Komentarze użytkownika Elastico07

Znaleziono 14716 komentarzy użytkownika Elastico07.
Pokazuję stronę 190 z 368 (komentarze od 7561 do 7600):

Komentowany temat: Oficjalnie: Cedric Soares Kanonierem! 01.02.2020, 14:29

@Arsenal4Ever14: To Ci weszło po pięknym kursie.

Komentowany temat: Oficjalnie: Cedric Soares Kanonierem! 01.02.2020, 14:26

@Arsenal4Ever14 napisał: "Nie ma to jak postawić over 1,5 roznego dla Lester po kursie 2.20. Drugi rozny w ostatnich sekundach."
W 1 połowie rozumiem?

Komentowany temat: Oficjalnie: Cedric Soares Kanonierem! 01.02.2020, 14:25

@Lysy1111 napisał: "Lemara.Wie może ktoś o kogo chodzi?"
Może umtiti

Komentowany temat: Oficjalnie: Cedric Soares Kanonierem! 01.02.2020, 14:12

Niech to Leicester się weźmie w garść bo wyglądają słabo,a każdemu z nas powinno zależeć,żeby wygrali.

Komentowany temat: Oficjalnie: Cedric Soares Kanonierem! 01.02.2020, 14:05

@Arsenal4Ever14 napisał: "a gdzie ja napisałem, że dla mnie dobro klubu się nie liczy?"
A gdzie ja napisałem,że Ty napisałeś,że dobro klubu się dla Ciebie nie liczy?

Komentowany temat: Oficjalnie: Cedric Soares Kanonierem! 01.02.2020, 14:03

@Arsenal4Ever14 napisał: "Jeżeli sytuacja w zespole się nie zmieni to lepiej dla niego żeby poszukał lepszego klubu."
No już nie bądźmy tacy dobroduszni.Dla mnie ważniejsze jest dobro klubu,niż zawodnika.

Komentowany temat: Oficjalnie: Cedric Soares Kanonierem! 01.02.2020, 13:55

Gdyby to był Arsenal,to by strzelił

Komentowany temat: Oficjalnie: Cedric Soares Kanonierem! 01.02.2020, 13:50

Abraham kompromitacja...Już nawet nie sama próba wymuszenia,ale jego reakcja.

Komentowany temat: Oficjalnie: Cedric Soares Kanonierem! 01.02.2020, 13:47

Słabo Leicester wygląda na razie.

Komentowany temat: Oficjalnie: Cedric Soares Kanonierem! 01.02.2020, 13:37

@rreddevilss napisał: "Wy sie Pepe nie podniecaliscie no nie? XD"
Po takim sezonie mieliśmy ku temu powody,a wy Bruno czy jak mu tam ? Nie mówie,że nie da więcej niż nam Pepe,ale na razie nie ma się nad czym podniecać.

Komentowany temat: Oficjalnie: Cedric Soares Kanonierem! 01.02.2020, 13:36

@Arsenal4Ever14 napisał: "Dzisiaj Lisy na bank wygrają, Chelsea dostanie baty."
Lisy bez Ndidiego to zupełnie inna drużyna.

Komentowany temat: Oficjalnie: Cedric Soares Kanonierem! 01.02.2020, 13:30

@Pietraszko napisał: "Na debilpage niektórzy łąpią orgazm przez tego Bruno."
To tylko potwierdza,że mają jednych z najbardziej naiwnych kibiców.Oni się podniecają wszystkim,ale nic im nie wychodzi.

Komentowany temat: Oficjalnie: Cedric Soares Kanonierem! 01.02.2020, 13:28

@Simpllemann napisał: "Czwartym meczem będzie pojedynek z City. Na wyjeździe. Obawiam się, że seria Arsenalu może skończyć się na 3 zwycięstwach z rzędu."
Akurat po Tobie się nie spodziewałem takiego niedoinformowania :) Seria się może nawet przedłużyć,bo mamy potencjalnie 7 słabszych rywali pod rząd,a poźniej się zaczyna eldorado.
Wolves-wyjazd
Leicester-dom
Totki-wyjazd
Liverpool-dom
W między czasie wrzucą nam pewnie gdzieś ten zaległy z City.

Komentowany temat: Oficjalnie: Cedric Soares Kanonierem! 01.02.2020, 12:59

Mogłoby być różnie.

Komentowany temat: Oficjalnie: Cedric Soares Kanonierem! 01.02.2020, 12:59

To co wariaty i kanonierskie świry.Całym sobą jesteśmy za Leicester.W ogóle w najbliższych kolejkach drużyny które są przed nami grają miedzy sobą,a my mamy łatwiejszy terminarz.Teraz jest idealny moment żeby dać sobie iskierkę nadziei.Najbliższe 5 kolejek będzie kluczowe,gdyby jakimś cudem udało się wygrać wszystkie mecze,mo

Komentowany temat: Oficjalnie: Cedric Soares Kanonierem! 01.02.2020, 07:56

@kkam195 napisał: "Czy tylko ja ślepo wierzę, że jeszcze coś się u nas wydarzy i odświeżam co 10 minut oficjalną stronę? XD"
Tylko Ty.Ja poszedłem spać bo bylem pewien,że to koniec.Nie było już żadnych najmniejszych doniesień.Jest dobrze,bo przez chwilę myślałem,że nikogo nie sciagniemy.

Komentowany temat: Oficjalnie: Cedric Soares Kanonierem! 31.01.2020, 21:35

@Marcinafc93 napisał: "Szóstki i napastnika, po trzeba brać pod uwagę odejście Auby."
Może nie odejdzie.Jak odejdzie to wtedy będziemy się martwić.Dla mnie priorytetem jest i dla klubu powinno być zastąpienie kimś Ozila.

Komentowany temat: Oficjalnie: Cedric Soares Kanonierem! 31.01.2020, 20:45

@Arsenal4Ever14 napisał: "Sokratis przecież dobrze gra XDDD"
Tak,dopóki nie dochodzi do rozgrywania piłki przez niego.

Komentowany temat: Oficjalnie: Cedric Soares Kanonierem! 31.01.2020, 20:06

@simson16 napisał: "to dobrze, wygramy?"
Jasne,tak jak zawsze ;)

Komentowany temat: Cedric: Kilka lat temu mogłem być Kanonierem 31.01.2020, 18:16

@radzio_TRN napisał: "Tylko po jaką cholerę ktoś w tym klubie podjął decyzję o oddaniu Monreala przed sezonem za czapkę gruszek"
Bo na LO mamy Tierneya i Kole? Cedric to druga strona więc nie za wiele mają wspólnego?

Komentowany temat: Cedric: Kilka lat temu mogłem być Kanonierem 31.01.2020, 17:58

@Czeczenia napisał: ": A co ma Barcelona do Arsenalu?"
To,że jeden i drugi klub to wielka,światowa marka.

Komentowany temat: Cedric: Kilka lat temu mogłem być Kanonierem 31.01.2020, 17:36

@Czeczenia napisał: "Arsenal wypadł z obiegu, to i zaczął interesować się grajkami z drugiego obiegu. Normalne."
Wolę,żeby ściągali do siebie w zimę zawodników drugiego obiegu za taką cenę,niż robili takie interesy jak Barcelona.

Komentowany temat: Oficjalnie: Cedric Soares Kanonierem! 31.01.2020, 15:04

@Pietraszko napisał: "Liczę że w lecie kupimy TAA na prawą stronę. Zaraz wygrywa ligę wiec będzie szukał nowych wyzwań a ligi europy jeszcze nie wygrał w karierze"
Jest w tym logika.Możemy spróbować.

Komentowany temat: Oficjalnie: Cedric Soares Kanonierem! 31.01.2020, 15:03

@Slaviola napisał: "Soares wygląda bardzo solidnie, może to nie jest największa gwiazda ligi czy najlepszy obrońca świata, ale czuję że powinien dać Nam odpowiednią jakość."
Najważniejsze żeby był solidny i zdrowy.Na ten moment przy tym co zobaczyłem w tym sezonie,więcej nie wymagam.

Komentowany temat: Oficjalnie: Cedric Soares Kanonierem! 31.01.2020, 15:02

@RIVALDO700: jak za darmo,to oczywiście Juventus.

Komentowany temat: Oficjalnie: Cedric Soares Kanonierem! 31.01.2020, 15:01

@Zolno napisał: "Tym składem zrobili top 4 do teraz i myśle że są w stanie sie tam utrzymac."
Zrobili,zrobili,ale jak bardzo im w tym wszystkim ułatwia ''konkurencja'',Chelsea regularnie traci punkty,a najlepsze w tym wszystkim jest to,że mimo to cały czas utrzymują bezpieczną przewagę.Niech ten kompromitujący sezon się już skończy,nie tylko dla nas kibiców Arsenalu,ale dla całej ligi.Oczywiście pomijając Liverpool.

Komentowany temat: Oficjalnie: Cedric Soares Kanonierem! 31.01.2020, 13:43

@mikowhy napisał: "Nikt nie ma tak beznadziejnej polityki transferowej jak Barcelona. Gościu 3 gole w 22 meczach i 31 mln. Klauzula wykupu 500 mln xd To już mogli tego Piątasa wziąć"
Z jednej strony przeplacaja,a z drugiej blokują możliwość sprzedaży.Na prawdę Barcelona ma tragiczną politykę

Komentowany temat: Oficjalnie: Cedric Soares Kanonierem! 31.01.2020, 13:15

@wojt3q napisał: "Mnie zastanawia, jak Arteta upchnie trzech lewych obrońców."
Kola,Tierney i kto jest tym 3 LO?

Komentowany temat: Oficjalnie: Cedric Soares Kanonierem! 31.01.2020, 12:53

@Naburator napisał: "To co, uznajemy ze nie jest najpiękniejszym Francuzem, a bramka skorpionem z początku zeszłego roku była ze spalonego?"
Nie.Uznajemy,że jest chorągiewa bez szacunku do Arsenalu co udowodnił po finale le w autokarze

Komentowany temat: Oficjalnie: Cedric Soares Kanonierem! 31.01.2020, 12:27

@Jack_Herrer: Sou ma tylko to z tego,że pozbywa się go z listy płac

Komentowany temat: Oficjalnie: Mari wypożyczony do Arsenalu 31.01.2020, 12:17

@Jack_Herrer napisał: "No tak, ale zapłaciliśmy za to półroczne wypożyczenie 5mln funtów, więc po co nazywać to wypożyczeniem?"
To 5mln to jego pensja.Moglibysmy go kupić i dac mu odrazu kontrakt ale jak okazałyby się nie wypalem to ciężko było by się to pozbyć.A tak możemy zrobić wsxystko za pół roku.

Komentowany temat: Oficjalnie: Mari wypożyczony do Arsenalu 31.01.2020, 12:16

@kkam195 napisał: "Jeszcze się okaże, że Bellerin na ławce będzie siedział xD"
Nie zdziwiłbym się.W każdym razie jest konkurencja na PO,o to chodzi :)

Komentowany temat: Oficjalnie: Mari wypożyczony do Arsenalu 31.01.2020, 12:14

@czarnykruk napisał: "Jeżeli gość waży 200 kg to ciężej mu żebra"
Ale jednak umówmy się że ludzi wazacych powyżej 120 jest garstka

Komentowany temat: Oficjalnie: Mari wypożyczony do Arsenalu 31.01.2020, 12:13

@radzio_TRN napisał: "Arsenal dał jakiś hajs za wypożyczenie, czy Southampton puściło swojego ważnego gracza za free na pół roku przed końcem"
Arsenal pokryje jego pensję która Sou musialo by mu płacić do końca kontraktu

Komentowany temat: Oficjalnie: Mari wypożyczony do Arsenalu 31.01.2020, 11:48

@Jack_Herrer napisał: "Myślałem, że nie da się wypożyczyć zawodnika z półrocznym kontraktem na pół roku, ale widzę, że jednak da się. Jak zwał tak zwał, ale spoko transfer."
Skoro nie chciał przedłużyć i nikt za niego nie chciał wyłożyć gotówki to mogli to zostawić albo wypożyczyć żeby pozbyć się to z listy płac.Wydaje mi się że większy pożytek mieli by gdyby pogral jeszcze dla nich pół roku,ale to nie nasz problem.Ja jestem zadowolony bo w końcu Hector ma zmiennika

Komentowany temat: Oficjalnie: Mari wypożyczony do Arsenalu 31.01.2020, 11:29

@Ech0z napisał: "znaleźć kogoś kto wykreca liczby, sprzedając najlepszego gracza który robi najlepsze liczby, ja nie wierzę co czytam"
Jak już zamierzasz dołączyć się do rozmowy i wyrazić swoją opinię to zapoznaj się z resztą komentarzy żebyś wiedział o kim piszemy.Unikniesz kompromitacji

Komentowany temat: Oficjalnie: Mari wypożyczony do Arsenalu 31.01.2020, 11:26

@Ech0z napisał: "znaleźć kogoś kto wykreca liczby, sprzedając najlepszego gracza który robi najlepsze liczby, ja nie wierzę co czytam"
Ta,Ozil to faktycznie robi liczby,szczególnie w artystach i bramkach.Tobie się chyba wydaje,że mówiłem o Aubie,a chodziło o Ozila.Czarno na białym jest napisane....

Komentowany temat: Oficjalnie: Mari wypożyczony do Arsenalu 31.01.2020, 11:24

@czarnykruk napisał: "Trzeba mocno uciskać, więc chcąc nie chcąc można poczuć/usłyszeć łamanie żeber, ale nic się nie dzieje. Pomagamy dalej"
Z tego co mi wiadomo przy odpowiednim uciskaniu zebra zawsze lecą.

Komentowany temat: Oficjalnie: Mari wypożyczony do Arsenalu 31.01.2020, 09:56

@Fabri4 napisał: "Na siłę chcą znaleźć kogoś w kraju z koronawirusem b"
Misiek,Masa,pierwsze co mi przyszło do głowy,A jest ich wiele więcej

Komentowany temat: Oficjalnie: Mari wypożyczony do Arsenalu 31.01.2020, 09:55

@Ech0z: Jest improve ale ja dalej uważam,że powinniśmy się to pozbyć i w jego miejsce wprowadzić kogoś bardziej walecznego i dynamicznego,kogoś kto zacznie wykrecac liczby.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady