Komentarze użytkownika Dzulian

Znaleziono 4156 komentarzy użytkownika Dzulian.
Pokazuję stronę 1 z 104 (komentarze od 1 do 40):

poprzednia123456następna

@FlorianPlettebberg
Deal still on for Fabio Vieira and his permanent move to Hamburger SV.

To dajcie żule poniemieckie więcej niż 8 milionów

Każdy trener chciałby Merino w szerokiej kadrze meczowej. Szukasz bramki w końcówce, to śmiało możesz go wpuścić, ma czutke w polu karnym, dobrze się pozycjonuje, świetnie gra głową.
Przy obronie wyniku w 70 minucie też może zmienić Odegaarda np. Będzie pracował bez piłki, będzie skakał do główek, będzie się szarpał i zastawiał na ziemi.
Zamykał korytarze do podań.

Zadaniowec w naszej kadrze? Od razu mi do głowy przychodzi Merino.

Potrzebujemy Cie żołnierzu. On nie bazuje na szybkości/dynamice. Posiedzi u nas do 33 roku życia lekko

@Marzag: Było w tweecie to 80% nie wiem jak to rozumieć. Może tłumaczenie coś przekiełbasiło z tureckiego. Ale gostek jest tier 1 tureckim dziennikarzem

@yagosanbuncouglu
Klub Galatasaray wróci do negocjacji i ponownie spróbuje pozyskać Martinellego.
Zwłaszcza że nie zdołali znaleźć innego klubu dla zawodnika, a Arsenal chce jego odejścia, dlatego obie strony ponownie porozmawiają.

Do tej pory nie zdołali przekonać Martinellego do transferu i to jest problem.

W ostatni piątek Galatasaray złożył ofertę w wysokości 50 milionów euro za 80% praw do Martinellego.





Te trybuny w Community Shield może z tego powodu. Arteta z Bertą za taką soczystą kwotę już by go chętnie opędzlowali, a ten się przyssał i nie chce puścić.

@Taki napisał: "Wielu mówiło 30-40 za Konse spoko transfer ale 60 to głupota.
Dziś Konsa przyszedł za 60.
Czasem warto przepłacić."


Za 30 to obrońce z ligi belgijskiej sobie możesz kupić.
51 mln funtów za Konse, to jest cena w widełkach przyzwoitości.

Obiektywnie on jest wart 45 mln funtów bez dyskusji.
Jest różnica przepłacić kilka baniek, a przepłacić 30 baniek

@Theo44 napisał: "Prawda jest taka, transfer Konsy to sygnał, że istnieje prawdopodobieństwo, że Saliby możemy wogole w tym sezonie nie zobaczyć. W sensie jego kontuzja może dużo bardziej poważna niż się wszystkim wydaje."

Nonsens. Już BBC podało, że bez operacji 3 miesięczna pauza się szykuje.

Do tego Timber wciąż potrzebuje 3-4 tygodni. A White się może rozsypać w każdej chwili.
Obrońca jest potrzebny na cito. Taki mogący grać na PO/ŚO.
Anglik się w ten profil wpisuje idealnie, bo nie ma wielu takich obrońców. Co obskoczą i PO i ŚO

@Dziadyga napisał: "Z tymi niektórymi transferami to naprawdę chyba Arczi ma oczy w dupie.Przeciez taki Madueke to od razu było wiadomo,że nawet jako backup Saki do przesady słaby,czy przeciętny Konsa który był w najgorszej obronie tych drużyn z topu..."

Do obrońców to akurat Arteta ma skuteczność na jakieś 95%
Poza Zinczenką to praktycznie poziomem każdy sie sprawdził. Nawet Kiwior za 20 baniek grał dobrze. Mosquera też solidny backup w tej cenie.
Calafior, Hincapie, Timber, Gabriel TOP
White przed kontuzją TOP
Tomiyasu gdyby nie kontuzje bardzo dobry

Jednak ten Konsa

Co by nie mówić, to na pewno się przyda rotacyjnie fest w obecnej sytuacji.

Arteta znowu nic nie zostawi przypadkowi. Nawet na 5 kontuzji mamy być zabezpieczeni

Każdą plote o Yildizie, to radzę wrzucać od razu do kosza.
Juventus wyraźnie zaznaczył już w czerwcu, że w tym okienku Turek jest nie na sprzedaż.

Z pewnością nie zmienią zdania na półtorej tygodnia przed końcem okienka

Atlético Madryt nie chce, aby Julian Alvarez odszedł. Każdego dnia przekazują nam wiadomości, że Julian nie opuści klubu, a tym bardziej nie trafi do FC Barcelony. [@MatteoMoretto]

Bardzo dobre źródło

@alexis1908: Nickolas Dziakson na wypożyczenie z zamrażarki w Chelsea. I za rok powrót po Kroupiego realny :)

Już zostało tak mało czasu, że jedyna opcja dla Atletico, to po prostu wymiana za Gyokeresa + pieniądze. Na żadne manewry więcej nie starczy czasu.

Atletico na pewno nie chciałoby sie znaleźć na rynku 25 sierpnia z luką w napadzie i 120 milionami do wydania. Od razu każdy klub ich skasuje 20% więcej za zastępstwo. Dużo gotówki, desperacja i ostatnie dni okienka.

Byle Mikautadze czy Balogun zaraz by kosztowali 60+

Martinelli 3 dni po odrzuceniu Galatasaray ląduje poza kadrą meczową. Tak samo jak Jesus, Vieira, Nelson i Nwaneri. Wszyscy mają odejść tego lata.

Sygnał Artety do Gabiego? Weź ty sie zastanów chłopie, bo pierwszoplanową postacią już nie będziesz, ani nawet rezerwowym pierwszym do wejścia

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Como w serii rzutów karnych 15.08.2026, 17:25

@Marzag napisał: "slaby we wszystkim procz w strzelaniu bramek"


Czyli jest dobry w najważniejszym :)
Gole = punkty = więcej punktów = mistrzostwo.

Jak kiedyś wynajdą puchar "tytaniczności" To na pewno klub im dośle medale :)

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Como w serii rzutów karnych 15.08.2026, 17:17

@Marzag: @Damper:

Uu czyli casus Gyokeresa. Który też nie miał wysokiego XG.
Jak by to było z odwróconą narracją?
Ciężko mu było stworzyć sytuacje, bo się nie pokazuje do gry? Łatwo go przykryć?
Jakoś tak to było? :)

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Como w serii rzutów karnych 15.08.2026, 17:06

@Marzag:
No widzisz, Papcio już robił co mógł i nawet na podmęczonych obrońców go wpuszczał.
Nie pomagało XD

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Como w serii rzutów karnych 15.08.2026, 16:56

@alexis1908 napisał: "edyne o co Sanchez ma pewnie do siebie pretensje do dzisiaj to odejście z Arsenalu i sądzę że o nic więcej."

Bo trafił do schyłkowego i zatrutego Manchesteru Mourinho z Pogbą, Lukaku itp.
Gdyby odszedł pół roku wcześniej do Guardioli. To dorzuciłby 2-3 mistrzostwa Anglii do kolekcji + może jeszcze jakąś LM

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Como w serii rzutów karnych 15.08.2026, 16:46

@Womanizer napisał: "Hejtowany Gyokeres ledwo do połowy dobił takim licznikiem zawiechy.
421 min vs 838"



Ej tego już nikt nie wybroni żadnym fikołem XD

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Como w serii rzutów karnych 15.08.2026, 14:22

Sesko nawet nie jest w kadrze meczowej na mecz we Wrocławiu.
Wyleciał 4 miesiące temu i 0 minut w całym presezonie.

Oj w reżimie treningowym Artety. On byłby zdrowy na 2000 minut w sezonie

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Como w serii rzutów karnych 15.08.2026, 13:44

Czy na tej stronie da sie spędzić chociaż jeden dzień, bez pisania o Gyokeresie?
Jest ankieta na stronie. Tylko 27% osób ma do niego wątpliwości. I ta mniejszość sie wydaje właśnie bardziej twardogłowa, nie potrafią dopuścić, że ktoś może mieć inne zdanie.

Bo vitold sobie bardziej robi jaja. A niektórzy to wręcz z pianą w gębie i w takim agresywnym wręcz tonie prowadzą te dyskusje

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Como w serii rzutów karnych 14.08.2026, 11:49

Zainteresowanie Barcelony Luisem Suárezem jest BARDZO REALNE. Jeśli nie wyjdzie z Juliánem to Hansi Flick wyraził zgodę na ewentualny transfer Kolumbijczyka [@gerardromero]

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Como w serii rzutów karnych 14.08.2026, 11:31

FC Barcelona rozważa pozyskanie napastnika Sportingu CP Luisa Suáreza jako jedną z opcji — jeśli transfer Juliána Álvareza nie dojdzie do skutku. Nie jest to łatwe, ponieważ jest on kluczowym piłkarzem klubu, ale znajduje się na liście kandydatów Barçy. Blaugrana zacznie rozważać Suáreza i inne opcje dopiero od przyszłego tygodnia — jeśli transfer Juliána nadal nie dojdzie do skutku. [@FabrizioRomano]

Alvarez za 120 mln euro + bonusy. BędzieMY tam po 20 sierpnia :)

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Como w serii rzutów karnych 14.08.2026, 10:03

Imię Victora Osimhena zostało omówione w trakcie rozmów Arsenalu z Galatasaray w sprawie Martinelliego i Nwaneriego. Na tym etapie nie jest jasne, jaki jest poziom zainteresowania Arsenalu ani który klub zainicjował dyskusję o Osimhenie

@Matt_Law

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Como w serii rzutów karnych 13.08.2026, 20:58

@Szogun napisał: "Sezon za rogiem. Potrzeba od dwóch do trzech a najlepiej czterech transferów (Kępa) a w sprawie zakupów i sprzedaży jedynie plotki bez konkretów."

4 transferów w klubie, to nawet nikt nie rozważa. To już fanaberie są.

Ktoś do ataku i uniwersalny obrońca mogący grać na ŚO/PO.
Więcej nie zobaczysz, bo i nie potrzeba.

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Como w serii rzutów karnych 13.08.2026, 16:17

@Fabrizio Romano
Napoli jest świadome warunków podpisania Gabriela Jesusa i rozmowy już miały miejsce.

Umowa teraz zależy od odejść z Napoli (potrzebne więcej po Lukaku) i porozumienia w kwestii warunków osobistych. Ale rozmowy trwają

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Como w serii rzutów karnych 13.08.2026, 11:49

Zubimendiego Arteta nie pozwoli sprzedać. Dopiero co 2 lata o niego zabiegał.

Nikt za niego nie da 100 baniek. A taniej Arsenal go nie sprzeda, bo zastępstwo typu Wharton, też by kosztowało 90+

Komentowany temat: Bruno Guimaraes w Arsenalu! 13.08.2026, 01:00

@TheAthletic
Arsenal otrzymał ofertę w wysokości 45 milionów euro (£38,4 mln) od Galatasaray za skrzydłowego Gabriela Martinellego.

Arsenal byłby otwarty na transfer 25-latka, gdyby wpłynęła atrakcyjna oferta. Napastnik ma kontrakt do 2027 roku, a klub ma opcję przedłużenia do 2028 roku.

Chociaż Galatasaray jest zdeterminowane, by sprowadzić Martinellego do swojego zespołu, brazylijski zawodnik nie naciska na odejście z Arsenalu. Jeśli miałby odejść, oczekiwałby transferu do jednej z najsilniejszych lig w europie.

Komentowany temat: Bruno Guimaraes w Arsenalu! 12.08.2026, 18:42

@vitold napisał: "Grając 2204 minuty i bez żadnej asysty."

Jakbym miał takich kolegów obok jak w Evertonie, to też bym nie podawał, tylko próbował wszystko strzelać xd

Komentowany temat: Bruno Guimaraes w Arsenalu! 12.08.2026, 18:25

@vitold: @Damper:

@JacobsBen

Iliman Ndaye jest wśród opcji Arsenalu, pozostaje zobaczyć, czy klub złoży oficjalną ofertę, aby go pozyskać.


Zażalenia do Artety i Berty w takim razie.
Widać w klubie uznają taka opcje za potencjalne wzmocnienie

Komentowany temat: Bruno Guimaraes w Arsenalu! 12.08.2026, 18:06

45 baniek za Gabiego? Dorzucamy 25 i jest Ndiaye. Który nakrywa go czapką w rzemiośle piłkarskim.
Może nie skutecznością, ale dryblingiem i prowadzeniem piłki, to dzień a noc

Komentowany temat: Bruno Guimaraes w Arsenalu! 11.08.2026, 22:27

@Be4Again:
Vlahović zawsze był drewniany. Gyokeres przy nim to jest Ronaldo Nazario.

Jak my go chcieliśmy z Fiorentiny, to miał 22 lata i Arteta myślał, że jeszcze go naprostuje.
Dzisiaj nawet żaden średniak typu Fulham by go nie chciał. Woleli Garcie z Realu za 42 mln

Komentowany temat: Bruno Guimaraes w Arsenalu! 11.08.2026, 21:09

No Vieira ma niską tygodniówkę, bo 45k.
Sprawdził sie w HSV, piłkarz jeszcze młody. To ku*wy poniemieckie i tak nas chcą wydymać. I oferują jakieś szczyny typu 8-10 milionów

Komentowany temat: Bruno Guimaraes w Arsenalu! 11.08.2026, 18:49

@Numer10 napisał: "Rogers to po prostu jeden zawodnik który wybrał inny klub."

Rogers nie miał żadnego wyboru. Skoro Arsenal go wycenił na 90 baniek z bonusami do 100.
A przyszła Chelsea i dała 117 z buta.
Villa sie skontaktowała z nami, czy wyrównamy ofertę. I dostali odpowiedź, że nie.

Komentowany temat: Bruno Guimaraes w Arsenalu! 11.08.2026, 15:26

@Arsenal2004:
No ja go najbardziej zapamiętałem z tego meczu Everton-City 3:3.
Gdzie on tam mógł 3 gole strzelić, a skończył z niczym. I co najlepsze, sporo tych sytuacji, to sam sobie tworzył dryblingiem. Mijał tych obrońców City jak tyczki.

Z piłką przy nodze piłkarz klase lepszy niż Martinelli.
Ale wykończenie to taki vibe Havertza jako skrzydłowego

Komentowany temat: Bruno Guimaraes w Arsenalu! 11.08.2026, 15:19

[Fabrizio Romano]
Iliman Ndiaye zdecydował się nie kontynuować transakcji z Al Hilal: chce pozostać w Premier League.

Nie dla transferu do Arabii Saudyjskiej pomimo dużych pieniędzy na stole: skrzydłowy Evertonu chce kontynuować w Premier League, decyzja podjęta.


Ben Jacobs podawał w zeszłym tygodniu, że Ndiaye się cieszy zainteresowaniem Arsenalu.
Ciekawe, czy to odrzucenie Arabii ma jakiś związek z tym.
Everton do Arabów go wycenił na 75 mln euro. Czyli ok 65 mln funtów.

Komentowany temat: Bruno Guimaraes w Arsenalu! 11.08.2026, 14:56

W ostatnich godzinach pojawiły się oferty z Premier League za Julesa Kounde. Zobaczymy jaka będzie decyzja piłkarza. [@gerardromero]

Na pewno jedna jest od nas. Kounde ma uniwersalność typowo jak Konsa (tylko jest lepszy)
W Sevilli grał cały czas na ŚO.
Barca go przesunęła na prawy bok

Pewnie ok 55-60 mln euro może być na stole

Komentowany temat: Bruno Guimaraes w Arsenalu! 11.08.2026, 13:48

Jak Myles chciałby dużo pograć, to przecież można go wypożyczyć po prostu. Po co od razu sprzedawać? Nie wydaliśmy 300 baniek, żeby na musiku sprzedawać.

Bournemouth, Sunderland zagrają w lidze europy. Solidna rotacja będzie im potrzebna. A jak chciałby zostać w Londynie to Brentford (Nelsona brali na wyp) Fulham, Palace.

No Myles na wypożyczenie na rynku angielskims spokojnie miałby 5+ ofert. Dla beniaminków i jakiegoś Hull taka klasa piłkarza to złoty cukierek wręcz

Komentowany temat: Bruno Guimaraes w Arsenalu! 10.08.2026, 21:14

@Be4Again napisał: "My potrzebujemy być lepsi niż w zeszłym sezonie. To co dało nam mistrza, niekoniecznie może okazać się wystarczające do obrony tytułu."


No właśnie to zależy też od konkurencji.
I tutaj będziesz miał City bez Guardioli i Rodriego.
Liverpool z 17 osobową kadrą do grania na wszystkich frontach.
United które zagra 55+ meczów w sezonie, a nie 40.
I Chelsea z nowym trenerem.

Mnie nie zdziwi nasze mistrzostwo z np 81 punktami, bo nikt wysokiej presji nie nałoży przez 38 kolejek.

Komentowany temat: Bruno Guimaraes w Arsenalu! 10.08.2026, 20:28

@Damper: Livramento był grany przed mundialem jeszcze. I w grę wchodziła sprzedaż Białego.
Później sie sytuacja odwróciła, dzisiaj sprzedaży Bena już nikt nie rozważa, a Saliba wyleciał do końca roku. I to wymaga transferu na środek zdecydowanie.
Ja sobie nie wyobrażam grać Mosquerą w rytmie sobota-środa bez rotacji zapasowego ŚO

Komentowany temat: Bruno Guimaraes w Arsenalu! 10.08.2026, 20:13

Z żadnym typowym PO nas nie łączą nawet plotki.
Tylko uniwersalni goście, z naciskiem na ŚO jednak. Bo tam jest luka, a nie przy Benie i Timberze.

Lacroix był łączony ale za drogi. Konse chcemy cały czas. Zapytanie o Romero.
O Jacoba Ramona z Como. To są wszystko środkowi obrońcy.
Konsa tylko taki dwa w jednym

poprzednia123456następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady