Wenger: Mamy już listę potencjalnych celów
22.05.2011, 09:58,
104 komentarzy
Arsene Wenger stwierdził, że jego Klub absolutnie stać na wydanie "dużych" pieniędzy tego lata, jeśli na rynku znajdzie się odpowiedni zawodnik, który będzie dostępny.
Arsenal w ostatnim czasie był łączony z wieloma zawodnikami, z których wielu jest Anglikami, lub gra na Wyspach Brytyjskich. Oto co na ten temat powiedział menedżer Kanonierów.
- Lubię angielskich piłkarzy - powiedział Wenger. - Oni są dobrzy, ale jednocześnie bardzo drodzy. Taki ruch zawsze sporo kosztuje, jeśli jednak przekonamy się co do któregoś zawodnika, wydamy na niego określoną sumę.
- W kwestii takiego ruchu, na jednego piłkarza możemy sobie pozwolić działając w ten sposób. Sporo będzie również zależało od tego co się wydarzy. Mamy już sporządzoną listę naszych celów. Określiliśmy na niej nasze numery jeden, dwa i trzy. Postaramy się zrealizować to co sobie zaplanowaliśmy.
- Niestety nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Przeważnie trudno to przewidzieć i ogólnie to niełatwe sprawy do załatwienia. Niemniej będziemy pracować nad wzmocnieniem zespołu. Wydamy tyle ile będzie trzeba.
- Bardzo trudno jest powiedzieć - "Mamy dużo pieniędzy do wydania". Po takich słowach ceny szybują w górę. Jak zawsze postaramy się kupić w dobrej cenie, czyli dobrze zainwestować.
- Obecnie nasze koszty idą w górę, nasze płace idą w górę, odnawiamy umowy z piłkarzami. Ceny rosną każdego roku. Zobaczymy jak to wszystko się ułoży.
źrodło: ESPNstar.com
21.06.2026, 21:31 12 komentarzy
21.06.2026, 12:36 2 komentarzy
21.06.2026, 12:26 2 komentarzy
20.06.2026, 18:56 2 komentarzy
14.06.2026, 22:41 12 komentarzy
14.06.2026, 19:20 18 komentarzy
05.06.2026, 18:24 14 komentarzy
05.06.2026, 18:10 1 komentarzy
04.06.2026, 20:36 21 komentarzy
04.06.2026, 20:34 9 komentarzy
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Chciałbym widzieć tą listę. Pewnie większość to Anglicy
powiem szczerze że takich gadek to nam Arsene przez wszystkie lata w Arsenalu jeszcze nie pokazywał ; ] na pewno ten apetyt jest ale oby nie było roszczarowania ; ]
Ale takie niusy budzą "apetyt" na transfery. Aż doczekać się nie mogę co z tego wyjdzie :P