Komentarze użytkownika Czeczenia

Znaleziono 13123 komentarzy użytkownika Czeczenia.
Pokazuję stronę 190 z 329 (komentarze od 7561 do 7600):

Komentowany temat: Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 30.12.2015, 01:14

Ja tam za Podolskim nie płaczę.

Zresztą ja uważam, że strzelanie zza "16" jest nieefektywne. Już lepiej poćwiczyć SFG.

Komentowany temat: Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 30.12.2015, 00:58

Doktor

Nawet nie tyle hejtuję, co się śmieję. Everton stracił na oko z milion bramek, sukcesów jak zawsze żadnych. 40 baniek? 10 za wiek, 10 za narodowość, 10 za status HG, 10 za umiejętności. Inaczej się nie da tego wytłumaczyć.

A to, że "wyceniam" go na tę dychę to i tak ukłon z mojej strony, wyraz szacunku, bo w tej lidze jest mimo wszystko sporo gorszych obrońców.

Komentowany temat: Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 30.12.2015, 00:50

Spójrz na okno w którym przyszedł Alexis. Dorzuć Gabriela w styczniu i wychodzi na to, że to sami gracze na ławkę/trybuny. Pieniędzy poszło mnóstwo.

Komentowany temat: Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 30.12.2015, 00:43

Moim zdaniem, zapłacenie 40 milionów za Stonesa to wyrzucenie 30 milionów w błoto.

Komentowany temat: Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 30.12.2015, 00:28

Większość klubów zaliczyło spektakularną wpadkę. Oczywiście Arsene zminimalizował to ryzyko kupując tylko bramkarza.

Komentowany temat: Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 29.12.2015, 22:58

Tottenham może być co roku drugi. Póki w klubie jest Wenger oznaczałoby to seryjne zdobywanie mistrzostwa.

Ale cieszę się z postawy Crystal. Wierzyłem w nich przed sezonem i mam nadzieję, że jeszcze sporo krwi napsują innym zespołom.

Komentowany temat: Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 29.12.2015, 22:55

Wyjazdy są jakie są. Przed Swansea też byłem pewien obaw. Za to po Swansea z nadzieją podchodziłem do meczu z Southampton. Z nadzieją, że przełamiemy złą passę na niewygodnym terenie. I co? I teraz znów jestem pełen obaw. Czeka nas Liverpool i Stoke, ale wcześniej Newcastle u siebie, a City podejmie w delegacji Watford. Jeżeli dorzucimy w tabeli jeszcze dwa punkty przewagi to może nie wyjdą tacy spięci na Anfield i Britannia Stadium.

Komentowany temat: Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 29.12.2015, 22:49

Marcinafc93

Na injuryroomie jest napisane, że miesiąc. Myślę jednak, że zobaczymy go dopiero w okolicach meczu z Barceloną.

Komentowany temat: Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 29.12.2015, 22:43

pauleta19

Zamieniłbym piąte miejsce z czwartym i jest idealnie!

A tak w ogóle, to największy szacunek dla kibiców. Że im się w trakcie meczu nie przysnęło!

Komentowany temat: Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 29.12.2015, 22:35

Najpierw Aguero pada w "16" z głodu, teraz Otamendi pajacuje. No nie wypada. Szejkowie bulą, a ci uciekają się do takich "zagrań"? Z Leicester? Pośmiewisko.

Komentowany temat: Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 29.12.2015, 20:44

A czemu w UK Euro?

Komentowany temat: Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 29.12.2015, 20:24

Ja trzymam za dobrym widowiskiem. Do końca rozgrywek tyle czasu, że będzie jeszcze czas na liczenie punktów rywali. Póki wszystko w nogach piłkarzy AFC.

Komentowany temat: Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 29.12.2015, 18:54

Ha, ja wiem, że Premier League to przede wszystkim okna transferowe, spekulacje, opinie ekspertów, FPL, a dopiero gdzieś na samym końcu mecze. Ale na litość Boską, jaki Carrick? Jaki Gignac? Pismaków mogę zrozumieć, bo walcząc o nakład, walczą o chleb. Za to tych którzy w to wierzą to ani trochę nie rozumiem.

Komentowany temat: Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 29.12.2015, 18:16

Carrich? Chętnie! Pięć lat temu...

Komentowany temat: Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 29.12.2015, 17:59

Arsenal ma już światowej klasy napastnika. Natomiast jeżeli wciąż mu mało to polecam zrobić jak Tottenham - nie kupować, tylko stworzyć sobie.

Taki Afobe ładował seriami i szansy nie dostał, a trzyma się na kontraktach Akpoma i Sanogo.

Komentowany temat: Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 29.12.2015, 17:39

Tymczasem Polacy znów dają "popis" na światowych skoczniach. Dopiero pierwsza seria (na osiem) w TCS, a już koniec marzeń o walce o nagrody. Brawo!

Komentowany temat: Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 29.12.2015, 17:20

metro.co.uk i to właściwie wyczerpuje temat Chicharito w AFC.

Komentowany temat: Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 29.12.2015, 17:12

Forma wyjazdowa lepszego z Manchesterów pozostawia wiele do życzenia. W tym upatruję szansy dla Lisów. Myślę jednak, że to Arsenal skończy ten rok na pierwszym miejscu.

Komentowany temat: Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 29.12.2015, 17:02

W meczu Leicester - City, można być tylko za Leicester City.

Komentowany temat: Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 28.12.2015, 23:31

Ozil + Henry, lepiej się nie da. Niestety ten drugi za szybko się urodził.

Komentowany temat: Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 28.12.2015, 23:26

simpllemann

Jedyny problem polega na tym, że nas też Stoke czeka.

Komentowany temat: Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 28.12.2015, 23:21

simpllemann

Widziałem mecz ze Stoke i dobrze się bawiłem!

Komentowany temat: Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 28.12.2015, 23:15

Ja o jakości w Tottenhamie pisać nie będę, bo wystarczy napisać o słabości ligi.

Za to po porażce z WHU, napisałem, że Arsenal wyprzedzi po drugiej kolejce Tottenham i nie zmieni się to do końca sezonu. I tego się trzymam.

Komentowany temat: Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 28.12.2015, 22:57

Pomijając to, że tych sytuacji Welbeck wcale mógłby nie mieć, bo... nie jest Walcottem, to oczywiście że się da. Powtórzę się - nieobecni uchodzą za najlepszych. I odpowiem przy okazji - bo nie widać na co dzień jak partaczą. W przeciwieństwie do zdrowych zawodników.

Komentowany temat: Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 28.12.2015, 22:48

Gdyby grał Welbeck wynik byłby wyższy? Zabawne to przekonanie. Zawsze najlepsi są ci nieobecni, i nie jest to domeną k.com.

Komentowany temat: Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 28.12.2015, 22:45

Ja się generalnie zgadzam, że Anglicy to zło wszelakie. Walcott? Gibbs? Wilshere? Welbeck? Gdyby chociaż byli zdrowi. No, ale trzeba myśleć o limitach zawodników HG.

Komentowany temat: Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 28.12.2015, 20:27

84cantona7

Napisz jak wygracie w tym stuleci jeszcze jakiś mecz. Może przeczytam.

Komentowany temat: Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 28.12.2015, 20:22

mistiqueAFC

Po co? Spotykają się dwie dziadowskie drużyny. Musiało być 0:0. Moja babcia by to przewidziała.

Komentowany temat: Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 28.12.2015, 20:18

Śmiejecie się z Walcotta, ale prawdziwa beka z tych którzy wybrali CFC-United.

Komentowany temat: Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 28.12.2015, 20:01

Panowie, jakie zmiany? Zmiany to przed meczem były!

Komentowany temat: Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 28.12.2015, 19:58

Spalony go uratował przed totalną kompromitacją. Zmiana.

Komentowany temat: Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 28.12.2015, 19:52

Danielo_Gunners

Zupełnie jak Bale, Robben, Di Maria...

Komentowany temat: Zapomnieć o świętach: Arsenal vs Bournemouth 28.12.2015, 19:21

Mesut zarzucił na plecy wór z tymi piłkarzami i maszeruje w górę tabeli. Nie rozumiem czemu są tacy niechlujni.

Pochwały dla Chambersa? Jeszcze 45 minut.

Komentowany temat: Zapomnieć o świętach: Arsenal vs Bournemouth 28.12.2015, 18:21

Lajder

Też mam poczucie humoru, ale nie aż tak.

Komentowany temat: Zapomnieć o świętach: Arsenal vs Bournemouth 28.12.2015, 18:18

Jezu, jaki ten Everton marny. Mieć takiego kozaka w obronie i przyjąć czwórkę? Od Stoke? Mieli z Martinezem walczyć o tę czwórkę, ale prócz pierwszego sezonu to marniutko, oj marniutko.

Komentowany temat: Zapomnieć o świętach: Arsenal vs Bournemouth 28.12.2015, 00:15

michalm1

Co jest o tyle zastanawiające, że aparycja Girouda jest równa (wyższa?) poziomowi gry głową.

Komentowany temat: Zapomnieć o świętach: Arsenal vs Bournemouth 28.12.2015, 00:11

A Cavani nie jest topowym napastnikiem. Tzn. jest, ale w takim razie Giroud tym bardziej.

Komentowany temat: Zapomnieć o świętach: Arsenal vs Bournemouth 27.12.2015, 23:57

1.08.2015

-"Czekam z niecierpliwością na początek sezonu. Zagranie całego sezonu bez kontuzji jest dla mnie rzeczą najważniejszą. Uważam, że w pełni przepracowany okres przygotowawczy jest najlepszym wsparciem w osiągnięciu tego celu. Odbyłem przygotowanie, które mam nadzieję pozwoli zacząć dobrze sezon."

06.08.2015

-"Jak podają zgodnie angielskie media, Jack Wilshere może pauzować aż 8 tygodni w związku z kontuzją kostki."

10.09.2015

-"Arsene Wenger powiedział, że Jack Wilshere doznał „niewielkiego nawrotu kontuzji”,"

15.09.2015

-"Wilshere w najbliższych dniach przejdzie operację w Londynie. Jego absencja wydłuży się o około trzy miesiące."

16.11.2015

-"Wszystko przebiega poprawnie. Pracuję najciężej jak tylko mogę, aby powrócić na boisko (...) Nie zamierzam się spieszyć. Chcę mieć pewność, że z moim ciałem jest wszystko w porządku."

27.12.2015

-kolejna kontuzja

Komentowany temat: Zapomnieć o świętach: Arsenal vs Bournemouth 27.12.2015, 23:43

Novazzy

Kilkadziesiąt godzin.

Komentowany temat: Zapomnieć o świętach: Arsenal vs Bournemouth 27.12.2015, 23:36

Zawsze powtarzam, że zimowe okno jest dla desperatów. Rzadko wtedy mamy do czynienia ze "złotymi strzałami", a już praktycznie nigdy od razu po transferze.

Coquelin? Cud wynikający tylko i wyłącznie z aktu rozpaczy Wengera. Porównujecie go z tym egipcjaninem? Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale Coquelin czekał na swoją szansę od 2008 roku.

Inna sprawa, że nie potrafię zrozumieć dlaczego Arsenal ma problem z kupnem klasowego zawodnika na tę pozycję. Ostatni był Gilberto. Za to na stawianie na młodych (Song), lub na jakieś wynalazki (Arteta) zostało stracone mnóstwo czasu. Co dziwi, bo na rynku który Wenger zna, czyli w Ligue 1 lub Premier League, byli i są zawodnicy jakościowi i względnie niedrodzy.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady