Komentarze użytkownika Barney

Znaleziono 27191 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 457 z 680 (komentarze od 18241 do 18280):

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 04.06.2016, 09:02

Wkurza mnie to całe narzekanie na Żwira niektórzy tu nie maja pojędzia o piłce...

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 04.06.2016, 09:01

Co innego wypowiedzi co innego aktywowana klauzula i kontrakt na stole na kolo 100tys/tyg.
Mysle, ze da sie skusic. Co z tego, ze 2 lata temu mial 5 goli . Teraz mial super sezon w reprze zagral 6 meczy i tez 2 gole strzelil. Przy naszej pomocy moze sporo nastrzelac wolał bym kogos mlodszego, ale na najbliższe 3 sezony mielibysmy super napastnika zmieniajacego sie ze żwirkiem ,ktory jak jest świeży to też wymiata.

Chyba naprawdę Wenger chce przed euro skompletować skład , mówił o 3 piłkarzach czyli jeszcze SO

O kurde szok BBC , Vardiego sie nie spodziewal.

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 03.06.2016, 12:05

Simpllemann , dzięki za info :)

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 03.06.2016, 11:53

Ja tam lubiłem słuchać duetu Borek i Kolton.

Wie ktoś w ogóle gdzie się podział Kolton komentuje gdzieś?

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 01.06.2016, 21:05

hEJKA zna sie ktos na aparatach cyfrowych?

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 01.06.2016, 19:13

Widzę , że Bellerin asysta :)

Komentowany temat: Morata: Mam oferty z Anglii 31.05.2016, 23:19

Nie brał bym gościa co marzy o Realu

Komentowany temat: Giroud nie rozumie niezadowolenia kibiców 31.05.2016, 19:44

Benzema prawidlowo nie dostal powolania reakcja gwizdy w tym meczu to żenada.

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 30.05.2016, 21:45

oli z golem >)

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 29.05.2016, 23:13

OOo widze, ze Hector zadebiutowal w reprze :) super

Komentowany temat: Ferguson chwali Wengera 29.05.2016, 22:53

Najlepszy menedżer w historii futbolu :) brakuje jego charakteru

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 28.05.2016, 11:31

gdzoe kupic bo nie moge znalezc podzrzuci ktos linka

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 28.05.2016, 11:30

już sprawdziłme niezła kiszka szukam tylko ile mam bulic

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 28.05.2016, 11:28

Hey jak mam wszystkie kanały polsatu to mam wszystkie mecze euro czy musze też płacic?

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 27.05.2016, 17:59

Mnie dziwi , że się jaracie jakimiś numerami who cares? To jest sprawa drugorzędna, mi się tam wydaję , że im mniejszy numer tym lepiej 34 jest beznadziejny. Na moje nawet może grać Alexis z 99 byle grał super.

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 27.05.2016, 16:09

Łącza z nami jakiś nowych piłkarzy czy cicho na razie?

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 27.05.2016, 16:01

emlekan większość źródeł piszę 110tyś/tyg.

Wiecej zarabia Ozil 150, Theo 140 i Alexis 130

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 27.05.2016, 11:22

SowinhoO czytałem rano to super chciałbym to samo odnośnie Alexisa wyczytać. Jak będziemy robić takie transfery jak Granita to spokojnie zostanie. Są jacyś nowi piłkarze z nami łączeni?

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 26.05.2016, 10:31

Rosicky też tak jak Mikel skonczyl kariere piłkarska czy jeszcze szuka bedzie szukal jakiegos klubu wiadomo coś?

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 26.05.2016, 10:24

Wliczajac z bonusami to Xhaka jest droższy ciutke od Sancheza. 38,5mln euro Sanchez Xhaka mln więcej.

Ciekawe czy Wenger będzie próbował kupić jeszcze kogoś przed Euro, ale wątpie.

Komentowany temat: Koscielny z opaską kapitańską? 25.05.2016, 11:07

Alexis, a jak nie on to Kosa może być

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 24.05.2016, 11:22

O moracie byli jakieś lepsze źródło?
czemu xhaka jeszcze nie oficjalnie ?

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 23.05.2016, 16:53

Fabri widziałem kilka razy ,ale to za mało.

Dziwi mnie taka cena

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 23.05.2016, 16:17

SIemka ,a wiadomo cos kiedy oficjalka Xhaki?

Druga sprawa niepokojąco dużo plotek o Moracie, widział go ktoś w akcji , przemawia za nim wiek.
Nie lubie wysokich napastników pozatym staty bardzo mizerne.

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 22.05.2016, 13:20

premierleague.com/en-gb/history/season-2006-07.html

Oficjalna strona EPL wszystkie staty z sezonu 6/7 i nie ma nic jaka wybrali 11 sezonu

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 22.05.2016, 13:16

nie szuka tych starszych rocznikow

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 22.05.2016, 13:10

hej wiecie gdzie moge znalesc statystyki z ostatnich kilkunastu lat na temat 11 roku w EPL?
W tym roku byl Bellerin chcialem zobaczyc poprzednie lata.

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 22.05.2016, 10:40

morata 30mln hahhahaahah

Hiquain jeden dobry sezon i juz na rowni z Lewym wolne żarty, pozatym igła jest juz stary ile on pogra trzeba kupywac maks 25 latka.

Komentowany temat: Mesut Özil zawodnikiem sezonu 21.05.2016, 23:12

Ozil tez tylko statami przy wielu meczach gral srediawo ogolnie nikt mnie jakoś nie zachwycil w tyms sezonie.

Komentowany temat: BBC: Xhaka bardzo blisko Arsenalu 20.05.2016, 23:03

Super wiadomość BBC czyli to jest już pewne :)

Komentowany temat: Özil: Rekord nie ma znaczenia 20.05.2016, 22:58

Niby nasz gracz sezonu ,a przy zwycięscach z poprzednich sezonów wypada słabo za dużo razy przechodzi obok meczu.

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 20.05.2016, 17:01

Hej ,a flaminiemu sie teraz konczy kontrakt bo juz wiadomo ,ze Rosa i Arteta odchodza byly pozegnania ,a o Flamie cicho?

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 20.05.2016, 16:43

Hejka pytanko Cech już odbierał Złote Rękawice jest/będzie jakaś galeria ?

Komentowany temat: [AKTUALIZACJA] Xhaka przejdzie dziś testy medyczne 20.05.2016, 16:03

Sky Sports to rzeczywiscie cos jest na rzeczy :) :)

Komentowany temat: Powołania do reprezentacji 19.05.2016, 19:27

no mala naszych, jest jeszcze mizerna szansa ,ze Wenger kogos kupi i lista naszych reprezentantow sie powiekszy :D

Komentowany temat: Arteta: Byłem za słaby, aby nadal grać w Arsenalu 19.05.2016, 19:25

Artete uwazam za super grajka za te ostatnie wypowiedzi jeszcze bardziej zyskuje wielu graczy nie wie kiedy skonczyc kariere, albo robi to dla kasy.
Dla mnie ktos kto konczy kariere pilkarska w Arsenalu jest zapamietany na zawsze. Nawet nasze legendy niektore tego nie robily.

Komentowany temat: Arteta: Byłem za słaby, aby nadal grać w Arsenalu 19.05.2016, 19:23

niz ramsey nie rob sobie jaj.

2 lata temu Ramsey gral kosmos tego poziomu Arteta nigdy sie nie zblizyl. Arteta byl dobry graczem, ale to tyle.
1 rok temu Ramseya meczyly kontuzje ,ale jak wrocil gral swietnie.
W tym sezonie padaka ,ale wierze ze jeszcze wroci dla mnie lepszy od Ozila w najlepszej formie.

Ogolnie Ozil moze byc w 10 meczach super grac ,a zagramy z kims lepszym i on nie wezmie odpowiedzialnosci za gre.

Komentowany temat: Wyniki Typera Kanonierzy.com 18.05.2016, 22:34

Całkiem dobry wynik za rok celuje wyżej :)

Komentowany temat: Arteta kończy karierę piłkarską 16.05.2016, 17:24

Dawno już nie pamiętam ,żeby ktoś skończył u nas piłkarską karierę i w dodatku był lubiany :)

Powodzenia w trenerce Mikel :)

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady