Komentarze użytkownika ArsenalChampion
Znaleziono 9592 komentarzy użytkownika ArsenalChampion.
Pokazuję stronę 190 z 240 (komentarze od 7561 do 7600):
@Kysio2607: ty sobie zobacz jak Alii grał w Mk dons . ile tam meczy rozegrał , on już miał jakieś doświadczenie , a taki Saka ? to zupełnie co innego on dopiero będzie je zdobywać , być może jakieś wypożycznie
@Papaciok: zaraz ci napiszą ze jest tak zgnębiony przez Emeryego ze niedługo będzie bał się przyjść na stadion
@Kysio2607: Słuchaj jeśli Emery odstawia wielka gwiazde bo nie pasuje do jego koncepcji to jest to równoważne z tym ze ,uważa ze cała druzyna będzie lepiej prezentować się bez niego , i ja się z tym zgadzam
@Kysio2607: rzucenie 17 letniego piłkarza na głęboką wode który w poważnej piłce jedynie zagrał dobrze z Karabachem(spokojnie jeszcze przyjdzie na niego czas) i do tego dorzucenie jeszcze Mavropanosa który cały sezon był kontuzjowany to by była GŁUPOTA
@Kysio2607: To jest normalne ze jak przychodzi nowy trener to odstawia nie których zawodników którzy nie pasują mu do koncepcji. Odsunięcie największej gwiazdy to spore ryzyko , ale topowy trener który chce coś osiągnąć musi ryzykować .Wkoncu zawsze narzekaliście ze Wenger nie ma jaj , a tu proszę przychodzi trener który nie boi się odważnych zagrań i wam znowu cos nie pasuje.a co do pressingu to trzeba być ślepym żeby nie widzieć go w naszej grze
@Kysio2607: no ja tez kiedyś broniłem caly czas Mesuta , bo przecież wydawało mi się ze Mesut to topowy zawodnik i może grać 89 min słabo, nie biegać, grać na mniejszym zaangażowaniu, ale zagra to jedno swoje znakomite zagranie które odmieni losy meczu , nie przeczę ze takich zagrań nie było , ale było ich zdecydowanie za mało. tym bardziej na kogos kto ma zarabiać 300 tyś. Przyjście Emeryego mi uświadomiło ze trener ma swoją koncepcje taktyczną , do której Mesut po prostu nie pasuje , bo gra ma się opierać na pressingu , zaangażowaniu (Arsenal jest druzyna która przebiegła najwięcej km w premier league).Na kimś takim jak Mesut nie zbudujemy poważniej druzyny
@Kysio2607: rozumiem ze masz sentyment do Mesuta , ale włącz obiektywne myślenie
@Kysio2607: ehhh te kompilacje z YT gdzie pokazuje się tylko udane zagrania piłkarza , i gdzie każdy zawodnik wygląda tam jak Messi
@losnumeros: Na każdego przeciwnika powinno się grac inna formacją , to jest akurat mądre co robi Emery , czasy Wengera się skończyły gdzie graliśmy cały czas tym samym składem tą samą formacją i przegrywaliśmy cały czas tak samo
bo tu są same chorągiewki opinii , jeszcze 2 miesiące temu United było na poziomie evertonu , a teraz nagle mają najlepszą kadre premier league nie licząc City xD
@ares765: jedyne mecze gdzie zagraliśmy faktycznie słabo to West ham i liverpool
@ares765: a oglądałeś mecz z Chelsea ? gdzie obrońcy Chelsea byli cały czas nękani przez Ramseya, Aube I Lacazetta , a jorginho czyli mózg został totalnie odcięty od gry. pod względem taktycznym Arsenal zagrał na najwyższym poziomie
dzisiaj to wyglądało trochę słabiej , ale moim zdaniem nie graliśmy źle , były momenty gdzie mocno cisneliśmy United i mieli duże problemy , o ale niestety gdy wyleciał z boiska bardzo szybki Sokratis , kontrataki United zrobiły robote .Mnie osobiście w tym spotkaniu zawiódł Ramsey , bo było mnóstwo sytuacji gdzie dostaje piłke w polu karny i nie wiedział co z nią zrobić.
@FabsFAN: z czego z tych mecz zagrał tylko dobrze z Leicester
@ares765: pojawia się info ze Ozil ciężko pracuje na treningach , a tu nagle wchodzi na mecz z United i człapie po boisku , nie pasuje do koncepcji trenera , bo gra ma się opierać na pressingu a tu ci wejdzie typek któremu się biegać nie chce
Manchester united jest w gazie (ale spokojnie długo to nie potrwa ,przyjdzie zaraz gorszy okres i się zacznie narzekanie jaki to Solskjer nie doświadczony trener ) ciężko z nimi wygrać w tym momencie , ale i tak graliśmy bardzo dobrze , ehhh gdyby się nam nie posypała obrona
@lordpat: wow , to już przy tej akcji iwobi więcej zrobił , co podałes piłke do Ramseya to ją tracił
Ramsey z ofensywnych zawodników grał najgorzej
przegraliśmy i nagle D14 wyszedł z jaskini , brakuje tylko imprecisa który zaraz się pewnie pojawi , szkoda ze po wygraniu z Chelsea siedzieli cicho
@DawidAFC: nazywanie klubu któremu się kibicuje ''memem'' i zrównanie nas do poziomu evertonu , no widze obiektywna krytyka
@DawidAFC: nazywasz swój ukochany klub memem -_-, wstyd mi za takich kibiców i ty jeszcze masz tutaj redaktora
Zbanujcie wkoncu tego Ljunberga
Wygrana z Chelsea - ''idziemy po top 4'' !!!
przegrana z United - ''Jesteśmy na poziomie Evertonu''
xD
@DawidAFC: no co ty , przecież my z ligi od razu spadniemy
@D14: przychodzi D14- i średnie IQ strony spada o 90 %
tez się mogę założyć ze skończymy sezon nad United , łatwa kasa dla mnie
graliśmy nieźle , no ale niestety tez mecz chyba wam dobitnie pokazuje ze Emery podjął słuszne decyzje co do pożegania się z ozilem który wykazuje 0 zagażowanie i Ramseyem który jedyne co potrafi to zagrac dobrze 1 na 10 spotkań
@Tevez: ta powinien mu walnać korkiem w łeb , tak jak to zrobił lukaku z kościelnym
wywalone na ten puchar jak tu nam odpada 2 podstawowych obrońców . co by było w następnym mecz 2 napastników ?
@FabsFAN: bo jak patrze jak tu ludzie piszą jaki to ozilek jest pokrzywdzony to mnie krew zalewa
Macie tu tego swojego beznadziejnego Ramseya i ozilka któremu się nie chce biegać , dalej się domagajcie gry dla nich debile
czy wy umiecie czytać ze zrozumieniem ?
Ornstein wyraźnie pisze ze Arsenal chce go wypożyczyć z opcją wykupu
@FabsFAN: @FabsFAN napisał: "Chyba widzialem tego Nkunku w sparingach przedsezonowych w tym sezonie. Jesli dobrze pamietam, prezentowal sie on najgorzej z tej paryskiej mlodziezy ;O"
to źle go zapamiętałeś , bo z paryskiej młodzieży prezentował się najlepiej
@patryksz: oni się nagrali w fife i myśla że na 18 czy 19 latkach stworzy się poważna druzyne w premier league
Skoro ten de jong poszedł za 90 mln to Torreira jest warty 150 mln
De jong 80 mln a ja go wogole jeszcze nie widziałem w akcji
@Nomad: Sevilla również sprzedaję na potęgę, w taki sposób nie da się zbudować drużyny
@Cdarwin1: a czemu miał się tym nie zajmować skoro właśnie do tego został sprowadzony z Barcelony
Serio uważasz że do takiego choćby Torreiry nie było konkurencji po fantastycznym mundialu i sezonie? przecież sporo się wtedy pisało o zainteresowaniu Borussii czy Napoli
Ale powtarzam to że Sanlehi pracuje już w tym zawodzie kilkanaście lat i to w topowych klubach, więc ma niesamowicie dużą sieć kontaktów i znajomość rynku więc może takie transakcję szybko przeprowadzać gdzie konkurencja jest bez szans
@AlexVanPersie: a i jeszcze chwalisz Arsenal za kwoty za które udało się pozyskać zawodników latem. To zdajesz sobie z tego sprawę że te kwoty wynegocjował Sanlehi? bo to on odpowiada za negocjacje w Arsenalu, Sven jako skaut tych zawodników wynalazł
@AlexVanPersie: Sanlehi ma większe doświadczenie w zarzadzaniu klubem od jakiegoś tam skauta. Wkońcu pracował w Barcelonie za ich najlepszego okresu. Wie na jakich zasadach powinien działać topowy klub, i jeśli ja bym miał wybierać to bym bardziej zaufał właśnie Sanlehi emu niż Milinstatowi który wylatuje z kolejnego klubu bo nie potrafi się dogadać z ludźmi
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
tak samo sezon temu wielu się domagało postawienia na Nelsona , no i Wenger na niego postawił w pucharach , no i nie wyglądało to za dobrze widać ewidentnie ze to nie był piłkarz gotowy aby grac na tym najwyższym poziomie czyli w premier league. Sadze ze wypozczynie do Hoffenheim dobrze mu zrobi i wróci z niego jako lepszy piłkarz