Komentarze użytkownika Barney

Znaleziono 27188 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 426 z 680 (komentarze od 17001 do 17040):

Komentowany temat: Po łatwe trzy punkty, FC Köln vs Arsenal 23.11.2017, 19:23

Wrzuta na Jacka zamiast na żwiru

Komentowany temat: Po łatwe trzy punkty, FC Köln vs Arsenal 23.11.2017, 19:09

Coquelin, elneny bardziej drewnianego środka nie mogliśmy mieć wolał bym chyba młodych

Komentowany temat: Hulk: Mam ofertę z Premier League 22.11.2017, 20:10

31 lat gra w Chinach , ja podziękuje

Komentowany temat: North London is red! Arsenal 2-0 Tottenham 18.11.2017, 21:16

Siemka zna się ktoś na PC bo muszę wymienić mój już tak głośno chodzi, że nawet żona chcę go wymienić.

Komentowany temat: Bitwa o północ. Arsenal - Tottenham 18.11.2017, 14:10

Jak strzelili z różnego kto podawał?

Komentowany temat: Bitwa o północ. Arsenal - Tottenham 18.11.2017, 11:27

@gunners007:

Jak będę widział w relacji jakąś czerwona kartkę czy coś ciekawego to zajrzę, ale i tak chce jakąś relacje minuta po minucie tutaj jest duży chaos :)
Fakt emocje są :p

Komentowany temat: Bitwa o północ. Arsenal - Tottenham 18.11.2017, 11:27

@gunners007:

Jak będę widział w relacji jakąś czerwona kartkę czy coś ciekawego to zajrzę, ale i tak chce jakąś relacje minuta po minucie tutaj jest duży chaos :)
Fakt emocje są :p

Komentowany temat: Bitwa o północ. Arsenal - Tottenham 18.11.2017, 11:02

@seyos:

Hehehe nie dzięki wolę normalna transmisję minuta po minucie niż czytanie,, piętka znów z****l itd.

Tylko, że szukałem lepszej relacji, a nie jak na Livesport taka Żenada

Komentowany temat: Bitwa o północ. Arsenal - Tottenham 18.11.2017, 10:54

Hejka na jakiej stronie jest dobra relacja tekstowa będę na chrzcinach u bratowej.

Komentowany temat: Bitwa o północ. Arsenal - Tottenham 17.11.2017, 20:39

Siemka ile trzeba wydać na dobry komputer ogólnie wymieniam blaszaka bo mój już do niczego i strasznie głosno pracuje.
Ogólnie gram na konsolach na kompie to raz na rok, ale jak już wymieniam to może być taki w miare okej. Jak ktoś sie zna to niech cos wypisze do 2 koła i bebechy. Jak mozna to tez tanszo opcje 1500 lub taniej sama puszka bez monitora :)

Komentowany temat: Wenger na temat Lacazette'a, Kane'a, Wilshere'a i Auriera 16.11.2017, 19:38

Laca niby grał dużo wtf to co ma powiedzieć Xhaka?

Komentowany temat: Wenger przed meczem z Tottenhamem 16.11.2017, 14:51

@pumeks:

Skąd wiesz chodzisz? :p

Komentowany temat: Powołania do reprezentacji 08.11.2017, 20:28

Nketiah zdobyl 4 gole nieźle :)

Komentowany temat: Smith: Özil nie zrobił niczego w meczu z City 08.11.2017, 17:05

O tym mowilem jak calej druzynie nie idzie on nie potrafi błysnąć.

Komentowany temat: Bez niespodzianki, Man City 3-1 Arsenal 06.11.2017, 06:11

Spalony był, ale nie stracili by gola wystarczyło. Pokryć jesusa. Jak nie ma gwizdka to się gra cała nasza obrona zachwala się jak banda szczeniaków

Komentowany temat: Bez niespodzianki, Man City 3-1 Arsenal 05.11.2017, 16:51

Mimo wszystko gola dalo sie uniknac nie bylo gwizdka to sie gra i ci idioci stali zamiast pokryc jesusa

Komentowany temat: Bez niespodzianki, Man City 3-1 Arsenal 05.11.2017, 16:50

chyba mecz przekupiony

Komentowany temat: Bez niespodzianki, Man City 3-1 Arsenal 05.11.2017, 16:48

spalony byl ,ale jak nie ma gwizdka to sie gra. Wzial bym kij i obil glupie ryje naszym kopaczom marnym

Komentowany temat: Bez niespodzianki, Man City 3-1 Arsenal 05.11.2017, 16:45

To ofiary wojny już znalazlwm

Komentowany temat: Bez niespodzianki, Man City 3-1 Arsenal 05.11.2017, 16:44

@mitmichael:

Dzięki

Komentowany temat: Bez niespodzianki, Man City 3-1 Arsenal 05.11.2017, 16:44

Chodziło mi o to co oznaczają

Komentowany temat: Bez niespodzianki, Man City 3-1 Arsenal 05.11.2017, 16:42

@mitmichael:


A mak to nie kwiat kolezko malinowy?

Komentowany temat: Bez niespodzianki, Man City 3-1 Arsenal 05.11.2017, 16:41

Co to za kwiatki na koszulkach?

Komentowany temat: Bez niespodzianki, Man City 3-1 Arsenal 05.11.2017, 16:32

@Mihex:

taktyczny faul to zawsze jest zolta

Komentowany temat: Bez niespodzianki, Man City 3-1 Arsenal 05.11.2017, 16:32

ja sie dziwie czemu kibice jeszcze chodza na spotkania.
I dziwne ,ze nie ma protestow na niego tylko dlatego ,ze przedluzyl kontrakt

Komentowany temat: Bez niespodzianki, Man City 3-1 Arsenal 05.11.2017, 16:30

Coq grał gówno w LE i Wenger go dal na obrone na City, pierwszy jego mecz w EPL geniusz

Komentowany temat: Bez niespodzianki, Man City 3-1 Arsenal 05.11.2017, 16:23

Montreal prowokuje karny po co z takiego konta Sterling by nic nie zrobił i skończyło się na *******eniu w wywiadach naszych graczy

Komentowany temat: Wielkie starcie na Etihad, City vs Arsenal! 05.11.2017, 16:22

Po co prowokuje karny nic by sterling nie zrobil

Komentowany temat: Wielkie starcie na Etihad, City vs Arsenal! 05.11.2017, 16:21

Montreal idiota

Komentowany temat: Bez niespodzianki, Man City 3-1 Arsenal 05.11.2017, 16:14

@SoulStorm:

co to za roznica nie boj sie przedluzy jesli nie kipnie

Komentowany temat: Wielkie starcie na Etihad, City vs Arsenal! 05.11.2017, 16:11

hahaha pierdyczna w studniu ,ze czerwo dla kolasa i byl faul hahahahaha

Komentowany temat: Wielkie starcie na Etihad, City vs Arsenal! 05.11.2017, 16:03

Setka to nie była obrońca przeszkadzał przed nim

Komentowany temat: Wielkie starcie na Etihad, City vs Arsenal! 05.11.2017, 16:00

Stacie na tego Ramseya jako jedyny się stara gdzie Ozil i Sanchez który się chami i Zjebka ajlepsze akcje

Komentowany temat: Wielkie starcie na Etihad, City vs Arsenal! 05.11.2017, 15:58

Kurna do Czecha mogli jeszcze podac

Komentowany temat: Wielkie starcie na Etihad, City vs Arsenal! 05.11.2017, 15:54

@Gunnerrsaurus:

Co miał zrobić jak został nadepniety, każdy mógł ro być i nic by nie zrobil

Komentowany temat: Wielkie starcie na Etihad, City vs Arsenal! 05.11.2017, 15:52

Obejrzeć powtórke, a nie pieprzycie

Komentowany temat: Wielkie starcie na Etihad, City vs Arsenal! 05.11.2017, 15:52

Faul był na ramseyu

Komentowany temat: Wielkie starcie na Etihad, City vs Arsenal! 05.11.2017, 15:51

Sterling wtf

Komentowany temat: Wielkie starcie na Etihad, City vs Arsenal! 05.11.2017, 15:49

Coq na obronie hahaha już lepiej kolas by tam zagrał Wenger geniusz

Komentowany temat: Wielkie starcie na Etihad, City vs Arsenal! 05.11.2017, 15:36

My samy oddajemy I'm piłkę ile razy ktoś od nas podał do ich gracza?

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady