Komentarze użytkownika Fabri4

Znaleziono 10434 komentarzy użytkownika Fabri4.
Pokazuję stronę 53 z 261 (komentarze od 2081 do 2120):

Komentowany temat: Wysoka wygrana z Norwich, Arsenal pokonuje Kanarki 4-0 01.07.2020, 20:13

Jak bardzo broniłem Nelsona to gość zupełnie nic nie wnosi do gry nawet na tle tak średniej drużyny.

Komentowany temat: Wysoka wygrana z Norwich, Arsenal pokonuje Kanarki 4-0 01.07.2020, 20:07

@TrueGunner: http://strims.world/ArsenalNorwichCity.php?source=3

Komentowany temat: Wysoka wygrana z Norwich, Arsenal pokonuje Kanarki 4-0 01.07.2020, 20:06

Martinez życiowa szansa, jak na razie idzie mu celująco.

Jak dla mnie mimo wszystko:

1. Henry
2. RVP
3. Auba

@varatas: hahaha CO

Na minus jedynie Nelson, a tak to wporzo

Komentowany temat: Saliba wraca do Londynu - oświadczenia klubów 01.07.2020, 11:37

Klub mem cały czas w formie.

Komentowany temat: Raport kadrowy przed meczem z Norwich 30.06.2020, 14:18

Ozila bolą plecy bo się garbi przy graniu w Fortnite.

@Catalonczyk napisał: "Wykształcenie podstawowe = kiepska praca lub jej brak= Beneficjent"

No chyba sam do końca nie wiesz co wypisujesz, znam sporo ludzi z zawodowym wykształceniem którzy mają własne firmy lub pracują w firmach i zarabiają bardzo dobre pieniądze więc takie szufladkowanie ludzie ze względu na wykształcenie jest debilizmem. Szczęść Boże

@TomekO: Chodzi mi po prostu o to, że śmiano się z osób z wykształceniem zawodowym bo głosowali na PiS, a z wyższym to mądrzejsi bo głosowali na Trzaskowskiego. Co to ma niby do rzeczy jakie kto ma wykształcenie w kwestii wyborów?

Mnie najbardziej rozśmieszyło, że ludzie z wyższym wykształceniem byli za Trzaskowskim. To jest właśnie ta inteligencja narodu polskiego XD

Jeszcze się dziwicie teraz, że w Polsce jak w chlewie XD

@MadMax14: Mało tego, sporo ludzi myśli, że kandydowali tylko Duda i trzaskowski. Jak im powiesz, że zagłosowałeś na np. Bosaka, Hołownie itp to powiedzą "po co głosujesz na takich łebków którzy i tak nie mają szans"
Ciemnogród to ciemnogród, ile jest takich osób którzy nie mają zielonego pojęcia dlaczego zagłosowali na tego czy tego bo po prostu najczęściej widzieli te mordy w TV i tak im wpadło oczy. Każde nawet najprostsze pytanie w sprawie gospodarki odbierają jako atak typu " PO kradnie, PIS daje" albo odwrotnie.

PS. widziałem tutaj także opinie, że na trzaskowskiego głosowała polska inteligencja bo miał najwyższy wynik wśród osób z wyższym wykształceniem, rzeczywiście tacy mądrzy, że głosowali na gościa który w czasie kampanii powtarzał to co mówili inni kandydaci i wpisywał to w swój niby "program" którego nie miał. I Ci wykształceni niby mądrzejsi phi.

Korwinowi znowu się coś odkleiło XD

Jedyny plus tych wyborów jest taki, że teraz można zobaczyć czarno na białym którzy użytkownicy tej strony to kompletne dzbany :D Trzymajcie się tam PISiory i POpaprańcy :)

Ja również oddam nieważny głos, kto pójdzie zagłosować na jednego czy drugiego to zwykła chorągiewka nie mająca chyba pojęcia po co i dlaczego głosowała dziś na Bosaka więc się lepiej zastanówcie dwa razy zanim się skompromitujecie. Szczęść Boże.

Gdybym zagłosował na Trzaskowskiego to bym chyba do końca życia musiał zmazywać plamę z honoru i wstyd byłoby mi spojrzeć w lustro.

Testo miał rację

W Polsce jak w lesie. Nie - w Polsce jak w chlewie.

@Leehu: Szkoda, że będą w niej takie osoby jakie będą.

Za 18 minut znowu zostaniecie świadkami tego jaki ten polski naród jest głupi i naiwny.

XD

Komentowany temat: Iść za ciosem: Sheffield United vs Arsenal 28.06.2020, 15:06

@Mickeylo: http://strims.world/SheffieldUnitedArsenal.php?source=5

Komentowany temat: Iść za ciosem: Sheffield United vs Arsenal 28.06.2020, 14:57

Oglądam pierwszy mecz Arsenalu od przerwy przez COVID i tak sobie myślę, że nic się nie zmieniło ani na lepsze ani na gorsze.

Komentowany temat: Iść za ciosem: Sheffield United vs Arsenal 28.06.2020, 14:46

Jezu Pepe, przecież to musi być bramka..

Komentowany temat: Iść za ciosem: Sheffield United vs Arsenal 28.06.2020, 14:30

Ciekawe w której minucie Luizowi przestaną działać zwoje mózgowe.

Komentowany temat: Agent Luiza o sytuacji kontraktowej 18.06.2020, 17:58

Won niewierna sabaka!

Komentowany temat: Lacazette ponownie na celowniku Atletico 21.05.2020, 08:43

Bez Lacazetta to Arteta nie ma najmniejszych szans na zatrzymanie Auby.

Komentowany temat: Justin Kluivert za Mchitariana? 20.05.2020, 13:19

@DzejCoop: @PtoOk: pobrana aktualizacja składów z marca 2014 roku, Kluivert jest w szkółce Ajaxu w wieku 14 lat. Proszę nie zarzucać mi kłamstwa. Całusy

Komentowany temat: Justin Kluivert za Mchitariana? 20.05.2020, 12:04

Grało się nim w FM12, jeden z większych talentów w gierce :D

Komentowany temat: Najnowsze wieści z klubu 12.05.2020, 10:08

@Spejsik: to patrz tutaj, kilka parafii ode mnie takie jaja

https://bochnianin.pl/24028/ksiadz-w-homilii-o-debacie-prezydenckiej-9-idiotow-oni-sa-klamcami/

Komentowany temat: Najnowsze wieści z klubu 12.05.2020, 09:30

Cześć. Poszukuje dobrego laptopa biznesowego. Jedynym wymogiem to dysk SSD 512 lub większy no i tak do 3000zł. Ktoś coś?

Komentowany temat: Najnowsze wieści z klubu 11.05.2020, 23:00

@Spejsik: nie ma czegoś takiego, po prostu każdy ma inny gust.

Komentowany temat: Najnowsze wieści z klubu 11.05.2020, 22:57

Cześć. Poszukuje dobrego laptopa biznesowego. Jedynym wymogiem to dysk SSD 512 lub większy no i tak do 3000zł. Ktoś coś?

Komentowany temat: Najnowsze wieści z klubu 10.05.2020, 22:45

#Bosak2020

Komentowany temat: Najnowsze wieści z klubu 01.05.2020, 17:30

Jadę po tych pasach jak chce #TomaszHajto

Komentowany temat: "Zidane twierdzi, że moja przyszłość jest w Realu" 25.04.2020, 18:30

Real Madryt: Dani masz poczęstuj się ---> https://tiny.pl/7m76c

Komentowany temat: Najnowsze wieści z klubu 22.04.2020, 20:22

Proszę Was, wpłaćcie chociaż złotówkę..

Komentowany temat: Najnowsze wieści z klubu 22.04.2020, 20:21

PILNE!

Wojtuś ma tylko 2 miesiące by uzbierać pozostałe 7 milionów. Jego życie zostało wycenione na 9 milionów złotych, bo tylko kosztuje bardzo drogi lek w walce z SMA. Bardzo proszę o pomoc, liczy się każda złotówka, a kto nie może pomóc finansowo, to proszę o każde udostępnienie. Dziękuje.

https://www.siepomaga.pl/wojtus

Komentowany temat: Najnowsze wieści z klubu 21.04.2020, 22:38

PILNE!

Wojtuś ma tylko 2 miesiące by uzbierać pozostałe 7 milionów. Jego życie zostało wycenione na 9 milionów złotych, bo tylko kosztuje bardzo drogi lek w walce z SMA. Bardzo proszę o pomoc, liczy się każda złotówka, a kto nie może pomóc finansowo, to proszę o każde udostępnienie. Dziękuje.

https://www.siepomaga.pl/wojtus

Komentowany temat: Najnowsze wieści z klubu 21.04.2020, 14:39

PILNE!

Wojtuś ma tylko 2 miesiące by uzbierać pozostałe 7 milionów. Jego życie zostało wycenione na 9 milionów złotych, bo tylko kosztuje bardzo drogi lek w walce z SMA. Bardzo proszę o pomoc, liczy się każda złotówka, a kto nie może pomóc finansowo, to proszę o każde udostępnienie. Dziękuje.

https://www.siepomaga.pl/wojtus

Komentowany temat: Najnowsze wieści z klubu 21.04.2020, 11:27

@songoku95: Czy słabej jakości źródła? Ktoś tutaj dał info, że informacje podał John Cross.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady