Komentarze użytkownika ArsenalChampion
Znaleziono 9227 komentarzy użytkownika ArsenalChampion.
Pokazuję stronę 8 z 231 (komentarze od 281 do 320):
@aguero10: przecież to lewy obrońca
@arsenallord: ale jakie zdanie? To nie jest zdanie tylko płacz jakieś rozemocjonowanej dziewczynki, bo Arsenal w 3 dni nie zrobił 10 transferów. Jeszcze wymienią przykłady piłkarzy, których konkurencja nawet nie kupiła xD
@FlameDood napisał: "-10 pkt dla Evertonu."
I czerwona kartka dla pilkarza Arsenalu za odkopniecie piłki
Podobno Interowi za omijanie FFP(stworzyli se fikcyjnych sponsorów może grozić degradacja do 4 Ligii. Ciekawe co z City, bo tam oskarżenia są podobne
3 czerwiec. Okienko otwarte od 3 dni. Arsenal ma juz zaklepany jeden topowy transfer, a ludzie tu przychodzą co chwila i placzą o transfery mimo ze to jest dopiero rozpoczecie okienka. Ja *******e, wy w zyciu nie ma cie co robić czy o co chodzi? Po cholere tu wbijać i płakać ze nia ma transferów, kiedy okienko się dopiero zaczeło
@Furgunn napisał: "Londyńczycy mają zastrzeżenia co do wysokości kwoty transferu (65 mln euro), wieku napastnika (26 lat) oraz jego oczekiwań finansowych – Szwed chce zarabiać około 250 tys. funtów tygodniowo. Cały pakiet transferowy uznawany jest przez klub za zbyt kosztowny i ryzykowny."
Czyli ten gyokeres to wcale nie jest taka tania opcją jak wielu tu pisze, nawet chelsea uznała go za zbyt kosztowny xD
Wyciekł wywiad Nawrockiego sprzed kilkunastu lat
https://youtu.be/Tjy6DLYconE?si=RnvV-79boS3E8kYf
Było wiadomo że Nawrocki wygra, bo zdecydują wyborcy konfederacji. Gdzie sam Nawrocki poszedł do Metzena i wylizał mu rów.
@arsenallord napisał: "Cena za szybkość i wzrost? W takim razie proponuję Usaina Bolta. Zagrał kilka razy w ligach na niższym szczeblu i prawdopodobnie jest najszybszy na świecie, ba, w historii."
Ale bo ty kompletnie nie rozumiesz. Jesli masz piłkarza który jest zarówno silny fizycznie, jest wysoki dobrze gra głową, potrafi się zastawić a do tego jest cholernie szybki. To możesz go dostosować do każdej taktyki jaką stworzysz. Sesko ma po prostu potencjał aby być napastnikiem kompletnym
@thegunner4life napisał: "A masz jakas liste tych szybkich napastnikow albo linka do zrodla? Bo bym z ciekawosci chcial popatrzec kto jeszcze jest."
https://sport.tvp.pl/79113830/top-10-najszybszych-pilkarzy-na-euro-2024
Przykładowo Sesko osiągnał najwiekszą wartość spritnu podczas euro
A mnie nie dziwi ze Lipsk chce za Sesko 100 mln. przeciez on przy wzroście 195 cm jest jednym z najszybszych piłkarzy na świecie. Ile jest takich piłkarzy, którzy przy takim wzroście są tak szybcy. Jeszcze do tego kapitalne warunki fizyczne.
Sesko ma absolutnie wszystko żeby być napastnikiem kompletnym. Jeśli Arsenal go nie kupi, to bedzie identyczna sytuacja jak swego czasu z Isakiem.
@ZielonyLisc napisał: "TYLKO KAROL NAWROCKI"
TYLKO MIKEL ARTETA!!!
@losnumeros napisał: "Przynajmniej na opakowaniu jest napisany skład i tylko spróbowałem"
Smakowało Ci?
@losnumeros napisał: "Nie będę powtarzać się. Dobrze wiesz czemu"
Bo się psiej karmy nawpierdzielałeś i ci na łeb siada?
@Dziadyga napisał: "To tylko pokazuje jak Inzaghi jest świetnym managerem.Facet co rok albo zdobywa,albo walczy o najwyższe trofea mając 3/4 złomu.Dostalby taki budżet jak w Arsenalu to by potwora stworzył"
*******isz głupoty. Inzaghi przejął już topowy mistrzowski zespol, a pod wzgledem budżetu to Inter w Serie A góruje. A to że tam graja dziadki, to porostu wynika z tego że w Serie A starsi gracze zawsze radzili sobie dobrze, bo tam jest mniejsza intesywnosc spotkań niż w Anglii. Gdyby Arteta tak przegrał sezon jak Inter, gdzie Inter wszystko przegrał na własne życzenie metr przed meta, to po Artecie jechałbyś jak po burej suce.
@XandeR napisał: "widze jak 22 letni, 2metrowy Sesko pomaga nam wygrac z takim wyscigowkami z PSG"
Nie żeby coś, ale pomimo wzrostu to Sesko jest jednym z najszybszych piłkarzy w bundeslidze
@arsenallord: nikt w Londynie się nie będzie napinał. Tymbardziej że większość kibiców Arsenalu to piknikowi turyści
@Skotii napisał: "Jestem ciekawy, czy z tych co tutaj tak narzekają to widzieli chociaż kilka meczy Gyokeresa i Sesko, aby mieć porównanie, czy biadolą dla samego biadolenia..."
Tutaj są sami koneserzy ligi portugalskiej, co tydzień oglądają mecze Sportingu z jakimś familicao
A z informacji mozna wynikać ze z dwójki Gyokeres a Sesko. Arteta bardziej preferuję słoweńca, czyli widzi tego pilkarza pod swoją taktyke
Kompletnie nie ma znaczenia czy Gyokeres strzelił 30, 40 czy 50 goli, jesli on moze nie pasować do stylu gry Arsenalu. A jednak pojawiły sie tu głosy ze to nie jest gracz pod Arsenal
Piłka nożna to taki sport ze możesz być najlepszy a pucharu nie zdobyć.
@Patriko napisał: "nie no bez jaj, jak w ogródku był podczas meczu z Realem to dzisiaj chyba też cos tam robił zamiast oglądać finał Chelsea."
Może w tym momencie pałaszować psią karmę
Czekam na odpalenie się Losnumerosa.
Arteta z Bertą wyjechali na zasłużony 2 miesięczny urlop i dopiero okolicach Sierpnia można się spodziewać jakich ruchów jeśli chodzi o wzmocnienia.
@losnumeros: czy dzisiaj na śniadanie będziesz jadł psią karmę?
Losnumeros musi nam wskazać drogę. On powinien nam powiedzieć na kogo trzeba oddać swój głos. Jako jedyny nie daje sobie zamydlić oczu ma swoje zdanie i się go trzyma.
Losnumeros ma swoje zdanie i się go trzyma.
Leao czyli pilkarz nie pracujący w defensywie, gdzie Arteta już wielu zawodników wyrzucił którym nie chciało się pracowac w defie. Do tego potrzebuje miejsca żeby się rozpędzić, czyli idealny zawodnik pod granie z kontry. A Arsenal ma problemy z drużynami które nisko ustawiają obronę.
No to chyba nie ma bardziej nie pasującego pilkarza do Arsenalu
@Womanizer: Hehe, i właśnie sporo się pisze ze Liverpool mocno jest zainteresowany tym Ekitike, którego tak wychwala
@mlody323323 napisał: "poczytaj sobie ,ze Arteta ceni Bardziej SESKO i chce by to on tu trafił niz Gyokeres i gada tak publicznie !
nie irytował by cie fakt jak byś był Dyrektorem sportowym , i to ty dogadywał transfer , opłatę i związane zobowiązania kontraktowe ? które potem musisz przedstawić zarządowi ? co wynegocjowałeś? bo taki Arteta jak dostaje nowego Gracza do składu to jedyne co on może zrobic to stanąć sobie zrobić zdjęcie na ściance medialnej albo ewentualnie wziąć miotłę i pozamiatać dla nowej Gwiazdy by aby przypadkiem podczas zdjęć brudno nie było , bo wstyd potem"
To jaki zawodnik powinien tu trafić powinien ustalać trener. Dyrektor sportowy nie powinien się w to mieszać. Jesli za sprowadzenie zawodnika w głównej mierze odpowiada dyrektor sportowy, a nie trener to mamy idealny przepis na nie wypał transferowy
Jeśli Gyokeres faktycznie tak jak tu się pisze jest słaby w grze kombinacyjnej, to przeciez to nie jest napastnik na Arsenal
@Kaczaza napisał: "zwyczajnie kuma że Ukraina przez długość jego kadencji nie spełni podstaw aby wstąpić do NATO"
Opcją Ukrainy w NATO zawsze będzie na stole negocjacyjnym. Tylko w momencie gdy Ukraina wejdzie do NATO oznacza to klęskę Rosji. Zabieranie tej opcji już na starcie będzie oznaczać że Rosja wojny nie przegra. Także to są działania Metzena
To że ten Metzen stawia jakieś warunki że Ukraina nie może wejść do NATO to jest dzialanie na szkodę Polski, bo tylko wejście Ukrainy do NATO może zatrzymać Rosje w ekspansji i że ona tej Ukrainy wkoncu nie podbije. Podobnie że polscy żołnierze nie mogą wejść. Także gratulacje dla niego że chce się pozbyć bufora w postaci Ukrainy i jeszcze Nawrocki bezmyślnie to podpisuje. No tutaj wypadł zdecydowanie lepiej Trzaskowski że nie podpisuje takich bzdur
@swistak86 napisał: "Przecież te głosy krytyki i oburzenia wyborców Konfy, że Mentzen śmiał się napić piwa z Rafciem, są niczym innym jak zapowiedzią bycia betonem i ślepymi wyborcami jedynej słusznej partii, co doprowadzi w przyszłości do kolejnych wojenek, tylko tym razem między Konfa a kimś kogo wezmą na celownik, czyli nic się nie zmieni, zmienią się tylko nazwy partii."
A czym sie różnią wyborcy konfu od tych pisu i ko. Przecież to jest dokładnie to samo są ślepo zapatrzeni w swoją partie. W Polsce nic się nie zmieni beż różnicy czy będzie rządzić pis,konfa, ko. Jeśli nie zmienia się wyborcy i ich podejście do polityki. Przecież wyborcy zachowują się identycznie jak kibice swoich klubów. Czyli spróbuj powiedzieć coś złego na ich partie to zaraz się odpalają. , co niektórzy tu udowodnili. Jeśli jesteś wyborca danej partii to powinieneś być również jej najwoekszym krytykiem, bo ta partia wkoncu tobie coś obiecuje i powinna być z tego rozliczana. A nie ty przymykasz oko na jakieś przewinienia
Ciekawe czy Renee Slegers brała korepetycje od Artety.
@arsenallord napisał: "Równie dobrze może być lepszy od piłkarzy występujących w Liverpoolu i zostać najlepszym LO ligi."
No dla mnie pozyskanie Kerkeza to nie jest jakies WOW
Wirtz to rozumiem. Gwiazda mistrzoswskiego Leverkusen i reprezetnacji Niemiec, ale kerkez? Równie dobrze moze być słabszy od piłkarzy którzy obecnie występują w Liverpoolu. Już się tak nie spuszczajcie nad kazdym zawodnikiem którego kupują
@Dziadyga napisał: "I znowu to Sheffield wejdzie xd nudne to.Sunderlandu nie lubię,ale nie ma ich gdzieś od dekady to mogli wejść.."
Przeciez jest dopiero 37 minuta. Uspokój się
@Ranczomen napisał: "Szkoda, że nie uwzględniwszy w tym rachunku MOCARNEJ Bundesligi, gdzie takie m.in
takie tuzy, jak Werner, Nkunku, Sancho robiły tam zawrotne liczby a w PL polegały z kretesem."
no jednak Budnesliga to zdecydowanie mocniejsza liga od portugalii i tu nie ma co sie oszukiwać. Ostatni zespól Bundesligii to ma pewnie wiekszy budzet niz 3/4 zespołów w potugalii razem wziętych
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 7 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 6 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
-
Powrót do domu: Jak Arsenal odzyskał wychowanka po 14 latach
- 25.08.2025 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #36: Trzy punkty na trudnym terenie
- 19.08.2025 13 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Szogun napisał: "Dzisiaj poleciały raporty,że MU rozmawia z Gyokuresem a Liverpool chce Sesko"
Znając kanonierzy.com to osoby które tak psioczą na Sesko, gdyby liverpool by go kupił. To by nagle zaczęły płakać ze Arsenalowi przepadł talent dekady