Wenger o występie nowych zawodników

Wenger o występie nowych zawodników 10.09.2016, 22:42, Michał Kruczkowski 19 komentarzy

Shkodran Mustafi i Lucas Perez będą mogli miło wspominać swoje debiuty w barwach Arsenalu, ponieważ ostatecznie drużynie udało się wygrać z Southamptonem 2:1. Oto co Arsene Wenger miał do powiedzenia na temat gry obu tych piłkarzy:

O występie nowych nabytków...

Myślę, że obaj nie są jeszcze w pełni gotowi fizycznie, a także brakuje im występów na boisku. Druga połowa w ich wykonaniu była o wiele lepsza, niż pierwsza. Byli nieco zaskoczeni tempem gry i zaangażowaniem, jakie trzeba włożyć w mecz Premier League, jednak przyzwyczają się do tego. W pierwszej części spotkania byli również nieco poddenerwowani, lecz drugie 45 minut wyglądało o wiele lepiej.

O tym, czy to napastnikowi jest łatwiej się przystosować do nowych warunków...

Tak, o wiele łatwiej.

O tym, czy Lucasowi długo zajmie adaptacja w Arsenalu...

Wystąpił w zaledwie jednym meczu ligi hiszpańskiej, a później już nie grał, ponieważ ludzie w jego klubie wiedzieli, że odejdzie. Mustafi rozegrał tylko jedną połowę w barwach Valencii, więc brakuje im rytmu meczowego.

O tym, czy wystąpią w najbliższym spotkaniu Ligi Mistrzów...

Muszę jeszcze o tym zadecydować. Zobaczymy, jak wszyscy się będą czuli jutro rano. Jeśli chodzi o wtorek, to możliwe, że wróci Gibbs, który dzisiaj nie znalazł się w drużynie. Shkodran i Lucas również mogą się pojawić się w składzie.

Arsene WengerLucas PerezShkodran Mustafi autor: Michał Kruczkowski źrodło: Arsenal.com
dudekns komentarzy: 605012.09.2016, 08:18

O wiele lepiej by Mustafi z Perezem zagrali, gdyby zdecydowanie wcześniej do nas przyszli. Teraz potrzebują jeszce czasu, aby zgrać się z zespołem i przestawić na warunki panujące w BPL.

Marcinafc93 komentarzy: 32834 newsów: 111.09.2016, 14:09

Rodriguez też nie zachwyca, dziwne że przy jego tak niskiej klauzuli nikt go nie kupił w lato.

Sparks974 komentarzy: 16511.09.2016, 13:52

Oby w zime przyszedl Rodriguez (LO) bo Monreal obnizyl loty a na Gibbsa az zal patrzec...potrzebna jest konkurencja, wtedy obrona bedzie kozak !

AlexVanPersie komentarzy: 806411.09.2016, 13:40

Mustafi pokazał, ze ma papiery na turbo kozaka i jeszcze chwilka i bedziemy mieli najlepszą obronę w lidze.

Z Lcasem sytuacja inna bo tu ważne jest strzelenie bramki i odblokowanie psychy a to moze zajac troche czasu

Forever_gunner komentarzy: 255511.09.2016, 11:28

Wbrew temu co mówi Wenger ten mecz pokazał, że obrońca się szybciej zaaklimatyzował. W drugiej połowie Mustafi wyglądał dużo pewniej i widać, że potrzebuje kilku meczów, żeby na dobre wymiatać i zgrać się z Kos. Co do Pereza to był trochę zagubiony, chociaż miał sytuację, gdy mógł umieścić piłkę w siatce. Moim zdaniem Perez będzie się dłużej wpasowywał w drużynę, aniżeli Mustafi. Myślę, że nie będziemy tak długo czekać na jego pierwszą bramkę i jeśli już odpali to na dobre.

FrediGunner komentarzy: 17111.09.2016, 09:49

Mustafi tak grał w Premier League, że swój debiut zaliczył wczoraj. W Evertonie zagrał jeden mecz w Lidze Europejskiej i to wchodząc na kilkanaście minut. Jak grał, to w rezerwach gdzie, nie oszukujmy się, ale nie można poznać prawdziwej angielskiej piłki. Obył się z kulturą, środowiskiem piłkarskim, językiem ale nie z samą grą.

lordoftheboard komentarzy: 822611.09.2016, 09:17

Mam nadzieję, że to psycho gierki w stylu Mou

atemisan komentarzy: 131011.09.2016, 09:00

Ciekawe jak Kosa z tym okiem ?Bo mocno to miał opuchnięte i zakrwawione.
Przecież Mustafi już grał w PL,a Wenga o tym nic nie wspomina , więc wie jakie tempo jest w Angli.

Gunner18AFC komentarzy: 3434 newsów: 311.09.2016, 08:40

Wyjdzie Holding, ja w młodego bardzo mocno wierze.

Control komentarzy: 146411.09.2016, 07:34

Holding xd Mustafi wyjdzie jak nie bedzie mial zakwasow i Kościelny - człowiek ze stali :)

Hubertus888 komentarzy: 367411.09.2016, 00:23

Jak Mustafi nie zagra to niby kto?

drewniane_krzeslo komentarzy: 280711.09.2016, 00:11

Nowe nabytki tak jak słusznie zauważono nie mają rytmu meczowego wiele im brakuje, jednakże bardzo dobrze rokują. Nie ma co oceniać po jednym meczu. Ważne, że są 3 pkt

arsenal159 komentarzy: 17186 newsów: 29710.09.2016, 23:55

Panie Wenger, nie żartuj tak nawet. Mustafi to obowiązkowo!

Gunnerrsaurus komentarzy: 1189310.09.2016, 23:54

Perez... co tu o nim mówić, był nie widoczny, ale kiedy miał piłkę to nie było z nim najgorzej. Myślę, że trzeba z oceną się po pristu wstrzymać

WojO komentarzy: 225210.09.2016, 23:49

Moim zdaniem Mustafi zagrał dobry mecz, fajnie włączał się do akcji, a bramke straciliśmy po stałym fragmencie, także obrona nie była taka najgorsza, aczkolwiek kilka nerówek pod naszą bramką było.

mitmichael komentarzy: 4924310.09.2016, 23:14

Mustafi musi zagrac a Perez niekoniecznie.

mistiqueAFC komentarzy: 2676910.09.2016, 23:03

Gibbs szykowany na wtorek?Oj, chyba Arsen Wu się na Monreala leciutko zdenerwował

metjuAFC komentarzy: 5698 newsów: 110.09.2016, 22:50

Mustafi nerwowo wszedł w mecz, ale później było już tylko lepiej. Jestem przekonany, że Niemiec razem z Koscielnym stworza jedną z najlepszych par stoperów w Premier League. Co do Pereza to myślę, że jeśli poprawi komunikację z pozostałymi graczami na boisku wówczas zacznie strzelać.

MarkOvermars komentarzy: 913110.09.2016, 22:49