Komentarze użytkownika Barney
Znaleziono 27181 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 263 z 680 (komentarze od 10481 do 10520):
@damianARSENAL:
Tak mecz ze spurs co z reszta bo cala druzyna zalatwila mecz ze srokami.
Holding nie jest glownym winowajca tego sezonu.
Zajelismy piate teraz dojda puchary i znow wrocimy na 8 miejsce.
Panowie bylismy w czarnej dupie i potrafilismy wygrac z cfc ,mu i west hamem chyba dlatego , ze grali na luzie nie majac nic do stracenia. Wczoraj w meczu o wszystko zawalili. Brak im odpowiedniego mentala. Mielismy 4 oczka nad totami przed pojedynkiem z nimi i komfort starty pkt z nimi lub srokami w zyciu sie nie spodziewalem , ze zawala oba mecze.
Nie jara mnie te okna transferowe jak i sezon. Powinnismy wreszcie przed transferami patrzyc na kartoteke medyczna nowych nabytkow i przedtac sprowadzac szklanki jak tierney , tomiyasu i partey.
Mamy w huuuu waska kadre i jesscze szkalnki w zespole tak sie nje da nic osiagnac. Przyznaje Arteta i tak zrobil dobry wynik jednak finish rozczarowuje.
Juz mnie ten przyszly sezon i okno transferowe nie jara znow sprowadza jakies szklanki dl kolekcji i w ostatbim momencie damy dupy w lidze i le.
Newcastle porobi transfery i nigdy nie wrocimy do LM
Kolejny gowniamy sezon sie szykuje
Winni sa pilkarze
Zasluzyli na gwizdy rozumiem porazke nie w talim stylu zenada
Amazon zaplacil za dramturgie strzelimy 2 w doliczonym
Odegaard gra powinien wziasc na siebie gre
Przedewszystkim przestanmy kupowac szklanki
White xhce hatricka walnac
Sedzia tez w formie
Bez lm to bedzie gowno nie transfery i znow nie damy rady chyba , ze le wygraja
Jeszcze ta miernota wchodzi na ratunek
@Matornen:
Nadwyczajna sytuacja wiec trzeba uzyc nadzwyczajnych srodkow perswazji :d
Arteta wyjmuj pale na przerwe i lej tych leszczy
Ten hickey tez szklany ?
Zesrani w obronie jakies wybicia na afere masakra.
Mamy szklanki na bokach tierney i tomiyasu chyba obaj do wymiany
Gabi musi wejsx za esr
Mowilem , ze newcastle nie bedzie cisnac caly czas wazne ,ze ptrzetrwali
Wreszcie dobra akcja
Poki jest 0-0 jest nadzieja ,nie beda tak grac 90 minut. Nasi musza sie obudzic bo zle to wyglada
Widac bylo przed meczem, ze sroki sie zmobilizuka Wilson wzial ich kolo i byla jakas przemowa.
Tak sie zestresowalem meczem ,ze jakies rozwolnienie dostalem zaraz mecz czlowiek na klopie siedzi xD
Branthwaite i rondon nie mogga z nami grac to tez jakis plus , ale najpierw trzeba ograc newcastle
Gral ktos w demon souls ?
Wole City ,Guardiola ma klase i potrafi przegrywac nie to co pan Kibel z liverpoolu
@P_95:
Nie ma to znaczenia var moze to analizowac. Sam jestes dzb####
Teraz niech zleci ten tydz i French Open ,jaram sie :)
@Placio:
Dla mnie z nami nie powinni dostac karnego ,ale co ma piernik do wiatraka. Rozmawiamy o karnym dla totow byl zasluzony i koniec kropka sedziowanie ma byc ucziciwe.
@Placio:
Tu nie ma punktu widzenia tylko jest pewien regulamin i za reke ulozona nienaturalnie jest karny. Gosc mial reke wyciagniefa 90 stopni to karniak jak nic
Wyje jestescie zalosni karniak ewidentny
@Placio:
Karniak ewidemtmy nie macha siw lapami tylko trzyma przy ciele jak dla arsenaly by tto bylo inaczej bys spiewal
Karnt ewidentny najlepsze , ze toty bily glowa w mur , a typ im dal karny za free przez to machanie lapami
Karny dla totow
@Kredens:
Kury wygraja lepiej zobaczyc 1ge ,tenis to swietny sport mi sie fajnie oglada.zwlaszcza nasza rodaczka gra efektownie.
Czyli co mavropanosa musimy oddac za jakies drobne teraz ?
Lepiej , zeby Hertha wygrala z bvb bo przy wygranej stuttgartu bedzie lipa
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Ciekawe czy za rok znow nas nabiora ,ze o cos walcza i zjebia to na koniec sezonu.