Poczas otwarcia nowego stadionu Legii Warszawa kibice zgromadzeni na obiekcie przy Łazienkowskiej mieli okazję oglądać prawdziwą piłkarską ucztę. Podopieczni Arsene'a Wengera co prawda ostatecznie wygrali z gospodarzami 6-5, jednak mecz obfitował w wiele ciekawych i nieprzewidywalnych zwrotów akcji.

Zapraszamy do obejrzenia skrótów z tego spotkania.

Legia Warszawa 5 - 6 Arsenal Londyn

18' [1 - 0] A. Cabral

34' [2 - 0] A. Jędrzejczyk

37' [3 - 0] A. Jędrzejczyk

39' [3 - 1] M. Chamakh

53' [3 - 2] E. Eboué

61' [3 - 3] E. Eboué

62' [3 - 4] K. Gibbs

73' [4 - 4] A. Jędrzejczyk

78' [4 - 5] J. Emmanuel-Thomas

81' [4 - 6] S. Nasri

90' [5 - 6] M. Iwański

Legia WarszawaVideo autor: Michał Kowalczyk źrodło:
fabregas1987 komentarzy: 2581918.08.2010, 13:41

dawno nie widzialem tak slabo grajacej obrony Arsenalu ...

Matti7 komentarzy: 8908.08.2010, 22:04

Myślałem, że to będzie łatwiejszy mecz. Ale Szczęsny się pokazał :P

bartios komentarzy: 55908.08.2010, 18:56

Najważniejsze że podobało się kibicom Legii, to dla nich był ten mecz. Spójrzcie sobie (3:28,29) co robi zawodnik przy strzelającym Gibbsie. Truchcik a potem łaska że wystawi nogę.

krzychu89KoRn komentarzy: 3608.08.2010, 17:38

jak powiedzialem znajomemu ze legia trafila arsenalowi 5 brawek to mnie wysmial, co to mialo byc, jak beda ak grac w lidze to napewno duzo wygramy

laskowski19051995 komentarzy: 494508.08.2010, 16:04

pumeks ------> zgadzam się z tobą trzeba jeszcze wzmocnień w obronie i oniecznie nowego i dobrego bramkarza !!

pumeks komentarzy: 2080808.08.2010, 15:53

obrona Arsenalu tragedia

Nasrii komentarzy: 24108.08.2010, 13:54

Dzisiaj powtórka meczu na Nsport o 18;05 ;D

mir4ek komentarzy: 100708.08.2010, 13:53

Ludzie przecież to był raczej festyn a nie mecz. Wiadomo że widowisko miało cieszyć oko, a co nie cieszy oko jak nie bramki? Ich było mnóstwo i o to chodzi :)
Nie ma co patrzeć na ten mecz w stosunku do formy zawodników.

Pomyślcie jakby był to mecz o stawkę co by się stało?
No właśnie..... zmiażdżylibyśmy Legie - to wiadome.

barto32 komentarzy: 164708.08.2010, 13:19

Tak naprawdę wstyd dla Arsenalu.. Nie mamy dobrego bramkarza i pewnie takiego nie będzie w tym sezonie bo nikogo nie kupimy.. Ciekawe co z środkiem defensywy mamy tylko 3 środkowych obrońców..nie licząc Songa..

Jyba komentarzy: 14408.08.2010, 13:04

Przy golu J. Emmanuel-Thomas obrońca legi nie biegł szybko do piłki bo chyba nie wiedział że ma koło siebie rywala:) gdyby był mecz bez błędów to najwyżej byśmy zobaczyli 3 bramki:)

ONA81 komentarzy: 84008.08.2010, 12:01

Przy ostatnim golu dla Legii błąd popełnił Kościelny. :P Ale Arsene naprawdę musi kupić jakiegoś nowego goalkeepera, bo z Almunią i Fabianem daleko nie zajedziemy. A Wojtek chyba jeszcze nie jest gotowy żeby być numerem 1, myślę, że w przyszłym sezonie.

Aaarsenal komentarzy: 305708.08.2010, 11:58

Wszystkie te bramki po fatalnych błędach defensywy i bramkarzy. To niestety nie wyglądalo na to żeby arsenal sie podłożył.

Gooner250 komentarzy: 132508.08.2010, 11:03

Gol Cabrala i Gibbsa najładniejsze.
Eboue też fajnie oszukał bramkarza.
Za to niektóre gole Legii to żart ze strony naszej obrony, szczególnie ten błąd, bodajże Gibbsa gdy gola zdobył Iwański.

luq007 komentarzy: 289908.08.2010, 10:59

Niezly mecz:)
Duzo bramek, napewno udany mecz na otwarcie stadionu legii.
Jednak Fabian po raz kolejny sie nie popisal :/
Jego praca na 5 metrze to poprostu jakis kiepski zart.

Gooner250 komentarzy: 132508.08.2010, 10:59

Ja mogę tylko tyle powiedzieć, że Legia ma świetnych kibiców i ładny stadion. Zobaczymy, jak będzie z poziomem zawodników, ale kilka grajków mi zaimponowało, Manu na przykład, dobry gracz.

neastle komentarzy: 59208.08.2010, 10:59

Dla mnie to było raczej przedstawienie, a nie prawdziwy mecz. Zachowanie obrońców np. podczas gola Iwańskiego. A nich sobie chłopak strzeli. Jedna bramka Cabrala może padła niezamierzenie.

xGun komentarzy: 45008.08.2010, 10:53

Nie uważacie, że podniecanie się inną drużyną na stronie wielkiego ARSENALU jest trochę niewłaściwe? Zwłaszcza drużyną, która na europejskiej arenie nie znaczy NIC i jest zwykłym żartem...

CescAde komentarzy: 32508.08.2010, 09:46

mirrorfootball.co.uk/news/Arsenal-transfer-news-Gunners-target-Liverpool-No-1-Pepe-Reina-in-23m-deal-according-to-reports-article546599.html#ixzz0w0RvbTzz

Cesc1994 komentarzy: 447008.08.2010, 09:39

Nie mogłem z Nasriego po jego golu... To wyglądało jakby sobie pomyślał: "ale łajza z tego bramkarza"! Zabawne:D

radis komentarzy: 7608.08.2010, 09:21

Świetny mecz : ) . Najbardziej w tym skrócie spodobał mi sie moment kiedy komentator chce powiedziec Jędżejczyk a wychodzi mu : Dżendżeki xd

gabi86 komentarzy: 26608.08.2010, 09:17

Nie miałem szczęścia zobaczyć tego spotkania na żywo bo szybko sprzedano bilety:( jedyne co mi pozostało to zobaczyć ten mecz w tv i jestem zadowolony z tego widowiska:) Kibice byli świetni Legia Mistrz!!!

kubas40 komentarzy: 73108.08.2010, 09:07

Straciliśmy 3 bramki na początku, bo pomoc nic nie umiała zrobić. Frimpong poprostu żenada.
Też tam byłem :)

janiu14 komentarzy: 119508.08.2010, 00:34

miło słuchac jak angielski komentator podnieca sie na widok goli strzelanych przez polski zespol. slychac przy golu Cabrala zwlaszcza:P

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4808.08.2010, 00:29

Ja również byłem na Żylecie.. właściwie to sama Żyleta ciągnęła doping, resztę trzeba było zapraszać: "Cały stadion śpiewa z nami", "Cały stadion ręcę w górę", ale to już jest tradycja. Cała Żyleta zdzierała gardło, docenił to Wenger a także Eboue w krótkim pomeczowym wywiadzie ;)

Ciawaro komentarzy: 43608.08.2010, 00:22

no mecz zajebisty chociaż siedziałem na żylecie to i tak bylo naprawde zajebiście powrócił najlepszy doping w Polsce :D widziałem że nasi zawodnicy zadowoleni byli z poziomu dopingu i może będą chcieli przyleciec za rok :D:D:

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4808.08.2010, 00:07

Sikor666, nie gadaj głupot.. to, że defensywa Arsenalu zagrała słabo i jak zwykle leżą stałe framenty gry nie ma NIC do rzeczy z otwarciem stadionu. Święto to było na trybunach i znowu Legia będzie miała najlepszy doping w Polsce ;)

czesiek_4 komentarzy: 111208.08.2010, 00:07

Byłem widziałem :) Ekstra :) Marzenie się spełniło :)

vP7 komentarzy: 232008.08.2010, 00:06

Znowu Fabian sie nie popisal przy 2 bramce, pozostaje sie tylko modlic o to by Boss sciagna jakiegos bramkarza

Sikor666 komentarzy: 2007.08.2010, 23:49

Miałem przyjemność być na tym meczu i napewno długo będe go wspominał ;) Dużo bramek, dobre wrażenia i oczywiście zwycięstwo Arsenalu ;) I nie ma co się dziwić tym, że Kanonierzy dali sobie wbić aż 5 bramek, bo nie chcieli psuć legionistom tak wielkiego dla nich święta :D

Zuzu komentarzy: 73407.08.2010, 23:45

Vela jakie pily zagrywal.... miodzio!!!!!!!!!!!

adaminho77 komentarzy: 332507.08.2010, 23:41

Quake85-->To był tylko taki żarcik. ;)

Quake85 komentarzy: 1016 newsów: 107.08.2010, 23:38

adaminho>> czepiasz się :)

adaminho77 komentarzy: 332507.08.2010, 23:33

Na to czekałem. Widziałem drugą połowę i większość bramek, ale nie ma to jak dokładnie obejrzeć te sytuacje jeszcze raz. :)

Zobaczcie:
'0:52-0:55'
Nieładnie Arsene. ;)

Blacharz komentarzy: 52007.08.2010, 23:32

Dawno nie widziałem meczu z taką ilością bramek... I zapewne długo znów nie zobaczę... Chyba, że Legia wybuduje drugi stadion ^^