Komentarze użytkownika FabsFAN

Znaleziono 25361 komentarzy użytkownika FabsFAN.
Pokazuję stronę 540 z 635 (komentarze od 21561 do 21600):

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 26.02.2015, 08:33

Wengra* mialo byc.

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 26.02.2015, 08:26

Zrzucacie wine na Welbecka, ale wiecie co kiedys powiedzial Guardiola? Ze on uczy pilkarzy bronic i dojsc do 20 metra. Cala reszta zalezy juz tylko od nich, bo tam trudno narzucic jakas taktyke. Wczoraj powinien byl wykazac sie Ozil, ale w waznym meczu znowu nie dal rady. Pilkarzom brakuje JAKOSCI.

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 26.02.2015, 08:07

No na pewno Arsenal wygra 3-0 na wyjezdzie >.< a city pyknie Barce 4-0, bo BPL to taka potezna liga.

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 26.02.2015, 02:12

Walcott na 9 ? Czyli Arsenal nie zbierze ani 1 górnej piłki, czyli nie zrobi ani 1 akcji, bo tak 99% ataków się zaczyna.

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 26.02.2015, 02:08

Dzisiaj zamiast Toulalana grał w środku pola prawy obrońca Fabinho >.< no to pograne.

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 26.02.2015, 02:06

A ja hejtuje Gibbsa i nikt nie dołącza ; /

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 26.02.2015, 02:04

Kondogbia dzisiaj znowu udowodnił że jest bestia. Mesut przy .im wyglądał jak przedszkolak.

Czy na rewanż wroci Toulalan?

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 26.02.2015, 02:01

Powiem szczerze że po trzeciej bramce Monaco się zasmialem.

Wgl zdziwilem się że Arsenal wbił aż 1 gola. Monaco to jednak poziom wyższy niż większość drużyn BPL.

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 26.02.2015, 01:54

Lays
Arsenal już od dawna nie gra pięknie.

A Barcelona wbilaby dziś manite. Gibbs vs Messi, Bellerin vs Ney i Suarez vs Per i Kosa. Wyobrazasz to sobie?

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 26.02.2015, 01:31

Mielcarski pojechał Kościelnego za złe ustawianie się i patrzenie na Berbe przez dalsze ramię. Jego zdaniem Laurent powinien blokować tor biegu Berby bo do Martiala dobiegal już Cazorla i 2 innych.

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 26.02.2015, 01:21

Wgl widzieliście jak Kościelnego zjechal ten z nc+ za drugiego gola? Zapomniałem jak on się nazywa.

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 26.02.2015, 01:16

Chyba czas przestać żyć iluzją i przekonaniem, że Arsenal to najwyższa polka piłkarska. Ci zawodnicy ( nie wszyscy ) pewnego poziomu nie przeskocza.

PS
Ktoś nadal chce wpychac Gibbsa na siłę do 1. Składu kosztem dobrego Nachosa ;d?

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 26.02.2015, 01:07

Komentarz z dawnego niusa o Monaco :D


Daniho; użytkownik
komentarzy: 8599 newsów: 1
15.12.2014; 14:41
Berbatow pewnie nam cos strzeli :D

Ciekawe, ile buk placil za takie cos :D Wygralbys xd

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 26.02.2015, 01:05

Przemcio Rudzki dobrze powiedzial . Wszystkie zagrania Oxa to kompletny chaos. Nie wiadomo , co sie zrodzi, gdy on ma pilke. No i dzis zrodzily sie 2 gole. 2-0 byloby jednak lepsze niz 3-1.

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 26.02.2015, 00:58

Maciek
Ozil przebiegl najwiecej z calego Arsenalu i bodajze prawie najwiecej w calym meczu. Jesli dobrze pamietam, to lepszy byl od niego tylko wszedobylski Moutinho.

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 26.02.2015, 00:19

ooo arsenallord :D
Pamietasz " szanse Barca - City 50-50 xD" ?

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 26.02.2015, 00:17

Powtorze, to co pisalem chyba juz 2 miechy temu :D

Kondogbia IN, plix.

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 25.02.2015, 23:10

Atletico zostalo owalone z gola. Torres strzelil gola, a sedziowie uznali, ze pilka wyszla za boisko. -.-'

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 25.02.2015, 23:07

Jak uwazacie, Ospina mogl cos zrobic przy bramce na 1-3?

Moim zdaniem strzal Belga byl wrecz idealny. Po ziemi, od slupka. Nie dalo sie lepiej uderzyc, naprawde.

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 25.02.2015, 23:04

Ostatnia bramka padla po stroni Gibbsa. PRzypadek?

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 25.02.2015, 23:01

kozz10
Chyba nie bylo Cie na swiecie, jak Monaco w LM szlo jak burza i przegrali dopiero w finale z FC Porto.

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 25.02.2015, 22:38

Strzal idealny, od slupka i po ziemi. Nie dalo sie lepiej uderzyc.

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 25.02.2015, 22:37

O jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa . Ale dno .

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 25.02.2015, 22:34

uuuu 2-1. Mimo wszystko musza strzelic az 2 na wyjezdzie ;D

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 25.02.2015, 22:30

Monaco 1. sezon w LM , graja jakby tam od 10 lat siedzieli.

Arsenal jak zawsze. Niczym dzieci na orliku, pilka rzucona i grajcie.

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 25.02.2015, 22:19

Powiem wam, ze Berbatov zasluzyl na 10 w tym meczu. Zagral idealnie.

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 25.02.2015, 22:15

Jak Giroud lubie, to taki 34-letni Berba jest od niego o klase lepszy.

Widac te jakosc.

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 25.02.2015, 22:06

Ja ogladajac ten mecz, jeszcze bardziej przekonuje sie do Kondogbii. Robilem mu tu dobra reklame, ale on lepsza pokazuje wlasnie na boisku. Kapitalny zawodnik.

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 25.02.2015, 22:01

Wyobrazie sobie dzisiejszy ARsenal przeciwko Barclonie XD

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 25.02.2015, 21:55

A jak mowilem, ze Nacho jest o wiele lepszy o gibba drewna, to dostalem pocisk. -.-'

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 25.02.2015, 21:52

Kondogbia robi mielonke z Ozila.

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 25.02.2015, 21:49

drogba656
Chelsea? Z ramiresem rozgrywajacym? ^^^^^^

Komentowany temat: Przełamać złą passę w LM: Arsenal vs Monaco 25.02.2015, 21:45

Resoviak
Nasladuje Messiego , ale z duzo gorszymi efektami, bo nie ejst tak dobrym pilkarzem. Nikt nie jest.

Komentowany temat: Przełamać złą passę w LM: Arsenal vs Monaco 25.02.2015, 21:39

Pamietacie przed losowaniem LM ?

"Chcemy Barca/Atletico/Real z naszym pełnym składem są na luzie do przejścia xD"

Komentowany temat: Przełamać złą passę w LM: Arsenal vs Monaco 25.02.2015, 21:36

Mowilem, ze nie wolno lekcewazyc Monaco. Mecz skonczy sie 1/2 - 0 . Oni na pewno nie straca bramki.

JAk wam sie podoba Kondogbia?

Komentowany temat: Przełamać złą passę w LM: Arsenal vs Monaco 25.02.2015, 20:08

marz2
A co tam gada,bo nie wlaczam jeszcze TV ;d

Komentowany temat: Przełamać złą passę w LM: Arsenal vs Monaco 25.02.2015, 20:06

Kondogbia 1st sklad. Ciekawe, jak wypadnie :D

Komentowany temat: Przełamać złą passę w LM: Arsenal vs Monaco 25.02.2015, 15:24

Haha, pamietam jak wczoraj zobaczylem Clichiego w skladzie, to mi sie przypomnialo 4-1 i to jak Messi nim krecil. Wczoraj judasz znowu nie dal rady.

Komentowany temat: Przełamać złą passę w LM: Arsenal vs Monaco 25.02.2015, 13:24

BulgonaTor
Ale podales niezly przyklad tego, jak poziom ligi angielskiej spada. City obija tutaj wiekszosc druzyn, a przeciwko europejskim gigantom jest beznadziejne.

Komentowany temat: Przełamać złą passę w LM: Arsenal vs Monaco 25.02.2015, 13:23

BulgonaTor
Chodzilo mi o to, ze deprecjonuje sie tu autobus Monaco. JA wcale nie ejstem pewny golleady. Jesli Monaco jakims fartem strzeli chociaz 1 gola ( nie mozna tego wykluczyc ), to mecz bedzie piekielnie trudny. Oni nie beda anwet probowali kontratakow wyprowadzic.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady