Komentarze użytkownika FabsFAN

Znaleziono 25361 komentarzy użytkownika FabsFAN.
Pokazuję stronę 566 z 635 (komentarze od 22601 do 22640):

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 20.11.2014, 20:54

Krychowiak to nie jest rozgrywajacy , tylko bardziej przecinak. W sEvilli pilke wyprowadza Mbia albo Banega. Zalezy , kto gra kolo Krychy.

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 20.11.2014, 20:38

i.imgur.com/7vT5YWL.png

Zapomnialem o linkach.

danielosik
Lllorente posadzili na rok na lawe i pozniej odszedl za friko, wiec watpie. Do transferu Martineza dorzucal sie Adidas. Oni sa twardzi.

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 20.11.2014, 20:37

Kondogbia ma smieszna twarz:D Taki hipnotyzujacy murzyn xD

http://i.imgur.com/7vT5YWL.png

Z nim mi sie kojarzy.

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 20.11.2014, 20:34

danielosik
Laporte ma chyba 40 mln klazule, a Bilbao nigdy nie odpuszcza. Nierealny.

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 20.11.2014, 20:05

MarcinQT
Oho, czyli idealnie. Musza tylko tego beznadziejnego Islandczyka sie pozbyc i Milik bez problemu ma 1 sklad.

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 20.11.2014, 19:59

Wgl Ajax go wykupi, czy leverkusen na to nie pozwoli ?

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 20.11.2014, 19:57

W sumie obserwujac kariere Milika, mozna powiedziec, ze nie za bardzo odnajduje sie w typowo taktycznej lidze jak BL. To oznacza, ze w angielskiej bedzie swietny:D Ale za 1-2 lata, aby mogl sie w pelni rozwinac.

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 20.11.2014, 19:54

Dancer
W sensie ten mlody Zidane, co to mial problemy z miejscem w skladzie w CAstlli?
Milikowi nie warto psuc kariery i dac mu szanse w Ajaxie, bo to najlepsza kuznia:D
Meyera gra mi sie nie podoba, ale tak samo bylo z Draxem, gdy byl mlodszy, moze sie rozwinie.
Reszty to ja niestety nie znam.
Marzag
O kim mowa?

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 20.11.2014, 19:51

Gunner48
Mamuniu, 17-latek, ale w Benfice, czyli klazula min 20 mln;D

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 20.11.2014, 19:47

maciek
Jak nie. To pokazuje, ze liga angielska sie stoczyla, a druzyny krolujace w niej sa tlem innych zespolow w Europie.

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 20.11.2014, 19:44

Marcin
Oczywiscie, nie podwazam jego umiejetnosci, po prostu wole Kondogbie, ze wzgledu na to, jak gral w SEvilli.

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 20.11.2014, 19:40

MarcinQT
Ale gra w lidze, z ktorej mistrz i wicemistrz prawdopodobnie odpadna juz w fazie grupowej LM.... Poza tym Soton nie gralo jeszcze z najlepszymi w tym sezonie:P

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 20.11.2014, 19:32

MarcinQT
Patrz, jaki jestem odwazny.

Kondogbia > Morgan.

Chyba nawet Domenech mowil, ze Geoffrey bedzie w przyszlosci liderem Francuzow.

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 20.11.2014, 19:27

Marzag
Ja nie wiem, czy slabiak, nigdy go w akcji nie widzialem na przyklad. Ale niezdrowe podniecanie sie nim ( tak jak bywa to tutaj ) jest dziwne. Nie wierze, ze ktos oglada mecze Sportingu i potrafi obiektywnie go ocenic. A fakt, ze nie wystepuje w reprezentacji, jest dosc wymowny.

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 20.11.2014, 19:08

Dancer
Nie widzisz roznicy? Po 1 pozycja, po drugie waga spotkania ( Portugalia - Argentyna na OT ). To nie jest przypadek, ze ten William nie gra. To samo bylo na MŚ.

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 20.11.2014, 19:07

polishbrigadesx
Na Celtę nikt nie stawiał , a dali radę. Barcelona ma strasznie slabego trenera, jednak Emery czesto zawodzi w waznych meczach ( i jesli dobrze pamietam, to jego druzyna nigdy nie wygrala z Barcelona ). Trudno powiedziec.

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 20.11.2014, 19:06

Hmmm William Carvalho , wielbiony na tej stronie, w ostatnim meczu towarzyskim Portugalii pojawil sie na boisku dopiero w 78 minucie. Przestalem ogladac to spotkanie od 70, wiec nie wiem jak sie spisywal. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Czy to niedziwne, ze "wielki wspanialy Carvalho" nie gra w pierwszym skladzie kosztem 33-letniego Tiago?

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 20.11.2014, 17:36

Menchi powinno byc niegrozne, ale ze to mecz z Arsenalem to obstawiam co najmniej remis albo ich wygrana.

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 20.11.2014, 15:30

A co do Wilshere'a w meczu z BArca - obejrzalem wideo z jego zagraniami, mial co najmniej 1 bardzo grozna strate pod wlasnym polem karnym. Ale nie w tym rzecz. On gral wtedy tak samo jak dzis, ALE:
1) mial duza miejsca, bo Barca grala atakiem pozycyjnym, wiec mogl sie rozpedzic
2) byl dwa razy szybszy niz teraz ( nie byl takim klocem i mozliwe, ze jeszcze nie wiedzial , co to sa fajki )

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 20.11.2014, 15:28

Moim faworytem na CDM jest Kondogbia;D Uwielbiam goscia.

Komentowany temat: Kanonierzy namawiali Khedirę do przenosin do Arsenalu 20.11.2014, 15:18

Oby nie on. Tylko Kondogbia.

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 20.11.2014, 13:05

Co do narzekania na cdmow - czy to wina flaminiego, że Per nie potrafi wygrać pojedynku glowkoeego a Nachosowi brakuje cm? Nie wydaje mi się.

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 20.11.2014, 12:58

Mam nadzieje, ze Wenger nie bedzie przeginal i nie zacznie opierac Arsenalu na brytolach. To by sie moglo skonczyc tragedia!

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 20.11.2014, 11:30

royal87
Barcelona ma zakaz transferowy a Arsenal wylozylby max 15 mln za Hummelsa.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach 19.11.2014, 09:45

Thide
Ja nie miałem wody przez 2 dni, bo farfocle wymienialy rurę. Ale to nie przebije wakacji, gdy 3 dni z rzędu mylem się lodowata, a za mieszkanie płaciłem jak za pałac.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach 18.11.2014, 22:14

DawidAl
Obaj*

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach 18.11.2014, 21:43

skrobinho
5 mln i dobry zawodnik? to nie w stylu Wengera. Gosc nie jest z u-21 Francji...

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach 18.11.2014, 20:24

Oscar wyglada jak Diego Costa :O

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach 18.11.2014, 20:18

Oglada ktos Brazylie? Makabra. Cienkie bolki z nich.

Komentowany temat: Wright nie widzi Arsenalu w TOP 4 17.11.2014, 18:50

Ja nie wiem, czym ma sie Soton zmeczyc. Przeciez graja tylko w lidze:D

Komentowany temat: Wenger: Varane powinien odejść 17.11.2014, 18:29

@down
przydałBY się

Komentowany temat: De Gea nie zagra z Arsenalem? 16.11.2014, 16:11

Podobno Valdes ma bronic, ale nie weim czy to prawda;d

Komentowany temat: Stary, dobry Arsenal przegrywa w Walii 1-2 15.11.2014, 15:34

Czeczenia
Mnie tez nie przekonuja pilkarze, ktorzy slabsza noga tlyko sie podpieraja;d No wyjatek to Messi, ale jego lewa jest magiczna.

Komentowany temat: Stary, dobry Arsenal przegrywa w Walii 1-2 15.11.2014, 12:47

simple
Mnie tak samo. Typowy Brytol strasznie wylansowany, bo im sie trafia lepszy pilkarz raz na 10 lat.

Komentowany temat: Stary, dobry Arsenal przegrywa w Walii 1-2 15.11.2014, 12:36

royal87 , simple
Tez uwazam, ze Reus jest lepszy . Wgl dla mnie to jest Top 5 najlepszych pilkarzy swiata, jednak nie jest AŻ TAK medialny jak ci z lig hiszpanskich i angielskich.

Komentowany temat: Stary, dobry Arsenal przegrywa w Walii 1-2 15.11.2014, 12:29

Kto jest waszym zdaniem lepszym pilkarzem? Reus czy Bale? Ja mam swojego faworyta, ale nie bede zdradzal;d

Komentowany temat: Goal.com: Poważna kontuzja Diaby'ego 13.11.2014, 16:56

Niech on skonczy kariere.

Komentowany temat: Stary, dobry Arsenal przegrywa w Walii 1-2 09.11.2014, 19:22

Daniho
Bez sensu upychac pomocnika na obrone, tylko dlatego, ze jest bardziej doswiadczony. Naprawde lepiej zaryzykowac nowicjuszem, ktory jeszcze sie rzowinie.

Komentowany temat: Stary, dobry Arsenal przegrywa w Walii 1-2 09.11.2014, 19:19

Doktor
Jezeli Arsenalowi brakuje jaj, to Tottenham to sa totalne panienki:D Mnie denerwuje fakt, ze nikt nie wychodzi do gry, chowa sie za przeciwnikami, a potem obroncy musza kopac pilke miedzy soba, bo nie nie moga zrobic.

Komentowany temat: Stary, dobry Arsenal przegrywa w Walii 1-2 09.11.2014, 19:13

Aha. Szkoda, ze Papcio nie pokusil sie o Etoo, bo dziadek jest lepszy niz wszyscy napastnicy Arsenalu, a nie musialby placic za transfer.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady