Komentarze użytkownika Czeczenia

Znaleziono 13124 komentarzy użytkownika Czeczenia.
Pokazuję stronę 276 z 329 (komentarze od 11001 do 11040):

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 24.06.2014, 20:54

A Wilshere kontuzja, czy wszystko okej?

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 24.06.2014, 20:25

Cóż, może Suarez był głodny? Nie dane było mu "zasmakować" triumfu w Premier League, więc starałbym się go zrozumieć.

Byli blisko, a apetyt rośnie w miarę jedzenia :).

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 23.06.2014, 01:58

Byle Francja wygrała turniej. Reszta mi wisi. Tym bardziej, że i Hiszpania i Anglia do domu jadą.

Jest pięknie.

A egzotyka typu Kostaryka dodaje tylko smaku tym MŚ.

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 22.06.2014, 22:44

Czy będzie "grał" to zobaczymy. Dla Wolfsburga to taki koszt, jak dla Arsenalu "zakup" Sanogo.

Zresztą w tym Zwolle czy jak im tam, coś tam podobno dawał radę. W reprezentacji bez pieluchy się nie obejdzie, bo jedna strata i obsrany cały mecz.

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 22.06.2014, 22:41

Klich?

Wymieńta JEDEN dobry mecz, prócz towarzyskiego z Danią. Czekam...

Tylko nie wiem na co.

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 22.06.2014, 22:21

Dobrze tak Korei! Za 2002!

I niech jeszcze kacapy odpadną!

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 22.06.2014, 21:56

Strejalu jest jaki jest, ale jedyny ogarnięty w tym studio TVP.

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 22.06.2014, 21:42

Wiedziałem, że Algieria mając w składzie tylu pół-francuzów nie są ogórkami jak Iran, ale 3:0 jest dla mnie szokujące.

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 22.06.2014, 18:46

Ta Belgia, to póki co tylko nazwiskami straszy.

Słaby ten czarny koń.

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 22.06.2014, 18:38

@Ordzik

Sagna w meczu ostwarcia minionego sezonu? (Aston Villa)

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 22.06.2014, 18:36

Jak zagraniczni komentatorzy nauczą się wymawiać nasze nazwiska, to będę się martwił poprawnością Szpaka.

Póki co, może być nawet "De Srajne". I tak wiadomo o kogo chodzi.

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 21.06.2014, 03:34

Wszedłem tylko napisać Allez les bleus!

Dobranoc.

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 20.06.2014, 19:05

W grupie liczą się bramki, czy bezpośrednie mecze?

Bo jak mecze, a ITA-CRC skończy się 0:1, to znamy pierwsze i czwarte miejsce, tak?

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 20.06.2014, 18:47

Olać, będę sezonowym januszem, ale Kostaryce nie da się nie kibicować!

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 19.06.2014, 22:37

Po tym meczu przynajmniej wiem, czemu w Premier League nie ma dopingu.

Wszyscy kibice mieszkają w Brazylii.

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 19.06.2014, 21:40

To co?

Włochy-Kostaryka remis i Anglia bye bye? :)

Pięknie by było.

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 18.06.2014, 11:11

Żadnych maratonów w środku sezonu. To dobrze.

Teraz się tylko do sezonu przygotować.

Komentowany temat: Oficjalnie: Sagna odchodzi do Manchesteru City 15.06.2014, 22:09

Od sierpnia to oglądamy i w końcu się przydała ta "technologia".

Komentowany temat: Oficjalnie: Sagna odchodzi do Manchesteru City 14.06.2014, 03:10

Nie ma nic piękniejszego, niż lanie na Hiszpanach. Jeszcze niech odpadną z turnieju jak najszybciej i będzie cudownie.

Jutro Anglia dostanie oklep i... też mnie to cieszy.

Mistrz? Tylko Francja. Inaczej nie będzie.

Komentowany temat: Fabregas przechodzi do Chelsea 12.06.2014, 19:01

A ja jestem zadowolony.

Chętnie zobaczę w meczu kto jest królem środka pola. Fabregas czy Ramsey.

Komentowany temat: Zawodnik sezonu - pierwsze miejsce 12.06.2014, 17:38

Kiedyś ten Fabregas grał w Arsenalu, ale kiedy to było? Nie warto płakać i wracać do tego.

Zajawka przecież zobaczyć mecz AFC-CFC i rywalizację naszych asów z hiszpanem.

Komentowany temat: Zawodnik sezonu - pierwsze miejsce 06.06.2014, 19:21

Wojtek oszalał :(

Komentowany temat: Oficjalnie: Wenger przedłuża kontrakt do 2017 roku 06.06.2014, 12:39

Fabregas ładnie nalegał na transfer z Arsenalu do Barcelony.

Mam więc pomysł. Niech wymusi na więcejniżklubie obniżenie żądanej kwoty. Dopłaci jeszcze z piątkę (oczywiście z własnej kieszeni), no i mała obniżka zarobków (ale tylko mała).

I oczywiście ławeczka, bo niczego więcej się po nim nie spodziewam.

Komentowany temat: Mourinho: Obserwujemy sytuację Fabregasa 05.06.2014, 22:33

Ośmieszymy się? Oddamy im kogoś?

Przeoczyłem coś, czy Fabregas na swoją prośbę odszedł z Arsenalu?

Fabregas i Arsenal, to na dziś tylko przeszłość. Idiotyzmem byłoby bulić tylko dlatego, że rywal się nim interesuje.

Nikt mu w Arsenalu dziś pewnego składu nie zapewni, za to pewne jest, że apanaże dla takiej gwiazdy, przewyższały by nie tylko wartość frytek w McDonald's, ale całego lokalu.

Komentowany temat: Oficjalnie: Wenger przedłuża kontrakt do 2017 roku 05.06.2014, 16:16

Najlepiej kupmy jeszcze 40 pomocników, samych ofensywnych. "Bo przeciwnik się nimi interesuje".

Bo przecież Arsenal nie ma żadnego rozgrywającego... A Cazorla gra na skrzydle, bo lubi.

Komentowany temat: Oficjalnie: Wenger przedłuża kontrakt do 2017 roku 05.06.2014, 14:59

A mi to wszystko jedno kto jest kapitanem. Polacy i tak nie potrafią grać w piłkę.

Tak naprawdę osoba kapitana, nie ma kluczowego znaczenia.

To przepraszam bardzo, ale tych kopaczy trzeba jeszcze motywować? Skoro wszystko co grają, to dostają w łeb...

Komentowany temat: Oficjalnie: Wenger przedłuża kontrakt do 2017 roku 05.06.2014, 14:50

Clichy nie wygrał żadnego troefum. Piłka nożna to gra zespołowa, więc jeżeli wygrał to z Arsenalem.

A Clichy to był najgorszy podstawowy LO w ostatnich... hmm? 30 latach? Ja żegnałem go bez żalu, bo patrzeć na niego nie mogłem.

Komentowany temat: Oficjalnie: Wenger przedłuża kontrakt do 2017 roku 04.06.2014, 21:10

Hahaha, jaki go.

Znów będzie manto na MŚ.

I dobrze. Nie lubię Angoli. Niech z grupy nie wyjdą, o!

Komentowany temat: Oficjalnie: Wenger przedłuża kontrakt do 2017 roku 04.06.2014, 19:07

A jaki związek ma Kallstrom z Fabregasem?

Skoro Wenger ściąga Kallstroma, to dlaczego ma nie ściągnąć Messiego/Robaka/Zidane'a?

Nie rozumiem.

A w napadzie les Bleus, będzie grał Benzema. Tak mi się wydaje przynajmniej.

Komentowany temat: Oficjalnie: Wenger przedłuża kontrakt do 2017 roku 04.06.2014, 18:42

A zresztą gdyby Fabregas poszedł do kogokolwiek z BPL, to co z tego?

Nam nie jest potrzebny, a zawodnik jak każdy inny.

To, że grał w Arsenalu kilka sezonów, o niczym nie świadczy i o niczym nie przesądza.

Bajki o miłości do Arsenalu to bzdura.
Arsenal też już "wyleczył" się z tej miłości.

Nawet fajnie byłoby go zobaczyć znów na ES, niekoniecznie w "naszej" koszulce.

Rywalizacja Oezil vs Fabregas.

Komentowany temat: Oficjalnie: Wenger przedłuża kontrakt do 2017 roku 04.06.2014, 18:26

Mourinho będzie grał bardziej ofensywnie? Przecież on starszy od Lamparda jest.

Natomiast jeżeli ktoś pisze, że Chelsea nawet u siebie gra murarkę, to jest ignorantem.

Który mecz z czołówką BPL na SB, to był autobusik?

Ale i tak są nędzni. Pieniądze Abramowicza i ten ich potencjał sportowy, to nie jest pewnie nawet 50% wykorzystanego potencjału ofensywnego.

Komentowany temat: Oficjalnie: Wenger przedłuża kontrakt do 2017 roku 04.06.2014, 18:18

Nie sądzę, że Fabregas w Chelsea będzie zagrożeniem dla Arsenalu. Jako 7 ŚO? Costę też przecież kupują na DM-a.

Każdy może sobie kupić taką armatę, ale nie każdy potrafi z niej strzelać.

Komentowany temat: Oficjalnie: Wenger przedłuża kontrakt do 2017 roku 04.06.2014, 18:09

Wenga jak zwykle nic nie robi. Liverpul pitnaście transferów, Czelsi czydzieści. A do nas pewnie przyjdzie jakiś małolat z Kambodży w DD. Węger ałt!

Nuda, nuda. Co roku to samo gadanie.

I jeszcze ta demagogia, w stylu "cena wzrośnie po MŚ".

Ta, i Aurier zamiast 8, będzie kosztował 38 mln, bo WKS idzie na mistrza. Ale za Benzemę z rocznym kontraktem, to pół strony rzuci 50 mln. Hehehe, no cyrki.

Palić się będzie w pupkach, jak przed Emirates Cup nikt nie przyjdzie, a póki co jest do cholory początek czerwca.

Zresztą MŚ mogą działać również korzystnie. A nuż pojawi się jakiś napadzior w cenie 8zł/kg.

Czekajta, nie srajta :)

Komentowany temat: Boateng broni Özila 03.06.2014, 13:30

Może w Anglii "kibice" zajmują się tylko swoimi krewetkami w kanapkach, ale w europie gwizdanie to nic niezwykłego.

Meczu nie widziałem, ale to normalne, że kibice wyrażają swoje emocje, zamiast tylko czekać na wyjście ze stadionu, bo im metro odjedzie.

Komentowany temat: Iliew bliski transferu do Belgii 03.06.2014, 13:25

Maceya i Vickersa nie widziałem, ale póki co, to w juniorach sami siatkarze na bramce. Od lat.

Komentowany temat: Oficjalnie: Wenger przedłuża kontrakt do 2017 roku 03.06.2014, 01:54

Nie mogę się doczekać deadline day. Jeszcze okienko się nie otworzyło, a już mam dosyć czytania tych głupot.

Zamiast rzucać nazwiskami, zastanawiałbym się czy Wenger sprawi nam niespodziankę, czy znów będzie lament w komentarzach.

Ciekawe jakie pozycje zostaną wzmocnione, ilu zawodników przyjdzie, ile Wenger wyda i czy ktoś jeszcze odejdzie.

Rzucanie nazwisk jest łatwe, ale to jak loteria.

Komentowany temat: Oficjalnie: Wenger przedłuża kontrakt do 2017 roku 02.06.2014, 15:14

@NiebieskiCFCFan

Bez różnicy czy będzie czy nie. W Chelsea, to nawet Messi grałby najwyżej na DM-ie.

Komentowany temat: Oficjalnie: Wenger przedłuża kontrakt do 2017 roku 02.06.2014, 15:06

Trzeba być niedorozwiniętym, by wypisywać głupoty o konieczności kupna Cesca, tylko po to, by rywal się nie wzmocnił.

Zresztą Wenger tak nie działa. Tyle lat już z nami jest, a niektórzy nie wyciągają żadnych wniosków.

Kolejna sprawa - Cesc pójdzie tam, gdzie mu się to opłaci. W sensie finansowym i sportowym. Przecież sami nie wierzycie w te słowa o miłości do Arsenalu.

Fabregas wydaje się przygłupi w swoich wyborach. Kiedy w Arsenalu go kochali, gwizdali w Barcelonie. Wiadomo gdzie poszedł.

Kiedy gwiżdżą nawet gdy już jest w tym swoim więcejniżklubie, jemu się Arsenal przypomniał.

Tak to nie działa.

Pójdzie do innego klubu EPL - znienawidzą go jeszcze w Arsenalu (ktoś go naprawdę kocha?), a przyjdzie obniżka formy, to znów potraktują jak psa (vide Barcelona).

Komentowany temat: Aurier potwierdza transfer do Arsenalu? 02.06.2014, 14:13

Śmiałbym się, gdyby go kupił teraz Tottenham.

Dziwne to czasy, kiedy każde pierdnięcie na twitterze wywołuje lawinę spekulacji.

Komentowany temat: Oficjalnie: Wenger przedłuża kontrakt do 2017 roku 02.06.2014, 00:00

Skończy się tak, że wyląduje w Monaco, albo jakimś Juventusie i tyle.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady