Komentarze użytkownika Argudo

Znaleziono 10891 komentarzy użytkownika Argudo.
Pokazuję stronę 224 z 273 (komentarze od 8921 do 8960):

Komentowany temat: Bez rozstrzygnięcia: Arsenal 2-2 Man City 03.04.2017, 18:42

Myślę, że wypadnięcie z Top4 nie będzie jakimś frajerstwem, biorąc pod uwagę, że w tym sezonie 6-7 drużyn gra na wysokim poziomie i trzy z nich muszą wypaść. Frajerstwem byłoby to sezon temu. Natomiast stracenie tak dużej przewagi nad resztą stawki, to już nawet nie byłoby frajerstwo. To byłoby upokorzenie się przez Chelsea.

Komentowany temat: Bez rozstrzygnięcia: Arsenal 2-2 Man City 03.04.2017, 18:13

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17499312_700460136802689_4803749454253162148_n.jpg?oh=5e4442686664b4fc6d7ffed6408ff9d0&oe=59922A36

Ujowo, ale stabilnie.

Komentowany temat: Bez rozstrzygnięcia: Arsenal 2-2 Man City 03.04.2017, 14:43

Według mnie, do wywalenia przede wszystkim szrot typu: Sanogo, Debuchy, Jenkinson. Odejść musi jeden z bramkarzy, bo na bramkę trzeba ściągnąć Wojtka. Co do reszty, tu już ktoś musi zdecydować, czy wywalić, czy nie. Jestem zdania, że z Walcotta, Oxa, Ramseya, Welbecka może jeszcze coś być, o ile przyjdzie ktoś, kto będzie potrafił z nich coś wykrzesać. Oczywiście mówię tu raczej o byciu solidnymi zmiennikami, niż gwiazdami pierwszego składu. Naturalnie, są to tylko luźne dywagacje, które mogą się ziścić tylko wraz z przyjściem nowego trenera.

Komentowany temat: Bez rozstrzygnięcia: Arsenal 2-2 Man City 02.04.2017, 19:32

https://www.facebook.com/SarcasticGooner/videos/1909528805951116/

Bójka kibiców Arsenalu na Emirates.

Komentowany temat: Bez rozstrzygnięcia: Arsenal 2-2 Man City 02.04.2017, 19:04

Wiedziałem, że się ludzie przypierdzielą do tego Welbecka :D Widziałem u niego chęć gry, dużo się starał, może niewiele mu wychodziło, ale był aktywny. Odpowiadając na pytania- tak, to dla mnie wystarczająco, by być "na plus", przynajmniej w takim meczu. Co do "Wallcot dno", to po prostu nie widziałem u niego tej aktywności - dziś usłyszałem może raz jego nazwisko, poza oczywiście bramką.

Komentowany temat: Bez rozstrzygnięcia: Arsenal 2-2 Man City 02.04.2017, 18:54

Mustafi, Ospina, Welbeck na plus. Reszta przeciętnie. Coq i Walcott dno. Remis nic nie daje, tutaj liczyło się tylko zwycięstwo. Nie zagraliśmy jakoś tragicznie, gra wyglądała lepiej, niż w ostatnich meczach, ale wciąż rażą nieskuteczność i częste straty.

Komentowany temat: Bez rozstrzygnięcia: Arsenal 2-2 Man City 02.04.2017, 18:16

Śmiem twierdzić, że z Cechem w bramce byłoby już jakieś 2-4.

Komentowany temat: Ostatnia szansa: Arsenal vs Man City 02.04.2017, 17:43

Tośmy się nacieszyli...

Komentowany temat: Ostatnia szansa: Arsenal vs Man City 02.04.2017, 17:25

Dopiero przed chwilą zorientowałem się, że Walcott gra w tym meczu.

Komentowany temat: Ostatnia szansa: Arsenal vs Man City 02.04.2017, 17:01

COYG!

Komentowany temat: Ostatnia szansa: Arsenal vs Man City 02.04.2017, 16:47

Muszę przyznać, że stęskniłem się za naszymi meczami.

Komentowany temat: Ostatnia szansa: Arsenal vs Man City 02.04.2017, 16:00

https://pbs.twimg.com/media/C8aab5gXcAAlG3_.jpg:large

Sklad.

Komentowany temat: "Wenger miał rację, top four jest jak trofeum" 02.04.2017, 15:02

Ciekawe, czy przed przyjściem do PL by tak powiedział.

Komentowany temat: Ostatnia szansa: Arsenal vs Man City 02.04.2017, 11:19

Panowie, co bardziej polecacie - Fortunę, czy STS? A może jakiś inny polski buk?

Komentowany temat: Ostatnia szansa: Arsenal vs Man City 01.04.2017, 22:12

Ja to myślę, że jeżeli Wenger zostanie, to przerzucę się na Chelsea. Oni mają dynamiczny skład, dobrego trenera z charyzmą i co roku walczą o mistrza. Nie to co u nas - ciągła stagnacja.Z Niebieskimi będę miał frajdę, z radością oczekując na kolejny mecz. Tam mam gwarancję trofeów co sezon. Także czekam do maja i mówię sayonara Arsenalowi.

P.S. Sprzedam koszulkę Henry'ego lub wymienię na trykot Lamparda. Pisać priv.

Komentowany temat: Ostatnia szansa: Arsenal vs Man City 01.04.2017, 20:46

Zdecydowanie Chelsea. Co by się nie działo, musimy być nad Tottenhamem.

Komentowany temat: Ostatnia szansa: Arsenal vs Man City 01.04.2017, 20:39

Pozytyw obecnej sytuacji jest taki, że każdy wynik może nas zadowolić :D

Komentowany temat: Nowa odsłona serwisu Kanonierzy.com! 01.04.2017, 10:19

Serio wam nie działa? U mnie normalnie widać.

Komentowany temat: Nowa odsłona serwisu Kanonierzy.com! 01.04.2017, 09:59

Kurde, miałem być czujny, a się nabrałem :D Ale na stronę wchodzę od jakichś 5 lat, więc wcześniejszych wersji nie pamiętam. Dopiero jak zobaczyłem podgląd nowej wersji to się zorientowałem :P

A mój nocny żart z Wengerem był chyba jednak zbyt oczywisty :/

Komentowany temat: Podsumowanie: Kanonierzy w reprezentacjach 01.04.2017, 00:37

Oficjalnie: Wenger z nowym kontraktem

http://www.skysports.com/football/news/11669/10819320/official-arsene-wenger-stays-in-arsenal

Komentowany temat: Podsumowanie: Kanonierzy w reprezentacjach 30.03.2017, 13:29

A a propos Wojtka, to podobno Wenger dalej jest zły o tą fajkę i nie ma zamiaru ściągać go z powrotem. Chociaż nasuwa się tu pytanie, dlaczego go wypożycza, zamiast sprzedać.

Komentowany temat: Podsumowanie: Kanonierzy w reprezentacjach 30.03.2017, 13:24

Co do tej zagadki, to gdzieś czytałem, że nie chodzi o żadnego piłkarza, tylko o firmę Adidas. Ci zawodnicy grali w butach lub koszulkach Adidasa, a trenerzy to chyba właściciele.
Inaczej jest to troll, lub ktoś coś przekręcil.

Komentowany temat: Podsumowanie: Kanonierzy w reprezentacjach 30.03.2017, 02:21

Ostatnio wielu byłych Kanonierów mówi, że Wenger prawdopodobnie przedłuży. Może niech im zrobi psikusa i nie podpisuje.

Komentowany temat: Podsumowanie: Kanonierzy w reprezentacjach 29.03.2017, 21:33

Czyli za rok odchodzi do Chelsea - wypełni kontrakt i będzie grał w tym samym mieście.

Komentowany temat: Podsumowanie: Kanonierzy w reprezentacjach 29.03.2017, 21:28

Piotrek95

Nie ma takiego zawodnika.

Komentowany temat: Podsumowanie: Kanonierzy w reprezentacjach 29.03.2017, 08:22

Alexis jest już najlepszym strzelcem w historii reprezentacji Chile - 37 goli, na równi z Marcelo Salasem.

Komentowany temat: Kto wygrał koszulki Arsenalu? Ogłaszamy wyniki konkursu! 29.03.2017, 08:11

Ale jak on wyciągnął 55,74 to ja nie wiem. Ja się gimnastykowałem, jak mogłem i uciułałem 19,04 :v

Komentowany temat: Podsumowanie: Kanonierzy w reprezentacjach 28.03.2017, 20:58

https://www.youtube.com/watch?v=DW1XajKEttw

Taką piękną kompilację znalazłem na jutubie. Polecam obejrzeć. Zwłaszcza w tak trudnych momentach można chociaż sobie przypomnieć kilka pięknych chwil.

Komentowany temat: "Wenger ogłosi, że zostaje po wielkim zwycięstwie" 28.03.2017, 20:43

Tylko najpierw trzeba wygrać jakiś wielki mecz. Sądzę, że po półfinale FA Cup możemy być znacznie mądrzejsi.

Komentowany temat: Podsumowanie: Kanonierzy w reprezentacjach 28.03.2017, 20:41

Wśród tego całego bajkopisarskiego chłamu, wśród dziennikarzy Ornstein jest całkiem pewnym źródłem.

Komentowany temat: Podsumowanie: Kanonierzy w reprezentacjach 27.03.2017, 21:43

https://www.youtube.com/watch?v=afNR1clZNYc

Ja spodziewam się czegoś takiego :v

Komentowany temat: Podsumowanie: Kanonierzy w reprezentacjach 27.03.2017, 21:17

News o zostaniu Wengera może się pojawić już w tę sobotę :) Chociaż chyba redakcja nam tego nie zrobi. Wśród kibiców doszłoby wtedy do niejednego zawału.

Komentowany temat: Podsumowanie: Kanonierzy w reprezentacjach 27.03.2017, 20:02

Nie gramy żadnego meczu, ani nie ma żadnego urażonego WengerStaya na stronie, toteż forum ostatnio świeci pustkami.

Komentowany temat: Özil na temat nowego kontraktu 27.03.2017, 18:52

Widać, że chce podpisać. Oby tylko klub się zgodził na jego warunki. Szkoda byłoby go stracić. Niestety, łatwiej powiedzieć, niż zrobić.

Komentowany temat: Giroud wśród najlepszych Francuzów 26.03.2017, 23:12

Ale jeżeli brać Francuzów "z krwi i kości", to Giroud jest trzeci - za Platinim i Papinem.

Komentowany temat: Powołania do reprezentacji 26.03.2017, 18:00

Mimo wszystko nie rozumiem decyzji z Fabiańskim. Wiem, że to on grał od początku eliminacji, ale obecnie jest w słabiej formie, podczas, gdy Szczęsny, czy Skorupski są w bardzo dobrej dyspozycji.

Komentowany temat: Powołania do reprezentacji 26.03.2017, 17:55

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17458152_10155153976979127_276256752238432153_n.jpg?oh=114d8407f9dcce33faf34b39302deea4&oe=599AAC87

Najlepsza jedenastka 2017
Premier League jak do tej pory.

Komentowany temat: Giroud wśród najlepszych Francuzów 26.03.2017, 17:03

Na czwarte miejsce go stać. Dla niego będzie jak trofeum.

Komentowany temat: Powołania do reprezentacji 26.03.2017, 15:25

PietrasM

Ja dużo zarobiłem na bet.pl. Łącznie 470 zł, zainwestowałem jakieś 100 w konta VIP, więc wyciągnąłem ok.370 zł zysku. Aktualnie mam 90 zł na koncie i muszę jeszcze 10 wygrać, by wypłacić. Jeżeli chodzi o buków, to raczej jestem na minusie, bo wypłaciłem jakieś 60 zł, odkąd stawiam, a zainwestowałem więcej. Ale mam na betssonie wygrane 190, z tym, że muszę to jeszcze obrócić, więc mogę wszystko stracić.

Komentowany temat: Powołania do reprezentacji 25.03.2017, 22:08

W Arsenalu Giroud też nieźle stoi - za niedługo wskoczy do Klubu 100, a przecież jest tu dopiero 5 rok.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady