Komentarze użytkownika Czeczenia

Znaleziono 13124 komentarzy użytkownika Czeczenia.
Pokazuję stronę 235 z 329 (komentarze od 9361 do 9400):

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 13.04.2015, 11:29

pelek

Ze mnie też żaden znawca, po prostu lubię OM i w tym sezonie ligue 1 oglądam głównie ich, bo generalnie te rozgrywki i tak kolidują mi ze wszystkim! Łatwo mi zapamiętać starcia z czołówką, bo za każdym razem byłem rozczarowany.

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 13.04.2015, 11:24

O czym ty mówisz. N'Koulou i Ayew. Koniec wymieniania braków.

Owszem, dwaj kluczowi zawodnicy. Pierwszy, to jeden z dwóch obrońców i jedyny środkowy który nadaje się do czegoś więcej niż pchanie karuzeli.

Ayew to klasa sama w sobie, ale OM nie ma braków w ofensywie.

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 13.04.2015, 11:12

Grają swoje cały czas, ale mówię - za dużo złych emocji.

Czerwona w obu meczach z PSG. Czerwona u siebie z Lyonem. Już po meczu z OL, Ayew bardzo narzekał na pracę sędziów.

Z Monaco, PSG i Lyonem grali jak równy z równym. Natomiast mieliśmy tu do czynienia z syndromem na który długo cierpiał Arsenal, czyli bardzo dobra gra, kontrola nad meczem, a później kontra przeciwników, gol i bicie głową w mur. Co Lopes wyprawiał w pierwszym meczu - czapki z głów. W Paryżu otwarcie też było dla OM.

Do tego masa frajersko straconych punktów zimą. Głowy im się gotują.

Wczoraj skrzywdzeni ewidentnie.

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 13.04.2015, 10:06

Sędzia wczoraj bardzo ładnie przekręcił Marsylię w Bordeaux.

Kiedy jesienią mistrzostwo było na wyciągnięcie ręki, wiosną grzebią szansę na LM.

Ciężko w to uwierzyć, ale Marsylia wygrała tylko trzy mecze (na 12) z zespołami top 8. W delegacjach u tych zespołów ugrali 1 punkt! 1 punkt na 18 możliwych. Bilans wstydu.

Jedynie 4 zwycięstwa w 2015 roku, w tym z nikim z górnej części tabeli. Ba, zwyciężali tylko z zespołami bezpośrednio zagrożonymi spadkiem.

Mimo tego, mieli realne szanse na mistrzostwo dość długo. Natomiast te mecze z czołówką zawsze przepełnione są złymi emocjami, a ja odnoszę wrażenie, że to za każdym razem OM występuje w roli pokrzywdzonych.

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 12.04.2015, 19:07

Danny Welbeck strzelił wszystkie gole w tej kolejce bundesligi. Znakomity lewy obrońca PSG.

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 12.04.2015, 18:59

No i prawdziwe powody odejścia Pogby przynajmniej wyjaśniliśmy.

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 12.04.2015, 18:56

W ogóle jaka gadka haha.

Rzeczywiście pustka. Raz na dekadę kupują czarnoskórego zawodnika. Na wszelki wypadek. Haha.

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 12.04.2015, 18:52

A Falcao i Ronney grają za dwa kokosy per week.

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 12.04.2015, 18:46

mic_now

Ale West Hamy, Tottenhamy czy Fulhamy?

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 12.04.2015, 18:44

Pieprzyć oba kluby. Gdyby ktoś wpadł na pomysł rozwiązania ich, nie płakałbym.

Co sezon życzę im spadku.

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 12.04.2015, 16:57

Fajnie, fajnie, Zawisza rycerzem wiosny.

Ja tam nic do nich nie mam, ale było kilku takich cudotwórców w Polsce. Siedzą teraz we Wrocławiu. I wcale nie na ławce Śląska.

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 12.04.2015, 16:53

KOL

I jakby nie patrzeć - progres w LM. Co prawda znów odpadliśmy, ale przynajmniej losowanie lepsze. To już coś :)

Jeżeli zespół rzeczywiście dokona takiego progresu, skończy na podium z pucharem, to jestem w stanie uwierzyć w (obiecane) mistrzostwo Wengera, w ciągu 3 lat.

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 12.04.2015, 16:48

ziomek1245

Sorry, nie bawi mnie wróżenie z kuli. Liczę na Arsenal, chociaż i tak leję na tę LM. A pozostałe angielskie zespoły? Niech się błaźnią ile chcą. Wisi mi to.

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 12.04.2015, 16:45

Najbrzydsze mistrzostwo? A kto siedział zesrany jesienią, bo bał się, że CFC powtórzy wyczyn AFC z 2004?

Nie ja, ale ci którzy najwięcej teraz płaczą.

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 12.04.2015, 16:41

Angielski finał?

Błagam, niech chociaż ze dwie drużyny w 1/4 zagrają, a później gadajmy o finale.

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 12.04.2015, 16:34

Jasne, w bundeslidze Koln nie może wygrać z Bayernem, bo ligę rozwiążą.

Najbardziej idiotyczne z możliwych porównań - tutaj każdy może wygrać z każdym, a gdzie indziej nie.

Bzdura.

Aha. Jeżeli Chelsea będzie mistrzem - gratulacje, ale i tak ich pieprzyć!

COYG!

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 12.04.2015, 16:28

Odpowiadam

a) nie całował
pyt. i co z tego?

b) całował
pyt. i co z tego?

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 12.04.2015, 16:26

Ale co was obchodzi fart, czy niefart Chelsea? Graliśmy z nimi raz, a punkty traciliśmy w 12 meczach.

Zobaczymy na co nas stać w bezpośrednim pojedynku, bo żeby myśleć o wyprzedzeniu ich, to trzeba ich pokonać, a nie dodawać sobie wirtualne punkciki wedle własnego uznania.

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 12.04.2015, 16:21

Spokojnie, i tak przy następnym meczu CFC zasiądziecie przed komputerami i telewizorami, dopingując ich przeciwnika z nadzieją - "a może jednak".

Nie lubię nakręcać się na wirtualną tabelę i rozdawać punkty komu pasuje. Trzeba wygrać następny mecz i tyle.

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Liverpool 4-1 i wyrzuca go z walki o LM 09.04.2015, 14:06

W końcu się za robotę wziął!

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Liverpool 4-1 i wyrzuca go z walki o LM 09.04.2015, 13:56

Nie tacy jak Glik wracali z wysp na tarczy.

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Liverpool 4-1 i wyrzuca go z walki o LM 09.04.2015, 13:45

Oczywiście.

Ale zawsze mnie śmieszą te internetowe, "spektakularne" akcje.

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Liverpool 4-1 i wyrzuca go z walki o LM 09.04.2015, 13:41

Rzeczywiście, parę postów w internecie na pewno go zatrzyma.

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Liverpool 4-1 i wyrzuca go z walki o LM 09.04.2015, 12:57

A propos reprezentacji i Polskich piłkarzy w Premier League, to wygląda to... wesoło.

W XXI wieku, Boruc rozegrał prawie dwa razy więcej minut, niż wszyscy zawodnicy z pola razem wzięci. Ba, Wasilewski ma już więcej minut niż ekipa Rasiaków.

Pod tym względem, biją nas wszyscy sąsiedzi z wyjątkiem Litwy.

Biorąc pod uwagę ranking UEFA i kraje które nas wyprzedzają, jesteśmy lepsi tylko od Cypru. Natomiast ile państw które wyprzedamy, ma więcej rozegranych minut w EPL? Szkoda gadać.

Wnioski? Albo jesteśmy słabi, albo mamy słabych menadżerów.

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Liverpool 4-1 i wyrzuca go z walki o LM 08.04.2015, 11:46

Dlatego trzeba być skupionym na każdym kolejnym meczu, bo nikt nie powiedział, że musimy skończyć sezon w "4", a lekceważąc rywala można boleśnie zderzyć się z rzeczywistością.

Podium to cel nadrzędny.

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Liverpool 4-1 i wyrzuca go z walki o LM 08.04.2015, 11:28

Zresztą najpierw trzeba wygrać z Burnley, na liczenie punktów przyjdzie czas.

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Liverpool 4-1 i wyrzuca go z walki o LM 08.04.2015, 11:18

Nie do ciebie koleżko.

Chelsea będzie mistrzem na 100%, tu się nic nie wydarzy.

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Liverpool 4-1 i wyrzuca go z walki o LM 08.04.2015, 11:15

Wystarczy, że CFC przegra przynajmniej połowę meczów (4), a pozostały im gry u siebie z United, Palace, LFC i Sunderlandem. W delegacji grają dwa razy w Londynie (w tym u nas) i z Leicester oraz West Bromwich.

Zjedź na ziemię.

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Liverpool 4-1 i wyrzuca go z walki o LM 07.04.2015, 13:00

Gdyby mistrzostwa były za miesiąc, to można by dyskutować kto jest faworytem, a kto nie. Do tego czasu jeszcze tyle się wydarzy, że to bez sensu.

Ja oczywiście będę kibicował Francji i śmiał się z Anglii.

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Liverpool 4-1 i wyrzuca go z walki o LM 06.04.2015, 23:36

Optymizm to można zachować, kiedy masz 3 punkty straty. Wiarę, kiedy wszystko leży w nogach twojej drużyny, a ci którzy liczą na mistrzostwo powinni pójść do kościoła.

Cel Burnley, nic innego nie jest teraz ważne.

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Liverpool 4-1 i wyrzuca go z walki o LM 06.04.2015, 23:27

Przy założeniu, że wygrywamy z CFC, a oni u siebie remisują z United i LFC, równamy się punktami i być może doganiamy ich w bramkach.

Natomiast zakładając, że wygrają zaległy mecz, wciąż brakuje nam 3 punktów, a w perspektywie wyjazd na OT. Tutaj nie ma prawa nic się wydarzyć.

Chelsea mistrzem Anglii.

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Liverpool 4-1 i wyrzuca go z walki o LM 06.04.2015, 22:29

Pan Sławek wybroniłby sędziego.

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Liverpool 4-1 i wyrzuca go z walki o LM 06.04.2015, 22:16

Lepiej żeby United przegrało, czy nawet zremisowało, zważywszy na to, że jedziemy jeszcze do nich.

Porażki LFC dały nam komfort w postaci przewagi nad piątym miejscem, ale to trzeba skończyć na podium, już bez tego pajacowania w kwalifikacjach LM. Dosyć drżenia o wynik w Turcji.

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Liverpool 4-1 i wyrzuca go z walki o LM 06.04.2015, 22:12

simpllemann

Kolorowe buty.

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Liverpool 4-1 i wyrzuca go z walki o LM 06.04.2015, 22:07

Bario był określany bardzo śmiesznym słówkiem - "potencjał".

Że nie ważne co robi prywatnie, byle dobrze grał, bo potencjał (hahaha!), bo ma kopyto i zmysł strzelecki, czy jakieś tam inne bzdury, na podstawie czego? Fify chyba.

Tymczasem Pellegrininiemu chyba znudziło się na wyspach i sabotuje swój klub. Szkoda, z poważnym trenerem będzie trudniej o mistrzostwo w przyszłym sezonie.

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Liverpool 4-1 i wyrzuca go z walki o LM 06.04.2015, 21:59

Ja nikogo nie skreślam, tylko w zimie był lament, że City się wzmacnia, a Arsenal śpi.

No to się tak wzmocnili, że na wiosnę grają jak gówno, a ten ich transfer nawet na ławce nie siedzi.

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Liverpool 4-1 i wyrzuca go z walki o LM 06.04.2015, 21:50

drhtv.com.pl/drhtv3.html

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Liverpool 4-1 i wyrzuca go z walki o LM 06.04.2015, 21:49

A czytałem tu w styczniu, że Bony to wzmocnienie składu...

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Liverpool 4-1 i wyrzuca go z walki o LM 06.04.2015, 20:45

anty_pzpn

Naprawdę? Ty to jesteś...

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Liverpool 4-1 i wyrzuca go z walki o LM 06.04.2015, 19:50

Mitem jest, że Wenger lubi ściągać francuzów?

Sanogo, Flamini, Debuchy. Ospina z ligue 1. A to tylko ostatnie dwa letnie okienka.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady