Komentarze użytkownika BizoNxd6
Znaleziono 3211 komentarzy użytkownika BizoNxd6.
Pokazuję stronę 37 z 81 (komentarze od 1441 do 1480):
Zdajecie sobię sprawę, że jakbyśmy wygrali pewniaki z Brentford, MU i Evertonem to tracilibyśmy 3pkt do lidera?
o.O
@dan:
Oficjalna stronka najlepiej jak dla mnie.
A grają coraz lepiej, dużo zmieniło się w tunelu klubu o generalnie wszędzie jest coś budującego, a nie same cegły. Piłkarze zaczęli walczyć za klub i to mi się podoba, oby tak dalej, z city jeszcze nic nie jest stracone, ale mecz musi się odbyć bo niestety, ale dużo naszych może też złapać covida...
Ależ nasze retro bluzy i ogólnie ciuchy są doje*ane. Jak wychodzą na boisko wygląda to rewelacyjnie.
Wesołych Świąt! Oby nasi w 2 dzień nas pozytywnie zaskoczyli :)
Mam bawarkę od zdania prawka, leci już ponad 3 rok i wymieniam olej i filtry co 10-15k poza początkową wymianą koła dwumasowego i sprzęgła nie dolega jej kompletnie nic. Miałem trasy do Grudziądza, Mielna z Katowic i nigdy się nie zawiodłem na starym dobrym Dieslu M47, a nie N47, które jest kompletnie do kitu.
Czarli!!!!
Gabi walczy nawet w 88' przy pewnym wyniku. Prze kozak i Arteta to widzi, temu gra.
W tym meczu* XD
Gabi...widze Sunderland ala Stoke w tym Sunderlandzie.
Pokażcie mi tego patino za Odeegarda, bo byłoby zbyt ofensywnie, Norweg kolejny świetny występ i pepe jak dziś kręci XD
Ależ to skończył!
Nketiah??? Co jest XD
Balogun mega wkur*iony... Niech go zmieni, bo dostanie jeszcze czerwo. Szkoda.
Eddie czy to ty??
Muszę częściej sarkastycznie napierdalać na Edwarda i Pepito
Pepe nawet nie komentuje, miał 2 świetne mecze, reszta to totalna klapa, on tak by mógł biegać w Romie albo Lille.
Edward daje rade z drużyną z league one, no i tu jest właśnie jego największy problem, że tam jego miejsce XD
Pepe a z pierwszej nie szło?..
Odeegard widoczny progres, czym więcej gra tym większa pewność od niego bije.
Balo dziś walczy z Nketiahem, będą woleli sami kończyć niż sobie podać.
@Garfield_pl:
Dziękuje!
Pokazują to na elevenie?
Zacząłem też teraz Ozark i całkiem spoko się ogląda, też dużo się dzieje, zresztą oceny mówią same za siebie, jednak nie jestem przekonany co do Peaky Blinders, 2 odcinki zobaczyłem i wydaje się to mega średnie, rozwija się to z sezonu na sezon?
Mr.Robot i Dark to kwintesencja dobrego serialu. Kalifat również mega polecam, bo jest niedoceniany!
@Kredens:
Piekarnika w domu nie masz geniuszu? XD
Pedro Goncaveles, będę to tutaj gwałcić i przypominać ciągle, on mógłby być drugim Bruno.
Naprawdę musimy gryźć trawę o te TOP4, bo da nam to dobre transfery i dawny błysk. Odeegard z meczu na mecz coraz lepiej się rozrkęca, potrzebny ktoś za Xhakirę, Partey nie mam zdania, bo gość gra też jak gra, czyli znośnie, ale nie pokazuje nic, co pokazywał za czasów Atletico, ewentualnie piękne strzały poza stadion. Napad może tak wyglądać, Lacazette robi sporo miejsca naszym trio i gra zespołowo co bez 2 zdań moze się podobać, nie trzeba mieć napastnika, żeby być w TOP4, więc wzmocnijmy pomoc i ewentualnie zakup napadziora odłózmy na wakacje, bo w zimę nie liczę na mocne nazwisko, z 2 strony Vlahovicia możemy mieć jedynie teraz opcję wyjąć, bo latem na bankiet pójdzie gdzieś indziej.
Wishere to szklanka, dostałby kontkrakt i po 2 meczach by się złamał, niestety miał być wonderkidem, ale wyszło jak z Diabym.
@ILoveArsenal:
No to z Aubą to gra w 8 w takim razie XD
Mogliśmy mieć już 38 punktów i 3 pkt do 1 miejsca czaicie? Jak ważne jest regularne wygrywanie ze słabiakiami...
@arsenallord:
No MAX 50. Auba z 20 i Dziobak przy dobrych wiatrach 30.
Pepe nie na szpicę, Martinelli.
Emil ma w końcu niezły bilans :) Tak dalej młody!
Spokooojnie nic mu nie będzie
Kurde środek pomocy i robimy jak City, nawet bez napastnika idzie coś ugrać jak ma się dobrą pomoc i obronę jakby nie patrzeć xd
Tomiyasu to majstersztyk w naszym wykonaniu, gra fenomenalnie i takie cos jak aklimatyzacja u niego nie istniało, nie wie pewnie, że takie coś istnieje XD
Xhaka... zamiast spokojnie odpuścić widząc wynik to jak debil, no chłopa ewidetnie odcina XD
Dzisiaj dominujemy i pokazujemy, że potknięcia z Evertonem i MU to ostatnie z takich ze słabiakami.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
-
Powrót do domu: Jak Arsenal odzyskał wychowanka po 14 latach
- 25.08.2025 16 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Ech0z:
Nie potrafili z nami wygrać od odejścia Wengera w lidze, no ale spoko XD