Komentarze użytkownika FabsFAN

Znaleziono 25361 komentarzy użytkownika FabsFAN.
Pokazuję stronę 522 z 635 (komentarze od 20841 do 20880):

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 22.04.2015, 19:34

michalm1
Nawiazywalem do wypowiedzi Alonso ( sprawdz nizej ).

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 22.04.2015, 19:30

1 dobrze bity SFG ( Iker broni) i po Realu.

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 22.04.2015, 19:25

Real to więcej niż pewniaczek. Od wielu meczow gniota Atletico i grają dziś w pełnym składzie.

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 22.04.2015, 19:14

Michalm1
Strzał w poprzeczkę nie był dobry. Fabregas z Alexisem do spółki zawalili dwumecz, bo nie trafili nic na wyjeździe.

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 22.04.2015, 17:30

Fabri4
Belgia miala tez kosic na MS.

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 22.04.2015, 17:25

michalm1
Setki to marnowal Alexis w pierwszym meczu na SB:P na CN to w sumie byly 2 gole, potem karny, a pozniej prawie zadna okazja. Ano i Pedro w slupek na SB.

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 22.04.2015, 17:23

Kyrtap
Widzialem - czerwo dla Abidala i brak karnego dla Chelsea po rece Piqueta ^.^ a ty jestes gosciem, ktory obejrzy 1/10 albo niejszy ulamek meczow jakiejs druzyny i uwazasz sie za eksperta ligi hiszpanskiej. Pewnie jeszcze napiszezs, ze Atletico gra chamsko i brutalnie.

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 22.04.2015, 17:21

A do najwiekszych placzkow to bym zaliczyl Ronaldo, Jamesa ( kaldzie sie jak panienka), Pepe, Albe , Mascherano.

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 22.04.2015, 17:18

Kyrtap
Ogladasz Barcelone raz na 50 spotkan w sezonie i wydajesz osady? Niezle, niezle. Ronaldo macha rekami i nurkuje w kazdym meczu. Nie pamietam, kiedy sotatnio Busquets udawal ^.^ Ale ma juz latke "oszusta", co zrobic.

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 22.04.2015, 15:44

Z angolami to jest taki problem, o którym wspominał Suarez. W młodym wieku dostaną wszystko , czego chcą, a potem palma odbija. Poza tym Angole wydają się ograniczeni umysłowo z drobnymi wyjątkami ( Carrick )

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 22.04.2015, 15:28

Widzicie analogię w repce Anglii i druzynach BPL? Jesli nie odpadaja w fazie grupowej, to juz w 1/8. Dlatego tworzenie w Arsenalu "trzonu" angielskiej repki to głupota.

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 22.04.2015, 15:25

Ja dzisiaj za Atletico. Tez bardzo lubie kebsa Ardę, Panicza , w sumie chyba każdego z Atleti ;d

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 20.04.2015, 11:31

dissault
Veratti.

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 20.04.2015, 11:27

Fakty na temat szklankowatości Reusa :
Od przyjścia do BvB opuścił przez kontuzje 33 mecze. 7 z nich to spowodowane było potwornym wślizgiem gracza Paderborn

youtube.com/watch?v=a3Wp-7aM0JY

Przez 3 sezony w BvB opuścił zat 26 spotkań ( 7 nie wliczam, bo to był ślizg na złamanie, kązdy doznałby kontuzji ). Teraz trzeba się zastanowić, czy Reus jest aż taką szklanką?

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 18.04.2015, 23:09

Zakopane to jedno z najbardziej zanieczyszczonych miast w Polsce.

Komentowany temat: Arsenal po dogrywce wygrywa 2:1 i awansuje do finału! 18.04.2015, 23:07

Michalm1
Duma i uprzedzenie. Chociaż lepiej zamiast ogladac filmy po nocach, pójść po prostu spać.

michalm1
Widze, ze wierzysz w Malage ;P

mlody13
Troche duzo francuskiej. Niezly z Ciebie ryzykant :D

Reading to ogorki. Bedzie bardzo latwo.

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 17.04.2015, 12:28

O choroba, chetnie bym obejrzal Atletico. ALe pewnie nawet w PL nie bede wtedy.

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 17.04.2015, 11:31

Shad > Alexis

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 17.04.2015, 10:51

W Barcie za Guardioli nie było aż tylu kontuzji. Pamiętam , jak pod koniec 1 meczu Alexis biegał jak szalony, coś naciągnął i Guardiola też nie wytrzymał, krzycząc na Chileno :D

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 16.04.2015, 23:08

vine.co/v/ezMwmjLPeLL

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 16.04.2015, 22:58

ObcAjcie gola Suareza.

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 16.04.2015, 21:38

Witsel dobry jest.

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 16.04.2015, 21:11

Kanonier204
Jagoda komentuje viole xD oglądasz?

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 16.04.2015, 16:49

Ja chyba obejrze chelska - united, bo z Reading i tak sie skonczy wygrana 3-0.

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 16.04.2015, 16:47

Najlepsza bajka - Johny Bravo.

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 16.04.2015, 13:51

Widziałem Dybale na YT xDDDDDDDDD i grał niezle. Ale dobry filmik to można nawet Illaramendiemu zmontowac.

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 16.04.2015, 13:21

Aha, a co do dyskusji na temat Papcia i Klopa. 1 kryzys i Klopa nie ma. Papcio wytrzymuje od hohoh, oddajac najlepszych zawodnikow i radzi sobie z tym. Nawet nie ma porownania. Wenger jest o wiele lespzy!

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 16.04.2015, 13:18

MAster10
Jestem, ale Hazarda oceniam z innej perspektywy. On wedlug mnie nie jest kluczowy i nie rozumiem jego fenomenu. Dryblingi mu naliczaja za wycofanie pilki, kluczowe podania to ja sam nie wiem. Koles jest ultra przehajpowany i szkoda, ze taki ktos jest niby najlepszy w BPL. Alexis jest od niego lepszy -.-' .

youtube.com/watch?v=7lOCHoTdT-M

Jakby ktos nie widzial ;D

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 16.04.2015, 13:09

Master10
Pewnie mu je licza tak jak dryblingi ^.^

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 16.04.2015, 13:05

Ja wyzej cenie NEymara za to, ze gra genialnie w repce, gdzie kolegow nie dobieraja dyrketorzy sportowi, ale sa tacy, jacy sa.

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 16.04.2015, 13:04

Ja jakos nie widze tych "genialnych passow" Hazarda. To chyba jakis stereotyp, ktory sie utarl.

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 16.04.2015, 12:44

Jestem ciekawy , jak sadzicie?

Hazard > Neymar czy
Hazard < Neymar?

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 16.04.2015, 12:38

Prosze mi tu nawet nie porownywac drewna bale do Messiego.

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 16.04.2015, 12:29

Ponoc Suarez w ostatnich 11 meczach 11 goli.

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 15.04.2015, 23:28

Arsenal159
Dzisiaj dobre meczyki.

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 15.04.2015, 23:24

Porto w lidze straciło mniej goli niż BAyern w takiej samej ilości meczów.

Komentowany temat: Ospale do celu: Burnley 0-1 Arsenal 15.04.2015, 23:22

Zobaczyłem powtórkę Bayernu i nie rozumiem, czemu Neuer nie dostał czerwa. KAŻDY inny bramkarz by wyleciał...

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady