Z obozu rywala: West Ham United

Z obozu rywala: West Ham United 23.08.2018, 18:09, Michał Liszkowski 25 komentarzy

Już w najbliższą sobotę o 16:00 Arsenal zmierzy się z West Hamem na Emirates Stadium. Sprawdźmy więc, co słychać w zespole Młotów.

Nieobecni

Pod znakiem zapytania stoi występ kapitana zespołu Marka Noble'a, który narzeka na ból pleców. Z długoterminowymi urazami zmagają się za to Manuel Lanzini, Andy Carroll i Winston Reid. Pozostali zawodnicy są do dyspozycji Manuela Pellegriniego.

Poprzednie spotkanie

West Ham przegrał na własnym stadionie z Bournemouth 1:2. Pierwsza połowa była w wykonaniu gospodarzy bardzo dobra. W 33. minucie Chicharito został sfaulowany przez Nathana Ake, a jedenastkę na zasłużonego gola zamienił Marko Arnautović. Po przerwie sytuacja uległa jednak zmianie. W 60. minucie Callum Wilson z łatwością ograł czterech obrońców i umieścił piłkę w siatce obok bezradnego Łukasza Fabiańskiego, a siedem minut później Steve Cook strzałem głową dał zwycięstwo Wisienkom. Fatalnie spisywała się defensywa gospodarzy - najlepszym podsumowaniem jest tu bramka Wilsona. Zespół Eddiego Howe'a miał w tym spotkaniu jeszcze dwie doskonałe okazje, ale świetnymi paradami popisał się Fabiański.

Sytuacja w tabeli

Po dwóch porażkach West Ham zajmuje przedostatnie, 19. miejsce w tabeli i wyprzedza jedynie Huddersfield.

Zawodnik w formie

Łukasz Fabiański. Po fatalnym początku sezonu ciężko wyróżnić jakiegokolwiek piłkarza West Hamu, ale Polak swymi dobrymi interwencjami uchronił swój zespół przed jeszcze wyższymi porażkami.

Przewidywana jedenastka

Fabiański - Masuaku, Diop, Ogbonna, Zabaleta - Sanchez, Obiang - Anderson, Wilshere, Yarmolenko - Arnautović

Manuel PellegriniWest Ham UnitedZ obozu rywala autor: Michał Liszkowski źrodło: własne
Forever_gunner komentarzy: 255523.08.2018, 23:07

Mecz nie będzie na pewno łatwy, bo West Ham też chce się przełamać, ale liczę, że ogramy ich. To jest konieczność.

schnor25 komentarzy: 1854623.08.2018, 22:33

Zawsze pompka WHU i zawsze nic z tego nie wychodzi. No, ale to dopiero początek sezonu, sami póki co mamy 0 punktów, więc może nie wypada wyrokować.

M4RJANO komentarzy: 69923.08.2018, 22:27

Przygniotło?Jaja se robisz?To ma być pokaz siły i techniki nad średnim nie zgranym zespołem WH tyle w temacie 3-0 4-1

Topek komentarzy: 13936 newsów: 12623.08.2018, 21:55

Największym rywalem będą nasze głowy. Z City i Chelsea nie byliśmy faworytami, punkty mogliśmy zdobyć, ale nie musieliśmy. Porażki możemy wpisać w progres. Teraz dochodzi ciśnienie, że po prostu musimy zgarnąć trzy oczka. Oby to ich nie przygniotło.

emelkan99 komentarzy: 1404 newsów: 10923.08.2018, 21:47

@MaciekGoooner napisał: "Na pewno zagra Balbuena."

Myślisz, że nic nie zmieni w obronie? Nawet na konferencji wspominał o Diopie.

Przewidzieć ich 11 jest bardzo ciężko. Tak naprawdę pewni składu są tylko Fabian, Ogbonna, Zabaleta, Wilshere, Arnie i Anderson. Byłby jeszcze Noble, ale nie wiadomo, czy zagra.

marcin04c komentarzy: 298123.08.2018, 21:46

Jak się popatrzy to traki WHU ma więcej znanych piłkarzy od Milanu, Valencii i paru innych ekip.

mar12301 komentarzy: 2311323.08.2018, 20:53

@zly_kanonier: raczej o utrzymanie w PL ;)

LordBendtner52 komentarzy: 4423.08.2018, 20:41

3 punkty to obowiązek, jeżeli na poważnie myślimy o powrocie do czołowej czwórki. Czas pokazać odpowiednią jakość i odpowiedzieć na porażkę.

K4nel komentarzy: 8523.08.2018, 20:28

My musimy oni nie. To jest ich przewaga . Druga wiedzą , że mogą nas ograć. Teraz my. Mamy lepszy skład. Własny stadion. Swoich kibiców. Minus. Presja. Także nie nalakajmy się , że wygramy. Po prostu musimy. Tyle.

zly_kanonier komentarzy: 511123.08.2018, 20:25

Szykuje się interesujący mecz o spadek ;)

MarkOvermars komentarzy: 912223.08.2018, 20:17

Całe szczęście ze nie ma Carolla bo często nam strzela

Archiwald komentarzy: 109223.08.2018, 20:04

West Ham zagrał dwa kiepskie mecze, gdzie stworzył sobie mniej okazji niż Arsenal w meczu City a Ljungerb coś bredzi, ze nie ma szans na zwycięstwo xD i to porównywalnych piłkarzy xD

fabregas1987 komentarzy: 2576923.08.2018, 20:01

Fajnie będzie zobaczyć Wilshere’a i Fabiana, ale ten mecz może mieć tylko jeden wynik i jest to pierwsze zwycięstwo Arsenalu. Liczę na pewne 3 punkty 2/3:0

Marcel90 komentarzy: 809623.08.2018, 19:58

Mecz na przełamanie. Wygrywamy 3:0 i budujemy dobre morale przed następnymi meczami + już na samym starcie zaczynamy gonitwę za czolowka bo niestety dwie kolejki wystarczyly zebysmy zostali w tyle

ejmati komentarzy: 94823.08.2018, 19:36

West z: Ham rywala obozu United

FanekAFC komentarzy: 511223.08.2018, 19:08

Najwazniejsze ze nie ma Carrolla :))

mar12301 komentarzy: 2311323.08.2018, 19:03

@ljungberg77: ale z ciebie ameba, aż przykre xD

Obowiązkowe 3 pkt. Zacznijmy wreszcie piąć się w tej tabeli, bo to na razie smutno wygląda. Wiadomo, nie graliśmy z outsiderami, no ale mimo wszystko.

Marioht komentarzy: 611423.08.2018, 18:45

Obowiązkowo trzy punkty!

Oglądałem ich z Liverpoolem, bardzo słabo bronili.
Niemniej jednak łatwo nie będzie.
Są zdeterminowani żeby sie przełamać, wreszcie zapunktować.

Będzie super mecz. Vamos!

Marcinafc93 komentarzy: 32834 newsów: 123.08.2018, 18:42

@kamilo_oo: Ja tam nie widzę nikogo groznego

hot995 komentarzy: 5997 newsów: 523.08.2018, 18:38

Faktycznie porównywalnych piłkarzy. Arnautović, Chicharito, Anderson, Yarmolenko = Aubameyang, Lacazette, Mkhitaryan, Özil. Normalnie aż bym się zamienił. Idź już chłopie lepiej na to swoje "angielskie forum", o ile Cię już z niego nie wyrzucili, bo od tych Twoich wypocin aż się rzygać chce.

ljungberg77 (zawieszony) komentarzy: 202323.08.2018, 18:20

może z gry FIFA czy gazet dla dzieciaków to tak nie wygląda ale realnie mają porównywalnych (wyłączam Wilshere'a) piłkarzy plus lepszego managera i nie wygramy z nimi w obecnej formie, nawet się nie napalajmy bo już chyba nawet dzieci otrzeźwiały
to są derby a je się wygrywa walczakami, w tej kategorii są zdecydowanie lepsi od nas no ale ten punkt możemy w końcu wyrwać

Michu komentarzy: 171123.08.2018, 18:18

Akurat miałem okazję oglądać całe oby dwa mecze WHU, i musze powiedziec, ze zagrali naprawde slabiutko, obrona bez Reida wyglada katastrofalnie, poki co Balbuena i Ogbonna graja slabo, popelniaja strasznie duzo prostych bledow, a to co zrobil z nimi Callum Wilson to w glowie sie nie miesci.
Jedyne wieksze zagrozenie jest ze strony Arnautovicia, moze byc grozny razem Felipe Anderssonem (poki co jezdziec bez glowy) kiedy WHU bedzie nas kontrowal.
Mysle ze wygramy ten mecz i bedziemy go kontrolowac.

kamilo_oo komentarzy: 2356723.08.2018, 18:14