Walcott: Musieliśmy uwierzyć w siebie

Walcott: Musieliśmy uwierzyć w siebie 31.01.2012, 00:36, Aleksander Kosin 13 komentarzy

Theo Walcott jest zdania, że podczas wczorajszego wieczoru kluczowa była wiara zawodników we własne możliwości.

Po przerwie Arsenal miał dwie bramki straty do Aston Villi. Podopieczni Alexa McLeisha byli bliscy zakończenia przygody Kanonierów w FA Cup. Po przerwie do bramki Givena dwukrotnie trafił Robin van Persie, a raz Theo Walcott.

Walcott przyznał, że Arsene Wenger podczas przerwy pozostał spokojny. Wezwał zawodników do siebie, aby udowodnić, że mecz da się jeszcze wygrać.

- Boss przekazał nam jasne informacje. Tak on, jak i my bardzo chcieliśmy wygrać to spotkanie. Utrata dwóch bramek w pierwszej połowie była niezwykle rozczarowująca. Tym bardziej, że nie zasługiwaliśmy na to. Oczywiście Aston Villa zasługuje na uznanie.

- Wenger po prostu w nas wierzył. My też musieliśmy po przerwie uwierzyć w siebie. To tylko pokazuje charakter zespołu. Pracowaliśmy bardzo ciężko.

Anglik wygłosił też słowa uznania dla Robina van Persiego. Zdobył on w niedzielę swoją 25. bramkę we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie.

- On jest wspaniałym kapitanem. Pokazał nam jak bardzo wierzy w zespół i jak bardzo chce zdobyć to trofeum. Robin wie, że my też tego pragniemy.

- Mam nadzieję, że coś udowodniliśmy. Pokazaliśmy, że wciąż jesteśmy w stanie wrócić do dawnej dyspozycji i osiągnąć coś więcej w Premier League. Liczę, że nasz los się właśnie zmienił.

Theo Walcott autor: Aleksander Kosin źrodło: arsenal.com
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125103.02.2012, 19:45

I daliście radę :]

gooner92 komentarzy: 1678 newsów: 531.01.2012, 21:58

Trochę za dużo ostatnio gada. Racja, udał nam się powrót, ale nie podniecajmy się, bo ostatni w lidze wszyscy nas leją, a Fulham zaliczyło z nami też niezły comeback...

armata_PL komentarzy: 6219 newsów: 431.01.2012, 12:47

Ciekawe co Boss powiedział w szatni. Musiało nieźle im dać do myślenia.

HellSpawn komentarzy: 618531.01.2012, 09:57

No to czekamy na potwierdzenie tych słów w następnym meczach :)

mitmichael komentarzy: 4924331.01.2012, 08:20

Najwazniejsze, ze pilkarze wierzyli w Siebie bo wiekszosc kibicow sie nie spodziewała takiego obrotu sprawd w 2 połowie. A bez wiary pilkarzy, ze da sie wygrac przegrywane spotkanie ten mecz byłby stracony.

creatiVe4 komentarzy: 376431.01.2012, 07:26

Kluczowe to było szczęście i naiwność graczy AV. Dwa faule w polu karnym w 10minut... często się to nie zdarza

dziadek52 komentarzy: 26531.01.2012, 06:55

Jedno zwycięstwo nie poprawi wizerunku Arsenalu w tym sezonie-sezonie b. słabym.Robin jest Kapitanem i Kanonierem przez duże K- my to wiemy, wiemy też że Theodore gra dłuższy czas totalny piach tylko on o tym nie wie!

DavidJR komentarzy: 111031.01.2012, 01:40

dobra cicho... bo jak przewalamy mecze to wszyscy cicho siedza i mowia ze trzeba zapomniec i skupic sie na nastepnym.. teraz sie nie skupimmy i przewalimy xDD

garethemery komentarzy: 80031.01.2012, 01:23

Ojjj Theo Theo nie wiem co myslec o tobie...jestes troche za pewny siebie, a spójrz co reprezentowałes swoja gra przez ostatnie czasy...AOC łyka Ciebie moim skromnym zdaniem;p

AOC komentarzy: 44931.01.2012, 00:46

Staraj się tam, bo masz konkurencje!!! A potencjał maasz ogromny!!!