Komentarze użytkownika Artu
Znaleziono 2024 komentarzy użytkownika Artu.
Pokazuję stronę 45 z 51 (komentarze od 1761 do 1800):
Bardzo słabiutko zagrał Arsenal. W takiej formie to wygladamy na najslabszą drużynę z ekip które awansowały. Na chwilę obecną Athletico Madryt, Borussia czy nawet Lazio to klasa wyżej.
A Wenger uparty gra jakimiś Welbeckami, Holdingami czy Iwobim. Ja już tylko czekam na zmianę trenera. Wiem pewnie poczekam/y pewnie długo
O ile dobrze pamiętam w tych niebieskich strojach wygraliśmy tylko raz z BATE, tak to zawsze przegrywamy lub ledwo remis ugramy.
Gdzieś na jakiejś stronie sportowej widziałem flesh ( nie oglądam transmisji) że my niby gramy u siebie w tych niebieskich strojach????
Nzonzi dziś na plus
Co ten sędzia odwala, gwiżdże tylko na korzyść ManUtd
W szwedzkim studiu przedmeczowym Frederik Ljungberg, miło widzieć
@Dominik11: Sevilla
@maniekuw: taki układ zamknięty, elita. Nawet Gatuso się nie załapał
Faul na Lewym i czerwo dla Vidy
Wielu znanych piłkarzy w Besiktas - Vagner Love, Pepe, Vida, Medel
W wyjsciowym skladzie Besiktasu tylko jeden Turek
Oglądam Serie A, szczególnie Napoli ( moja ulubiona drużyna w tej lidze) i pozyskanie Koulibaly to byłaby super sprawa, wg mnie najlepszy obecnie obronca w Serie A.
Koulibaly i De Vrij to gwarancja na solidny ,,mur chiński ,, Arsenalu.
Laserami po oczach poświecił jakiś kołek
Więcej się spodziewałem po FC Porto,
A młodzież prowadzi już 3-0, Nketiah
Ale Chelsea gra fatalnie póki co,
Przyznaję sie, pierwszy raz w życiu chciałem oby totki, Kane strzelił karnego,
Masakraaaaa, what a game
Bez Salaha ten Liverpool nie istnieje
O kurde, ten Salah
Mecz mega
...panie turek kończ pan ten mecz..
Trzeba przyznac ze w drugiej polowie Totki cisną
O Matko jaki gol, miazga
Lepsza ta druga połowa
Dobra akcja totków, ale że spalony.....
Barcelona przegrywa, wczoraj Real remis, oby Atletico dzis wykorzystalo te wtopy
OMG co z Chelsea? Oli gdzieś ty poszedł
Theo jak się rozpędzi z tymi golami to nam z 3 zapakuje w nastepnej kolejce
@charlie360x: mysle ze Giroud i Walcott zawsze bedą ciepło przyjęci na naszym stadionie, w przeciwieństwie do Alexisa
Jak odchodził Sanchez to było bez bólu, ot poszedł, ale dzis to jednak konczy sie pewna epoka, odchodzi Kanonier z krwi i kości, f...k jeszcze do Chelsea. Smutno bardzo, dziękuję Oli za piekne i ważne gole
Ostatni punkt wywiadu= COYG
Jeśli to prawda to dobra wiadomość, jeszcze obrońca solidny,a latem bramkarz
Taka różnica w choćby posiadaniu pilki a dajemy sie ograc jak trampkarze, szok.Żadnej woli walki, żadnej motywacji, to co robi ostatnio drużyna to wstyd i hańba. Obrona i bramkarz w naszej drużynie nie istnieje.Żadnych nadzieji na lepsze, jest gorzej z każdym sezonem. Jak oglądam różne mecze w Premier League to u naszych piłkarzy widać najmniejsze zaangażowanie, lepiej sie patrzy na mecze np Burnley, Leicester czy Swansea. Wenger chyba zatracił sie w tym wszystkim, my teraz wyglądamy jak Sunderland w ostatnich sezonach
@Molas: Kamil Wilczek na wylocie z Kopenhagi;)
@GKS_AFC: Najlepiej wszystko naraz:)
@f4bregas: Bardzo pasuje, jak pisalem-zaczynamy nowy rozdział...porazki z dolem tabeli i jak nie być w Top4
Cala defensywa do lekkiej przebudowy, z bramkarzem włącznie. Na ten moment w lecie do bramki Arsenalu widzę Timo Horn z Koln lub A.Becker z Romy. A do obrony przydałby sie Tarkowski z Burnley, prawdziwy walczak, solidny obrońca ograny w BPL
Zaczynamy nowy rozdział......dokładnie, przegrywając juz nie tylko z czołowymi drużynami z BPL, ale też z dołem tabeli, dodam notorycznie przegrywając ( Swansea, Bournemouth, Nothingam). Jeżeli do tego dodamy remisy po słabej grze z West Bro, West Ham czy Southampton to mamy obraz nędzy i rozpaczy. Tutaj sprowadzenie Auby nic nie da, przecież obrona z bramkarzem to dramat. Laca zagubiony i przerażony, środek pola bez Jacka nie istnieje, Özil czasem sie przebudzi w nim geniusz, ale sam nic nie zdziała, o Iwobim i Walbecku nie piszę bo nie ma co=kpina. Bez totalnej przebudowy zespołu nic nie ugramy. Wiec ten sezon już stracony, top 4 nie dla nas.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Zerkam na mecz Juve vs Atalanta, a tam śnieżyca, boisko białe. Ale zima.