Olivier Giroud we wczorajszym meczu reprezentacji Francji z Jamajką wpisał się na listę strzelców Les Blues oraz zanotował asystę przy trafieniu Yohana Cabaye'a.

Spotkanie z Jamajczykami było dla Trójkolorowych ostatnim sprawdzianem przed rozpoczynającymi się w czwartek Mistrzostwami Świata w Brazylii i przed turniejem tym pokazali się ze świetnej strony, gdyz wygrali aż 8-0.

Giroud grał do 71. minuty, a inny Kanonier - Bacary Sagna - wszedł na murawę od początku drugiej połowy. Laurent Koscielny cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Francja 8-0 Jamajka

17' [1 - 0] Y. Cabaye

20' [2 - 0] B. Matuidi

38' [3 - 0] K. Benzema

53' [4 - 0] O. Giroud

63' [5 - 0] K. Benzema

66' [6 - 0] B. Matuidi

77' [7 - 0] A. Griezmann

89' [8 - 0] A. Griezmann

Skrót meczu:

Olivier GiroudReprezentacja FrancjiVideo autor: Adam Cygański źrodło:
sympatyk komentarzy: 84209.06.2014, 20:25

@Ashburton
a tak ciezko wywnioskowac ze odnosze sie do poprzednich spotkan gdzie dostaw noga strzelil ladne bramki a nie ciagle hejty, jak mu cos wyjdzie i strzeli swietna bramke to cisza ewentualnie komenty w stylu raz na rok to kazdy glupi strzeli itp. czyli jak nie strzela zle jak strzela tez kuxxwa źle weź tu dogodz takiemu.

Verminator97 komentarzy: 1490009.06.2014, 19:50

Dużo wskazuje na to, że Deschamps będzie chciał grać dwójką napastników, a więc duetem Giroud&Benzema. Może to naprawdę wypalić na Mundialu. Ja będę im kibicował i mam nadzieję, że sprawią sporą niespodziankę awansując przynajmniej do półfinału. Francja i Belgia to reprezentacje którym będę kibicował na Mundialu. Obydwie nieobliczalne i mogące sprawić sporą niespodziankę. Oby tak było.

Paniu76 komentarzy: 1246409.06.2014, 19:46

Nawet się rozstrzelał w tych sparingach, oby tak dalej.

marcin04c komentarzy: 299409.06.2014, 19:35

Trzeba Matuidiego ściągnąć bo to jest DM którego nam potrzeba i do tego kosztowałby 15mln

Rider komentarzy: 242209.06.2014, 17:57

Giroud strzelił bramkę w swoim stylu :P

bojowyschabowy komentarzy: 270 newsów: 4809.06.2014, 16:59

Dostaw-noga, szczególnie przy golu z Norwegią.

Ashburton komentarzy: 450209.06.2014, 16:48

@sympatyk

Oglądałeś mecze że kogoś pouczasz?

sympatyk komentarzy: 84209.06.2014, 14:40

FedeIn
ta dostaw noga, a widziales poprzednie gole z towarzyskich tez dostaw noga, eh trole skad wy sie bierzecie.

AntonioThe komentarzy: 3817 newsów: 509.06.2014, 12:20

Benzema i Griezmann przydaliby się u nas.

roni komentarzy: 91609.06.2014, 11:25

Francuzi zagrali po prostu fantastycznie i nawet abstra****ąc od żałosnego poziomu defensywy jamajskiej sądzę, że są w stanie dojść nawet do półfinału, a może i więcej. Bramki Benzemy i piętka Griezmanna to po prostu miodzio. :)

ghajazz komentarzy: 5009.06.2014, 10:48