Komentarze użytkownika Czeczenia

Znaleziono 13124 komentarzy użytkownika Czeczenia.
Pokazuję stronę 256 z 329 (komentarze od 10201 do 10240):

Komentowany temat: Krychowiak lekiem na całe zło? 08.11.2014, 13:47

Byłbym zawiedziony gdyby doszło do takiego transferu. Na szczęście to się nie stanie. Nie w zimie.

Komentowany temat: Zmniejszyć stratę do lidera: Swansea vs Arsenal 07.11.2014, 04:17

Haha, gość tam niżej o finale Legii. Też bardzo lubię Legię, ale róbcie sobie jaj. Spektakularnym osiągnięciem będzie zagranie w dwóch rundach na wiosnę, czyli awans do 1/8.

Wszystko wyżej - cud. Tak jak Southampton nie skończy ligi w "4". Nikt tego nie bierze nawet pod uwagę.

Komentowany temat: Marność nad marnościami, Arsenal 3-3 Anderlecht 05.11.2014, 23:23

Bo Arsenal drugi rok z rzędu przegra 1 miejsce w grupie z BVB? Bo w ostatnich latach przegrał też to miejsce z Schalke i odpadał dwa razy Bayernem?

Bo City jako mistrz kraju, być może nie wyjdzie z grupy? Ostatnie lata też kiepskie, a będąc mistrzem już raz się skompromitowali w LM.

Bo Chelsea która gniecie na początku tę ligę, znów traci punkty i mimo tego, że wyjdą z grupy, to raz, że mają tylko punkt więcej od tak krytykowanego Arsenalu. A dwa, innym potentatom, jak Real czy Bayern, takie wpadki się nie zdarzają.

I tak nie jest od tygodnia.

Do tego Liverpool który walczy x lat o LM, a później się kładzie przed Realem.

Dobrze, że angielskie gazety są tak "drapieżne", to będzie się z czego śmiać.

Komentowany temat: Marność nad marnościami, Arsenal 3-3 Anderlecht 05.11.2014, 23:11

Zależy jaki okres weźmiesz pod uwagę, bo i Chelsea i United pokazały wielokrotnie, że potrafią być zdycyplinowani.

Arsenal w ostatnich latach to inna bajka, ale 05/06...

Komentowany temat: Marność nad marnościami, Arsenal 3-3 Anderlecht 05.11.2014, 23:04

Przede wszystkim niemiecki/hiszpański piłkarz przewyższa angielskiego o 1598715 klas.

Zawodnicy nie opuszczają wysp, tylko kiszą się w tym swoim grajdołku. To samo z trenerami.

Topowe kluby starają się budować na obcokrajowcach składy, ale przez rywalizację w lidze z graczami jak Livermore, te zespoły są w szoku rywalizując z finezyjnymi hiszpanami i automatami niemieckimi.

Komentowany temat: Marność nad marnościami, Arsenal 3-3 Anderlecht 05.11.2014, 22:55

mwk

Fajnie, fajnie, ale przeczytałeś co ja napisałem?

Komentowany temat: Marność nad marnościami, Arsenal 3-3 Anderlecht 05.11.2014, 22:49

Nie od dziś wiadomo, że występy angielskich zespołów w pucharach to pasmo klęsk i upokorzeń.

Każdy jest świadom siły Realu czy Bayernu, ale koronnym argumentem fanów EPL, było "angielska jest najbardziej wyrównana", "tu może wygrać każdy z każdym", "w pozostałych ligach liczą się dwa/trzy zespoły".

Pozostała medialna otoczka Premier League, ale i tak nie wypadną z trójki, bo nie ma ich kto wyprzedzić. Francuzów zaraz wyprzedzą Rosjanie, Włosi w kryzysie, a Portugalia zbyt biedna.

Komentowany temat: Marność nad marnościami, Arsenal 3-3 Anderlecht 05.11.2014, 22:04

Beka z angielskiej piłki trwa w najlepsze. Od jesieni bodajże 2011, nie zdarzyło się by wszystkie 4 zespoły wygrały w jednej kolejce, także ten trend trwa nie od dziś.

Komentowany temat: Marność nad marnościami, Arsenal 3-3 Anderlecht 05.11.2014, 17:01

Wisła zdecydowanie lepsza.

Zresztą od czasu LE, to póki co Legia, Lech i Wisła po razie wyszły, przy czym Legia w grupie gra bodajże 3 raz w ostanich 4 latach.

Aha, i z tego co mi wiadomo, to Lech nigdy Juventusu nie pokonał.

Komentowany temat: Marność nad marnościami, Arsenal 3-3 Anderlecht 05.11.2014, 16:46

No to mówię przecież, że fanatycy chodzą na swój klub, nie na rywala.

Komentowany temat: Marność nad marnościami, Arsenal 3-3 Anderlecht 05.11.2014, 16:42

Szczerze? Co jest fajnego w oglądaniu, w wakacje jakichś pasterzy z Kazachstanu? Tylko radość dla lokalnych fanów, ale przecież dla fanatyków rywal bez znaczenia.

Gdyby jeszcze nasze zespoły coś grały z leszczami, ale to nie ma miejsca.

Komentowany temat: Marność nad marnościami, Arsenal 3-3 Anderlecht 05.11.2014, 16:36

Przecież ja doskonale o tym pamiętam, dlatego nie ma się co napalać na puchary jeżeli nie jest się kibicem Legii.

Komentowany temat: Marność nad marnościami, Arsenal 3-3 Anderlecht 05.11.2014, 16:32

Zaraz, zaraz - Probierez, Jaga, puchary - gdzieś to chyba już grali, co?

Komentowany temat: Marność nad marnościami, Arsenal 3-3 Anderlecht 05.11.2014, 14:19

Nawet powiem, że jest ten kompromitujący remis był dość zabawny.

tt @polspot i wybrane komentarze:

"Arsenal sie kompromituje. Pod wodza siwego Wengera nawet z Jezusem w składzie by nie wygrali."

"Jak zwykle! Defensywa Arsenalu ne nadaza za ofensywa"

"Zabawa w Klubie AA (Arsenal Anderlecht) na całego, czyli klina klinem."

"cytując klasyka: Co oni tam palą na tym Emirates?"

Ale obrazki też fajne (i w pewnym sensie prawdziwe): twitter.com/GeniusFootball/status/529094347099471876/photo/1

Komentowany temat: Marność nad marnościami, Arsenal 3-3 Anderlecht 05.11.2014, 13:59

Nie uważam, żeby wczoraj wieczorem stało się coś niepokojącego na ES.

Całe zło zaczęło się od urazu Artety. Ale to już było przerabiane w tym sezonie (patrz uraz Debuchyego i późniejsza gra AFC w meczu).

Monreal nie jest niczemu winien. On nie był i nigdy nie będzie stoperem. Może zagra tam dobrze ileś meczów, może ileś minut, ale jak wsadzi na konia Szczęsnego, to dajcie spokój.

Arsenal pokazał, że nie potrafi zabić meczu, czy to prowadząc, czy goniąc wynik. Udało się raz - z Aston Villą. I więcej razy się nie uda, póki zawodnicy będą grać w "piłka parzy".

I tak dalej, i tak dalej. To już wszystko zgrana płyta.

Komentowany temat: Marność nad marnościami, Arsenal 3-3 Anderlecht 05.11.2014, 02:04

Czekam na komentarze eksperta od Ramseya, który napisze za 16 meczów, że to world class player, bo dwa razy dobrze podał.

Komentowany temat: Podtrzymać dobrą passę - Arsenal vs. Anderlecht! 03.11.2014, 04:45

Kiedy naliczyłeś trzy? W meczu z City?

Komentowany temat: Zadanie wykonane: Arsenal 3, Burnley 0! 02.11.2014, 21:45

Jeżeli Wenger rzeczywiście kończy swoją misję w AFC za 2,5 roku (nie chciałbym), to napastnika za jego kadencji nie będzie.

Komentowany temat: Zadanie wykonane: Arsenal 3, Burnley 0! 02.11.2014, 16:25

No to jeszcze Villa-KFC, ale to sobie odpuszczę, bo 21 paralityków i Lloris to nie na moje nerwy.

Komentowany temat: Zadanie wykonane: Arsenal 3, Burnley 0! 02.11.2014, 16:21

Hahahahahahaha Di Maryjan to te stojące piłki kopie gorzej niż na orliku dzieci U-8.

Komentowany temat: Zadanie wykonane: Arsenal 3, Burnley 0! 02.11.2014, 16:10

Co robi United? Daje radę? Bo 5 minut dobrze pograli. Bądźmy poważni.

Komentowany temat: Zadanie wykonane: Arsenal 3, Burnley 0! 02.11.2014, 16:07

O, to United mają ofensywę? Ciężko ją dziś było dostrzec.

Komentowany temat: Zadanie wykonane: Arsenal 3, Burnley 0! 02.11.2014, 15:14

Fajnie, że dostał czerwoną, to przynajmniej coś ciekawego się w końcu wydarzyło.

Komentowany temat: Zadanie wykonane: Arsenal 3, Burnley 0! 02.11.2014, 02:04

Owszem, narzekam - na to co tu czytam, bo na ES, to tylko kibice gospodarzy nie mieli wczoraj jakości.

Komentowany temat: Zadanie wykonane: Arsenal 3, Burnley 0! 02.11.2014, 01:41

Co?! Zwycięstwo z Burnley i już humory poprawione? Szczerze mówiąc, spodziewałem się komentarzy w stylu: "to tylko Burnley, z United przegalibyśmy 5:0, Wenger Out".

I nawet na taktyce zaczął się znać. I Flamini z Artetą dadzą jakość w środku. Ho, ho.

Komentowany temat: Zadanie wykonane: Arsenal 3, Burnley 0! 01.11.2014, 17:41

No właśnie - pierwszy celny "strzał" hehe. A po meczu i tak przeczytam Sanchez vs Burnley 2:0 hehe.

Komentowany temat: Zadanie wykonane: Arsenal 3, Burnley 0! 01.11.2014, 17:37

I co? Może Arsenal słabo gra?

Komentowany temat: Wenger popiera zatrudnienie Clementa? 30.10.2014, 00:54

Sprawdź ilu angielskich trenerów wygrało PL, a później zastanów się, czego sobie życzysz.

Komentowany temat: Garść statystyk: 2000. ligowe zwycięstwo Kanonierów 28.10.2014, 23:04

Patrzę na liczbę zwycięstw i wciąż szukam Chelsea.

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 26.10.2014, 23:12

Ta, Krychowiak mesjaszem Arsenalu.

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 26.10.2014, 22:20

OM ciśnie.

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 26.10.2014, 14:51

Na grafice jako dycha, ale cały czas biega z prawej strony.

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 26.10.2014, 14:47

Grosicki dzisiaj katastrofalny.

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 26.10.2014, 14:38

Z Zawiszą? Nie wygłupiaj się.

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 26.10.2014, 14:35

Właśnie Grosicki nie strzelił gola z kilku metrów.

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 26.10.2014, 11:13

Arsenal bez kontuzji - ładny oksymoron.

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 26.10.2014, 11:08

Albo Bojan co pograł to jego, a Assulin to tylko hype.

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 26.10.2014, 11:05

Gdzie Bojan, a gdzie Assulin.

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 26.10.2014, 11:03

A nie, z WBA wygrali, sorry.

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 26.10.2014, 11:02

@axe

Ale i tak są faworytem wg buków, a zwycięstwa na wyjeździe im obce w tym sezonie.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady