Z obozu rywala: Co słychać u grupowych rywali z LM?

Z obozu rywala: Co słychać u grupowych rywali z LM? 31.10.2011, 13:11, Aleksander Kosin 24 komentarzy

Już jutro Arsenal rozegra kolejny mecz w Lidze Mistrzów. Tym razem na drodze Kanonierów stanie Marsylia. Sprawdźmy jak spisał się w ten weekend nasz najbliższy przeciwnik oraz pozostali grupowi rywale.

Dijon 2-3 Marsylia

1' [0 - 1] L. Remy

11' [0 - 2] B. Cheyrou

46' [1 - 2] B. Jovial

63' [2 - 2] B. Corgnet

82' [2 - 3] A. Diarra

Marsylia pokonała w wyjazdowym meczu Dijon 3-2.

Remy oraz Cheyrou dali Marsylii dwubramkowe prowadzenie. Dijon zdołał doprowadzić do wyrównania. Końcówka należała do gości. Diarra strzelił zwycięską bramkę i tym samym dał swojej drużynie komplet punktów. Warto wspomnieć iż jest to 3 z rzędu ligowe zwycięstwo Marsylii.

Stuttgart 1-1 Borussia Dortmund

22' [1 - 0] S. Tasci

45' [1 - 1] Ł. Piszczek

Borussia zdołała zdobyć punkt w wyjazdowym meczu w Stuttgarcie. Tasci wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. W doliczonym czasie pierwszej połowy Piszczek strzelił wyrównującą bramkę. Wynik do końca meczu nie uległ zmianie.

Olympiacos 2-2 OFI Crete

45' [1 - 0] R. Djebbour

62' [2 - 0] K. Mirallas

73' [2 - 1] E. Mantzios

77' [2 - 2] G. Georgiou

Olympiacos prowadził już 2-0 po bramkach Djebboura i Mirallasa. Rezultat ten utrzymał się tylko 10 minut. OFI zdołało strzelić dwie bramki na przestrzeni czterech minut. Tym samym wywieźli z Pireusu cenny punkt.

Borussia DortmundOlimpique MarsyliaOlympiakos Pireus autor: Aleksander Kosin źrodło: arsenal.com
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125131.10.2011, 21:48

Myślę, że mecz z Marsylią jest do wygrania, nie świecą w lidze, lepiej w LM, ale i tak sądzę, że 3 punkty zostaną u nas ;]

hei007 komentarzy: 352831.10.2011, 17:24

Marsylia widzę trzyma się, no i Łukasz strzelił bramkę ; D. A Pireus jak Pireus, gdyby to, że grają z nami w grupie to nie wiedziałbym, że taki klub istnieje.

KanonierTH1411 komentarzy: 482831.10.2011, 17:11

KliMo
Mecz nasz z Dortmundem wypada na środę wiec więcej niż pewne że pokażą go na Polsacie....

arsenal141 komentarzy: 13831.10.2011, 16:51

talala czy arsenal wygra

KliMo komentarzy: 56731.10.2011, 15:27

Borussi się jeszcze może uda ma dwa mecze u siebie z OM i OP muszą wygrać te mecze i zremisować z Kanonierami. Ciekawe czy dadzą ten mecz w TV, ciekaw jestem co pokazał by Piszczek i Lewy

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 231.10.2011, 15:24

Neymar ładnie kosi w tej Brazyli.

mitmichael komentarzy: 4924331.10.2011, 15:05

Nie ma co patrzec na przeciwnikow.

IwoSzymon komentarzy: 60931.10.2011, 14:41

Dijon, to nie jest zespół do lania. Ciężko gra się z takimi beniaminkami, oni cały czas na żyle. Fajnie by było, aby wyszła razem z nami Borussia głównie z sentymentu do Polaków, ale wolałbym Marsylię. ;)

maciekbe komentarzy: 1245831.10.2011, 14:29

Jeśli OM zagra tak jak w poprzednim meczu przeciwko nam to nie mają szans. Powinniśmy spokojnie zaklepać sobie awans.

Vendetta komentarzy: 277831.10.2011, 14:14

Ciekawe jak będzie wyglądał jutrzejszy mecz...

05Marcin12 komentarzy: 65531.10.2011, 14:13

W meczu z OM chciałbym zobaczyć Parka.

arthas74 komentarzy: 234331.10.2011, 14:10

fabregas

no faktycznie OM gra coraz lepiej. Jeśli Wengerowi zależy na pierwszym miejscu w grupie to chyba bedzie silny skład;p

KanonierTH1411 komentarzy: 482831.10.2011, 13:36

fabregas1987
Najsilniejszy skład będzie, Wenger mówił że muszą wygrać grupę żeby nie grać z największymi na początku. Wygramy teraz (BVB wygra z Olympiacosem) i mamy pewny awans. Potem wygramy z BVB i jest pewne pierwsze miejsce i do Grecji już można dać odpocząć podstawowym zawodnikom.

MiEvo komentarzy: 6163 newsów: 1431.10.2011, 13:29

Borussia jest kiepska. Momentami nieźle sobie poczynają w ataku ale ich obrona miejscami to jak dzieci we mgle.

fabregas1987 komentarzy: 2582231.10.2011, 13:26

Marsylia coraz lepiej sobie poczyna, ciekawe jaki sklad Wenger desugnuje we wtorek, bo chyba ta odpoczac kliku zawodnikom ;p

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223731.10.2011, 13:14

Marsylia wygrała 3-2.

entap komentarzy: 151331.10.2011, 13:14