry czy formy, zawsze wszystko i wszyscy winni dookoła, tylko nie biedny Granicik.

Alatariel komentarzy: 30212.11.2019, 21:43

Co ten Patrick mówi!? Dobrze się on czuje, czy coś jest nie tak?

illpadrino komentarzy: 9246 newsów: 312.11.2019, 21:39

Niech go jeszcze z córką umowi i żone w pakiecie dorzuci na weekend.

Pierdylenie.

bayakus komentarzy: 125812.11.2019, 21:03

Niech go zabierze na ryby jeszcze... :D

zdyp komentarzy: 166112.11.2019, 20:47

@thide: hehe dobre. wychodzi na to z w obecnej szatni !! nikt !! nie ma takiego wegorza xdddddd

lordoftheboard komentarzy: 485212.11.2019, 19:39

@thide: nie wiem jak można w to wierzyć...

ars111 komentarzy: 25112.11.2019, 19:36

jedyny madry a nie ci pseudoeksperci z sunderlandu fanboje guendouziego

pawel94 komentarzy: 112812.11.2019, 19:30

" Chcesz trenować jedną z drużyn, dla której obecnie grasz."- To zdanie nie ma sensu.

A co do tematu, ja Granitowi nie współczuję. Był kapitanem i powinien umieć się odpowiednio zachować.

heVy komentarzy: 10812.11.2019, 19:25

@Marcinafc93: to prawda często odcina mu prąd w głowie. Jednak wydaje mi się że pod wodzą trenera takiego jak klopp czy Guardiola bylby kluczowym rozgrywającym.

SoulStorm komentarzy: 658112.11.2019, 19:15

@SoulStorm: mężczyźni

SoulStorm komentarzy: 658112.11.2019, 19:14

@Tevez: Dokładnie i te bezpłciowe lamusy chcą mu te jaja odebrać.Xhaka nie daj się prawdziwi mężczyćni są z Tobą!!!

Marcinafc93 komentarzy: 2407812.11.2019, 19:12

@heVy: Z Xhaki już nic nie wyciągnięsz to jest łeb i tyle

heVy komentarzy: 10812.11.2019, 19:02

Prawda jest taka że Emery nie potrafi wyciągnąć wszystkiego co najlepsze z dostępnych pilkarzy Torreira,Xhaka,Ozil.

thide (redaktor) komentarzy: 31849 newsów: 170912.11.2019, 18:48

@Tevez: jedynym zawodnikiem z jajami w Arsenalu był, jest i będzie sam Patrick Vieira.

"Kiedy trafiłem do Arsenalu z PSG wszystko było idealnie, czułem się jak w piłkarskim raju. Do momentu, kiedy starłem się z Patrickiem Vieirą, który w szatni miał ksywę „długi”…

Było to po meczu z Fulham na Highbury, wtedy, w 90 minucie po podaniu od Bergkampa minąłem bramkarza, ale spieprzyłem uderzenie i nie trafiłem. Oślepiło mnie słońce. Naprawdę! To nie była moja wina! Jednak kiedy się odwróciłem zobaczyłem twarz Vieiry: wiedziałem, że mam przerąbane…

Po zejściu da szatni Patrick zaczął się na mnie wydzierać, a ja – znacie mnie – nie jestem z tych, którzy godzą się z krytyką. Odwarknąłem mu wtedy coś w stylu: „Zamknij mordę, chudonoga cirro”. Vieira oniemiał, stanął jak wryty odwrócił się i… BAM! Uderzył mnie prosto w twarz swoim penisem! Aż mnie odrzuciło, coś jakby ktoś uderzył mnie w pysk mokrym węgorzem. Wszyscy w szatni byli w szoku po tym co zobaczyli… Nawet nie wyobrażacie sobie jak bardzo poniżające to było: dostać w twarz 14 calowym przyrodzeniem przy całej drużynie. To było najgorsze co spotkało mnie w całym życiu. Przez dosłownie kilka minut w szatni była cisza. Przerwał ją dopiero Ashley Cole, który zapytał: „Teraz moja kolej?”.

Stało się wtedy jasne: muszę odejść z Arsenalu. Kiedy Wenger usłyszał o tym co zrobił Vieira… przybił z nim piątkę i powiedział: „Właśnie dlatego to on jest kapitanem"

kaman17 komentarzy: 365312.11.2019, 18:40

Jedyny koleś z jajami wypowiada się, że przestraszyli się Watfordu? Nie wiem jaką miarą mierzycie jaja piłkarzy, ale małą macie tą miarkę.

Tevez komentarzy: 385812.11.2019, 18:17

Xhaka to jedyny gość z jajami w tym klubie dlatego zrobiono z niego kozła ofiarnego.

pierre_afc komentarzy: 1036712.11.2019, 18:11

Vieira uważa Xhake za świetnego piłkarza? To już się chłop skreślił z listy potencjalnych następców Unaia :D

tomash473 komentarzy: 143612.11.2019, 18:04

Może, którego dnia Patrick zostanie pierwszym trenerem Arsenalu... kto wie...

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Aston Villa - Arsenal 18.07.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool29271182
2. Man City29193760
3. Leicester29165853
4. Chelsea29146948
5. Man United29129845
6. Sheffield United291111744
7. Wolves291013643
8. Tottenham291181041
9. Arsenal29913740
10. Burnley291161239
11. Crystal Palace291091039
12. Everton291071237
13. Newcastle29981235
14. Southampton291041534
15. Brighton296111229
16. West Ham29761627
17. Watford29691427
18. Bournemouth29761627
19. Aston Villa29751726
20. Norwich29561821
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz sierpnia wybór redaktorów
6.67
Gracz sierpnia wybór użytkowników Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl