Dzisiejszego popołudnia Kanonierzy rozegrali kolejne spotkanie w ramach przygotowań do nadchodzącego sezonu.

Tym razem podopieczni Wengera mierzyli się w Pekinie z Manchesterem City. Mimo dobrej gry i wielu dogodnych sytuacji to Obywatele wykazali się lepszą skutecznością i po trafieniach Zabalety i Toure wygrali 2-0.

Poniżej prezentujemy skrót tego spotkania:

Asia Tour 2012Video autor: Marcin Stefaniak źrodło: własne
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125101.08.2012, 11:36

Mecz dobry w naszym wykonaniu. Ale to pilka nożna i tu nie zawsze grą można wygrać mecz ;c

tidzejjj komentarzy: 138528.07.2012, 22:24

Ale ostrzeliwaliśmy w pewnym momencie bramkę City. Na plus Santos i Chamberlain. Brawo pomimo porażki.

yeni komentarzy: 163928.07.2012, 13:16

wyglada na to ze oduczyli sie wchodzic z pilka do bramki, moze cos z tego bedzie.

GONZO84 komentarzy: 22428.07.2012, 09:24

po obejrzeniu tego skrótu zastanawiam sie czy w meczu grali boczni obrońcy..?? wtf nie liczac braziliano w ataku.. Boss go przekwalifikował z bocznego obrońcy na atak?? oby liga nie wygladała tak jak tu czyli Arsenal gra bajecznie a przeciwnik strzela bramki..

HusarzAFC komentarzy: 150228.07.2012, 07:19

Widziłem pierwszą połowę meczu i do czasu straty pierwszej bramki to my prowadziliśmy grę. Myślę, że powinniśmy grać z jednym defensywnym pomocnikiem, który stałby przed parą stoperów i jako pierwszy rozbijał ataki przeciwnika, do tego nie powinien zbytnio brać udziału w akcjach ofensywnych tylko skupić się wyłącznie na destrukcji. Według mnie dużo bramek tracimy przez to, że środek przed stoperami jest słabo kryty do tego dochodzi to, że nasi boczni obrońcy często biorą udział w akcjach ofensywnych i nie zawsze zdążą wrócić.

gooner1992 komentarzy: 57728.07.2012, 00:22

skad mozna sciagnac caly mecz?

Damian20 komentarzy: 127528.07.2012, 00:05

Wynik moze zły ale taki Arsenal mi sie podoba !! Ofensywa i jeszcze raz ofensywa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak maja grac

dolny komentarzy: 265627.07.2012, 23:38

I tyle strzałów z daleka powinniśmy oddawać. Jak blisko był Oxlade, Santos czy Theo.

konalio komentarzy: 93927.07.2012, 22:41

Mam nadzieję, że mecze życia u bramkarzy przeciwnika wyczerpią się jak najszybciej, bo znowu jakieś Bogdany będą nam niszczyć mecze.

orme komentarzy: 29527.07.2012, 21:25

w tym jednym meczu chyba częściej strzelali z daleka niż w całym poprzednim sezonie...

Dawid04111 komentarzy: 13297 newsów: 1427.07.2012, 21:17

fabregas1897.
Niecelne, aczkolwiek bardzo groźne i nie aż tak dalekie celu :)

Dawid04111 komentarzy: 13297 newsów: 1427.07.2012, 21:15

Strzały AOCa, Walcotta i Santosa z dystansu zadziwiały. Najbardziej żałuje, że ten strzał Theo nie wpadł. Jenki im pozazdrościł i też 2 razy huknął sobie :)

fabregas1987 komentarzy: 2582127.07.2012, 21:06

plus z tego spotkania to stzrały z daleka, szkoda tylko, że były niecelne ...

gloomy komentarzy: 30527.07.2012, 21:00

przynajmniej zaczeli strzelać z daleka...

RuteQ komentarzy: 93127.07.2012, 20:53

Gervinho mial lepszą sytuację od Zabelety a nie strzelił. Szkoda strzału AOC. Wynik zły ale o jestem w szoku, że tylu graczy u nas nagle po tylu latach jest zdolnych oddać niebezpieczne strzały z dystansu - i to do tego nie Arteta

cesc1792 komentarzy: 48027.07.2012, 20:44

za bardzo przywykli do RvP, myslalem ze zobacze Giroud albo Lukasa skoro Robina nie ma na tym tourne ale Theo czy Gerwazy nie nadaja sie wg mnie na srodkowego, a Ciamak jak Ciamak, czyli przecietnie ;/

michal192837465 komentarzy: 765427.07.2012, 20:32

Gdyby Arsenal strzelał z więcej z dystansu, tak jak w tym meczu zdobywaliśmy więcej goli, bo drużyna przeciwna nie była by na to przygotowana, bo w PL mało z dystansu strzelamy. Aneke bardzo dobrze zagrał. :)

robinek komentarzy: 14227.07.2012, 20:16

ale wkoncu widac strzaly z dystansu

MajsterLM komentarzy: 124927.07.2012, 20:14

Kredens ....Gervinho Afobe Eastmond mieli sety .

Kredens komentarzy: 369827.07.2012, 20:09

@ MAjsterLM

gdzie ty sety widziałeś? strzały były ok ui powinno coą wpaść,ale jak dla mnie seta, to jak masz piłkę wyłożoną, albo chociaż sam na sam. Tutaj nie widziałem takiej sytuacji, no może poza tą ostatnią.

Ale już się nie czepiam, nie ma o co. Tak jakoś mi to na myśl przyszło.

MajsterLM komentarzy: 124927.07.2012, 20:02