Komentarze użytkownika Fabri4

Znaleziono 10434 komentarzy użytkownika Fabri4.
Pokazuję stronę 119 z 261 (komentarze od 4721 do 4760):

Komentowany temat: Przełamać fatalną serię. Arsenal - Crystal Palace 20.01.2018, 13:50

@kamilo_oo: Teraz sie przerzuciłeś na Fekira? XD

Komentowany temat: Przełamać fatalną serię. Arsenal - Crystal Palace 19.01.2018, 20:40

Boniek na TT pijany albo niespełna rozumu

Komentowany temat: Przełamać fatalną serię. Arsenal - Crystal Palace 19.01.2018, 15:25

@filo94: oui, o 16

Komentowany temat: Przełamać fatalną serię. Arsenal - Crystal Palace 19.01.2018, 15:13

@dudekns: do loda.

Komentowany temat: Oficjalnie: Walcott sprzedany do Evertonu 19.01.2018, 12:37

Cross gada że dziś Sanchez w United, Ornstein że nie. Komu tu wierzyć

Komentowany temat: Oficjalnie: Walcott sprzedany do Evertonu 19.01.2018, 12:26

Raiola chce dla Mchitarjana podobny kontrakt, jaki będzie miał Sanchez w United XD

Komentowany temat: Oficjalnie: Walcott sprzedany do Evertonu 19.01.2018, 12:21

@CFC20: Chyba obowiązuje we wszystkich angielskich rozgrywkach, ale pewny nie jestem.

Komentowany temat: Sanchez odesłany do rezerw 19.01.2018, 12:03

Tego gościa nie powinno być tutaj już w sierpniu. A my powinniśmy mieć minimum 60 melonów.

Komentowany temat: Oficjalnie: Walcott sprzedany do Evertonu 19.01.2018, 11:58

W dodatku bierzemy gościa który być może wcale nie chciał do nas przyjść, ale został zmuszony i on będzie dla nas gryzł trawę? Jeszcze ten Raiola, który w takiej sytuacji wyciągnie nie małe pieniądze od Arsenalu.

Komentowany temat: Oficjalnie: Walcott sprzedany do Evertonu 19.01.2018, 11:50

@Marcinafc93: To już lepiej wziąć samą kasę, dołożyć i kupić kogoś młodszego i lepszego, a nie Walcotta 2.0

Komentowany temat: Oficjalnie: Walcott sprzedany do Evertonu 19.01.2018, 11:47

Wymienić Sancheza na Mchitarjana i jeszcze nie wziąć pieniędzy? Dokąd ten klub zmierza? Do Championship?

Komentowany temat: Keown: Sanchez to największy najemnik w piłce nożnej 19.01.2018, 11:42

Z Neymarem to raczej nie wygra XD

Komentowany temat: Wenger: Odejście Van Persiego było gorsze 19.01.2018, 11:42

Van Persie odszedł przez Wengera, więc co on tu pieprzy?

Komentowany temat: Oficjalnie: Walcott sprzedany do Evertonu 19.01.2018, 11:39

Czyli nie dostaniemy kasy za Alexisa, tylko jest to wymiana Alexis-Mchitarjan?

Komentowany temat: Cross: Dziś ogłoszenie transferu Mchitariana 19.01.2018, 11:39

O nie, tylko nie to :(

Komentowany temat: Oficjalnie: Walcott sprzedany do Evertonu 18.01.2018, 16:47

Haha, a Wy dalej z tym Evansem :')
Jak mawia klasyk - szkoda strzępić

Komentowany temat: Alan Smith: Özil zostanie w Arsenalu 18.01.2018, 14:46

@lordoftheboard: Może kocha Arsenal?

Komentowany temat: Oficjalnie: Walcott sprzedany do Evertonu 18.01.2018, 13:07

@ZielonyLisc: youtube.com/watch?v=Lf-_wReP7jY

Jak to oglądałem pierwszy raz, to ciary konkretne. Gdy odchodził to płakałem.

Komentowany temat: Oficjalnie: Walcott sprzedany do Evertonu 18.01.2018, 13:00

@ZielonyLisc: Bo miał nadzieje że Arsenal to TOP w Europie, a teraz zaczynamy być średniakiem w PL.

Komentowany temat: Oficjalnie: Walcott sprzedany do Evertonu 18.01.2018, 10:49

@Diam51: A Mkhitaryan to dla Ciebie kto? Wymiatacz, top quality?

Komentowany temat: Oficjalnie: Walcott sprzedany do Evertonu 18.01.2018, 10:44

@tomber: Dokładnie, od początku tych informacji łączących nas z Evansem pisałem, że to byłby bezsensowny ruch.

Komentowany temat: Oficjalnie: Walcott sprzedany do Evertonu 18.01.2018, 10:42

@Diam51: Malcom jest jeszcze młody to i głupoty mu w głowie, ale to wielki talent i kwestia czasu jak z tego wyrośnie i będzie wymiatał. Mkhitaryan to z kolei wypalony typ na poziomie Walcotta, ale nie ma sprawy, możemy upadać coraz niżej.

Komentowany temat: Oficjalnie: Walcott sprzedany do Evertonu 18.01.2018, 10:32

Wenger to jest prze typ. Sprzedaje szrot(Walcott), żeby brać kolejny(Mkhitaryan) dając mu jeszcze większe pieniądze. Upadł na głowę i bardzo mocno.

Komentowany temat: Astronomiczny kontrakt dla Alexisa? 18.01.2018, 10:29

Takie pieniądze dla 29-latka? Przesada, ale to nie mój szmal. Niech dają 30 melonów, ale bez Miśtariana bo to cienias oporowy

Komentowany temat: Oficjalnie: Walcott sprzedany do Evertonu 17.01.2018, 23:42

Luiz pewnie dalej biegnie

Komentowany temat: Oficjalnie: Walcott sprzedany do Evertonu 17.01.2018, 23:37

link do chelsea?

Komentowany temat: Oficjalnie: Walcott sprzedany do Evertonu 17.01.2018, 20:04

Mchitarjan to cienias pokroju Walcotta, nie po to się pozbywaliśmy szrotu żeby go znowu nabywać

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 17.01.2018, 15:42

@sebastix11: To jego oficjalne konto?

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 17.01.2018, 15:34

@imprecis: bo to jest błąd karygodny i niedopuszczalny.

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 17.01.2018, 15:32

@imprecis: Kto to jest Malcolm?

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 17.01.2018, 15:27

Niech już się skończy to okno transferowe, kupmy kogo mamy kupić, sprzedajmy kogo mamy sprzedać i siesta. To już się robi strasznie męczące i denerwujące.

Komentowany temat: Arsenal włącza się do walki o Strootmana 17.01.2018, 15:15

W to już nie uwierze XD

Komentowany temat: Sky Sports: Theo ustalił warunki kontraktu z Evertonem 17.01.2018, 10:29

Twój czas minął, ale dzięki za wszystko co zrobiłeś. Powodzenia Fijo

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 17.01.2018, 00:44

@RahU: Dlaczego imprecis nie jest jeszcze zbanowany? Myślę że spotkało by się to z większą euforią niż odejście Wengera czy kupienie Messiego

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 16.01.2018, 22:43

@Gunnerrsaurus: Chybił trafił, kilku wybije, kilku zniszczy

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 16.01.2018, 22:42

@Gunnerrsaurus: Ale ilu piłkarzom zniszczył kariery.

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 16.01.2018, 22:38

@grzegorz1211: Przecież nie od dziś wiadomo że Raiola to śmieć i najgorszy agent w futbolu.

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 16.01.2018, 22:32

@RahU: https://www.youtube.com/watch?v=69PtDTOsyrc

Proszę :D

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 16.01.2018, 22:25

@RahU: Ty hakerze. Jak Tiger Bonzo :D

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 16.01.2018, 22:10

Szkoda, że większość osób żyje tym transferami niż tym, żeby wpłacić chociaż drobne dla dzieciaka.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady