Wtorkowe wyniki Ligi Mistrzów

Wtorkowe wyniki Ligi Mistrzów 27.08.2013, 22:53, Marcin Stefaniak 31 komentarzy

Dzisiejszego dnia zostało rozegrane pierwsze pięć spotkań rewanżowych 4. rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów.

W jednym z nich Kanonierzy po raz kolejny pewnie pokonali Fenerbahce i awansowali do fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Obok drużyny z północnego Londynu awans zapewniły sobie również Austria Wiedeń, Bazylea, Steaua Bukareszt oraz Schalke 04.

Austria Wiedeń 2-3 Dynamo Zagrzeb (Austria wygrywa 4-3 w dwumeczu)

5' [1 - 0] F. Mader

33' [1 - 1] M. Brozović

43' [1 - 2] J. Fernandes

70' [1 - 3] F. Beciraj

82' [2 - 3] R. Kienast

Bazylea 2-0 Ludogorets Razgrad (Bazylea wygrywa 6-2 w dwumeczu)

11' [1 - 0] F. Frei

79' [2 - 0] P. Degen

Legia Warszawa 2-2 Steaua Bukareszt (Steaua awansuje dzięki bramkom strzelonym na wyjeździe. Wynik dwumeczu 3-3)

7' [0 - 1] C. N. Stanciu

9' [0 - 2] F. Piovaccari

27' [1 - 2] M. Radović

94' [2 - 2] J. Rzeźniczak

PAOK 2-3 Schalke 04 Gelsenkirchen (Schalke wygrywa 4-3 w dwumeczu)

43' [0 - 1] A. Szalai

53' [1 - 1] S. Athanasiadis

67' [1 - 2] J. Draxler

79' [2 - 2] K. Katsouranis

90' [2 - 3] A. Szalai

Liga Mistrzów autor: Marcin Stefaniak źrodło:
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125128.08.2013, 23:34

Szkoda Legii :/ Rumuni szybko strzelili 2 bramki i zaskoczyli Legie, a szkoda. Widać ten brak doświadczenia w LM :)

Lr556 komentarzy: 153628.08.2013, 11:06

Genialnego zakupu dokonało Schalke z tym Szalaiem, aż dziw że się nim nie zainteresowaliśmy.
A Legii mi nie szkoda. No bo pomyślcie: Legia jest w Lidze Mistrzów. Teraz automatycznie wszystkie "Polaczki" pompują balon. TVP transmitowałoby, niezależnie od innych meczów, choćby to były największe klasyki, TYLKO, powtarzam: TYLKO i WYŁĄCZNIE mecze Legii. A sama Legia nie poradziłaby sobie z presją i dałbym sobie głowę uciąć, że odpadną. I tak by odpadli, ale np. w grupie marzeń mogliby się bić o 2. miejsce. Tyle że presja jest zbyt duża, a on sobie nie radzą. Lubię Legię, ale po podejściu TVP do transmijsi meczów Borussii, można z dziecinną łatwością wywnioskować, jaka drużyna będzie na pierwszym miejscu w rankingu meczów by Szpaq, choćby w tym czasie gral Bayern z Realem. Zresztą żyjemy w kraju, w którym zakwalifikowanie się do LM raz na kilkanaście lat jest uznawane za sukces.

fabregas1987 komentarzy: 2582228.08.2013, 10:34

Szkoda Legii, bo to była najlepsza szansa od lat, wynik 3:3 pokazuje, że nie jest tak źle z naszą piłką, jakoś nigdy im nie kibicowałem, bo nie mam z WaWą za wiele wspólnego (jestem z Zielonej Góry), ale można było mieć drużynę w LM ;x szkoda, czekamy za rok!

Song_o komentarzy: 125128.08.2013, 08:24

Niemcy jak zwykle gol w ostatnich minutach.
Szkoda, że Legia nie podołała, losowanie było niezłe, ale rywal i tak okazał się silniejszy.

Czeczenia komentarzy: 1249528.08.2013, 00:49

Lubię Legię ale tak jak pisałem kilka godzin temu:

"Gdzie tam Legia do LM. Lubię ten zespół ale tego nie widzę. Nigdy żaden polski zespół nie sprostał presji i pompowaniu balonika, niezależnie od dyscypliny sportu. Za nim Urban i piłkarze zmienią pampersy to już dawno będzie po meczu."

I taka prawda, Legia wyszła z pełnymi majtkami. Dla Arsenalu to nieistotne. Steaua czy Legia, 6 punktów praktycznie pewne.

RVP87 komentarzy: 116428.08.2013, 00:41

Oficjalnie: Kondogbia odchodzi z Sevilli

konrii komentarzy: 40628.08.2013, 00:32

super ze legia legła była 2 klasy gorsza od Steaua gdyby w koncówce rumuni się nie bawili wygrali by 4-1 a tak to dali im remis
WISŁA rządzi i dzieli WISŁA PANY, WIsła będzie mistrzem i za rok zagra w LM

schnor25 komentarzy: 1854628.08.2013, 00:29

Czemu Wam szkoda Legii? Na grę w LM trzeba sobie zasłużyć. Wiadomo miło by było oglądać polski klub w LM, promocja kraju, polskiej piłki, ewentualne punkciki do rankingu uefa. Ale z taką grą Legia nie zasługiwała na awans. Z pasterzami z Walii niczego wielkiego nie pokazała, nie stłamsiła rywala, nie zagrała niczego wielkiego, wpakowała kilka bramek, ale bez przekonania w sumie. Molde przeszli na farcie, bo gdyby Norwegowie mieli wyższą skuteczność to byłoby pozamiatane. A Steaua? Może w obronie nie ma szału, ale w ofensywie mają zdecydowanie większy potencjał. Przeszła drużyna lepsza, mimo dwóch remisów. Legia musi grać przynajmniej 75 min na dobrym poziomie, a nie 15, góra 30 min. Szczęście sprzyja niby lepszym, ale kiedyś się kończy. A kiedy nie ma farta, wtedy liczą się umiejętności, a tu było średnio. Legia piłkarsko nie dorosła do LM.

dudekns komentarzy: 605027.08.2013, 23:59

No szkoda Legii, ale sami sobie utrudnili życie po pierwszych 10 minutach meczu. A PAOK widzę postraszył trochę Schalke.

mitmichael komentarzy: 4924327.08.2013, 23:52

Jutro to dopiero moga byc jaja jak Szachtior ostatecznie odprawi w dwumeczu z kwitkiem Celtic Glaskow :D Dzisiaj awansowały te druzyny co musiały jedynie Dinamo mogło odwrocic losy dwumeczu ale sie nie udało

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 127.08.2013, 23:35

Cieszę się z Bazylei w LM. Pięknie grają jak na takich nonameów.

Legia pogrzebała 1/8 szansy na zobaczenie Arsenalu na żywo w Polsce :(

Verminator97 komentarzy: 1490027.08.2013, 23:28

Szkoda Legii :/ Ale najważniejsze, że my zagramy w fazie grupowej LM :-)

thide komentarzy: 32389 newsów: 185227.08.2013, 23:24

Le jest w piatek

jimmykanonier1886 komentarzy: 1078427.08.2013, 23:19

dużo się działo dzisiaj w tych meczach, szkoda Legii, ale walki nie można im odmówić

* polska

szkoda legii ale cóż...czekalismy tyle lat to mozęmy jeszcze poczekać na polsa druzyne w LM:P

dawcio090909 komentarzy: 187227.08.2013, 23:10

Ale farta miało Szalke.
Losowanie w czwartek.

BudziK komentarzy: 103027.08.2013, 23:08

ok dzięki, po cichu liczylem, że AFC trafi z Legią do tej samej grupy jesli byłaby taka możliwość, ale niestety jeden zespół nie sprostał wyzwaniu

TaYekARS komentarzy: 2474 newsów: 3427.08.2013, 23:01

W kilku starciach emocji zapewne nie brakowało, chociażby w meczu PAOK-Schalke. Kto by pomyślał, że klub z Gelsenkirchen będzie musiał grać o awans do ostatniej minuty z teoretycznie dużo słabszym przeciwinikiem. Szkoda Legii. A już miałem taką ochotę w razie awansu ekipy Urbana wybrać się do Warszawy na mecz fazy grupowej LM ;p

immers komentarzy: 91527.08.2013, 23:00

Bez sensu jest ta zasada z bramkami na wyjeździe. Jest 3:3, dogrywka, proste!

Korss komentarzy: 234227.08.2013, 22:58