Komentarze użytkownika Armata500
Znaleziono 4521 komentarzy użytkownika Armata500.
Pokazuję stronę 84 z 114 (komentarze od 3321 do 3360):
Mam rozumieć, że według Wengera wygrana z 5 ligowcem w pucharze będzie odpowiedzią na kompromitację, klęskę w LM z Bayernem?
Dobry Boże...
Nawet jakbyśmy ich zaorali 20:0, to nie będzie to żadna odpowiedź.
Prowadzenie Herthy... Oczywiście mecz meczowi nierówny, a już na pewno nie zwykła kolejka Bundesligi kolejce fazy pucharowej LM, ale ten mecz pokazuje, że Bayern jest w naprawdę słabej formie, jak na Bayern.
Dostać takie lanie to dla Arsenalu wielki wstyd i to naprawdę smutne.
Guardiola Guardiolą, nie wiem, czy u nas by się jakoś wybitnie spisał, lepiej niż obecnie w City. Ale
"...bo ten jest idealny dla Stanleya Kroenke. Nie wywiera presji, by zacząć więcej inwestować w transfery. Dla głównego właściciela Arsenalu nie ma pretekstów do zmiany obecnej sytuacji"
jest doprawdy przerażające.
@drewniane_krzesło
Ja mówię Allegri, Simeone. Wymieniam nazwiska. Więc wszystko spoko?
@adaminho77
Czy ja wiem... Przecież nadal będzie mógł sędziować mecze w LM chyba. Umiejętności w lidze arabskiej raczej nie zatraci.
Ja tej decyzji się nie dziwię specjalnie. Niech zarabia i ustawi rodzinę na pokolenia.
Przerwy trochę jest, więc miejmy nadzieję, że Koscielny wróci na kolejną ligową kolejkę.
@D14
"Caly pilkarski swiat uwaza Wengera za bdb trenera tylko kibice Arsenalu nie.. ciekawe"
Może dlatego, że cały piłkarski świat ma wywalone na to, czy Arsenal coś wygrywa, czy przegrywa, a kibice Arsenalu marzą o mistrzostwie?
@Nero
Oczywiście, że tak. Ja mimo tego, że jestem za odejściem Wengera, to darzą go szacunkiem za to co zrobił dla klubu i nie obrażam go. Ludzie, którzy go wyzywają i obrażają przeginają. Tyle w temacie.
"...ale nie wolno zapominać o pracy, jaką Arsene i jego piłkarze wykonali w przeszłości"
Ale do jasnej anielki, kto zapomina o tym, czego dokonał Arsene? Nikt normalny nie zapomina tego, czego on osiągnął. Zawsze powtarzałem i powtórzę raz jeszcze: facet zasłużył na wielki pomnik pod stadionem.
Ale nie można żyć przeszłością całe życie, bo to jest głupota. I to tyczy się każdego aspektu życia. Życie przeszłością to głupota.
O przeszłości miło wspomnieć, warto pamiętać, jeśli była dobra. Ale żyć przeszłością? Nie. To błąd. Liczy się to co tu i teraz. Teraźniejszość.
A jak wygląda teraźniejszość w wykonaniu Arsenalu? Tak samo jak wyglądało rok temu, dwa lata temu, trzy lata temu, cztery lata temu, pięć lat temu, sześć lat temu, siedem lat temu, osiem lat temu, dziewięć lat temu. Czyli słabo.
Więc może czas coś zmienić?
"a real z nieporywnawalnie wiekszymi pieniedzmi, lepsza kadra itp odpadal 6 razy z rzedu w 1/8 lm.
tak tylko mowie"
Owszem :) Tylko Real wygrywał 4 razy LM w XXI wieku (włączając w to rok 2000). A my ile razy wygraliśmy? Mówisz, że nie można porównywać pieniędzy Realu do naszych. Zgadza się. Ale tym bardziej nie można porównywać odpadania Realu w 1/8 do odpadania Arsenalu w 1/8. Gdybyśmy w XXI wieku wygrali LM tyle razy co Real, serio, kilkukrotnie odpadnięcie z LM w 1/8 może byłoby klęską, ale przynajmniej nie rutyną i normalką, jak w przypadku Arsenalu niestety.
"w ostatnich 20 latach tylko trzy zespoły w Europie grały co roku w Lidze Mistrzów, a był to Arsenal, Real Madryt i Bayern Monachium."
Tak, i Bayern i Real LM wygrywały. I to kilka razy. A Arsenal raz był w finale. I na tym się kończą sukcesy w Europie.
"Nawet jeśli odejdę, Arsenal nie będzie wygrywał każdego spotkania. "
Pan Wenger Amerykę odkrył, no wow, serio?
Nikt nie oczekuje wygranej w każdym meczu, tylko zdobycia mistrzostwa Anglii.
Szkoda mi Wengera. Ja już sam nie wiem, czy on naprawdę wierzy w to co mówi. Jest mi przykro, że jeśli dojdzie do jego rozstania z Arsenalem, to bez zwycięstwa w lidze. Naprawdę chciałbym, by Wenger wzniósł ten puchar ponownie w górę, ale co roku o tym każdy marzy, a potem kończy się tak samo. Wiecznie nie ma co czekać, dlatego właśnie zmiany są potrzebne. Zawsze to ryzyko, ale ryzyko trzeba podejmować, jeśli chce się coś osiągać.
Oczywiście, mam bardzo mieszane uczucia co do Wengera, bo z jednej strony mnie denerwuje, a z drugiej właśnie mi go szkoda, wywiad po meczu z Bayernem, którego udzielił, był przykry.
Oczywiście pierdzielił coś od rzeczy z 2 piłkami na boisku, ale widać było, że jest bardzo przybity, niemal łzy w oczach miał. Szkoda, że tak zasłużony trener jest w takiej sytuacji jak obecna, ale też sam sobie taki los zgotował z drugiej strony, zawsze szedł swoimi ścieżkami i jak widać, nie do końca się to chyba opłacało, jeśli chodzi o wyniki sportowe, z których jako trener Arsenalu musi być rozliczany.
@arsenalfan1989
I git, peace. Nie dość, że wyniki Arsenalu są słabe, to jeszcze potem prowadzić wojenki z kibicami tego samego klubu, to nie dla mnie. Wychodzę, trzeba ochłonąć.
@arsenalfan1989
Dobrze, panie obieżyświat, pełen szacun. A jak Ci powiem, że ja jestem na 20 meczach w sezonie, w tym liga, Fa cup i LM, to nadal będziesz uważał, że masz szersze horyzonty? ;)
Ashburton
Człowieku, ale co Ty do mnie w ogóle mówisz? Ja nigdy nie napisałem tekstu w stylu:
''wy****ć tego siwego dziada''
''stary dziad już się nie nadaje''
Nigdy nie obraziłem Wengera. Jeśli nie potrafisz odróżnić konstruktywnej krytyki od debilnego obrażania, to masz chyba poważny problem. Nie życzę sobie, byś mnie porównywał do jakichś idiotów, którzy wyzywają Wengera.
Kompletnie też nie rozumiem, na jakiej podstawie w ogóle zaszufladkowałeś mnie do takiej grupy osób, skoro nie dałem w moich komentarzach żadnej podstawy do tego.
" Jest teraz ,,mieszany z błotem" przez ludzi uważających się za kibiców Arsenalu (chodzi mi o Polskie realia)"
Bredzisz. Po pierwsze, polskie piszemy z małej, bo to przymiotnik. Po drugie, zdejmij klapki z oczu i rozejrzyj się, to naprawdę nie jest duży wysiłek. Wengera nie krytykują tylko polscy fani, ale przede wszystkim kończy się cierpliwość angielskich fanów, którzy REGULARNIE chodzą/jeżdżą na mecze. Widać to w wywiadach z nimi oraz z wpisami na twitterze/fb i innych portalach. Masz wąskie horyzonty jakoś.
Serio, denerwuje mnie mądrale, które uważają, że nie można krytykować Wengera, bo on tyle zrobił dla klubu. No tak, należy tylko przysiąść i klaskać, a na złą sytuację przymykać oko. Skrytykujesz Wengera, to od razu zacznie taki obibok sugerować, że nie jesteś prawdziwym kibicem. Żenujący są tacy ludzie trochę.
Czas Wengera nadszedł, każda epoka się kiedyś kończy. A jak Wenger ma odejść i przejąć inny klub, proszę bardzo. Dla mnie może i LM wygrać z nowym klubem i zajebiście, nikt mu tutaj źle nie życzy, bo nie w tym rzecz.
O nie nie, krytyka Ozila właśnie jest sprawiedliwa. I jest krytykowany właśnie za to, "jaki jest". Czyli anemiczny, truchtający sobie gdzieś z boku, nie widać w nim woli walki.
Co mnie obchodzi co on czuje w środku, skąd ja czy inni kibice mają to wiedzieć? Może i się wścieka przez porażki, może i go to denerwuje.
Ale nie uważam, by robił na boisku coś, by tym porażkom zapobiegać, snuje się zbyt często i nie widać zaangażowania.
Co to w ogóle za tłumaczenie, że on taki jest.
Jego odejście dużą stratą nie będzie, ale to właśnie pokazuje jakim klubem jesteśmy obecnie.
Wenger daje ciągle szanse innym, natomiast Perez, który gra dobrze jak gra, nie dostaje szans. Podobnie było z Campbellem.
Nie ogarniam tego. Szkoda tylko Pereza.
Wiadomo, że nikt nie jest niezastąpiony, piłkarz nie może być większy od klubu.
Ale wyobrażacie sobie sytuację, że Wenger jednak zostaje, a Sanchez odchodzi?? Przecież to byłby przepis na katastrofę.
Według mnie jedyną szansą, by Alexis został, to jak ktoś niżej napisał, przyjście Allegriego i obietnica wielkich transferów do klubu. To jeszcze mogłoby przekonać Sancheza, że klub robi wszystko, by wrócić do czołówki, a on ma w tym bardzo pomóc.
W przeciwnym razie sorry, ale odejście Alexisa nie może nikogo dziwić. Facet jest ambitny, tutaj się po prostu marnuje, pośród tylu darmozjadów i leserów, którzy grają w naszym składzie.
Ale ogólnie Legia przyzwoicie. Myślę, że jest szansa na 1:0 jakieś, co byłoby naprawdę dobrym wynikiem przed rewanżem.
Legia powinna przegrywać 0:1 już, ależ setkę spartolił Ajax.
Nie dyskutujcie z tym błaznem, ludzie. Olewajcie gościa, to przestanie. Karmi się waszym hejtem, ustąpmy mu :)
@rege
No miłe słowa, dzięki.
Ale imprecisowi i jemu podobnym wystarczy stabilizacja i 4 miejsce co roku.
Błazen.
@Arsenal1994
A ok, nie wyłapałem. To przepraszam ;)
@imprecis
Tak tak, pierdu pierdu. Stabilizacja... Połóż się spać w swoim łóżku, będziesz miał stabilizację. Jesteś tchórzem. I tyle.
Jeśli chcesz coś osiągnąć, ryzykuj. Takie jest życie. Z Wengerem nic nie osiągamy od lat, trzeba więc ryzykować. Jasne, że zmiana trenera to ryzyko. Ale ryzyko, które należy podjąć. Tylko tchórz, który chowa głowę w piasek może stwierdzić inaczej.
Chowaj głowę więc w pierzynę i się nie wypowiadaj.
"
Kiedy poczujesz się w swoim życiu jakkolwiek źle, pomyśl jak muszą czuć się piłkarze Arsenalu biegający za piłką grając przeciwko Bayernowi"
No a niby jak się czują? Zarabiają prawie 200k funtów tygodniowo co niektórzy, a po tym jak grają, nie wydaje mi się, że jakoś się tym super przejmują. Zero wiary, zero walki, zero charakteru.
Sorry, moje złe samopoczucie wynikające z braku pracy, perspektyw czy nawet z braku szczęścia do miłości nijak się ma do jakiegoś przegranego meczu tej bandy pozerów. Więc proszę mi tu nie wciskać kitu, że jak się poczuję źle to niby piłkarze Arsenalu się czuli gorzej. Ta, jasne.
Ej biadolicie tam. Wenger out?? Jakie out. Przecież Wenger zdobył mistrzostwo w 2003/2004 bez porażki. Wniósł Arsenal na wyzszy poziom. To dzięki niemu co roku zajmujemy 3 lub 4 miejsce w lidze, to dzięki niemu gramy w LM co roku i odpadamy w 1/8. Trochę szacunku dla Wengera, nie można go krytykować, a jak wam się nie podoba, to idźcie kibicować Barcelonie, tfuuu, PSG znaczy się.
A tak serio, to czas Wenger już nadszedł. Postawić mu pomnik pod Emirates, zawsze to powtarzam. Zasługuje na pomnik. Był, jest i będzie na zawsze Kanonierem. Ale jego czas nadszedł. Czas dać szansę innemu trenerowi. I tyle.
@LeBob
Prawdziwy Kanonier to taki który nie może krytykować własnego klubu, piłkarzy czy trenera, gdy coś mu się nie podoba? Aha.
Według mnie konstruktywna krytyka zawsze może mieć miejsce i jest usprawiedliwiona. W przypadku Wengera w 100% rozumiem krytykę jego osoby. I nie ma to nic wspólnego z tym, co zrobił dla klubu, bo jego wpływ na rozwój klubu jest nieoceniony. Ale zapewne większość osób, które popierają odejście Wengera, nie zapominają o jego osiągnięciach i zasługach. Oceniają raczej teraźniejszość. To co się dzieje teraz, nie ma związku z tym, co zrobił Wenger dla klubu w przeszłości. Należy to oddzielić grubą kreską.
Natomiast co do pisania w trakcie meczów, tutaj trochę mogę się zgodzić. Zawsze zastanawiało mnie, jak to możliwe, że jest akcja, gol, i jakiś user dodaje w tym czasie kilka komentarzy. Nosz kurna, nie ogląda powtórki? To samo w trakcie meczu, non stop komentuje.Nie wiem... Zastanawiające lekko.
Jedyne sensowne wyjaśnienie tego to to, że ogląda na TV, a na laptopie sobie po prostu pisze, czyli de facto robi 2 rzeczy jednocześnie. W sumie jest to możliwe.
Ja oglądam na streamach zawsze, więc nie mogę komentowac i oglądać meczu jednocześnie, żeby skomentować, muszę zmienić kartę w przeglądarce, czyli "przełączam" mecz.
Myślę, że jednak większość tutaj ogląda na streamach, więc by skomentować, nie mogą w tym czasie meczu oglądać.
No ale to też ich sprawa. I generalnie, to też uroki kanonierów, że zawsze mecz jest komentowany na bieżąco.
Ozila da się zastąpić. Umiejętności ma fantastyczne, ale zbyt często jest pod formą lub zwyczajnie mu się nie chce. Można kupić grajka o niższych umiejętnościach, ale który będzie co mecz zapierdzielał i będzie większym pożytkiem dla zespołu. Przy odejściu Ozila bym nie marudził jakoś specjalnie.
Natomiast Sanchez musi zostać i trzeba zrobić wszystko, by tak się stało. To jeden z najlepszych piłkarzy tej ligi i ogólnie na świecie.
Fantastyczne umiejętności a przy tym wielki walczak. Nawet jak gra słabo, to walczy i próbuje ze wszystkich sił, tego mu odmówić nie można. W przeciwieństwie właśnie do Ozila.
Cech rozgrywa przyzwoity sezon. Tak, to prawda.
Ale Cech to bramkarz klasy światowej, przynajmniej w teorii. Przyzwoity?? Dla takiego bramkarza to powinna być obelga. Sorry no, przyzwoity sezon to sobie Almunia mógł rozgrywać.
A od Cecha oczekuje się jednak czegoś więcej.
Lubię i cenię Harta. Ale jak mamy sprowadzać jakiegoś bramkarza z wypożyczenia z Włoch, to tylko Wojtka. To jest nasz człowiek, Kanonier, Polak, w dodatku bramkarz świetny, rozwinął się w Romie i ogarnął tyłek.
Jemu należy dać szansę.
Szczerze? Mam nadzieję, że Grosik jutro dobrze się pokaże. Uwielbiam gościa. Oczywiście tylko nasza wygrana się liczy, stawiałbym 4:1. Grosik niech sobie strzeli ewentualnie jedną brameczkę ;)
Potem to Hull może wygrywać każdy kolejny mecz, byle się utrzymali z Grosikiem.
A tak zupełnie serio, to może być ciężki mecz. Hull zdobyło w ostatnich tygodniach 4 pkt na United i Liverpoolu. To wynik, którego żaden zespół w tej lidze nie mógłby się wstydzić. Mogą być groźni, a Grosik to Grosik, zakręcić takim Gabrielem na pewno potrafi.
Co roku to samo przecież. Ta sama gadka. Eh... Czyli stabilność zachowana :)
Szkoda w takim razie, że taka padaka :/
Podłączam się pod pytanie kysia. Patrząc na statystyki meczowe chyba niewiele się dzieje ogólnie w tym meczu.
Perez jest znakomity, gra stosunkowo rzadko, ale jak już gra, to są powody do zadowolenia.
Także uważam, że powinien grać częściej, bo zasługuje na to.
O proszę, ależ szansa dla Kapustki, nie spodziewałem się. Oby ją wykorzystał jak najlepiej, chłopak ma duży talent i niech to udowodni, lepszej okazji ku temu może w najbliższym czasie nie mieć.
@Traitor
Poważnie, strzela klapkom? Rety, że też tacy ludzie tutaj takie głupoty wypisują.
Jeśli dla ciebie City, Chelsea, Liverpool czy ostatnio Southmapton to klapki, to proponuję jednak rozpędzić się i solidnie przywalić w ścianę głową. Może pomoże.
W ogóle nie wiedziałem, że ktoś taki istnieje i gra w naszym klubie. Ale cóż, powodzenia.
Oby tylko Bielik coś grał w tym Birmingham, bo chciałbym by w przyszłości on z Holdingiem grali w parze na stoperze w pierwszym składzie :)
Ciekawie wygląda też wypożyczenie Akpoma, do lidera Championship.
Czemu on się dziwi, że jest traktowany inaczej, jak po prostu jest inny i sam na to zapracował swoim zachowaniem?
A potem płacze w mediach.
Fajnie, mam nadzieję, że zagra i w sumie, mogliby nawet wygrać, niech wraca szczęśliwy do klubu ;)
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Coś być może jest na rzeczy. Fajnie by było, gdyby zastąpił Wengera, a gdyby został Sanchez, a przyszedł Dybala wraz z Allegrim, to byłaby bajka.
Nie ma co się jednak napalać, ale pomarzyć zawsze można ;)