Komentarze użytkownika Elastico07
Znaleziono 15540 komentarzy użytkownika Elastico07.
Pokazuję stronę 186 z 389 (komentarze od 7401 do 7440):
Też wole Aouara,Xhaka z Cebulą ogarną w miarę drugą linie a nam zdecydowanie najbardziej brakuje kreatora.
No i wystarczy takie zastępstwo,drogi na pewno nie będzie a reszta pieniążków na Aouara i to szybko !
@Gunner72 napisał: "Już czuję jak za kilkanaście kolejek Leno popełni błąd w stylu złe wyjście do dośrodkowania i będzie zalew komentarzy jaki to paleno jest fatalny i ze Emi by nas wyratował..."
Znasz nasze społeczeństwo nie da się ukryć
Fajnie że wykazujemy nim zainteresowanie ale pasowałoby zaczac składać jakieś oferty i przyspieszyć te działania bo na prawdę bardzo go potrzebujemy a czas działa na naszą niekorzyść bo w każdej chwili ktoś może wjechać z ofertą.Zaczyna mnie irytować ta saga.
Dobra.Temu panu już podziękujemy.Kto to w ogole jest i po co nam kolejny skrzydłowy gdzie na już na teraz na wczoraj potrzebujemy pomocników.
Płatność rozłożona na 4 lata[22mln]komicznie to brzmi.Jednak gdyby Arsenal go kupił i Celtic by na to poszedł to interes życia.Jego statystyki miażdżą.
@enrique napisał: "Leno udowodnił też że nie jest ze stali i jak się posypie to kto wejdzie do bramki ?"
No ten no name za 10 baniek
@Dziadyga napisał: "żeby zyskać te "smieszne" 8-9 mln..haha w klubie mega zle sie dzieje,jesli chodzi o sprawy pozaboiskowe/finansowe."
Te 9mln może zawazyc na tym czy sciagniemy parteya-aouara
@Calyn napisał: "Z dupy te oceny, Auba w peirwszej połowie był mega słaby"
E nie nie.Auba cofał sie do tyłu,rozgrywał fajnie piłeczke.Nie był aż tak aktywny pod bramką rywala ale nie był mega słaby.
Kto oficjalnie jest tym zawodnikiem meczu bo na każdym kroku spotykam się ze sprzecznymi informacjami ? Gabriel-Auba-Willian ?
@grzegorz1211 napisał: "Tak to już na tej stronie jest, że nie ocenia się zawodników obiektywnie. Niektórzy choćby nie wiem jak dobrze zagrali zawsze będą sredniakami. Natomiast inni choćby nie wiem jaką padake zagrali, zawsze będą klasą światową"
Pewnie dlatego że na ocene zawodnika składa się całokształt a nie kilka ostatnich meczów.
@cluksenZ napisał: "BREAKING: Arsenal and Lyon will initiate talks on Aouar in the next 48 hours. The London club want to sign him early."
Pieniądze z Martineza przyspieszają transakcje.
@aguero10 napisał: "Hiszpan poprostu był podkur.... bo taki Elneny wyszedł w pierwszym a on ława .
Dla mnie i tak Egipcjanin powinien zostać sprzedany . On jest po prostu za słaby na ten klub ."
No dokładnie.Kilka solidnych meczów nie zrobi z niego klasowego pomocnika jakiego oczekuje się w 1 składzie.
@TakKrzysiu napisał: "Rok -2 -3 lata temu wątpię że wygralibyśmy to w takim stylu, kontrolując tak wiele aspektów.
A Beniaminek na własnym terenie potrafi być groźny"
Wygraliśmy 1-5
Fatalne zachowanie Gabriela
@FaxingBerlin napisał: "Na mecz o tarcze nie był lepszy a grali całkiem spoko więc będzie luz. Jak ktoś prędzej zauważył mamy kim postraszyć z ławki."
Wiadomo co nie zmienia faktu że irytuje mnie to,że Arsenal od x lat nie potrafi sezonu rozpocząć z kompletnym składem i wyjść najmocniejszą 11 od 1 kolejki.
@mel75 napisał: "Myślisz ,że Elneny będzie zawsze grał w podstawie? Przecież Ceballos siedzi na ławie, być może nie jest jeszcze gotowy na 100 pro."
Oczywiście że nie ale chciałbym doczekać sezonu w którym Arsenal byłby kompletny kadrowo od 1 kolejki
@FaxingBerlin napisał: "Jeszcze nikt piłki nie kopnął a na k.com już marudzenie"
Widząc tak mierny skład kolejny sezon nie ma co się dziwić
Najważniejsze że wilocka nie ma
@mel75 napisał: "Elneny z Liverpoolem o Tarczę zagrał całkiem wporzo mecz , don't panic ;)"
Co nie zmienia faktu że z taką pomocą top4 to nierealny cel.
Pyszny jest ten nasz srodeczek pola.Taki na 16 miejsce.
Ozila nawet na ławce nie ma jakby ktoś się ludzil
@rosiu71 napisał: "Ciekawe czy zaraz zacznie się marudzenie ze składu ? :"
Oczywiście że tak.
@Wielimek93 napisał: "GRUPY:::::Aouar, Depay, Asensio, Thiago, Chiesa czy też Milinkovic-Savic przyjdą do klubu..."
Depay to już na pewno nie przyjdzie.
@Ech0z napisał: "Przestańcie się łudzić na Ozila. Co roku nadzieja ze to ten sezon że Ozil będzie top ligi. Będzie tam gdzie był a nawet dalej"
Jutro pozamiata.Załapie się nawet do meczowej 18.A Ty coś gadasz,że nie ma progresu.
@kamo99111 napisał: "Pepe i Lacy nie ma bo chyba jakos na dniach wznowili treningi... Reszta juz trenuje od dluzszego czasu :-)"
Co Ty świrujesz :) Trenują już od ponad tygodnia i nawet w sparingu zdążyli zagrać.Przerwe też mieli krótką=są gotowi.
@Forever4 napisał: "Ciekawe czy w tej kwestii pomógł nam Covid? Chodzi o to, że potencjalne kluby, które mogłyby być zainteresowane Auba hamują z wydatkami. Czy zadziałał plan Artety?"
Plan Artety i końcówka sezonu.Auba potrzebował trofea a w najlepszym momencie zdobył 2.
@Forever4: Ja wolalbym Aouara mimo wszystko.Nie mogę patrzyć na tak nie kreatywny Arsenal,za bardzo przyzwyczaiłem się do WengerBall i teraz po prostu cierpie.
Sonda takie bardzo retoryczne pytanie.Lepsza byłaby gdyby Arsenal miał możliwość ściągnięcia tylko jednego z dwójki Partey Aouar kogo byś wybrał?
@Ulti napisał: "Nie wiem czy znaleźlibyśmy w historii piłki inną drużynę w której w jednym momencie kontuzjowanych było by 5 środkowych obrońców pierwszej drużyny."
I to jeszcze przed startem sezonu,nie w trakcie.
Ciężki szpital chociaż wydaje mi się że część tych kontuzji są związane z transferami np Sokratisa.Z Mustafim faktycznie coś jest? Bo nie przypominam sobie sytuacji.
@mezisto napisał: "Może wymieńmy za Pepe ( nie przekonuje mnie)"
Nie poważny chyba jesteś.Sciaganie takich zawodników jak aouar ma sens tylko wtedy gdy w klubie będą tacy zawodnicy jak Pepe.Ocenimy iworyjczyka po tym sezonie ale ja myślę że wykreci fajne liczby
@zdyp napisał: "wczoraj draxler
dzis sharaawy
jutro ben arfa"
Pojutrze Lemar,a w niedziele Carasco.
@kuade napisał: "jeśli oni chcą go oddać za 40 tak o"
tak o? Raczej w przypadku jego sprzedaży podstawowe trio byoby Wilian-Auba-Pepe a pieniądze poszły by na Parteya i Aouara mimo że sam nie jestem za tym żeby go sprzedawać.Nie tędy droga,jeżeli chcemy zbudować liczącą się drużyne to powinniśmy sprzedawać Sokratisów,Mustafich,Wilockow i za nich kupować klasowych graczy.
@grzegorz1211 napisał: "Nawet szejk z PSG liczy się z każdym wydanym euro, co ten wirus uczynił z rynkiem transferowym"
Szejk problemu nie ma.Chodzi o ffp.
@Dawid04111 napisał: "więcej, liczę, że Ozil dostanie jakieś minuty z Fulham i jeszcze nas w tym sezonie zaskoczy pod okiem Artety"
Ja liczę że wyjdzie w 1 składzie.Nie wyobrażam sobie jakiegoś willocka na środku.
Draxler+gotówka za Mateo co o tym myślicie ? Ja uważam,że powinniśmy to przyjąć,dopiąć Parteya a ze sprzedaży Bellerina Aouara.
@Garfield_pl: Za 35mln jeszcze można byłoby go sprzedać mimo,że wolałbym żeby został ale jeżeli to jedyny sposób na dopięcia Parteya i Aouara to poszedłbym na to.
20-25 to śmieszna cena za Bellerina gdzie dla porównania za 28 letniego Martineza z mimo wszystko nie dużym doświadczeniem w piłce na najwyższym poziomie i to na pozycji GK dają nam 20mln.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@MarkOvermars napisał: "tylko nie pieniążków, to brzmi zbyt januszowsko xd"
W sam raz pasuje do zarządu Arsenalu.