Welbeck po meczu z Norwich

Welbeck po meczu z Norwich 01.05.2016, 13:03, Dawid Wieczorek 10 komentarzy

Danny Welbeck po wczorajszym meczu z Norwich City spotkał się z dziennikarzami. Oto, co miał do powiedzenia:

O swoim udziale we wczorajszym spotkaniu...

Gdy siedzisz na ławce, chcesz wejść na murawę i mieć swój udział w spotkaniu. Na szczęście udało mi się strzelić gola przeciwko drużynie Norwich, która walczy o utrzymanie w Premier League. Musieliśmy zdobyć trzy punkty i udało nam się to. Było to dla nas dobre zwycięstwo.

O kibicach...

Jako zawodnik musisz skupić się na meczu, a nie na tym co dzieje się wokół ciebie. Oczywiście kibice są bardzo ważni dla klubów piłkarskich i trzeba ich szanować. Każdy ma swoje zdanie, lecz my musimy wykonywać swoją robotę na boisku.

O byciu rezerwowym...

To wyłącznie decyzja menadżera, lecz jak każdy zawodnik chcę grać we wszystkich spotkaniach. Po tak długiej przerwie, jaką miałem, musisz powrócić do kondycji meczowej. Na boisku byłem tylko 30 minut, lecz dobrze się spisałem. Chcę grać w kolejnych meczach i odbudować swoją formę.

O tym, gdzie chce grać...

Myślę, że na to pytanie odpowiedziałem już z tysiąc razy. Wolę grać jako środkowy napastnik, lecz gdy jestem na boisku, chcę dać z siebie wszystko i poprowadzić drużynę do zwycięstwa.

O tytule...

Każdy jest bardzo rozczarowany. Wiedzieliśmy, że obecny sezon to dobra okazja, by o niego powalczyć. Ciężko pogodzić się ze sposobem, w jaki przegraliśmy batalię o tytuł. Wierzymy w siebie i jako klub powinniśmy spisywać się lepiej.

O Tottenhamie...

Chcemy zakończyć sezon nad Tottenhamem, lecz to oczywiste, że oni również pragną być wyżej od nas. Będzie to bardzo trudne, ale postaramy się wygrać ostatnie dwa spotkania.

Danny WelbeckNorwich City autor: Dawid Wieczorek źrodło: arsenal.com
Dominik11 komentarzy: 2016302.05.2016, 16:54

ok jest lepszy od Girouda ale nie da nam mistrza

AaronRamsey2001 komentarzy: 22102.05.2016, 14:23

Po takiej kontuzji nie sie odbuduje i z City ma pokazac klasę. A z Crystal Palace, Sunderlandem to powinniśmy wygrać nawet wpuszczajac jakiegoś napastnika z rezerwy, ot choćby i Maidividi. I jakos mi sie wydaje ze lepiej by gral niz Żwir

enrique komentarzy: 1909902.05.2016, 11:41

A z takich przyczyn że wrócili ozdrowieńcy nic nie grający i Joel z automatu poszedł na ławę.

Ten chłopak musiałby chyba mecz w mecz strzelać bramki by Wenger go pozostawił w 1-szym, choć nawet i taka dyspozycja pewnie nie gwarantowała by mu miejsca w składzie.

Qznia21 (zawieszony) komentarzy: 13402.05.2016, 01:02

Giroud 15 spotkań bez gola, Welbz powrót po kontuzji, nawet nie 90minut gry i 2 bramki -.^ Kto gra w podstawie każdy widzi.

Nie jesteście sami ja też tego nie rozumiem. Jeszcze bardziej nierozumiem Campbella na ławce. Miał taki okres że gdy grał to nasza gra wyglądała bardzo fajnie, ale potem z niewyjaśnionych przyczyn przestał grać!? Tego to kompletnie nie czaje. Coś przeskrobał czy ja o czymś niewiem?

Gunnerrsaurus komentarzy: 1189501.05.2016, 21:41

Czytam ostatnie zdanie i myślę, co on gada, przecież Tottenham już ma za dużą przewagę, nie ma szans ich wyprzedzić. Ale jak się zastanowić to serio są szanse, ale oczywiście musielibyśmy ograć City, Tottenham ma dosyć ciężkie pozostałe mecze

schnor25 komentarzy: 1854601.05.2016, 20:36

Super pomysły Wengi: mam jako takiego Welbecka w formie, to posadzę chłopa na ławie i wpuszczę nędznego Żwira, a nóż się chłop odblokuje!

mitmichael komentarzy: 4924301.05.2016, 18:48

Wchodzi, strzela i załatwia sprawe 3 punktow a Giroud dalej bez gola i jeszcze cos takiego do kibicow pokazuje

tak jakby kibice mieli sie odczepic bo wielki napastnik Giroud zaliczył asyste. Ciekawe teraz kto wyjdzie na mecz z City od 1 minuty

PietrasM komentarzy: 249401.05.2016, 17:09

Welbeck daje więcej drużynie jak wchodzi z ławki.
Oczywiście stawiam go ponad Żwirem, ale niektóre jego mecze od pierwszej minuty były rozczarowujące.
Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby wpuszczanie obu napastników od pierwszej minuty. Ozil miałby więcej miejsca w środku i więcej opcji do przodu. W tym momencie do środka pola pcha się 5 zawodników (Iwobi, Sanchez, Ramsey, Elneny, Ozil). I oczywiście brakuje porządnego skrzydłowego który ograłby kogoś 1 na 1 przy linii, wtedy byłoby więcej szans na porządne dośrodkowania i nawet Giroud mógłby więcej pograć.

atemisan komentarzy: 131001.05.2016, 16:49

Ja też nie. Zamiast wpuszczać Welbza od pierwszych minut to gra teraz Żwir bez formy... żenada.
W ataku mógłby wpuszczać Welbza na zmianę z Joelem lub Alexisem.

fabregas1987 komentarzy: 2578401.05.2016, 15:17

Welbeck po powrocie z kontuzji strzelił parę bramek po czym Wenger postanowił posadzić go na ławce i znów zaczął stawiać na Giroud, nie rozumiem tego kompletnie.