Wenger po meczu ze Swansea 28.10.2017, 20:38, Kamil Garczorz 8 komentarzy

Arsenal nie bez problemów pokonał na własnym stadionie Swansea w ramach 10. kolejki Premier League.

Oto, co po meczu do powiedzenia miał Arsene Wenger.

O meczu...

W przerwie mogłem być zmartwiony, ponieważ przegrywaliśmy 0-1, a wiem, że piłkarze Swansea stracili tyko jednego gola na wyjeździe w tym sezonie. W drugiej połowie ważne było, byśmy zagrali szybciej, ostrzej, atakowali bardziej zdecydowanie oraz nałożyli na nich większą presję. W pierwszej połowie dominowaliśmy, ale graliśmy zbyt mozolnie.

O wspomnieniach z pierwszego meczu w Premier League...

Moim pierwszym był mecz z Blackburn, wygraliśmy wtedy 2-0. Gdy grasz 800 spotkań może się przytrafić uczucie déj? vu!

O wygraniu przez Anglię Mistrzostw Świata do lat 17...

Bardzo mnie to cieszy, ponieważ jestem tutaj od 20. lat i przez ten czas nie radziliśmy sobie najlepiej z młodzieżą. Dzisiaj wygrali turniej do lat 17, a wcześniej do lat 20, to pierwszy raz odkąd tu jestem. Myślę, że Anglicy zbierają żniwa restrukturyzacji akademii oraz włożeniu dużej pracy w szkoleniu młodzieży. Chociaż raz mamy szansę pogratulować federacji, to nie zdarza się często!

Arsene WengerPomeczowa wypowiedźSwansea City autor: Kamil Garczorz źrodło: arsenal.com
dudekns komentarzy: 605030.10.2017, 09:49

Cały Wenger...

Marioht komentarzy: 611429.10.2017, 09:32

Dobrze, że chociaż dostrzega słabe strony gry swojego zespołu pomimo wygranej.
W przeszłości z tym było różnie.

drewniane_krzeslo komentarzy: 280828.10.2017, 23:20

@pawciunio: @n0thing: wykonał swoją robotę po co drążyć temat ? Liczy się Arsenal wygrał a nie to czy za tydzień zagra w środku RX prawda ?

Wygrany mecz to dobra rzecz, a jak znam życie albo Aaron albo ktoś z drużyny się wypowie o meczu.

pawciunio komentarzy: 103028.10.2017, 23:11

Déj? vu to ja mam sezon w sezon panie Wenger.

Archiwald komentarzy: 109228.10.2017, 22:58

Ajednak ramsey i xhaka z elnenym wystarczyli na 2 puchary z chelsea, teraz skladu nie zmieniny trzeba grac tym co mamy i liczyc na jakies przeblyski z city

n0thing komentarzy: 5103 newsów: 36228.10.2017, 22:35

Mozolnie to gramy praktycznie w każdym meczu i nic nie robisz z tym trenerze. Zobaczymy jak sobie poradzisz z mocniejszem rywalem, niestety taktycznie tutaj trzeba coś więcej wymyślić niż grę z ramseyem i xhaka w środku pola z city.

Jacek1s komentarzy: 764628.10.2017, 22:09

Aha... Czyli, że mecz był dla Wengera tak nudny, że zamiast o meczu gadał, o pierwszym meczu w PL i MŚ wygranych przez Anglię do lat 17...
O samym meczu wypowiedział się tak ogólnikowo, że nic z tego wyciągnąć się nie da. Powinien moim zdaniem wypowiedzieć się bardziej personalnie np. o błędach lub pochlebić komuś... Nie, powie, że w przerwie był zmartwiony i w sumie to kilka suchych faktów, które nie mają znaczenia dla nikogo. Wydawało mi się, że przez wypowiedzi menadżera buduje się ducha zawodników by wiedzieli, że zrobili dobrą robotę lub złą, ale cóż... Pochwalił 17 letnich Anglików i to tyle z wypowiedzi... Wydaje mi się, że nie było nawet tam jednego kanoniera, ale mogę się mylić bo patrzyłem tylko po nazwiskach - żadnego nie kojarzę z Arsenalu.