Z obozu rywala: Remis Montpellier

Z obozu rywala: Remis Montpellier 19.11.2012, 15:27, Marcin Stefaniak 10 komentarzy

W fazie grupowej Ligi Mistrzów rywalami Arsenalu są Schalke, Olympiakos i Montpellier.

Poniżej prezentujemy, jak wspomniane drużyny poradziły sobie w ostatniej kolejce ligowych rozgrywek.

Valenciennes 1-1 Montpellier

Sobota, 17 października

Montpellier zaliczyło kolejny remis, który przedłużył serię spotkań bez porażki do czterech. Na prowadzenie już 15. minucie wyprowadził gości Gaetan Charbonnier. Na 5 minut przed przerwą wyrównał Gregory Pujol. Przez znaczną część drugiej połowy podopieczni Girarda musieli radzić sobie w dziesiątkę, bo czerwoną kartkę obejrzał Jamel Saihi. Mimo tego Montpellier zdołało utrzymać remis i zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Ligue 1.

Bayer Leverkusen 2-0 Schalke

Podopieczni Stevensa zaliczyli drugą porażkę w ostatnich trzech meczach. Wynik spotkania otworzył w pierwszej połowie Andre Schurrle, a po przerwie na 2-0 podwyższył Stefan Kießling. Mimo porażki Schalke utrzymało 2. miejsce w Bundeslidze.

Olympiakos 2-0 Kerkyra

Olympiakos kontynuuje świetny start w rozgrywkach greckiej Super Ligi. Tym razem zawodnicy z Pireusu pewnie pokonali Kerkyrę 2-0. Jako pierwszy do bramki rywala w 23. minucie trafił Konstantinos Mitroglou, a wynik spotkania w 56. minucie ustalił Dimotrios Siovas. Grupowy rywal Arsenalu ma na swoim koncie 10 zwycięstw w 11 spotkaniach i zajmuje pewne, pierwsze miejsce w lidze.

Z obozu rywala autor: Marcin Stefaniak źrodło: Arsenal.com
mitmichael komentarzy: 4924320.11.2012, 09:46

Tylko Olympiacos wygrywa ale Oni akurat nie maja takich przeciwnikow jak Montpellier czy Schalke w swoich ligach. Francuzi beda chcieli sie pokazac na wyjezdzie a patrzac jak Nam sie grało w pierwszym meczu zwłaszcza w 2 połowie gdzie robili sobie co chcieli i o mało co nie zdobyli bramki trzeba bedzie sie postarac aby z Nimi wygrac.

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125119.11.2012, 21:56

Trzeba wykorzystać słabą dyspozycję Montpellier i ich rozwalić. :)

azteco_valiente komentarzy: 1274 newsów: 619.11.2012, 16:31

W Leverkusen oprócz Schurrle wyróżnia się Kießling. Jest to zawodnik podobny do Giroud, mianowicie wygrywa mnóstwo pojedynków główkowych a do tego świetnie wykańcza akcje, uważam, że gdyby Wenga go sciągnął to byłby dużą konurenją dla Oliviera

Marzag komentarzy: 41298 newsów: 119.11.2012, 16:17

Ten Mitroglou daje rade, a co do ligi greckiej to jest to coś na kształt La liga, liczą się tylko Olympiakos i Panatinaikos, reszta to tło, póki co Panathinaikos jest nisko w tabeli a na 2 miejscu jest PAOK, ale to i tak się zmieni.

Rafi komentarzy: 128119.11.2012, 16:04

Schalke bez formy,Olympiakos w gazie.To dobrze wrozy przed starciem tych dwoch druzyn na Veltins Arena.Trzeba tam liczyc na remis;)

piotrek08155 komentarzy: 19419.11.2012, 16:01

Schurrle, zajebi***a brama .

srv92 komentarzy: 60219.11.2012, 15:50

najważniejszy mecz tego tygodnia. Trzeba wystawić najmocniejszy sklad i w 1 polowie juz zalatwic sprawe, gramy u siebie.

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 119.11.2012, 15:43

Postawiłem na Schalke jako pewniaka, a tu się okazuje że spadek formy...

AFC_JUVE_FAN komentarzy: 57119.11.2012, 15:39