Wtorkowe wyniki Ligi Mistrzów

Wtorkowe wyniki Ligi Mistrzów 10.12.2014, 10:31, Adam Cygański 13 komentarzy

Wczoraj na europejskich stadionach odbyło się 8 meczów fazy grupowej piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Poniżej prezentujemy wam, jaki rezultatami się one zakończyły:

GRUPA A

Juventus 0-0 Atletico Madryt

Olympiakos 4-2 Malmö

22' [1 - 0] D. Fuster

59' [1 - 1] S. Kroon

63' [2 - 1] A. Dominguez

81' [2 - 2] M. Rosenberg

87' [3 - 2] K. Mitroglou

90' [4 - 2] I. Afellay

Image and video hosting by TinyPic

GRUPA B

Liverpool 1-1 FC Basel

25' [0 - 1] F. Frei

81' [1 - 1] S. Gerrard

Real Madryt 4-0 Ludogorets

20' [1 - 0] C. Ronaldo (k.)

38' [2 - 0] G. Bale

80' [3 - 0] A. Arbeloa

88' [4 - 0] A. Medran

GRUPA C

Benfica 0-0 Bayer Leverkusen

AS Monaco 2-0 Zenit

63' [1 - 0] A. Abdennour

89' [2 - 0] T. Fabinho

GRUPA D

Borussia 1-1Anderlecht

58' [1 - 0] C. Immobile

84' [1 - 1] A. Mitrović

Galatasaray 1-4 Arsenal

3' [0 - 1] L. Podolski

11' [0 - 2] A. Ramsey

29' [0 - 3] A. Ramsey

88' [1 - 3] W. Sneijder

90+2' [1 - 4] L. Podolski

Wszystkie bramki z wczorajszych spotkań możecie zobaczyć pod tym adresem.

Liga Mistrzów autor: Adam Cygański źrodło:
Paniu76 komentarzy: 1246410.12.2014, 17:04

Liverpool to jest porażka...

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125110.12.2014, 15:06

Liverpool robi wstyd angielskiej piłce.. Nawet United grające dno za Moyesa awansowało nawet do 1/4.

mitmichael komentarzy: 4924310.12.2014, 14:43

3 razy mielismy pecha moze w koncu sie skonczy

kanonier21afc komentarzy: 225710.12.2014, 14:33

bvb zremisowała, szkoda ze wenger olał drugą połowę bo nawet moglismy awansować z 1. a tak zapewne wylosujemy najgorzej i end.

spazi_28 komentarzy: 85010.12.2014, 14:03

@GenzoArs - dokładnie i jeszcze trzeba zaznaczyć, że w pierwszym z dwumeczu zeszłego sezonu do tej nieszczęsnej 40 minuty Bayern był przez nas miażdżony:
1) fenomenalna gra w ataku, mnóstwo groźnych sytuacji w okolicach ich PK,
2) karny dla nas niewykorzystany - maksymalny pech,
3) Boateng w ok. 30 minucie powinien był dostać drugą żółtą za taktyczny faul na Wilsherze przy wyprowadzaniu super groźnej kontry - Bayern powinien grać z -1 zawodnikiem w stosunku do nas, czego arbiter nie dopilnował - znowu maksymalny pech ;-((

GenzoArs komentarzy: 1981 newsów: 910.12.2014, 12:59

@simpellman
Basel wystarczyło 7 pktów żeby awansować. w zeszłym roku Napoli miało 12 i zajęli 3 miejsce

GenzoArs komentarzy: 1981 newsów: 910.12.2014, 12:57

Chciałbym Real, Bayern albo Barcelonę w 1/8.

Co roku jak losują nam tego typu zespoły, to wszyscy płaczą, że mamy pecha. To jest Liga Mistrzów, albo pokonujesz tych mistrzów, albo odpadasz. jeśli wyeliminujemy w 1/8 taką Barce, będzie nam łatwiej później (większa pewność i jeden topowy klub mniej).

Czy nie lepiej czuć dumę, że się odpadło w 1/8 z przyszłym zwycięzcą, lub finalistą, zamiast odpaść w 1/2 z tą samą drużyną, ale wcześniej grając z ogórkami.

Przez ostatnie 3 lata, nasi przeciwnicy szczęśliwie prześlizgiwali się do 1/4 (AC Milan - brakło jednej bramki, Bayern - remis w dwumeczu zdecydowały bramki na wyjeździe, Bayern2 - brakło jednej bramki) - najwyższy czas żebyśmy to my się prześlizgnęli.

spazi_28 komentarzy: 85010.12.2014, 12:13

Przecież Leehu wcale nie pisał, że zdobędziemy trofeum.

A swoją drogą to liczę właśnie na o, że trafimy na Bayern i nie tak będzie.

mar12301 komentarzy: 2313610.12.2014, 11:45

Leehu

Arsenal nie jest w stanie wygrać pucharu LM na obecny czas.

Turek44 komentarzy: 231710.12.2014, 11:22

gdyby nie ten głupi remis z Anderlechtem...

Simpllemann komentarzy: 52843 newsów: 52410.12.2014, 10:54

4 gole dały awans i to z pierwszego miejsca. W naszej grupie tyle goli nawet Galata strzeliła.

Leehu komentarzy: 1049610.12.2014, 10:47

@grzegorz1211: I co nam da to że w 1/8 nie trafimy na Bayern albo Real, nie trafimy na nich teraz to trafimy na nich w 1/4 albo 1/2. Żeby wygrać puchar trzeba pokonać wszystkie drużyny. A kwestie finansowe nas (kibiców) nie powinny interesować. :)

grzegorz1211 komentarzy: 1030210.12.2014, 10:42

Monaco to byłby idealny rywal na fazę pucharową, Bayern i Real to rywale absolutnie poza zasięgiem no i jeszcze Chelsea ale na nich trafić nie możemy, reszta jest w naszym zasięgu