Wenger: Zdaliśmy wielki psychiczny test

Wenger: Zdaliśmy wielki psychiczny test 30.01.2012, 13:36, Aleksander Kosin 21 komentarzy

Arsene Wenger wierzy, że zastrzyk wiary był kluczowy podczas wczorajszego zwycięskiego meczu z Aston Villą.

Aston Villa, po bramkach Richarda Dunne i Darrena Benta, była bliska wyeliminowania Arsenalu z rozgrywek FA Cup.

Niesamowita odpowiedź w postaci aż trzech bramek w jedyne siedem minut dała Kanonierom miejsce w piątej rundzie FA Cup.

- Powiedziałem piłkarzom, że mamy charakter oraz determinację i wciąż pozostać w tym turnieju. To był test naszego charakteru oraz psychiki. Uważam, że zdaliśmy go doskonale.

- Atmosfera w drużynie jest wspaniała. Myślę, że zostało to udowodnione w drugiej połowie. Była ona dla nas trudna. Przegrywaliśmy przecież 0-2.

- Po zdobyciu bramki na 1-2 wiedzieliśmy, że jeszcze możemy awansować i udało się nam. Muszę przyznać, że jestem bardzo dumny z zawodników.

- Bałem się, że wyzwanie jakim było odrobienie strat sprzed przerwy będzie dla nas zbyt trudne. Gracze zareagowali w odpowiedni sposób i wyszli z opresji.

Arsene Wenger autor: Aleksander Kosin źrodło: arsenal.com
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125103.02.2012, 19:35

Alboś ryczał? ;D

karlo komentarzy: 906931.01.2012, 13:10

JA chcę abyśmy tak zawsze grali.

armata_PL komentarzy: 6219 newsów: 431.01.2012, 11:23

Na pewno podniesie to morale zawodników.

dziadek52 komentarzy: 26530.01.2012, 20:44

W ustach Wengera to jest sukces nad sukcesy-ale z kim wygrywać jak nie z Villą albo w środę z Boltonem. To muszą być 3 punkty!

FrancescFabregas04 komentarzy: 93830.01.2012, 19:54

@fabregas1987, dokładnie, takiemu klubowi jak Arsenal to wręcz nie wypada.

Kaziu09 komentarzy: 325330.01.2012, 19:23

nasze porażki+remisy= wygrane, nie za ciekawie to się prezentuje .. Cieszy awans do kolejnej rundy.

fabregas1987 komentarzy: 2582430.01.2012, 18:47

teraz trzeba tylko powrocic na dobre tory jesli chodzi o lige, a Bolton to idealny przeciwnik na odbicie sie od dna ... bo badz co badz 8 porazek po 22 kolejkach to za duzo ;/

uszko komentarzy: 84230.01.2012, 17:57

Przyznam się, że w przerwie chciałem, żebyśmy przegrali, może wtedy by były transfery, a tak to ...

ste komentarzy: 30430.01.2012, 17:04

@mitmichael
Zgadzam się. Wenger teraz wali teksty o wielkim heroizmie i niesamowitej walce, a przecież żaden z tych 3 goli nie padł po jakiejkolwiek sensownej akcji - 2 gole to karne po kompromitujących błędach obrony Aston Villi, a trzeci to praktycznie rzecz biorąc samobój.
Comeback był, wynik też nasz, ale to zasługa szczęścia i przypadku a nie wielkiego mentalnego powrotu starego Arsenalu... Zresztą Bolton i Sunderland zweryfikują.

RESOVIA komentarzy: 63130.01.2012, 17:03

i cały czas do przodu. :)

Panie Wenger to nie szkoła że trzeba zdawać testy, to jest futbol i nie można się bawić w testy tylko zapierdalać.

dawcio090909 komentarzy: 187230.01.2012, 16:25

Zgadzam się z creatiVe4

vitoAFC komentarzy: 31430.01.2012, 16:20

wenger nie pie...dol!

creatiVe4 komentarzy: 376430.01.2012, 15:38

Teraz ty zdaj test i kup kogoś dla chwały klubu i kibiców!

Ars3n komentarzy: 1235430.01.2012, 15:34

Wenger to ma takie szczescie ,ze wygralismy ,ze to szok.

szymek98 komentarzy: 1430.01.2012, 15:25

mitmichael czyli wg ciebie arsenal to cienias jeśli wygrywając 4-0 dał sobie wbil bramki? przyp. Ars-NewC

David92 komentarzy: 640030.01.2012, 15:07

To teraz prosze o rozniesienie Boltonu w srode jak morale tak wzrosly.

mitmichael komentarzy: 4924330.01.2012, 14:57

Tak na prawde to mielismy fuksa - lepsza druzyna na pewno nie dałaby sobie wbic 3 goli gdyby prowadzila 2-0.

lordalastor komentarzy: 115730.01.2012, 14:50

no przyznam że zwątpiłem już trochę w wygraną ale jak strzelili kontaktową bramke to wiedziałem już że nie przegramy

chica10 komentarzy: 1745 newsów: 230.01.2012, 14:27

Arsenal jest znany z dużej woli walki i graniem do ostatniego gwizdka, w tym meczu to potwierdzili i chwała im za to.

HellSpawn komentarzy: 618530.01.2012, 14:12

Tylko po 1. Nie powinniśmy w ogóle dopuszczać do sytuacji w których przegrywamy do połowy z nic nie grającym średniakiem 2:0...

Teraz Wenger przedstawia to jako wielki + drużyny itd., ale tak na prawdę to nie powinno się wydarzyć.