Komentarze użytkownika Er4s
Znaleziono 4283 komentarzy użytkownika Er4s.
Pokazuję stronę 77 z 108 (komentarze od 3041 do 3080):
Inna sprawa, ze Klopp głupi nie jest i nie dał się nabrać na tą samą sztuczke co ostatnio. Kompletnie dzisiaj gubimy się z pressingiem. Mnostwo nieporozumień i słabe krycie.
Nie ma środka pola to nie ma gry.
Taka jest prawda i bolączka tego klubu od zawsze. Nie żaden tam Leno czy Tierney czy nawet Luiz. Nie masz pomocników - jesteś dominowany, jesteś dominowany - prędzej czy pozniej dostaniesz bramki w pape. Choćbyś miał czterech Van Dijków
Zawalił to Luiz z Xhaka na początek bo ich tam 170cm Keita poprzepychał jak pahołki zanim piłka trafiła do Salaha.
Tierney mogl tylko robic karnego. Leno dostał mocny strzał w ręce z 3 metrów, nie róbcie sobie jaj albo siatkówka, kolarstwo...
Cieszy, że Arteta nie traktuje poważnie "wielkiego talentu" Willocka.
Elneny akurat dziś to był pewniak.
Od Luiza (nie licząc Auby) Arteta zaczyna skład i wszyscy o tym wiedzieliśmy przed sezonem więc to akurat żadne zaskoczenie, że Gabriel na ławce.
Ten środek pola Lpoolu bez Hendersona i Thiago też wcale nie powala więc kiedy z nimi wygrać jak nie dziś!
Też macie odczucie że ławkę mamy 2 razy mocniejszą?
Mówicie o tym Wan Bissace, którego Solly March tak powkręcał w sobotę w murawę, że techniczni na stadionie wykręcają go do dziś?
Myślicie, że dziś Holding-Luiz-Gabriel i Tierney wraca na swoje lewe wahadło? Czy jak to kurna będzie?
Soumare ciekawy grajek.
Jakby przyszedł pakiet Soumare + Aouar to okienko 10/10
Aouar + Partey 12/10
@Marcinafc93:
Też mi się wydaje, że Torreira odejdzie.
Niektórzy tu myślą, że jak Torreira zostanie to nagle Arteta zacznie go wystawiać na boisko. Nic bardziej mylnego. Torreira ewidetnie jest w hierarchi coacha za Xhaka, Ceballosem i nawet Elnenym więc obie strony zrobią wszystko żeby przed końcem okienka nie było go już w Londynie.
Ten tydzień w końcu przyniesie nam wyczekiwane odpowiedzi. Pewnie ruszy karuzela od jutra bo dziś mamy matchday. Miłego tygodnia kanonierzy!
Nie no słuchajcie dobrze wiemy ze Solskjaer i Lampard to taki sam materiał na Coacha jak Brzęczek czy Hajto. Dlatego mimo słabszej kadry powinnismy skonczyc sezon przed ekipami z kukłami u sterów.
Czyli przekaz jest taki jak każdy się spodziewał wbrew zakutym pesymistą którym przeszkadza słońce w dzień i księżyć w nocy. Partey jest na naszym widelcu jeśli go wezmiemy i wplacimy klauzule jest Nasz, jesli nie zostaje w Atletico. Kase na Thomasa mamy ale przy sprzedaży graczy jak Mustafi, Sokratis, Kolasinac, Guendouzi, Torreira mieliśmy nadzieje że będzie i na Parteya i na Aoura. Dla bystrzaków, geniuszy którzy piszą "gdyby kasa na Parteya była w sejfie to już by tu był" mówię nie to nie tak. Jeżeli Torreira zostanie to zdecydowanie lepiej budżet zaklepany na Ghańczyka przerzucić na gracza konstrukcyjnego typu Aouar dlatego tak się z tym wszystkim cykamy. Największym problemem okazał się brak chętnego na gnojka z francji (mnie nie dziwi) ale większość tutaj na stronie i widocznie Nas zarząd spodziewali się jakiejs super oferty za chłopaka, który pokazał kilka dobrych podań w 2 lata. Myśle że jak uda się sprzedać i Torreire i Mustafiego (a daj Boże jeszcze Kolasinaca) to będzie i Partey i Aouar. Jeśli nie, przyjdzie pewnie tylko ten drugi, wyceny piłkarzy w tym roku są tragiczne. Jeśli Partey ma nas kosztowac 50m to taki Torreira jest wart 35mln. Każdy inny pieniądz w normalnych okolicznościach byłby promocją. Martwie się tylko czy Arteta będzie grał Torreira jeśli ten nie odejdzie. Ufam Bossowi.
Uwielbiam Vardy'ego. Gość jest niesamowity. Na pohybel hejterom ciężką pracą ora i przyćmiewa te wszystkie gwiazdki za dziesiątki milionów. Mega żałuje, że do Nas nie trafił wtedy kiedy jego transfer do Nas był na ostatniej prostej.
@aaron_maj:
Podobnie jak Elneny, Xhaka, Willock czy Torreira
@Catalonczyk:
Powiem szczerze, że ten Hojbjerg wyglada całkiem przyzwoicie. My takiego pomocnika nie mamy.
@mallen:
No tak.
City bierze Diasa a Koulibaly zostaje u Laurentisa... i dobrze. Poświrował żeby za 30 letniego stopera z ligi włoskiej wołać 80 baniek.
@polandblood:
Boston!
@Womanizer:
Ja jestem nawet pewien tego że Mustafi zrobi sobie fajna kariere w Rzymie i bedzie fundamentem Lazio, z ktorym zagra sobie w Lidze Mistrzow. To jest liga skrojona pod niego.
@hot995:
Zobaczymy czy Partey będzie dziś w składzie na Granade. Jeśli nie to będzie to jakiś sygnał.
Ja myślę, że Torreira na bank odejdzie, widać że Arteta mie ma go w planach, nie gra nawet w Carabao, jak nie znajdzie sie kupiec za gotówke to puścimy go do tej Fiory czy Milanu na wypozyczenie z klauzulą. Aouar jest pewniaczek. Edu ma juz sztame z Juninho. Zostało blogoslawienstwo wlasciciela i formalności. Mustafi jedną nogą w Lazio, Sead mysle ze wyląduje w Leverkusen a my i z jednym i z drugim obiektem naszych westchnień w składzie 5go Października.
Lamptey rewelacja. Miałem nosa, że wziałęm go jako 5 obrońce w FPL :)
Ten Maupay też ciekawy zawodnik bardzo. Obstawiam, że za rok, dwa zmieni klub na większy.
@FabsFAN:
Ja oczywiście.
Celci jak chcą to potrafią co?
@Mizii:
Xhaka dalej w kazdym meczu robi takie szambo tylko dzieki magicznej różdżce Artety i zwyciestwom wielu tutaj tego nie widzi.
W Finale FA z Chelsea dwie fatalne straty i podania do rywala, z Live o tarcze tez conajmniej dwie gafy bez wiekszych konsekwencji ale jednak. Z West Hamem dramat. Często kibice tego nie widzą bo po stracie Xhaki napastnik rywali przedrybluje jeszcze obroncow czy jakis obronca walnie babola i jest objazd na Luiza czy Mustafiego ale zawsze na początku kazdego nieszczęścia jest Xhaka. To takie przypomnienie dla tych co analizuja wiecej niz ostatnie fazy bramkowych akcji.
Plota
@aguero10:
Mamy kase, mamy. Przestań już z tym biadoleniem o kasie. To Arsenal. Nie kiosk ruchu. Nie mamy miejsc w składzie i to jest meritum problemu.
Pewne jest to, że głównym problemem jest zapchany skład po kurek a nie brak pieniędzy chociaż na jednego klasowego pomocnika. Tu wcale nie chodzi o to, że musimy zdobyć pieniądze ze sprzedaży żeby kupić, musimy zdobyć wolne sloty. Przy okazji oczywiście frajerzyć też się nie można i za bezcen rozdawać ale wydaje mi się, że im bliżej 5-go tym bardziej będziemy wypychać. Sokratis za darmo, Torreira za te śmieszne raty, Chambers wypożyczenie bez odpłatnego itp. itd.
Na pewno wolałbym żeby został Mustafi niż Chambers czy Sokratis. Niemiec grał na prawdę solidnie końcówke sezonu. Na LE czy Puchary idealny. W kadrze niemiec grywał też często na PO więc zawsze to jakiś wariant.
Mamy dużo większych problemów na głowie w sekcji OUT jak choćby wyżej wymieniona dwójka, Guendouzi, Ozil (ktorzy jak zostaną przesiedzą cały sezon w domach) czy zapłakany za słoneczkiem Torreira.
Ludzie, nie mamy środkowych pomocników, nie mamy playmakerów.... przestańcie oceniać skrzydłowych i napastników, którzy i tak muszą targać piłkę od 40 metra jeśli chcą coś pograć... dostaniemy w końcu piłkarzy, którzy potrafią podać dalej niż do kolegi, który stoi tak blisko że zasłania im reszte boiska to będziemy oceniać tych, których zadaniem jest dryblować w polu karnym przeciwnika, asystować i zdobywać bramki.
@damianARSENAL:
A inne kluby coś stracą?
Czy tylko Arsenal musi zapomnieć o transferach.
Czyli Partey bardzo blisko. Logiczne było, że coś będa chahmęcić z wypożyczeniem skoro Atletico ma takie restrykcje finansowe nawet jeśli chodzi o wykorzystanie gotówki, która może wpłynąć z transferu.
Dobre wieści.
@Marcinafc93:
Będzie Partey i jakiś frykas, fajerwerek typu Zaha :)
@creatiVe4:
Jeszcze dwa dni promki na Epic Games
Nie no wymiana Guendo na Kante to jak wymiana całkiem nowego roweru Rometa na 8 lat starszego Jaguara :)
W dodatku Pezet śpiewał kiedyś w piosence "Otwieram Wino" z Sidneyem:
"Wiem, wierze wciąż więc jestem Ngolo Kante ale wiem, że ten świat nie jest kiddyland'em" :D
@grzegorz1211:
No ja czytałem najczęściej, że 18-20mln euro. Transfermarkt to transfermarkt.
Niemniej nawet te 15 mln funtów tu za Martineza, tu 13 za Mustafiego, tu 12 Za Kole. Z resztą ja nie z tych co mają wtyki w klubowym dziale finansów. Nie będe wróżył z fusów ile mieliśmy przed okienkiem, ile musimy sprzedać, czy zaproponujemy wymiany, gotówke, raty. Nie moja bajka. Wiem, że Arteta zamierza mieć w tym sezonie gotowy skład do walki o TOP4, widzi co się dzieje w kadarch innych zespołów i że pewne rzeczy mu obiecano. Skonfrontujemy 5 pażdziernika czy byłem naiwny.
@grzegorz1211:
+/- 20 banieczek.
To spory zastrzyk jak za rezerowego GK?
Czy nie?
Ale tu będzie kamienna twarz tych wszystkich niedowiarków transferowych za 14 dni :)
Jak można myśleć, że Arteta sprzedał Emiego tylko dlatego, że chłopak miał ambicje i chciałbyć nr1?
Przecież jest jasne jak świt, że Argentyńczyk dostał zielone światło ze względu na spore środki, które umożliwią dopięcie zakładanych przez Mikela i Edu wzmocnień.
W tym tyg idzie Mustafi, Sokratis i może Kolasinac. Torreira pewnie będzie zamieszany w transakcję z Parteyem więc się jeszcze trochę pociągnie. Oj coż czuje, że kopary nam opadną.
@Marzag:
No tylko na Leno część użytkowników wiesza psy a Edersonowi pucują miecz.
@RIVALDO700:
Ja tylko mówie, że oprócz Alissona, Llorisa i niech będzie tego Shmeichela i Pope'a to z opinii niektórych użytkowników wynika, że reszta bramkarzy w lidze to do lamusa a Leno na ich czele. Facet był najjaśniejszym punktem zespołu przez większość sezonu zaraz po Aubie a dostaje tu obierami jakby odwalał takie cyrki jak Kepa czy Lord Karius.
@Dancer:
No to jest Twoje zdanie. Dla mnie Alisson i Lloris. Reszta z tej samej półki. A kłócić się, że ten lepszy na linii, ten w powietrzu, ten na karne.... nie ma sensu.
Ja wlasnie troche nie czaje pisania ze Leno to nie jest jeden z lepszych GK w lidze. Tak na prawdę ponad konkurencją jest tylko Becker. Ederson jak ktoś niżej wspomniał puszcza mnóstwo kartofli i gdyby nie bronił w City, które w 90% spotkań jest cały czas w natarciu mowilibyśmy o nim jak o przeciętniaku. To kto tam jeszcze tak wyraźnie zjada Leno do kawy? Że Guaita i Dubravka? :D i co jeszcze?
@FaxingBerlin:
Widocznie tak. Róznica jest taka, że oddając Martineza mamy na jego pozycje równie świetnego Leno.
Oddając Szczęsnego postanowiliśmy postawić na 40 letniego Cecha a Gnabrego oddaliśmy bo był wielki mistrz Obi Wan Iwobi.
![](https://kanonierzy.com/coats/Leicester.png)
![](https://kanonierzy.com/coats/Arsenal.png)
![](https://kanonierzy.com/coats/Arsenal.png)
![](https://kanonierzy.com/coats/Manchester City.png)
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1. Liverpool | 22 | 16 | 5 | 1 | 53 |
2. Arsenal | 23 | 13 | 8 | 2 | 47 |
3. Nottingham Forest | 23 | 13 | 5 | 5 | 44 |
4. Manchester City | 23 | 12 | 5 | 6 | 41 |
5. Newcastle | 23 | 12 | 5 | 6 | 41 |
6. Chelsea | 23 | 11 | 7 | 5 | 40 |
7. Bournemouth | 23 | 11 | 7 | 5 | 40 |
8. Aston Villa | 23 | 10 | 7 | 6 | 37 |
9. Brighton | 23 | 8 | 10 | 5 | 34 |
10. Fulham | 23 | 8 | 9 | 6 | 33 |
11. Brentford | 23 | 9 | 4 | 10 | 31 |
12. Manchester United | 23 | 8 | 5 | 10 | 29 |
13. Crystal Palace | 23 | 6 | 9 | 8 | 27 |
14. West Ham | 23 | 7 | 6 | 10 | 27 |
15. Tottenham | 23 | 7 | 3 | 13 | 24 |
16. Everton | 22 | 5 | 8 | 9 | 23 |
17. Leicester | 23 | 4 | 5 | 14 | 17 |
18. Wolves | 23 | 4 | 4 | 15 | 16 |
19. Ipswich | 23 | 3 | 7 | 13 | 16 |
20. Southampton | 23 | 1 | 3 | 19 | 6 |
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|---|---|
Mohamed Salah | 18 | 13 |
E. Haaland | 17 | 1 |
A. Isak | 15 | 5 |
C. Palmer | 14 | 6 |
C. Wood | 14 | 2 |
B. Mbeumo | 13 | 3 |
Y. Wissa | 11 | 2 |
Matheus Cunha | 10 | 4 |
O. Watkins | 10 | 4 |
J. Kluivert | 10 | 3 |
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
A Ci dalej o tych Holdingach.
Ludzie u Nas w obronie moglby grać nawet Ramos z Varanem i na zmiany Koulibaly z Laportem i nawet jeszcze Trajanos Dellas z formą z Euro 2004 ale z takim środkiem pola jak Xhaka, Elneny, Guendouzi i Willock i tak będziemy baty dostawać.
Brakuje nam jednej formacji, gramy z trzema czerwonymi kartkami od 1 minut spotkań. Arteta to i tak cudotwórca.