Komentarze użytkownika Barney

Znaleziono 27183 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 365 z 680 (komentarze od 14561 do 14600):

Komentowany temat: Watzke prześmiewczo o Aubameyangu i Arsenalu 03.10.2019, 14:15

Mam nadzieję, że zagramy z nimi za rok w LM :)

Komentowany temat: Punkt wywieziony z Old Trafford: Man Utd 1-1 Arsenal 03.10.2019, 10:41

City co roku forma , A potem i tak becki zbiera w play off i do domu :)

Komentowany temat: Punkt wywieziony z Old Trafford: Man Utd 1-1 Arsenal 02.10.2019, 12:50

Kibice totkow to jednak glupcy oni będą płakać jak Poch odejdzie i będą się tyłach po 6-7 miejscu

Komentowany temat: Wrzesień: Lacazette graczem miesiąca 02.10.2019, 10:00

@Mihex:

To chyba trzeba zmienić ten system bo jest idiotyczny.

Komentowany temat: Wrzesień: Lacazette graczem miesiąca 02.10.2019, 09:04

@Thrall:

Nie to pokazuje jak głupie są ankiety na kanonierach nie powinno być mizliwosci głosu na typa , który zagrał 1 mecz.

Auba zasłużył za gole gdyby nie on
byli byśmy w czarnej dupie

Komentowany temat: Wrzesień: Lacazette graczem miesiąca 02.10.2019, 09:04

@Thrall:

Nie to pokazuje jak głupie są ankiety na kanonierach nie powinno być mizliwosci głosu na typa , który zagrał 1 mecz.

Auba zasłużył za gole gdyby nie on
byli byśmy w czarnej sypie.

Komentowany temat: Punkt wywieziony z Old Trafford: Man Utd 1-1 Arsenal 01.10.2019, 21:42

Hejka wie ktos tu gdzie znajde do pobrania serial Purpurowe rzeki ,kurde na piratebay nie szuka.

Komentowany temat: Aubameyang po meczu z United 01.10.2019, 13:16

Jak tak będzie cisnal to poprawi swój wynik z zeszłego sezonu. Co to by było jakby wygrał złotego buta :)

Komentowany temat: Punkt wywieziony z Old Trafford: Man Utd 1-1 Arsenal 01.10.2019, 09:41

Jak Saka będzie tak grał to może byc lipa bo Pepe kupiony za gruby hajs musi grać,żeby się nie okazało , że saka to będzie drugi serge gnabry

Komentowany temat: Punkt wywieziony z Old Trafford: Man Utd 1-1 Arsenal 01.10.2019, 06:26

Saka motm razem z Guendo ciągnęli nasza grę bardziej doświadczeni gracze powinni się wstydzić.
Auba na plus miał jedna sytuację i ja wykorzystał nie zawodzi w tym sezonie.
Narzejalisxie na bramki z topem w tym sezonie strzelił spurs i Utd. Co do Utd to Obama już ma 3 bramki przeciwko nim

Komentowany temat: Punkt wywieziony z Old Trafford: Man Utd 1-1 Arsenal 30.09.2019, 22:36

Zdejmuje najlepszego obok Guendo gracza

Komentowany temat: Punkt wywieziony z Old Trafford: Man Utd 1-1 Arsenal 30.09.2019, 22:35

W końcu nam wcisną

Komentowany temat: Punkt wywieziony z Old Trafford: Man Utd 1-1 Arsenal 30.09.2019, 22:30

1-1 oddajemy inicjatywę brawo unai

Komentowany temat: Punkt wywieziony z Old Trafford: Man Utd 1-1 Arsenal 30.09.2019, 22:16

Obama krol

Komentowany temat: Punkt wywieziony z Old Trafford: Man Utd 1-1 Arsenal 30.09.2019, 22:13

Saka Guendo i reszta leszcze

@SoulStorm:

Sytuacje gdzie jeden strzał dali oprócz gola u nas Pepe też 2 strzały wystarczyło lepiej uderzyć Utd jest słabe

@SoulStorm:

Ochlon chlopaku bo mecz jest równy oni grają gowno tak jak my po prostu usiadł im strzał i tyle.

Gramy gowno, Ale oni też mecz równy taka prawda

Tracę cierpliwość do Unaia i pepe


Na plus tylko guendo,saka i leno

Śmieszne jest to najbardziej się starają młodzi saka i guendo, reszta zenada

@noth:

Coo nie przesadaj

Lingard bez zoltka sędzia konsekwentny

@Marcinafc93:

o ktorej 20:30 bo tyle widze w programie, krotko troche.

Sanchez dzisiaj spoko mecz gol i dwie żółte kartki i wyleciał hehe

@ToMo_18:

Nie porównuj bo wtedy Arsenal miał za rywali tylko mocne Mu i lfc. I tak nie był to poziom obecnego City i Lfc.

Teraz jest top6 poza tym jakim składem dysponował Wenger i jakim blokiem defensywny. Porównujemy ostatnie sezony wengera z unaiem bo mają podobny skład.

Jakoś mi się nie chce wierzyć, że wywala LFC

Komentowany temat: Szansa dla młodych. Arsenal - Nottingham Forest 24.09.2019, 20:42

ma ktos jescze jakies linki ?

Komentowany temat: Raport kadrowy przed meczem z Nottingham 23.09.2019, 19:46

Czemu sie nie odwołają od tej kartki skoro była niesluszna

Mysle, że Obama w tym sezonie dojdzie cesca(57), A może nawet Aarona (64)

@MarkOvermars:

Tak 48 we wszystkich rozgrywkach, występy nie pamiętam musiał bym spojrzeć w exela dobija 70 jakoś tak.

Śmieszy mnie to, że ktoś się uważa za większego fana bo był na meczu.
Ja jestem zaangażowany w Arsenal emocjonalnie. W meczu z AV dosłownie chodziłem po po pokoju wyma****ac rękami i przeklinajac. Nawet w tyg myślę o meczach i uwielbiam statystyki myślę, że mało kto wie ile ma goli dla klubu dany gracz ja to znam na pamięć. Auba niedługo dobija do 50 brakuje 2 goli.

Xhaka i Luiz nie powinni grac w podstawie.

Sędzia nam tez troche skomplikowal to niesluszna druga zolta dla Maitlanda.

Na Old Trafford chociaz remis i bedzie git.

KRÓL JEST JEDEN AUBAAAAAAAAAAAAAAAAAA

sedzia slepy znow faul i nic

KOLASINAC I JEGO DOGRANIA JAK KTOS TAKI MOZE U NAS GRAC

Xhaka kuzwa co za lajza

Komentowany temat: Mecz na podbudowanie. Arsenal - Aston Villa 22.09.2019, 18:46

Na własnym stadionie z takimi ogórkami

Komentowany temat: Mecz na podbudowanie. Arsenal - Aston Villa 22.09.2019, 18:37

jezuuu Xkaka to jest przychlast

Komentowany temat: Mecz na podbudowanie. Arsenal - Aston Villa 22.09.2019, 18:35

Wchodzi Chambers za Sake

Komentowany temat: Mecz na podbudowanie. Arsenal - Aston Villa 22.09.2019, 18:32

@Kyrtap:

To trzeba zmienic zasady to po cholere taki VAR jak nie moga sprawdzac.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady