Komentarze użytkownika Ashburton

Znaleziono 4808 komentarzy użytkownika Ashburton.
Pokazuję stronę 2 z 121 (komentarze od 41 do 80):

Komentowany temat: Walcott: Arteta i Arsenal na drodze do dominacji 30.05.2026, 11:25

Nieprzyjemnie się czyta te teksty robione przez ai.

Komentowany temat: Najgorszy Mistrz w historii? 21.05.2026, 19:52

Angielskiemu Tomaszewskiemu już dziękujemy.
Skoro mistrz jest slaby, to znaczy ze rywale też byli słabi.
A to oznacza, ze man utd nie powinien się znajdować na tym trzecim miejscu ktore im się pofarciło jak ślepej kurze ziarno.
Słaby mistrz ale bilans bramkowy podobny do city. Rzeczywiście słaby xd

PS: Od wengerballa proszę się odczepić.

Komentowany temat: 24 zawodników z medalami za mistrzostwo Premier League 20.05.2026, 08:49

Norgard nie dostał

Komentowany temat: Arsenal Mistrzem Anglii sezonu 2025/26! 19.05.2026, 22:57

@Dawid04111: Więc miej trochę wstydu i zamilcz XD

Komentowany temat: Arsenal Mistrzem Anglii sezonu 2025/26! 19.05.2026, 22:48

Trzeba pogratulować. Trochę szczęścia ale się udało.

@fabregas1987: Niezłe jaja.

Ale pękła dupa tym patałachom na debilpage XD Oni w ogóle meczów nie oglądają.

Komentowany temat: Make it happen! West Ham vs Arsenal 10.05.2026, 19:28

VAR ***** GDZIE VAR??

Komentowany temat: Make it happen! West Ham vs Arsenal 10.05.2026, 19:26

Do widzenia XD

Komentowany temat: Make it happen! West Ham vs Arsenal 10.05.2026, 19:14

kuźwaaa

Komentowany temat: Make it happen! West Ham vs Arsenal 10.05.2026, 19:11

Arczi się za głowę łapie, to wiadomo że to nie jest zamierzone.

Komentowany temat: Make it happen! West Ham vs Arsenal 10.05.2026, 18:29

@Theo10 napisał: "Może masz problem z komunikacją w takim razie."
Nie, to ty masz problem z oceną czasoprzestrzeni, baranie. Po, zejściu, Bena. Logiczne dla wszystkich, tylko nie dla ciebie.
Się już zamknij lepiej i nie kompromituj baranie.

Komentowany temat: Make it happen! West Ham vs Arsenal 10.05.2026, 18:23

@Theo10 napisał: "Ale ty wyjściowo nie pisałeś o okresie od zejścia White’a"
Aha, to trzeba ci dokładnie powiedzieć bo się nie domyślisz oczywistych rzeczy, mimo że 3/4 ludzi tu o tym pisze.
Weź się lepiej zamknij i może sam zacznij ten mecz oglądać.

Komentowany temat: Make it happen! West Ham vs Arsenal 10.05.2026, 18:18

@Theo10: Patrz baranie co się dzieje. Rożny dla wh. 45 minuta.

Komentowany temat: Make it happen! West Ham vs Arsenal 10.05.2026, 18:17

@Theo10: Od momentu wejścia zubiego jest dupa, ale ty będziesz zaklinał rzeczywistość XD Baran.

Komentowany temat: Make it happen! West Ham vs Arsenal 10.05.2026, 18:12

@Theo10: A widzisz ich kontry, baranie?

Komentowany temat: Make it happen! West Ham vs Arsenal 10.05.2026, 18:11

west ham lepiej wygląda w ataku niż arsenal, jaja

Komentowany temat: Make it happen! West Ham vs Arsenal 10.05.2026, 18:07

Ten podaje do tego zubiego, ma dużo przestrzeni a ten od razu do tyłu podaje, co on robi.

Komentowany temat: Make it happen! West Ham vs Arsenal 10.05.2026, 17:59

zubi, ja prdl

Komentowany temat: Make it happen! West Ham vs Arsenal 10.05.2026, 17:53

@enrique: Nie dziwny, tylko to po prostu patałachy. Jak z nimi nie wygramy to nie wiem co.

Komentowany temat: Thierry Henry: Nie jesteśmy jeszcze na poziomie PSG 10.05.2026, 12:36

@Mar40 napisał: "taki sam środek pola,"
Srogi towar

-drogi
-zadymiarz
-ego
-leń patentowany w obronie
-łapie kontuzje

Z plusów, umie wybiegać za plecy obrońców, ale arsenal nie gra w ten sposób, no co może pójść nie tak?

Niech go sobie weźmie jakieś united, do takich cyrkowców to pasuje.

@TlicTlac: Co tu rozwijać? Na podstawie 1 meczu stwierdzasz że raya jest lepszy niż donaruma, co jest idiotyczne.
Skoro tak, to ja przypomnę dwumecz z arsenalem gdy grał w psg. I kto tam był lepszym bramkarzem.

@TlicTlac napisał: "Ci ludzie co uważają Włocha za lepszego bramkarza niż Rayę to powinni się puknąć"
xd

Czy któryś z ekspertów zwrócił uwagę ze psg po awansie nie cieszyli się zbyt mocno?

Papa Wenger, jak zwykle z rigczem.

Strach myśleć co by było, gdyby świetowało tak united.
W ogóle to co to znaczy świętować, cieszyć sie ze sie dostali do finału to jakieś świętowanie?
Świętowanie to jest wtedy jak robisz przejazd autobusem na ulicy, a nie kuźwa uściski po wygranym meczu, eksperci zasrani.

@thegunner4life napisał: "Panom z United, że ich klub słynął z tego co my robimy ter"
Po takich panach to Wenger na konia wsiadał proszę pana.

united (specjalnie z małej) też mieli słabych przeciwników w PL, ale o tym ciii...
Tam w ogóle mozna przeczytać ze gdyby nie falstart przez pół sezonu XD, to by oni sie o mistrzostwo bili.
Cyrk.

@Nicsienieda napisał: "White na Diaza czy Kvarę to będzie PTSD."
Myślał indyk o niedzieli.

Błagam, niech ci oszuści z manchesteru w końcu się wywalą i przegrają to mistrzostwo. Nie zasługują na nie. To jest niemożliwe ze maja tyle zarzutów a żadnej kary, a evertony dostają kary niemal natychmiast.

Dalej chłopaki, stoperan i jedziemy.

Komentowany temat: Arsenal vs Newcastle: Walka o powrót na szczyt 25.04.2026, 20:32

Ale arteta mówił że kocha tak wygrywać.

Komentowany temat: Bolesna porażka z Bournemouth na własnym stadionie 12.04.2026, 17:15

Jak tottenham spadnie to cała poslka społeczność kibiców przestanie istnieć. Przecież to jest twór powstały w opozycji do arsenalu, nic więcej.

Komentowany temat: Bolesna porażka z Bournemouth na własnym stadionie 12.04.2026, 12:31

@thegunner4life napisał: "Ja tylko przypominam, że City gra jeszcze gorzej od nas w kratkę. Muszą najpierw dzisiaj pokonać Chelsea. I myślę, że tego nie zrobią."
Ty już lepiej nic nie przypominaj XDD

Komentowany temat: Arteta po porażce z Bournemouth: To bolesny cios 11.04.2026, 18:27

Dwa sezony, gdzie przeciwnik nie potrafi wyjść z własnego pola karnego, potem wywiady w stylu że woli wygrać 1-0 i bronić wyniku, że lubi tak wygrywać, niż grać otwarcie, z sezonu na kolejny sezon, kompletna zmiana stylu gry, przez jakiś czas się udawało, dziwnym przypadkiem cały atak zaczyna grać kaszankę, odegard zupełnie przypadkiem traci formę, jest gra na czas i oddawanie piłki przeciwnikowi, ale głupi lud i tak kupi bajeczkę że to wina zawodników, a nie tego baristy z przerośniętym ego.

Albo wraca do tego co było 2 sezony temu, gdzie gra mogła się podobać i brakowało niewiele by coś wygrać, a dodatkowo ma zawodników na poziomie by to osiągnąć, ma też szczęście że liga jest słaba i takie united jest na 3 miejscu. Albo niech odejdzie, a nie robi sobie zrobił jakiś poligon doświadczalny z nieograniczonym budżetem. Na transfery poszło sporo.
Nie, nie kupuję bajeczki o tym że przeciwnik go rozgryzł, psg czy city nadal jakoś nie mogą rozgryźć. Jeżeli im się uda dociągnąć to 1 miejsce, to będzie tylko zasługa szczęścia z taką grą.

Komentowany temat: Decydująca faza sezonu: Arsenal vs Bournemouth 11.04.2026, 16:25

@vitold napisał: "a co dopiero do taktyki Artety. Kazdy to wiedzial praktycznie, ale oczywiscie żydzili kasy na Sesko"
Dlatego strzela więcej niż sesko, fuck logic XD Jedziesz dalej.

Komentowany temat: Decydująca faza sezonu: Arsenal vs Bournemouth 11.04.2026, 16:04

@vitold napisał: "Głupi szwed przegrał nam juz 2 puchary a dzis lige"
Jaki brainnot XD

Komentowany temat: Decydująca faza sezonu: Arsenal vs Bournemouth 11.04.2026, 16:03

City wygrywa jutro, wygrywa zaległy mecz, i zostaje w******* na etihad. Czyli wyrównuje się punktami.

Ale jak się pisze że grają gówno i przepychają mecze, to jest wyzywanie do defetystów
Zobaczymy mistrzostwo jak świnia niebo.

Komentowany temat: Arteta o stanie zdrowia Saki, Eze i Timbera 11.04.2026, 12:35

@Malina: xd

-nie każdy podnieca się polskim śmietnikiem piłkarskim
-strona jest prowadzona dla kibiców i przez kibiców zagranicznego klubu
-jak chcesz wszystkim obwieszczać jaki to jesteś dobry, bo ci smutno, a reszta to bezduszna znieczulica, to pomyliłeś strony. Leć na fejsa i tam udawaj wielce przejętego, myśląc że w ten sposób poczujesz się lepiej.

Komentowany temat: Początek nowej ery: Arsenal vs Manchester City 22.03.2026, 19:44

Ale ten tottenham to dajcie spokój, kto to słyszał tak grać. Znowu po dupie dostali.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady