Komentarze użytkownika Garfield_pl
Znaleziono 41155 komentarzy użytkownika Garfield_pl.
Pokazuję stronę 10 z 1029 (komentarze od 361 do 400):
Arteta explains with Trossard he could only play a set amount of minutes - which they had decided pre game - so that's why he came off.
Arsenal have suffered their first defeat in all competitions since 31 August, a run stretching 18 matches.
@pawel_1986 napisał: "Ale co tu odpoczywać jak pisałeś, że taka głębia składu. Wystarczy rotować i wszyscy będą wypaczonego"
Ja ci już mówiłem, że o piłce to masz małe pojęcie;) głębia, rotacja, odpoczynek wszystko potrzebne;) zamiast wiecznie płakać, doszkolić się możesz, wtedy może zrozumiesz na czym polega piłka nożna:)
@marimoshi napisał: "Nie ze względu na grę, a na jego kontuzję. Te dwa przypadki są zupełnie inne. U Kalafiora było widać jakość, a u Pierro widać tylko panikę jak dostaję piłkę"
Daj mu rozegrać więcej spotkań, w miejscu gdzie ma grać:) to inaczej Kiwior też był jechany wsciekle, potem czyta się Kiwior wróć xD nie muszę chyba wspominać ile większy potencjał ma Hincapie;)
@losnumeros: o jest i on, przypadek?
Na Brugie pewnie kilku piłkarzy odpocznie, potem większość spotkań u siebie w okresie świątecznym, więc mimo że szkoda porażki, nie ma co rozpaczać i lecimy dalej. Kusiło mnie jechać na mecz do Belgii, ale spodziewam się dużej rotacji, a na taki mecz w sumie o nic wielkiego nie chce mi się:) może znowu PSV trafimy w tym sezonie:D
@Nicsienieda napisał: "Obwiniacie Hincapie, który mimo braków technicznych wychodził górą przy każdym 1v1 cały mecz."
Chwilę wcześniej pięknie podał do Rice i Madueke mógł załatwić mecz;)
@Fanatic napisał: "Hincapie poki co pokazuje ze po sezonie sie z nim zegnamy. Dał dupy na całości dzis zostal zweryfikoway na maksa"
Jest obowiązek wykupu;) zaczekałbym z ocenami zawodników, bo Calafiori był na taczkach tutaj sezon temu wywożony;)
@pablofan napisał: "Tu nie ma co szukać winnych. Nasz gra w ataku leży i kwiczy już od dłuższego czasu, jedynie obrona nas trzymała na powierzchni od początku tego sezonu. Posypała się obrona i wychodzą nasze braki."
Czyli 2 atak w lidze leży i kwiczy, a ile goli mają obrońcy strzelonych? ;) to taki sam mit, jak ten że tylko z SFG strzelamy xD
@djmacius napisał: "No to miłego dnia frustraci z forum. Macie upragniona porażkę, używajcie sobie do woli."
Zapewne będzie jazda bez trzymanki xD
Szkoda tego remisu, bo na wygraną ciężko było już. Słaba 1 połowa, druga dużo lepsza, no nic, lecimy dalej. Wyjazd na AV za nami, po meczu z wilkami wracamy do przewagi minimum 5pkt ;)
Ale pech
Tu akurat Madueke mógł podać
Nie no tu faulu Gabiego to nie bylo
Uraz Leo?
Na wolves odpocznie Calafiori
Było blisko
@Marzag napisał: "To przez krótkowzroczność ludzi którzy by chcieli żeby jak tylkoi ma piłkę to zagrywał prostopadłe bez zastanawiania się co dalej"
Jednocześnie dziwią się skąd tyle mięśniowek, a już gramy na sporej intensywności przecież. Kontrola tempa gry jest też bardzo ważna, a też zwyczajnie czasem każdy piłkarz zawaha się podać itd. Niestety tu nie chodzi o umiejętności, a zwyczajnie o niechęć niektórych do Ode , takie typowe wujki weselne xD
Tak czy inaczej,trzeba się pilnować i grać z głową, bo Villa się łatwo nie da,
A czy już narzekacze widzą dlaczego został Ode na boisku?
Leo zdecydowanie więcej w 7 minut zrobił niż Eze w 45
Trossard!!
COYG!!
@M4rcin napisał: "Emery 3 punkty za Arsenalem a po kilku pierwszych kolejkach każdy bekę kręcil z niego"
I skończy pewnie poza top5 ;)
Jakie dramy znów xD że skrajności w skrajność widzę xD
@pioafc napisał: "Eze fatalnie zaspał."
Hincapie był bliżej bramkarza jeszcze
Trzeba strzelić 2 ;)
Arsenal have NOT conceded more than twice in any of their last 108 games in all competitions, the outright longest run of any team in English football league history, surpassing Manchester United’s 107 (2016-2018).
Viktor Gyökeres has been nursing a broken finger. [@sr_collings]
@vitold napisał: "Dawać, przyjmuje zakłady w której minucie ktoś napisze tutaj coś złego na Ode podczas meczu xD"
Już zdążyli;)
@kamo99111 napisał: "Ehh Ode to jest najlepszy przykład pupilka trenera ;-)"
Jakże to jest kolejny przestrzelony przykład;) ilu tu już miał niby pupilków, a może zwyczajnie Ode jest bardzo ważną częścią składu, czego nadal część ludzi nie dostrzega, bo ostatnio miał urazy, teraz wrócił po kontuzji, a bez niego np. nasz pressing działa dużo gorzej :) raczej zwyczajnie nie jest ulubieńcem niektórych;)
Arsenal defender Marli Salmon (16) has been named in the first-team matchday squad for the first time. ✅
Gabriel Jesus and Max Dowman have travelled with the under-21s for a behind-closed-doors friendly against Manchester United at St George’s Park as they look to build up their match fitness according to Arsenal.
Spoko skład, do przewidzenia bez Saliby, ale ten może się na 100% doleczyć i ewentualnie na Brugie wyjść zluzować Timbera
Arsenal: Raya, White, Timber, Hincapie, Calafiori, Zubimendi, Rice, Odegaard, Saka, Eze, Merino.
Subs: Arrizabalaga, Lewis-Skelly, Salmon, Norgaard, Nwaneri, Trossard, Martinelli, Madueke, Gyokeres.
@Dawid04111 napisał: "Raya - White, Saliba, Gabriel, Calafiori - Rice, Zubimendi, Odegaard - Trossard, Havertz, Saka
O co tu chodzi?"
Ze to wymyślony skład;)
Bradley Barcola is not fully satisfied with his situation at PSG & has not ruled out a departure next summer. Liverpool are a ‘very active candidate’, while sources indicate Arsenal are also trying to seduce the player. [@AlexisBernard10]
Declan Rice was also with the team. I don’t see Saliba.
Trossard with Arsenal squad today.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Patriko napisał: "Tak się śmiejecie niektórzy czasami, że na stronie innych klubów jak lfc.pl czy devipage co mecz mistrzostwo świętują albo przegrywają, to dziś oni mogliby się tak znowu pośmiać z was, że na kanonierach jak zwykle to samo... Już po jednym nieudanym meczu zamiast tytułu kolejny przegrany sezon zapowiadają. Walczymy dalej, dalej jesteśmy na pierwszym miejscu, na tym polega ta walka, że nie zawsze utrzymuje się przewagę albo powiększa (jak to i też było w poprzednich tygodniach, bo drużyny pod nami przecież też tylko nie wygrywają), ale i czasami ją traci, a inni ją pomniejszają. To, że nie przejdziemy sezonu bez kłopotów ani my, ani pozostali którzy się w walce o to wygranie PL liczą było wiadomo od początku, teraz mamy trochę dwa lżejsze mecze w lidze żeby się odbić po tych dwóch nieudanych wyjazdach na Chelsea i Ville i na nich trzeba skupić wiarę."
Otóż to, tylko problem w tym, że Co frustraci tutaj, wylewają takie pomyje po stracie od czasu, do czasu punktów, że nie patrzą w zasadzie na takie uzasadnienie jakie podajesz, bo chyba nie o to chodzi.1 raz od sierpnia porażka i tam już styki popalone xD oni chyba myślą, że wszyscy inni mają tracić, a my co kolejkę odskakiwać o 3pkt i wygrać ligę z przewagą 50 pkt;) po wygranej znów zaczną liczyć przewagę nad pozostałymi xD prawda taka, że jak na tę ostatnie kolejki i terminarz, a też urazy , jesteśmy w całkiem dobrej sytuacji, z cięższych terenów zostało City i kury. Villa zaraz będzie w walce ponownie o top4, coś jak smerfy, po meczu z nami już im walkę o mistrzostwo dawali, teraz to samo z AV, a tak naprawdę walka będzie między nami i City.