Komentarze użytkownika Elastico07
Znaleziono 16056 komentarzy użytkownika Elastico07.
Pokazuję stronę 174 z 402 (komentarze od 6921 do 6960):
Z odegardem i ramzesem jestem spokojny i top4
@aaron_maj napisał: "Ja tam się cieszę z transferu Odegaarda ale opowieści o wzmocnieniu składu względem zeszłego sezonu to mrzonki. Jeśli chodzi o formacje ofensywna to jedyna zmiana to Lokonga za Ceballosa, czyli na ten moment 1 do 1. Poza tym status quo."
Mikel ze swoim autorytetem i metodami wybedzie z tego składu tyle że skończymy w top4
@losnumeros napisał: "Czy środek pola: Cazorla, Kante i Iniesta, mógłby być najlepszym trio na świecie?"
Nie.Z całym szacunkiem do Santiago bo uważam go za jednego z najlepszych pomocników jaki u nas grał ale nie można go uważać za najlepszego pomocnika obok Iniesty i Kanta,trochę obiektywizmu
Miały być 2 transfery do końca okna z tego co pisali więc 1 to Ode a drugi bramkarz,faktycznie rewolucja :d
@Czeczenia napisał: "Rozumiem, że Ramsdale ma status Hemp Gru, ale jeżeli faktycznie Arsenal zapłaci za niego te 30 milionów funtów, to mniej więcej tyle ile zarobił na Martinezie, Ospinie, Szczęsnym i Fabiańskim. Razem wziętych rzecz jasna."
Skąd taka kretynska informacja? Cena maksymalna za jaką teraz go puszczają od ręki jest 24ml a pewnie zbijemy do 20.30 mln było mówione na początku dlatego zrezygnowaliśmy
@Patys69 napisał: "Obawiam się ze do końca okienka transferowego się już nic nie urodzi… :("
Oczywiście że się urodzi melepeto i płaczku 2 transfery in będą minimum co nie zmieni i tak naszego fatalnego położenie i mojego zdania że transfery już dawno powinny być dopięte do 1 składu A teraz powinniśmy się skupiać na sprzedaży niestety ale ten sezon będzie kolejnym sezonem tzw przetarcia,nie liczmy i nie oczekujmy miejsca dającego puchary
@kubex napisał: "Tammy Abraham przejdzie z Chelsea do AS Romy za 40 milionów euro" - przepłacony co?"
Mam kolegę smerfa który kibicuje już grubo ponad 10 lat jeździ na mecze i ogólnie siedzi w temacie mówi że to deal życia bo Abraham to gość który wystarcza na średniaka Ale jak przychodzi zagrać z lepszymi drużynami to gościa nie ma,jest anonimowy więc cieszmy się że nie przyszedł do nas
Wygląda na to że my faktycznie nie mamy kasy na transfery i czekamy aż kogoś sprzedamy lub do ostatniego dnia gdzie ceny będę najniższe bo jak inaczej wytłumaczyć taka bierność w tak tragicznej sytuacji kadrowej?
Wow 1 plotka od 3 dni.Dzieje się w Arsenalu grubo
0 plotek nt transferów od 3 dni,ludzie zarządzający tym klubem wg nie reaguje na tragiczna sytuacje kadrową.Arsenal to trudne środowisko do pracy że względu na brak wsparcia że strony właścicieli dlatego tym bardziej zatrudnienie takiego amatora jak Arteta było tragicznym posunięciem.Arteta dobrze wie że potrzebujemy zawodników i grubych melonow Ale jak zbudować drużynę bez pieniędzy? Niby się da ale tu potrzeba kogoś takiego jak Klop czy Conte no ale jest Arteta I dopóki nie przyjdzie tu fachowiec charakterny z krwi i kości to będziemy tkwili w martwym punkcie.
Conte? O czym w marzycie,przecież to Arteta jest centralna częścią odbudowy wielkiego Arsenalu.
Kolejny dzień i kolejny brak aktywności na rynku.Zarzad wg nie reaguje na obecną fatalna sytuacje kadrową.5 lat tkwimy na dni i nie zapowiada się żeby miało się coś zmienić.Liverpool to też klub który zarabiam sam na siebie ale tam mają trenera a my zatrudniamy totalnego amatora bez autorytetu i charyzmy gdzie potrzebujemy doświadczonego fachowca,jak ma być dobrze? Szczerze lepiej odpuścić emocje i jakie kolwiek oczekiwania dopóki trenerem będzie Arteta dyrektorem Edu a właścicielem Kromka.RIP Arsenal :/
@Habiwin napisał: "Jedyne co mamy solidne to boki obrony - Tierney i Saka"
Saka nie jest obrońcą
@pietruch1234 napisał: "Możesz go spokojnie przespać, nic się nie wydarzy ;)"
Jak i.cale okienko A najlepiej sezon
Kolejny dzień i kolejny podbijania rynku przez Arsenal,nie mogę się doczekać wow
Uff
@cwalin napisał: "Są słuchy że Obama i Glaca odmówili gry.Poprostu zgłosili niedyspozycje mimo że nic im nie dolega.Na dobrą sprawę nic im nie mogą zrobić poza jakąś śmieszną 10 tys.kara."
Po prostu stracili wiarę w ten klub i ten projekt,widzę co się działo w zeszłym sezonie A mimo to nasze okienko mimo że obiecano rewolucja to jest kolejna kompromitacja.
@Marcinafc93 napisał: "Ok, fajna analiza VAR xd"
Przepisu spalonego zostały zmienione na korzyść atakujących,doinformuj się
@grzegorz1211 napisał: "To dobrze, działają w ukryciu XD"
Taa jaki sprytny i cwany ten Arsenal,a Edu pewnie nie na wakacjach tylko dopina jakiegoś kota z zza granicy
@arsenallord napisał: "Serio przy taki budżecie warto wywalać 50 mln na tak średniego obrońcę? On nie wie co robi."
Spokojnie,akurat z oceną White jeszcze bym poczekal
Widzę że ostro reagujemy na rynku,ani jednej plotki na temat in lub out dzień po blamazu
@Dawid04111 napisał: "Ja tylko spytam, co nam pomoże Madison jak u nas 3/4 kadry jest do wymiany, z trenerem na czele."
Ale to jest dokładnie ten sam problem od 5 lat.Z czego wy jeszcze jesteście zdziwieni.Ja wczoraj ani nie byłem zaskoczony ani nie byłem zły.5 lat wystarczy żeby się oswoić i zaadaptować do obecnej sytuacji
@losnumeros napisał: "Myślę, że do 6/7/8 kolejki uda się zdobyć z 5 bramek."
Grając pod drodze z Chelsea,City i kimś tam Jeszce z top6,zapomnij;)
Widzę że kolejny dzień potężnej aktywności na rynku w naszym wykonaniu.
Nie obnazyli niczego czego nie wiedzieliśmy,zgadzam się z tym W 100% i meczem wg nie byłem zaskoczony ale to po stronie trenera leży żeby eliminować słabości a ten nieudacznik nie robi absolutnie nic.Ma świadomość o błędach ale nie potrafi ich naprawić.Podziekowac
@Koroniarz napisał: "3 mecze i 3 porażki. Mam nadzieje ze potem barista poleci na zbity tyj"
Zapomnij
ESR jest kotem!
@Simpllemann napisał: "Są piłkarze,"
Gdzie?
Nie przygotowaliśmy drużyny i w dniu meczowym decydujemy o sprzedaży lacy i Auby,to musi tak się kończyć
Jak kogoś dziwi to co się dzieje na boisku to współczuję
@pietruch1234 napisał: "Piszecie scenariusz marzenie, i co z Edim na ataku"
To samo co z Auba i Laca,brak pucharów.
Oby to była prawda.Nawet jak byśmy mieli grać młodymi w tym sezonie i nie awansowac do pucharów to chciałbym żeby ta dwójka a szczególnie filar z waty Auba odszedł jak najszybciej
Bez Auby,Lacy,Parteya,Gabriela i zapewne Saki na start.Jak ja tęskniłem za Arsenalem
To faktycznie dużo tych potencjalnych ruchów.Powinnismy zakontraktowac Odegarda i Auora.
@Paul77 napisał: "A kim jest Xhaka w tym zespole? Defensywnym pomocnikiem nie, bo wiadome że się nie nadaje. Środkowym pomocnikiem też nie bardzo
On nie pasuje tu za cholerę. Wolałbym Aouara i Odegarda z przodu, a w miejsce Xhaki Bissouma."
Czarna owca
@Paul77 napisał: "Prz Xhace to i Lukaku by miał problemy ze zdobywaniem bramek"
Xhaka nie jest naszym głównym kreatorem i nim nie ma być.Owszem dobrze jak zawodnik na pozycji dm potrafi dobrać fajna piłkę za linię obrony Ale głównym dogrywajacym do napastników jest pozycja 10 a tam mamy tylko młodego ESR.Totalna bieda...
@Patro971 napisał: "Szczerze trochę liczę na to, że Brentford pokaże jutro jak wiele braków mamy nadal w składzie...Może taka sytuacja zmusiłaby do składania konkretnych już ofert na rynku transferowym. Obawiam się jednak, że Arsenal spokojnie jutro skontroluje mecz, wygramy jakieś 1:0, cały zarząd będzie happy i tyle z nowych transferów..."
Ktoś przyjdzie jeszcze na pewno ale nie ulega wątpliwości że drużyna powinna być skompletowana na start ligi biorąc pod uwagę jakie ciężkie mecze mamy a tu 1 white,a o szrocie jaki mamy dalej to nawet nie będę wspominał
@Bukayoforever napisał: "To przestancie szukac na sile problemu i wszyscy beda zadowoleni"
Szukać na siłę problemów w Arsenalu ? Ty jest tyle problemów od lat że nie musimy niczego szukać.
Wiele się może wydarzy wiele się może wydarzyć ale kur tu nie może a ma się wydarzyć,więcej przekonania i charyzmy.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Leniwiec napisał: "Jak słyszę nazwisko Ramsdal to aż mnie cofa... Co oni mają w głowie... Odegardem się nie jaram nic nie pokazał w zeszłym sezonie w tym nie sądzę żeby było inaczej ale pasuje do naszych cieniasów bez polotu bez ambicji bez skilla..."
Zgadzam się w 100%.Ten transfery to zapchaj dziury A nie takie które maja podniesc moment