Komentarze użytkownika Argudo
Znaleziono 10891 komentarzy użytkownika Argudo.
Pokazuję stronę 224 z 273 (komentarze od 8921 do 8960):
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17499312_700460136802689_4803749454253162148_n.jpg?oh=5e4442686664b4fc6d7ffed6408ff9d0&oe=59922A36
Ujowo, ale stabilnie.
Według mnie, do wywalenia przede wszystkim szrot typu: Sanogo, Debuchy, Jenkinson. Odejść musi jeden z bramkarzy, bo na bramkę trzeba ściągnąć Wojtka. Co do reszty, tu już ktoś musi zdecydować, czy wywalić, czy nie. Jestem zdania, że z Walcotta, Oxa, Ramseya, Welbecka może jeszcze coś być, o ile przyjdzie ktoś, kto będzie potrafił z nich coś wykrzesać. Oczywiście mówię tu raczej o byciu solidnymi zmiennikami, niż gwiazdami pierwszego składu. Naturalnie, są to tylko luźne dywagacje, które mogą się ziścić tylko wraz z przyjściem nowego trenera.
https://www.facebook.com/SarcasticGooner/videos/1909528805951116/
Bójka kibiców Arsenalu na Emirates.
Wiedziałem, że się ludzie przypierdzielą do tego Welbecka :D Widziałem u niego chęć gry, dużo się starał, może niewiele mu wychodziło, ale był aktywny. Odpowiadając na pytania- tak, to dla mnie wystarczająco, by być "na plus", przynajmniej w takim meczu. Co do "Wallcot dno", to po prostu nie widziałem u niego tej aktywności - dziś usłyszałem może raz jego nazwisko, poza oczywiście bramką.
Mustafi, Ospina, Welbeck na plus. Reszta przeciętnie. Coq i Walcott dno. Remis nic nie daje, tutaj liczyło się tylko zwycięstwo. Nie zagraliśmy jakoś tragicznie, gra wyglądała lepiej, niż w ostatnich meczach, ale wciąż rażą nieskuteczność i częste straty.
Śmiem twierdzić, że z Cechem w bramce byłoby już jakieś 2-4.
Tośmy się nacieszyli...
Dopiero przed chwilą zorientowałem się, że Walcott gra w tym meczu.
COYG!
Muszę przyznać, że stęskniłem się za naszymi meczami.
https://pbs.twimg.com/media/C8aab5gXcAAlG3_.jpg:large
Sklad.
Ciekawe, czy przed przyjściem do PL by tak powiedział.
Panowie, co bardziej polecacie - Fortunę, czy STS? A może jakiś inny polski buk?
Ja to myślę, że jeżeli Wenger zostanie, to przerzucę się na Chelsea. Oni mają dynamiczny skład, dobrego trenera z charyzmą i co roku walczą o mistrza. Nie to co u nas - ciągła stagnacja.Z Niebieskimi będę miał frajdę, z radością oczekując na kolejny mecz. Tam mam gwarancję trofeów co sezon. Także czekam do maja i mówię sayonara Arsenalowi.
P.S. Sprzedam koszulkę Henry'ego lub wymienię na trykot Lamparda. Pisać priv.
Zdecydowanie Chelsea. Co by się nie działo, musimy być nad Tottenhamem.
Pozytyw obecnej sytuacji jest taki, że każdy wynik może nas zadowolić :D
Serio wam nie działa? U mnie normalnie widać.
Kurde, miałem być czujny, a się nabrałem :D Ale na stronę wchodzę od jakichś 5 lat, więc wcześniejszych wersji nie pamiętam. Dopiero jak zobaczyłem podgląd nowej wersji to się zorientowałem :P
A mój nocny żart z Wengerem był chyba jednak zbyt oczywisty :/
Oficjalnie: Wenger z nowym kontraktem
http://www.skysports.com/football/news/11669/10819320/official-arsene-wenger-stays-in-arsenal
A a propos Wojtka, to podobno Wenger dalej jest zły o tą fajkę i nie ma zamiaru ściągać go z powrotem. Chociaż nasuwa się tu pytanie, dlaczego go wypożycza, zamiast sprzedać.
Co do tej zagadki, to gdzieś czytałem, że nie chodzi o żadnego piłkarza, tylko o firmę Adidas. Ci zawodnicy grali w butach lub koszulkach Adidasa, a trenerzy to chyba właściciele.
Inaczej jest to troll, lub ktoś coś przekręcil.
Ostatnio wielu byłych Kanonierów mówi, że Wenger prawdopodobnie przedłuży. Może niech im zrobi psikusa i nie podpisuje.
Czyli za rok odchodzi do Chelsea - wypełni kontrakt i będzie grał w tym samym mieście.
Piotrek95
Nie ma takiego zawodnika.
Alexis jest już najlepszym strzelcem w historii reprezentacji Chile - 37 goli, na równi z Marcelo Salasem.
Ale jak on wyciągnął 55,74 to ja nie wiem. Ja się gimnastykowałem, jak mogłem i uciułałem 19,04 :v
https://www.youtube.com/watch?v=DW1XajKEttw
Taką piękną kompilację znalazłem na jutubie. Polecam obejrzeć. Zwłaszcza w tak trudnych momentach można chociaż sobie przypomnieć kilka pięknych chwil.
Tylko najpierw trzeba wygrać jakiś wielki mecz. Sądzę, że po półfinale FA Cup możemy być znacznie mądrzejsi.
Wśród tego całego bajkopisarskiego chłamu, wśród dziennikarzy Ornstein jest całkiem pewnym źródłem.
https://www.youtube.com/watch?v=afNR1clZNYc
Ja spodziewam się czegoś takiego :v
News o zostaniu Wengera może się pojawić już w tę sobotę :) Chociaż chyba redakcja nam tego nie zrobi. Wśród kibiców doszłoby wtedy do niejednego zawału.
Nie gramy żadnego meczu, ani nie ma żadnego urażonego WengerStaya na stronie, toteż forum ostatnio świeci pustkami.
Widać, że chce podpisać. Oby tylko klub się zgodził na jego warunki. Szkoda byłoby go stracić. Niestety, łatwiej powiedzieć, niż zrobić.
Ale jeżeli brać Francuzów "z krwi i kości", to Giroud jest trzeci - za Platinim i Papinem.
Mimo wszystko nie rozumiem decyzji z Fabiańskim. Wiem, że to on grał od początku eliminacji, ale obecnie jest w słabiej formie, podczas, gdy Szczęsny, czy Skorupski są w bardzo dobrej dyspozycji.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17458152_10155153976979127_276256752238432153_n.jpg?oh=114d8407f9dcce33faf34b39302deea4&oe=599AAC87
Najlepsza jedenastka 2017
Premier League jak do tej pory.
Na czwarte miejsce go stać. Dla niego będzie jak trofeum.
PietrasM
Ja dużo zarobiłem na bet.pl. Łącznie 470 zł, zainwestowałem jakieś 100 w konta VIP, więc wyciągnąłem ok.370 zł zysku. Aktualnie mam 90 zł na koncie i muszę jeszcze 10 wygrać, by wypłacić. Jeżeli chodzi o buków, to raczej jestem na minusie, bo wypłaciłem jakieś 60 zł, odkąd stawiam, a zainwestowałem więcej. Ale mam na betssonie wygrane 190, z tym, że muszę to jeszcze obrócić, więc mogę wszystko stracić.
W Arsenalu Giroud też nieźle stoi - za niedługo wskoczy do Klubu 100, a przecież jest tu dopiero 5 rok.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Myślę, że wypadnięcie z Top4 nie będzie jakimś frajerstwem, biorąc pod uwagę, że w tym sezonie 6-7 drużyn gra na wysokim poziomie i trzy z nich muszą wypaść. Frajerstwem byłoby to sezon temu. Natomiast stracenie tak dużej przewagi nad resztą stawki, to już nawet nie byłoby frajerstwo. To byłoby upokorzenie się przez Chelsea.