Komentarze użytkownika FabsFAN

Znaleziono 25361 komentarzy użytkownika FabsFAN.
Pokazuję stronę 506 z 635 (komentarze od 20201 do 20240):

Komentowany temat: Derby Londynu na starcie, znamy terminarz BPL! 26.06.2015, 11:25

Auba ma niezłe wykończenie. Wcale nie jest takim jezdzcem bez głowy , na jakiego się go kreuje.

Lacazette ostatnio widziałem w akcji jak Lyon odpadal z Apoelem, ciężko go ocenić.

Lukaku/Benteke na starcie odpadają. Pierwszy to przereklamowany kloc ( każdy piłkarz chelskiej dostaje niesamowitego hajpa) a drugi determinuje do stylu gry lagowej

Trudno znalezc obecnie napastnika. Dlatego lepszym wyborem było danie 50 mln za Suareza a nie Özila 2 lata temu.

Komentowany temat: Derby Londynu na starcie, znamy terminarz BPL! 26.06.2015, 00:57

Lepiej kupować graczy spoza BPL. Live się skupia na tych z ligi i co? Przegrywają 6-1 ze Stoke.

Nie wiem , czy było podawane , ale Milner otrzymał legendarna 7 Liverpoolowska xD

Komentowany temat: Derby Londynu na starcie, znamy terminarz BPL! 26.06.2015, 00:48

Kowalczyk11
Chodziło mi raczej o to, aby nie wrzucać studentów prawa, medycyny czy SGH do jednego wora z tymi z politologii. Co do "bycia studentem" - zgadzam się. Dzięki tej modzie można nieźle ukryć bezrobocie w państwie.

Komentowany temat: Derby Londynu na starcie, znamy terminarz BPL! 26.06.2015, 00:37

Kowalczyk11
Zależy na jaki kierunek . Istnieją takie, za których studiowanie Ci płacą :d

Arsenal159
Nigdy nie wybrałbym zaocznych. Po 1 ludzie stamtąd są ekhm bez komentarza. Po 2 weekend. Weekend to mecze :)

Komentowany temat: Derby Londynu na starcie, znamy terminarz BPL! 26.06.2015, 00:34

Rafson95
Jeśli jesteś ogarniety, to wszędzie sobie poradzisz. U mnie na roku niektórzy już wylecieli :d to czy trzeba się dużo uczyć zależy indywidualnie od osoby.

Co do znajomosci - przydają się. Mój brat jest w połowie apki komorniczej :P

Komentowany temat: Derby Londynu na starcie, znamy terminarz BPL! 26.06.2015, 00:01

Rafson
Dobrze trafiles. Ja studiuję prawo w Szczecinie i nie jest tak ciężko. Jestem na I roku i póki co nie miałem ani 1 poprawki. Do examu idzie się nauczyć nawet w 2 dni, jeśli posiadasz quality. Zajęć jak na lekarstwo, ja miałem w 2 semestrze wtorki 10-11.30 13.30-16.45, środy 8.15-14.15 i co drugi piątek wykład z Rzymu. Wliczylem w to wszystkie wykłady. Szczerze mówiąc, ciężej miałem w gimbazie niż tu. Ano koniec sesji, teraz mam wolne do września :d

Komentowany temat: Derby Londynu na starcie, znamy terminarz BPL! 22.06.2015, 20:16

Fejmer jest szczesnyoutem i kazdy go meisza z blotem ;d Ojjj

Komentowany temat: Derby Londynu na starcie, znamy terminarz BPL! 22.06.2015, 20:11

Z dwojga zlego lepszy Milan. Inter to lachudry, ktore rozpetaly bezpodstawnie afere Calcio, eliminujac Juventus i Milan z walki o mistrzostwo.

Komentowany temat: Derby Londynu na starcie, znamy terminarz BPL! 21.06.2015, 12:59

Mihex
No to moze zalowac, ze nie trafil do Szczecina. Swietne miasto ;d ;d

Komentowany temat: Derby Londynu na starcie, znamy terminarz BPL! 21.06.2015, 12:53

Ale strasznie mnie rozbawia sytuacja Brazylii. Oni grali jak Tottenham - 2 przecinakow w srodku pola, 0 ogaru z przodu. Teraz bez Neymara , to moga przegrac z Wenezuelą. W sumie cieszę się, bo tej repki nigdy nie lubilem. A takim underdogon jak Wenezuela milo sie kibicuje.

Komentowany temat: Derby Londynu na starcie, znamy terminarz BPL! 21.06.2015, 12:50

Mihex
Pogon Szczecin? :P

Komentowany temat: Derby Londynu na starcie, znamy terminarz BPL! 19.06.2015, 11:10

Youtube.com/watch?v=k0lzyvjaoXM

Komentowany temat: Derby Londynu na starcie, znamy terminarz BPL! 18.06.2015, 12:37

Master10
Tylko ze te pionki, ktore wymieniles to chyba lacznie kosztowaly mniej niz Mangala.

Komentowany temat: Derby Londynu na starcie, znamy terminarz BPL! 18.06.2015, 12:32

simpleman
tak.

MAster10
A po co wydawac 150 mln na Di Mariee, MAngale, Jovetice i inne tego typu przypadki. Papcio kupuje madrze, bardzo dobrych zawodnikow.

Komentowany temat: Derby Londynu na starcie, znamy terminarz BPL! 18.06.2015, 12:27

Master10
Do Atletico ale Mineiro. PRzeciez Madryt ma Oblaka, ktory jest 100 razy lepszy niz Szczesny. Na co im wojtas?

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 17.06.2015, 10:42

Vidal zawstydzil samego Benzeme xD

Ma szczęście, że jest sławny, bo jazda po pijaku to jedno z najgorszych przestępstw. Narazasz na niebezpiecznstwo postronnych.

W Usa jeśli zabijesz kogoś po pijaku autem, jesteś posadzony o morderstwo . Zdrowe podejście.

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 15.06.2015, 16:12

Ej Sanogo strzelil gola Evertonowi w lidze, ale sędzia mu neislusznie nie uznal :d

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 15.06.2015, 13:53

Dan_Crowley
Bario nie odnalazl sie w zadnym klubie, w jakim gral. To nie jest przypadek :d

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 15.06.2015, 13:48

Najwieksza ich wtopa to chyba lider defensywy , Lovren :D Chociaz ja przyznaje, iz myslalem, ze to naprawde dobry obronca.

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 15.06.2015, 13:45

afc4life
Lambert mial byc po prostu solidnym rezerwowym. Nie wiem, czego oni oczekiwali po balocie. PRzeciez ten czlowiek to jest mlody i niespelniony talent juz chyba od 5 lat ^.^

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 15.06.2015, 13:29

schnor25
+++++++++++++++

Normalnie z ust mi to wyjąłeś. Ta analogia jest aż za bardzo widoczna.

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 15.06.2015, 12:29

arsenal159
Chlopie, co ty obstawiasz xD? Jakies czarne magie. JEstes na + w tej swojej bukmacherce? :D

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 15.06.2015, 12:27

Liverpool podobno kupuje jakiegos goscia z Charltonu za 3.5kk . Kolejny zawodnik z charakterem dla Brendzia.

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 15.06.2015, 12:23

Felek pasuje idealnie do stylu Belgów - wrzutka , wrzutka, wrzutka !

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 15.06.2015, 12:13

Jestem przeciwny piłkarzom z reprezentacji, która rzekomo zajmuje 2 miejsce na świecie, a przez cały mecz z Walią oddaje 1 celny strzał ;)

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 15.06.2015, 12:10

A propos komentarzy z lfc ;d

Wczoraj ktos dal link do tego, co pisali o meczu Anglii, a ja widzialem tam smieszny cytat jednego z uzytkownikow xD

"Oddalbym siostrę za Ter Stegena"

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 15.06.2015, 12:07

songoku95
Zgadzam sie co do Vidala, nie zgadzam sie co do Lukaku.

Tak jak jestem przeciwny zawodnikom z Anglii, tak zglaszam opozycje przeciwko Belgom. Simplemanowi sie nie spodoba, ale sa oni przereklamowani.

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 15.06.2015, 01:49

Kogo wolelibyscie w Arsenalu? Neymar/Hazard?

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 15.06.2015, 01:25

Uuu Neymar co zagrał. Bez niego Brazylia to przecietniaki.

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 15.06.2015, 01:23

Wołek to fan Neymara xD kto ogląda, ten wie.

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 15.06.2015, 01:20

Przeczytałem to z lfc. Niezła beka, oni mają manie już jak niektórzy kibice Realu. " Henderson pracuje na treningu za 3" " Henderson to najlepszy pomocnik świata". "Henderson na orawej obronie lepiej rozgrywa niż Jacuś".

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 15.06.2015, 01:12

Firmino nie gra w kadrze bo jest zawodnikiem z Bundesligi, mało medialnej ligi. Tak to widzę. Ps wszedł ;d

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 15.06.2015, 01:10

A jak się nazywa ta seksi niewiasta z Gota?

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 15.06.2015, 01:08

DIEGO ALVES. Tylko ma kontuzje

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 15.06.2015, 01:06

Kyrtap
Mnie nie dziwią gusta k.com :P Khedire , Ilaramendiego czy nawet Furmana też tu chciano xD

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 15.06.2015, 01:04

Ponoć sponsorzy Brazylii decydują, kto ma grać. I to nie jest żart :d

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 15.06.2015, 01:01

Ja się cieszę, że nie ma Hulka. Przereklamowana kupa mięcha.

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 15.06.2015, 00:58

Arsenal
Gwalty na zlecenie. Bez zlecenia zresztą też. Amfetamina. Produkcja , dystrybucja, masturbacja.

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 15.06.2015, 00:55

Muahaha Willian przez grę w Chelsea zupełnie zapomniał , jak się atakuje.

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 15.06.2015, 00:52

Verminator
To nie leszcze, Stefan. To są młode wilki.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady