Komentarze użytkownika Argudo
Znaleziono 10891 komentarzy użytkownika Argudo.
Pokazuję stronę 131 z 273 (komentarze od 5201 do 5240):
Wildcard się opłacał, już 82 punkty, a jeszcze będą bonusy.
Widzę, że wielki jubileusz na stronie się szykuje ^^
@Wrobelson:
Hmm... To nie prościej było zapytać nas, co sądzimy o emigracji?
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/29261293_1233006446802614_2110658014288543744_n.jpg?_nc_cat=0&oh=8502e76944fc465b6f7dae0a089667f4&oe=5B471EE3
To mnie położyło xDD
@Wrobelson:
Dobra, już trochę lepiej. Ale dalej nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Po co się udzielasz, skoro siedzą tu sami Janusze?
@Wrobelson:
To po co się udzielasz tutaj, zamiast pójść na te zagraniczne fora? Poćwicz jeszcze trochę, bo my tu zbyt wiele trolli widzieliśmy, żeby dać się nabierać na tak marne zaczepki.
Chyba to jednak nie fetraini. Ale kolega ewidentnie marzy o zostaniu legendą kanonierów na miarę zbilla i granvorki. Trolling jednak wciąż zbyt słaby, by to osiągnąć.
Ostatni akapit taki prawdziwy... Wiele razy zastanawiałem się, co mnie ciągnie w stronę tego klubu, przecież mam z tego coraz mniej satysfakcji. Ale to chyba właśnie ta absurdalna miłość, którą odczuwam, mimo, że tyle razy mnie zawodził.
Spora dysproporcja w ocenie Wilshere'a. Ciekawe.
Znowu ten fetraini... Za pierwszym razem było to śmieszne, ale z każdym kolejnym kontem jest coraz nudniejsze.
Jedyne dwa mecze z CSKA to faza grupowa LM z sezonu 06/07. U siebie zremisowaliśmy 0:0, a na wyjeździe przegraliśmy 0:1. Ciekawe, że cała obrona Rosjan z tamtego dwumeczu wciąż gra w CSKA ;D
U siebie zdobyć 2-3 bramkową zaliczkę i nic nie powinno się stać w rewanżu.
Tu przewiduję Marsylię, Arsenal, Atletico i Lazio. Ale faworyci nie tak wyraźni, jak w LM.
CSKA!
Barcelona, Bayern, Real i City. Zdziwię się, jeśli będzie inaczej.
No to angielski pojedynek.
W Lidze Mistrzów każdy chce Romę lub Sevillę. W Lidze Europy nikt nie chce Atletico lub Arsenalu.
@Adi17:
Mogę Cię zapewnić, że Salzburg nie zagra z Arsenalem Londyn.
LM:
Real-Roma
City-Barcelona
Liverpool-Sevilla
Bayern-Juventus
LE:
Arsenal-Lipsk
CSKA-Lazio
Atletico-Sporting
Salzburg-Marsylia
#TakBędzie
Oby tylko ominąć Atletico. Z każdym innym rywalem powinniśmy na luzie sobie poradzić, o ile oczywiście zagramy jak z Milanem.
No i sprawdziło się. Każdy z 8 ćwierćfinalistów jest z innej ligi.
To są poważne rozgrywki. Nie to, co Liga Mistrzów, gdzie w kółko tylko La Liga.
Jak Welbecl zachowa obecną regularność, to kolejne bramki w europejskich pucharach strzeli w 2022.
Na ten moment każdy ćwierćfinalista jest z innej ligi.
A nie, dobra, źle coś policzyłem ;D
No to Lyon potrzebuje dwóch bramek.
Co on pitoli o jakichś huraganach na Florydzie xDDD
A może sędzia to WengerIn i nie chce, żeby go zwolnili ;D
Ale się zaśmiałem, jak zobaczyłem, że Welbeck podchodzi xDD
Ale brawo Danny!
Welbeck w końcu wywalił się wtedy, kiedy trzeba.
W stylu Lotara Matejusa.
Obyśmy nie stracili drugiej.
COYG!
@Chakaa:
CSKA w 2005 i Zenit w 2008 wygrali Puchar UEFA.
@ljungberg77:
Jakie te trzy poważne źródła? Daily Mail, Twoje Imperium i Gazetka z Biedronki?
Można się śmiać, ale jeżeli sytuacja jest kryzysowa to w walce o utrzymanie najlepszy będzie doświadczony i obeznany w lidze trener. Na eksperymenty jest czas latem.
Szykuje się zacięta walka ;)
U mnie też coraz lepiej, chociaż nie wiem, czy pnę się do góry, bo lepiej obstawiam, czy dlatego, że coraz więcej ludzi odpuszcza typera.
@new_star:
Gratuluję jubileuszu ;)
No to Arsenal w czwartek broni honoru angielskich drużyn.
@Chakaa:
Carabao Cup to Puchar Ligi, Puchar Anglii jest zdecydowanie ważniejszy i bardziej prestiżowy.
@Jacek1s:
Niezbyt. Dwa razy prowadził nasze mecze i obydwa przegraliśmy. W sezonie 13/14 z Borussią 1:2 i sezon wcześniej z Schalke 0:2.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/29101585_864521203730013_6607659196876619268_n.jpg?oh=a103c52eea3c22f85642ac9d974afa29&oe=5B047D28
Tak mają zagrać Polacy na mundialu, podobno bardzo dobre źródło.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
91, już moja najlepsza kolejka. Może nawet pęknie setka.