Z obozu rywala: Przegrana Schalke

Z obozu rywala: Przegrana Schalke 05.11.2012, 16:22, Tomasz Zajac 15 komentarzy

W fazie grupowej Ligi Mistrzów rywalami Arsenalu są Schalke, Olympiakos i Montpellier.

Poniżej prezentujemy, jak wspomniane drużyny poradziły sobie w ostatniej kolejce ligowych rozgrywek.

Hoffenheim 3-2 Schalke

Sobota, 3 października

Bramka zdobyta w doliczanym czasie gry przez Svena Schipplocka dała drużynie Hoffenheim zwycięstwo nad zespołem Schalke. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1, po tym jak bramki zdobywali Kevin Volland – dla Hoffenheim i Roman Neustädter - dla Schalke. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 67. minucie, kiedy to Roberto Firmino wykorzystał rzut karny. Schalke wyrównało po bramce Atsuto Uchidy, jednak to do Hoffenheim należało ostanie słowo. W doliczanym czasie gry zwycięską bramkę zdobył Sven Schipplock.

Troyes 1-1 Montpellier

Aktualni mistrzowie Francji nie odnieśli trzeciego z rzędu zwycięstwa w lidze. Stało się tak za sprawą Fabiena Camusa, który zdobył bramkę na 1:1 w 40. minucie spotkania. Montpellier prowadziło od 19. minuty, kiedy to na listę strzelców wpisał się Younes Belhanda. Po tym remisie grupowi rywale Kanonierów zajmują odległe, 14. miejsce w tabeli Ligue 1.

Olympiakos 2-0 Ofi

Olympiakos odniósł kolejne zwycięstwo w lidze, dzięki czemu utrzymał pozycję lidera w tabeli. Druga drużyna – PAOK – traci do aktualnych mistrzów Grecji 5 punktów. W sobotnim meczu drużyna z Pireusu pokonała zespół Ofi, a bramki zdobyli Konstantinos Mitroglou oraz Paulo Machado.

fabregas1987 komentarzy: 2581505.11.2012, 23:05

Schalke przegrało, trzeba wykorzystać dołek formy, chociaż my jesteśmy w większym ...

Simpllemann komentarzy: 52843 newsów: 52405.11.2012, 21:46

My przegraliśmy, onie przegrali, więc obie drużyny podrażnione. Wyjdźmy z tego pojedynku jako wygrani.

Malyy komentarzy: 7905.11.2012, 20:15

Bedziemy tak samo zmobilizowani jak Schalke by wygrac mecz, niestety bede musial ogladac na stream'ach :

pewu komentarzy: 2205.11.2012, 19:11

Z gra ostatnich tygodni mozemy conajwyżej posprzątać szatnie Schalke. Kocham Wengera te transfery na pół gwizdka haha to znaczy przy kupnie bo sprzedaje na kozaku :D

mitmichael komentarzy: 4924305.11.2012, 18:12

Dobrze, ze Schalke przegrało bo przynajmniej nie beda podbudowani zwyciestwem tak jak to bylo po spotkaniu z BVB.

Lr556 komentarzy: 153605.11.2012, 17:57

Hofenhajm wygrało z Szalke :O? Dziwny jest ten świat.

Czajnik17 komentarzy: 4688 newsów: 7205.11.2012, 17:15

Jak nie wyjdziemy z tej grupy z 1 miejsca to będzie wstyd.

niski93 komentarzy: 581605.11.2012, 17:14

Strach pomyśleć, co będziej w 1/8, jeżeli w ogóle awansujemy...

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 105.11.2012, 16:53

tyle dobrze, że poza Schalke nie mamy zbyt wymagających rywali i pewnie doczołgamy się do awansu.

Arsenal4Ev3R komentarzy: 1068705.11.2012, 16:40