Komentarze użytkownika Fabri4
Znaleziono 10434 komentarzy użytkownika Fabri4.
Pokazuję stronę 221 z 261 (komentarze od 8801 do 8840):
hahah Chambers nie wierze hahahahahahah
Ox zmęczony, nie dziwne że nie wie co robi
haha gość go popchnął ewidentnie i nic nie ma HAHAHA
zaraz Chambers za Ox'a :D
haha dlaczego mnie to nie dziwi..
haha Burnley 2-2
Matko Boska.. Wenger postradał zmysły
Czemu Sanchez nie strzela z dystansu??
dawać Poldiego to im pokaże jak strzelać zza 16-stki
niewykorzystane się zemszczą..
Sanchez wtf??
76 minuta, żadnej zmiany, Wenger ty...... głuptasie
noo dalej, doliczcie sobie już 3 pkt :)
do końca będzie nerwowo ;)
Oceny do przerwy :D
Szczęsny 6,5
Debuchy 6,5
Kosa 7,5
Per 5
Monreal 5
Coq 7,5
Flamini 6,5
Ox 7
Sanchez 7
Cazorla 7
Welbeck 7
mam nadzieje że wejdzie dziś Theo a nie tylko Gibbs :/
ale Coq fajnie gra :)
aNormalny
o i teraz mecz będzie ciekawy :D my się będziemy bronić a WH będzie cisnąć :D
haha o co on ma pretencje, karny jak byk
zaraz i tak będzie że Welbeck> Giroud co jest totalna bzdurą
aNormalny
w 30 minucie tutaj wszedłem, dla mnie mecz nudny coś więcej? ;)
mecz taki nudny że zaraz sobie włączę skoki..
Kanonier204
jesteś nieoceniony :D Dzięki!
o tutaj:
facebook.com/pages/Premier-League-na-bie%C5%BC%C4%85co/1526628794290729?sk=timeline
Kanonier wrzucił na fejsie linki :)
Traitor
no beka straszna, nie dość że najdroższe bilety to nie można wstawać haha żenada
Kanonierku prosimy o linki :D
wyjazdowi kibice AFC jeszcze ujdą ale te domowe pikniki to łoo panie.. padaka lekka
ja typuje 1-1 ;)
Dawid04111
To Ty jeszcze nie wiesz że gdy u nas wracają jedni to wypadają drudzy?
danielosik
a no tak, kurcze sobie popatrzyłem źle na twicie, no ale żadna różnica bo pewnie wejdzie Gibbs :P
hehe Theo w tym roku nie zagra, jestem pewny że wejdzie Monreal i w 88 Poldi ;)
mam nadzieje że Theo dziś zagra
Kanonier2004
niestety, mi wybiło 1600 cztery dni temu :P
aa i jeszcze Eripe- Wigilia :D
marcinekkks
Słoń- Święta
PDG- PDG kolęda
Eazy-e- Merry Mutafuckin' Xmas
zamiast meczu z QPR powinni nam dać mecz z West Hamem
nie mogę czytać tych bzdur
kupon spierdzielony, dzień spierdzielony ale to Arsenal
patałachy kolejki hahaha
każdy link pada lub ścina, omg
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
mówiłem że chambers za ox'a :D