Komentarze użytkownika Argudo
Znaleziono 10891 komentarzy użytkownika Argudo.
Pokazuję stronę 186 z 273 (komentarze od 7401 do 7440):
@Barney:
Czemu podróbka? Drugi news od góry, zaznaczony na żółto:
http://www.skysports.com/transfer-centre
BREAKING: FC Barcelona are rivalling Arsenal for Monaco star Thomas Lemar, Sky Sports News understands.
Tylko, że o Coutinho piszą takie asy, jak Daily Star, Sport, The Sun i Guillem Balague. Czyli informacje, że przejdzie do Barcelony są tyle warte, co nic.
Arsenal want to sell Lucas Perez to Newcastle for ?13.4m but Newcastle would rather take the player on loan. [@jamesbenge]
Ciekawe, czy tak samo będzie śpiewał, jak Arsenal wygra LE i skończy sezon poza TOP4.
Miejsce Elneny'ego jest na ŚP i tam powinien grać. Mam nadzieję, że gra na ŚO była tylko przedsezonowym eksperymentem i nie będzie tam próbowany w żadnym poważnym meczu.
Oby z tych urazów nie zrobiły się 3 tygodnie...
Dajmy Lacazette'owi czas, myślę, że się rozkręci.
@notopyk:
25 sierpnia jest losowanie fazy grupowej.
@Marcel90:
Co do Cecha - ostatni raz zdarzyło mu się obronić karnego 5 grudnia 2012 roku, w meczu Ligi Misrzów z FC Nordsjaelland.
60 komentarzy w godzinę. Ty chory poyebie.
Wenger on the size of Arsenal's squad: "The number is too high so we'll let some players go, 33 is too many."
Wenger: "Özil and Ramsey have little chance of playing on Friday [vs. Leicester]."
International Champions Cup
Emirates Cup
Community Shield
Potrójna korona!
Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Gdyby Mertesacker nie dostał łokciem od Cahilla, to nie wszedłby Kolasinac i prawdopodobnie nie padłaby wyrównująca bramka.
Brawo!
Monreal, Kolasinac, Xhaka, Giroud, Walcott. Tak stawiam.
No to Abba Ojcze!
Karne nie są najlepszą perspektywą, zważywszy, że mamy w bramce Cecha. Zakończmy to już teraz.
@Tuvrai:
Od razu karne.
Tak tak tak!
...
Precz z oszustami!
Blisko, blisko...
Równowaga musi zostać zachowana. Dzisiaj to my wygramy 3-0.
sport247 spoko stream, nie zacina, ale jest jakieś 2 minuty do tyłu.
Dobrze weszliśmy w mecz.
Özil & Ramsey absences are purely precautionary ahead of Leicester. Alexis & Mustafi are not being risked yet (fitness). [@charles_watts]
Czyli w skrócie, Wenger woli nie ryzykować, że ich wystawi i zlapią jakąś kontuzję.
Nie rozumiem hejtów na Wengera w związku ze składem. A co lepszego miał skleić z dostępnych zawodników? Może jedynie Kolasinac na wahadło i Walcott za Welbecka.
Nasza ławka rezerwowych woła o pomstę do nieba.
@Redzik:
Aha, no to słabo. Jeżeli on też wypadnie, to zostanie nam dwóch nominalnych ŚP na spotkanie. Z czego jeden prawie cały okres przygotowawczy rozegrał na środku obrony.
No co, zaczął używać przecinka. Co z tego, że ani razu nie umieścił go w dobrym miejscu ;D
@mallen:
Nie zagramy, bo Coquelin ma kontuzję. Xhaka-Ramsey na 96%
L'Équipe: "After building up the London club, Wenger wants to prepare a glorious outing for himself
Wenger seems less concerned with spending money, he paid what was required for Lacazette and is ready to do the same with Lemar. [L'Équipe]
Tomasz Cwiakala
Niestety. Wypożyczenie Bielika w ostatniej chwili się wysypało mimo wizyty władz Eintrachtu w Londynie. Poróżnili się w jakichś detalach.
Czyli nici z wypożyczenia.
Mówcie co chcecie, ale Trudne Sprawy rządzą.
@XandeR:
No tak, bo za daleko tam nie zaszli i było to raczej zło konieczne. Trochę się zamotałem i potem dopiero zauważyłem, że chodzi o miejsce wyższe niż 3.
Obyśmy więc złamali tę klątwę w tym roku.
Aha, i jeszcze poprawka:
-Tottenham w sezonie 15/16 grał w fazie grupowej i był 3. W 16/17 też grał w LE, po odpadnięciu z LM.*
Fuck, wyższe miejsce niż 3. Cały research poszedł się...
Ale zajmowały wyższe miejsca, tylko wtedy, kiedy odpadały z Ligi Mistrzów.
@XandeR:
-Tottenham w sezonie 16/17 grał w fazie grupowej i był 3. W tamtym też grał w LE, po odpadnięciu z LM.
-Chelsea w sezonie 12/13 wygrało LE i zajęła 3. miejsce w lidze.
-City i United w sezonie 11/12 grały przez chwilę w LE i zajęli 1. i 2. miejsce.
-City w sezonie 10/11 też grało w LE i było 3.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Barney:
Tak, jest to dział plotek, ale przy tej pisze, że źródłem jest Sky Sports News. Właśnie SS też podało tę informację na Twitterze. Nie wiem, czemu nie ma o tym newsa.