Komentarze użytkownika Garfield_pl

Znaleziono 43761 komentarzy użytkownika Garfield_pl.
Pokazuję stronę 1016 z 1095 (komentarze od 40601 do 40640):

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 28.12.2019, 00:08

@bocian18: zapomniałem dodać, z nią nie pójdziesz na studniówkę, będziesz za stary i możesz zginąć przy próbie kontaktu :D

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 28.12.2019, 00:05

@bocian18: a ciężko zdecydować, jeszcze czas :D któreś z 3 Julia,Oliwia,Olga. Musi być w miarę międzynarodowe, w sensie łatwe do wymowy itd., ale decyzji jeszcze nie ma ;)

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 27.12.2019, 23:50

@bocian18: no ba, korzystaj póki okazja, i najprościej napisz prawdę, nic do stracenia nie masz. Ja tak poszedłem kiedyś na jedną, bo przy wódeczce, kumpel rzucił, koleżance, że jak nie ma z kim, to ja z nią pójdę. Poszedłem i tak zostało, już 14 lat, i niedługo rodzi mi się córka :D tak że nigdy nie wiesz, a imprezki to zawsze były przednie ;)

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 27.12.2019, 23:45

"Myślę, że energia jest podstawą. W życiu, w piłce nożnej, w innych sportach. Jeśli będziemy w stanie ją wygenerować, będzie mogła nas ponieść."

"Gramy dla naszych fanów. Koniec końców, zawsze wymagają od nas wiele. Musimy dawać im radość, musimy ich uszczęśliwiać i czynić ich życie lepszym, bo kiedy wygrywamy, oni są szczęśliwsi. To nasza odpowiedzialność, musimy zrobić wszystko żeby tylko to osiągnąć."

"Potrzebuje przekonać do siebie zawodników - jeśli w pełni mi się to uda, zdołamy przekonać do siebie kibiców. Więź z kibicami jest integralną częścią naszej pracy."

Mikel Arteta.

I oby to się udało jak najszybciej ;)

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 27.12.2019, 23:43

@bocian18: jak tak napiszesz, bez przecinków i kropek to możesz też spalić bajerę:D napisz że kumpel Ci cały czas mówi o tej studniówce i że nie wiesz czy wkręca czy nie. O ile chcesz iść, bo okazja, to niekoniecznie chęć ;)

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 27.12.2019, 23:27

@ELAdzik: ale co ma Bellerin do Traore jak to nie ta pozycja nawet :D ja tam ekspertem nie jestem, ale Traore już kilka lat w Anglii i to nie w jakichś kozak klubach i nabite goli i asyst wiele nie ma. Robi szum i czasem mu wyjdzie, tak jak u nas robił Iwobi, Walcott. Gdyby u nas biegał to by był jechany co mecz, ale że dziś mu wyszło, to zachwyty :D

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 27.12.2019, 23:14

@FabsFAN: a po co Ci taki koks w Arsenalu któremu raz na jakiś czas wyjdzie mecz i akurat musiał go kryć Bernardo, bo grali w 10. Czołowe kluby na świecie nie mają takich traore,a przeciwnicy się ich boją, bo technicznie ich mogą miażdżyć. Tu to taka tendencja jest, że jak jakiś zawodnik zagra lepszy mecz w karierze z takim City, to od razu by go brali do Arsenalu...traore był, jest i pewnie będzie takim jeźdźcem już zawsze.

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 27.12.2019, 22:57

@Arsenal4Ever14: dobra dobra, gafę walnąłeś i próbujesz wybrnąć :D ten mecz za miesiąc dopiero a to w niedzielę grają z live na wyjeździe ;)

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 27.12.2019, 22:52

@Arsenal4Ever14 napisał: "Czuje, że Wilki również pokonają ekipę Kloppa. Mecz coraz bliżej. Wilki będą na swoim terenie."
Wilki jadą na Anfield.

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 27.12.2019, 22:37

Mikel, Pep Ci nie wybaczy tego odejścia :D

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 27.12.2019, 22:35

@PrzeArs: klub zaczął pozbywać się jeźdźców bez głowy, a Ty chcesz traore bo mu dzisiaj wyszedł mecz :D

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 27.12.2019, 22:33

@PrzeArs: już to pisałeś... Co nie wpadły plusiki, czy prowo to miało być, ale nie było reakcji i jeszcze jedną próbę podjąłeś? :D

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 27.12.2019, 22:09

@gunner1990 napisał: "Nasi to grając o jednego więcej przy 0:0 bronili by wyniku:)"
Ten Arsenal odszedł w zapomnienie miejmy nadzieję, że już na zawsze :D

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 27.12.2019, 21:57

O tym pisałem :D

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 27.12.2019, 21:44

@FromCradleToGrave: chodzi Ci chyba o mecz z Villa u siebie. Niby te wilki naciskają, ale nic z tego póki co nie mają i nie zdziwi mnie gong kolejny od City. Meczycho bardzo fajne do oglądania :)

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 27.12.2019, 21:34

@Szogun: obejrzyj powtórkę faulu na Mahrezie...

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 27.12.2019, 21:14

@Slaviola: niby tak, ale bardzo często kończy się popsuciem 11.

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 27.12.2019, 21:13

@Szogun: naciągane? Atkinson dziś razem z VAR póki co bardzo dobrze prowadzi zawody.

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 27.12.2019, 21:11

Ja to nie rozumiem tego dreptania przed strzałem, pajacowania, zamiast kropnąć, to takie coś zazwyczaj kończy się zmarnowaniem okazji :D

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 27.12.2019, 21:10

Hahah Pep to go zamorduje :D

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 27.12.2019, 21:09

Co za mecz haha

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 27.12.2019, 21:08

Zamiast dać to De Bruyne :D

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 27.12.2019, 21:07

Do pierwszej połowy to z 10 min doliczą :D

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 27.12.2019, 21:06

Karny jak nic

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 27.12.2019, 20:58

No to Ederson odwalił numer :D

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 27.12.2019, 20:23

@Taki: a nie o 20:45?

@TomekO: mógłby taki Patrick się przydać :D choć dla mnie jak już pisałem, Torreira lub Patrick, a do towarzystwa taki Ceballos w najlepszej formie, jako nowy Cazorla ( zachowując proporcje, bo póki co nie ma podjazdu, no i zakładając, że Arteta wyciąga z niego max).

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 27.12.2019, 20:13

@lays: też ciekawa opcja. Choć ja osobiście chciałbym zobaczyć po prostu Ceballosa obok Torreiry przód Auba,Laca,Oezil,Pepe i kilka meczów w takim zestawie. Obrona wiadomo, że nadal braki, więc skleić co się da. Taka pomoc i atak ma bardzo duży potencjał, ale muszą trochę ze sobą pograć, żeby złapać automatyzm i serio mogłoby być ciekawie.

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 27.12.2019, 20:09

@TomekO napisał: "Odejście Xhaki nie może oznaczać tego że przesunięty na dp albo Luisa albo Chambersa tu konieczne będę inwestycje."
Wiadomo,że zastępstwo to kupno kogoś dużo lepszego, ale wszystko zależy jak okienko będzie przebiegać. To z Chambersem to zwyczajne gdybanie, ale gorzej od Xhaki by nie zagrał tam, więc gdyby Arteta zdecydował się spróbować, nie mam nic przeciwko, bo kto wie, może akurat by się udało :) za Xhake mógłby przyjść szybki,rosły czarnoskóry zawodnik np. Ndidi, Doucoure

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 27.12.2019, 20:04

@lays: każdy ma swoje zdanie, dla mnie to Xhaka zawalił nam nie jeden raz mecze a już na pewno nie porusza się po boisku lepiej, bo po prostu się nie porusza. Dla mnie on nigdy nie powinien wrócić do składu, oczywiście miał ostatnie dwa mecze niezłe, ale zwyczajnie nie zasłużył na powrót. O ile jako człowieka rozumiem jego wybuch, to mimo wszystko jako zawodnika już nie, i jeśli teraz znów robił coś nie tak jak powinno, to out, i wolałbym próbować Chambersem, bo może Arteta go rozwinie, podpowie i nagle ten jego" chaos" zniknie, kto wie. To tylko gdybanie, bo zależy od tenera, ale Xhake sprzedać nawet już, oczywiście wyciągnąć ile się da, nie pasuje do Arsenalu i szkoda blokować miejsce.

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 27.12.2019, 19:58

@illpadrino: bo Xhaka to oaza spokoju i opanowania na boisku :D napisałem że ma możliwości by zastąpić Xhake, jeśli nim ktoś dobrze pokieruje, i może to zrobić Arteta, może spróbuje takiego rozwiązania. Nie wiem czy by to wypaliło, to po prostu moje zdanie, i być może nigdy się nie dowiemy, bo np. sprzedadzą go też zimą :) w Fulham nieźle mu szło na dp i w sumie został chyba zawodnikiem sezonu tam, a gadanie że przez niego spadli, to zwyczajna gierka, bo zawsze można go pocisnąć :D Fulham spadło, bo cała drużyna i złe inwestycje to zawaliły a nie Chambers.

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 27.12.2019, 19:48

@lays: o klasę lepszym, bo? Chambers ma lepszą technikę, lepszą dynamikę, i również umie podać długie piłki. Po drugie przecież to tutaj są opinie często, że byle kto jest lepszy od Xhaki :D ja już nie jeden raz pisałem, że Xhaka jak straci, to w środku wyrwa, bo on nim się zbierze do powrotu to już po zawodach. Arteta może z Chambersa wyciągnąć więcej niż z Xhaki, mógłby nim spróbować. Dodatkowo Chambers ma jeszcze mimo wszystko doświadczenie z pozycji dwfensywnych, trzeba być może tylko nim dobrze pokierować. Już nie jeden raz zmiana pozycji, wyszła zawodnikom na lepsze, więc kto wie :)

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 27.12.2019, 19:44

@lays napisał: "Pytanie, czy wgl jest to legalne? Rozmawianie i dogadywanie warunków, gdy nie dostał zgody i obowiązuje go kontrakt z klubem? Z tego co wiem to można rozmawiać dopiero, gdy piłkarz ma pół roku kontraktu."
Czyli tak czy siak trzeba sprzedać, bo będzie tylko syf znów, lub negocjować ale wywalić go na trybuny. Jeśli oczywiście negocjował bez zgody klubu itd.

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 27.12.2019, 19:41

Za Xhake można spróbować Chambersa, grał na tej pozycji, jest szybszy i lepszy technicznie.

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 27.12.2019, 18:52

@Thierry_H: ja właśnie obejrzałem i bardzo mi się podoba, nie czytałem, ale najgorsze to jest to, że tak się wkręciłem, że chciałem kolejny odc.... Nie ma... A następny sezon w 2021 ponoć, no dawno mnie tak nic nie wkur... :D

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 27.12.2019, 18:50

@kamilo_oo napisał: "Odpalanie fejsa po pijaku, to nie jest najlepszy pomysł. Dzisiaj wchodzę, a tam wszystko po portugalsku xd"
To to pikuś, gorzej jak budzisz się rano czytasz SMS które przyszły,nie bardzo wiesz czego dotyczą bo w wysłanych nie ma nic,a wstyd się zapytać o co chodzi :D miewałem tak ;) i weź tu potem spotkaj te osoby :D

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 27.12.2019, 14:09

@Kowal96: tylko że to granie co 3 dni mamy teraz, a zakupy wątpię że już 2 stycznia będą ogarnięte:) zobaczymy

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 27.12.2019, 13:38

@Kowal96 napisał: "Jestem ciekawy, kto przyjdzie za Czakę."
Ceballos do podstawy i zaczniemy grać jak kiedyś środek Coq i Cazorla, oczywiście zakładam tutaj że Arteta wyciąga z Ceballosa wszystko co najlepsze, ale na to potrzeba czasu i zgrania w takim duecie co mecz, tak jak i ofensywą Laca,Auba Pepe i Oezil. No i oczywiście obrona, ale póki co nie ma boków nominalnych, i środka w sumie też stałego :D jedno co mi się marzy to żelazna 11, mam nadzieję że w takim zestawieniu jak pisałem i kilka meczów w takim składzie z rzędu, no a obrona zobaczymy czy coś uda się zimą ogarnąć.

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 27.12.2019, 13:32

@RIVALDO700: przecież cyfra nie istnieje już od paru dobrych lat :D nie nadążasz za zmianami? :D taki żarcik ;)

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 27.12.2019, 11:38

@Sandbead: może po prostu zasuwanie od obrony, do ataku i w drugą stronę dało mu w kość, myślę że to jednorazowo taki mecz wyszedł, bo raczej jedna na kilka wrzutek zazwyczaj nieudana.

Komentowany temat: Nie od razu Rzym zbudowano: Bournemouth 1-1 Arsenal 27.12.2019, 11:26

@rreddevilss napisał: "Obejrzalem skrot waszego meczu i rzucilo mi siew oczy, ze ten Saka to ma beznadziejne wrzutki :O tyle razy mial dobra pozycje i same fatalne wybory"
W tym meczu nie wychodziły mu, ale potrafi wrzucać konkret piły,sam się dziwiłem,że tak tragicznie wrzuca.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady